Diksha - Šamanský nářez z jižní Indie

Diksha - Šamanský nářez z jižní Indie

Příspěvekod Martin Danes » čtv 15. črc 2010 21:23:42

Diksha – Šamanský nářez z jižní Indie

Nejbližší termín Diksha víkendu: 13.-15. srpna 2010, KDE?: Tentokrát je to domeček mých holandských přátel, měli bychom mít soukromí, vařit si budeme sami, možná já, možná, že se někdo přidá a uvaříme společně pro všechny. Ideální je spacák s sebou, ale spí se na postelích. Je tu krb, krásná příroda, ale není to pro žádné cimprlichy, je to alternativní prostor, ne žádný all inclusive hotel. Možná, že bude třeba vyrazit do lesa na dřevo, umýt nádobí, není tu televize. Ti, kdo se nenechali odradit, nebo se jim změna od města dokonce zamlouvá, rád vás poznám. A adresa je: Milíře 30, orientačně je to víska u Tachova v západních Čechách, určitě najdete na netu na mapách, nebo ve své GPS. A je důležité dát mi vědět nejlépe e-mailem MartinDanes@email.cz. A rychlé info na tel. 775900336, je omezená kapacita, bude to komorní atmosféra pro pět lidí. Určitě si to užijem, Ahoj. Martin Danes

Teď mě napadá takový jeden příklad za všechny, jak Diksha působí na neurobiologii člověka. Mladá holčina přišla za mým kamarádem, který také dává Dikshu, že prý má tatínka už několik let v komatu a že ho čeká v brzké době odpojení, doslechla se o Dikshe a poprosila ho o pomoc. Znám ho, je to optimista nad optimisty, pozitivní myšlení až za hrob, ale i on tady trochu zaváhal a měl trochu pochybnosti. Nicméně souhlasil. Navštívili nemocnici a předal Dikshu tatínkovi, po deseti minutách druhou. Alá, finále přichází. Po dvou hodinách se tatínek probral a druhý den si dcerunka vezla tatínka domů.
Uživatelský avatar
Martin Danes
 
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 05. úno 2009 13:08:14
Poděkoval: 33
Poděkováno: 36-krát v 33 příspěvcích

Zpět na Události, akce, přednášky, srazy a setkávání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron