CESTA ZDARMA ZA ZÁZRAČNÝM LÉČITELEM BRACEM

CESTA ZDARMA ZA ZÁZRAČNÝM LÉČITELEM BRACEM

Příspěvekod Jan Matus » sob 28. lis 2015 12:51:55

CESTA AUTOBUSEM ZDARMA Z PRAHY A BRNA DO SLOVINSKA ZA CHORVATSKÝM ZÁZRAČNÝM LÉČITELEM BRACEM VE STŘEDU 2. PROSINCE (celé jízdné je hrazeno dárcem z Rakouska)

Pozvánka na cestu autobusem zdarma na léčení chorvatským zázračným léčitelem Bracem do města Rogaška Slatina ve Slovinsku (cesta je hrazena dárcem z Rakouska).
Cesta je z Prahy s nástupním místem v Praze a v Brně ve středu 2. prosince. Odjezd autobusu z Prahy je o půlnoci z úterý na středu v 00:00 hodin 2. prosince od Hlavního vlakového nádraží (u hlavní budovy Hlavního nádraží nahoře před Fantovou kavárnou) a z Brna ve 02:00 ráno 2. prosince od Janáčkova divadla v Rooseveltově ulici (z hlavního nádraží tramvají č.1 směr Řečkovice, druhá zastávka je Janáčkovo divadlo). Odjezd zpět z Rogašky Slatiny okolo 13:00 hodin ve středu 2. prosince. Návrat do Brna zpět ve středu přibližně v 20 hodin a do Prahy asi ve 22 hodin.

Za léčení nepožaduje Braco žádné peníze.
Pokud léčení probíhá jinde než v Záhřebu (v jeho centru, kde se nemusí platit pronájem), tak organizátoři vybírají poplatek za pronájem prostor k léčení 5,-€uro za jeden vstup (je možné si vzít s sebou 10,-€, aby mohla skupina jít vícekrát). Na samotné léčení není nutná registrace předem.

Léčení bude probíhat v Rogašce Slatině na adrese Celjska cesta 3a v kulturním centru, kam lidé budou postupně pouštěni po skupinách. Léčení probíhá v tichosti energií a pohledem Braca před skupinami lidí.

Kontakt na přihlášení na místo v autobusu je na telefonu: +420 723 279 317

Informace o Bracovi na jeho webových stránkách.:
http://www.braco.me/en/

Obrázek
Uživatelský avatar
Jan Matus
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. říj 2015 12:51:24
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Zpět na Události, akce, přednášky, srazy a setkávání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron