Meditace světla

Texty, návody a zkušenosti

Meditace světla

Příspěvekod Darges » pon 04. kvě 2009 11:39:21

:meditace: Meditace Světla :meditace:
První krok k ovládání sebe sama vyžaduje uklidnění vší vnější činnosti mysli, emocí i těla. Kdo každý večer věnuje před spaním a každé ráno před začátkem denní práce patnáct až třicet minut následujícímu cvičení s potřebnou silou, zažije zázraky:
Postarej se o to, abys nemohl být rušen.
Zcela se uklidni a představ si a prociť, jak je tvé tělo zahaleno do oslnivého bílého Světla. Udržuj během prvních pěti minut tento obraz.
Poznej a pociť vroucně to spojem mezi vnějším Já a tvou Mocnou Světelnou Jiskrou v tobě.
Nasměruj svou pozornost na střed svého srdce a představ si jej jako Zlaté Slunce. Následuje uznání: ,Radostně se oddávám nyní hojnosti té Mocné Přítomnosti, tomu čistému Světlu!' Pociťuj velký jas toho Světla a zesiluj jej v každé buňce svého těla nejméně během deseti minut.
Uzavři nyní meditaci příkazem:
Já jsem dítětem Světla - Já miluji Světlo - Já sloužím Světlu - Já žiji ve Světle - Já jsem Světlem ochraňován, osvěcován, zabezpečen, podporován - Já žehnám Světlu.
Nezapomeň nikdy: Budeš tím, o čem přemýšlíš; a protože všechny věci pocházejí ze Světla, tak je Světlo tou Nejvyšší Dokonalostí a Ovládáním všech věcí.
Přemýšlivé pozorování a uctívání Světla přináší naprosto nutně duchu osvícení, tělu zdraví, sílu a pořádek, činnostem jednotlivce, který se jím poddá, mír, harmonii a úspěch. Po všechna staletí každého věku, za všech poměrů, potvrdili všichni, kteří v životě něco dokázali, že Světlo je tím nejvyšším - že Světlo je všude - že ve Světle jsou obsaženy všechny věci.
Tato pravda platí dnes stejně jako před milionem let. Ať již sahá nějaký záznam lidského pokolení do minulosti, vždy byli ti Moudří a Velcí všech věků na obrazech obklopeni světelnou září, která jim vystupovala z hlavy a těla.
Toto Světlo je skutečné - stejně tak skutečné jako elektrické světlo ve vašich domech. Není již tak daleko den, kdy budou postaveny stroje, které zviditelní vyzařování (emanaci) Světla u každé jednotlivé bytosti pro fyzické oko toho, kdo je bude chtít pozorovat. Takový přístroj také ukáže zabarvení, které jednotlivá bytost sama vytváří nesouladnými myšlenkami a pocity a které obklopuje jako oblak. Tak je - a pouze tímto způsobem - zneužívána a nesprávné ohodnocována síla toho Velkého životního proudu.
Když toto cvičení budeš věrně provádět a budeš účinky pociťovat vnitřně a silně v každém atomu svého ducha a těla, zažiješ bohatý důkaz, jaký ohromný účinek, sílu a dokonalost v tobě Světlo má a vždy vytváří. Staneš se potom sám sobě neklamným důkazem. Světlo je říší Nejvyšší Inteligence -vstup a pobuď v harmonii, lásce, moudrosti...
Když jsi první dny cvičil, je lepší cvičit třikrát denně: ráno, v poledne a večer.
Často slyšíme stížnosti: Ó, tolik času nemám nikdy k dispozici! Kdo se kloní k tomuto mínění, tomu chci říci pouze toto: Kolik času promarní dnešní člověk, aby kritizoval, odsuzoval a hanil jiné lidi, poměry a věci, které nejsou takové, jak se mu hodí? Kdyby se oproti tomu s potřebnou výdrží pokusil tento čas využít pro poznání a užití Světla, vytvořil by nebe na Zemi. Nic není nemožné. Světlo je vždy vítězné. Světlo je pomocným prostředkem Nejvyšší Inteligence, kterým vytváří v celém svém tvoření pořádek, mír a dokonalost a udržuje je. Každá lidská bytost této Země si může vzít veškerý potřebný čas k takové meditaci, pokud je jeho touha po ní dosti silná. Vroucnost přání samotná nově uspořádá ten svět, poměry a věci lidí a zajistí jim čas, jen kdyby jej opravdově chtěli využít ke svému vnitřnímu vzestupu. Nikdo na světě nestojí mimo tento zákon, protože pokud je dostatečně mohutná ta potřeba vytvořit něco pozitivního je to v silách Nejvyšší Inteligence, které také uvolňují potřebnou energii pro vytvoření zvolené věci, pro její zformování.
Každý má to stejné právo od narození navázat spojení s Všemocnou Přítomností Já Jsem a to je ta jediná síla, která kdy může pozdvihnout to osobní Já a jeho svět nad nesoulad a omezení pozemského života. Bylo tomu tak v celé minulosti, je tomu tak dnes a bude tomu tak i v budoucnosti....
(výňatek z textu manuskript „Odhalená tajemství“ od G.R. Kinga - channelováno poselství Mistra Saint Germaina )

Darges :meditace:
Jaký je tvůj život závisí jen na tobě.
Uživatelský avatar
Darges
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 03. kvě 2009 9:24:39
Bydliště: Chomutovsko
Poděkoval: 25
Poděkováno: 42-krát v 32 příspěvcích

Zpět na Meditace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron