UNMASKED

UNMASKED

Příspěvekod flpbb » pon 05. pro 2011 20:29:30

Něco mě napadlo. Myslím si, že jisté lidi odtud znám, jiné jsem poznal a když se mi svěřili, kdo jsou, tajil se mi pokorou dech. Pojdme se demaskovat. Nemyslím to tak, abychom zde psali jména a rodná čísla. Třeba jen tak, aby se každý představil a napsal o sobě to, co svobodně chce. Nekonec - svěřujeme se zde navzájem se vším, co máme ve svém nitru a jsme si navzájem blízcí. Máme se tedy před sebou za co stydět?
A co když bychom zjistili, že jsme třeba dělali stejnou školu, že vykonáváme podobné povolání, bydlíme kousek od sebe nebo dokonce jsme příbuzní, aniž bychom to v tomto anonymním styku věděli?
Je to jen návrh, před Bohem jsme si ale všichni rovni a jednou tam budeme stát bez této pozemské identity, proč mezi sebou si to nesdělit a nepoznat se? Pokud by někdo začal, okamžitě se přidám. Ještě je zde dotaz na admina, jestli by bylo možné to skrýt před všemi návštěvníky, necht se to zobrazuje jen nám registrovaným a třeba se 100 příspěvky, aby zde nevznikl u někoho blok, že lidé z venčí budou seznámeni s tím, co zde píšeme a mohou nás pak identifikovat. Ačkoliv toho bych se nebál, protože se přece nestydím za to, co zde napíšu...
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: UNMASKED

Příspěvekod rosada » úte 06. pro 2011 10:13:24

Nemyslím si, že jakékoliv bližší informace o osobách, co tu píšou by byly pro ostatní nějakým přínosem. Jestli jsi toho fanda můžeš sbírat drobky informací, každý v diskusi něco utrousí. V podstatě údaj o tom kolik měsíců kde kdo trávil je podobný jako údaj o velikosti bot.
Porovnáváš myšlenky podle toho, kdo je napsal a nebo podle toho co obsahují?
Ale asi nejsem ta pravá osoba, co tu přispívá - pobyla jsem tu jen krátce a teď chodím jen na návštěvy. Asi tu nebudu mít ani těch 100 příspěvků.
Na druhou stranu nejsem proti osobnímu setkání, tam bych přišla komplet - rosada je totiž nejlepší představa o mě samé.
Vše se mění na podkladě Neměnného :)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 14. dub 2011 17:59:16
Poděkoval: 58
Poděkováno: 52-krát v 37 příspěvcích

Re: UNMASKED

Příspěvekod TŘINÁCTÁ » úte 06. pro 2011 16:10:16

Taková představa by byla snad uskutečnitelná, kdyby všichni smýšleli jako Ty. Za jiných okolností je to nápad smělý, avšak utopický.
Rošáda to drobet posunula do jiné roviny.Srazy lidí z webu jsou už dneska docela běžná věc.
Zrcadlo nevidí pře čelo.
Uživatelský avatar
TŘINÁCTÁ
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 01. pro 2011 22:24:38
Poděkoval: 1
Poděkováno: 5-krát v 5 příspěvcích

Re: UNMASKED

Příspěvekod flpbb » úte 06. pro 2011 16:16:30

Jsem moc extravagantní, abych někam jezdil na srazy. Nějaké fotky jsem už viděl a když ten sraz zrealizujete, pošlete mi další, rád se podívám, kdo je kdo.
Abych ale nebyl označen za "vychcánka", demaskuju se: jsem chemik středního věku z JČ.
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: UNMASKED

Příspěvekod Petr » úte 06. pro 2011 21:45:04

Obcas se s lidmi s inspiruj nekde srazime :). Planoval jsem to ted na podzim, ale nakonec se mi ty vikendy nejak zaplnily, takze budu sraz znovu planovat az v lednu nebo unoru. Dam vedet. Jste predem vsichni zvani :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích


Zpět na Fórum - úvod, nápady, připomínky, technické věci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron