Vulgarismy a spol.

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 16:11:33

armin píše:A k tomu poznávání ty duchovní diskuze, zabarvené i těmi osobními výpady dost přispívají. Poznávám druhé podle jejich reakcí a poznávám sebe podle svých reakcí a oboje se to vyvíjí (když to dobře jde) tak, že ta schopnost poznávat druhé a sebe se prohlubuje a zlepšuje.



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 17:12:41

armin píše:
Petr píše:Jaky vysledek hledani te pravdy by te uspokojil? :) Ze budes vedet, jak duchovni svet, nebo proste svet funguje, jak je to doopravdy? Nebo jsem uplne mimo? :D


Ono je důležité poznat hlavně sama sebe. Poznat co je to člověk. A to doopravdy, ne si jen vsugerovat nějaký koncept poznání, který se nám líbí.
A k tomu poznávání ty duchovní diskuze, zabarvené i těmi osobními výpady dost přispívají. Poznávám druhé podle jejich reakcí a poznávám sebe podle svých reakcí a oboje se to vyvíjí (když to dobře jde) tak, že ta schopnost poznávat druhé a sebe se prohlubuje a zlepšuje.

A co vlastně poznáváme? Svoje omyly i omyly druhých. A poznáme-li omyl, už nejsme v jeho moci, přestaneme na něm lpět, přestaneme v něm bydlet. A když se poznáváním vysvobodíme ze všech omylů, ve kterých jsme žili, tak to, co zůstane je pravda, skutečnost, to jak to doopravdy je.
A to se nedá nastudovat popsat nebo pochopit a může to být pro nás i dost nepříjemný proces, když na těch svých mylných a líbivých názorech a konceptech hodně lpíme.


Proto se my dva, Miroslave, asi těžko můžeme ohledně poznání domluvit. Tebe zajímá, čím se lidé od sebe odlišují, zajímá Tě iluze konatelství, zajímá Tě to, co se objeví a zmizí, to, co je pomíjivé, mě zajímá, co je v nás všech stejné, neměnné, věčné.

Ty zkoumáš labyrint mysli a mě zajímá ráj srdce.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Petr » sob 14. lis 2015 17:23:17

Pavla píše:Dobře, děkuji. A ještě se přimlouvám za zrušení banu pro Petra Vostála. Pokud by se ti chtělo svoje rozhodnutí přehodnotit.


Pravidla byla dana pruhledne pro vsechny stejna, Petr je vedomne porusil s jasnym vedomim, co bude nasledovat.. Navic nebyl u nej videt sebemensi naznak k budoucimu respektovani pravidel. Kdyby rekl: "OK pokusim se, ale nebude to lehky" tak se je o cem bavit. Ale mu proste pravidla na tomto foru nevyhovuji, takze on tim padem nevyhovuje tomuto foru, tecka.

Navic jsme se spolu s Petrem na banu naprosto shodli:
vostalpetr píše:
Poruseni banu zalozenim noveho uctu apod. rovna se ban trvaly.


Super,

tato možnost mně naprosto vyhovuje,


Takze pokud Petr bude zastavat stejny postoj k pravidlum fora, tak nevidim sebemensi prostor ke zmene banu.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Petr » sob 14. lis 2015 17:29:39

Jak se tam nejak bavite o pravidlech, nepravidlech, tak se mi zda, ze Petr by take rad forum s pravidly, i kdyz rika ze ne, jen s temi svymi.

Forum bez pravidel muze totiz vypadat takto:
- Kazdy si muze psat co chce
- Kazdy muze mazat co chce
- Kazdy muze banovat koho chce
:PCproblem:

Pravidlo, ze se nebude mazat, ze se nebude banovat je samo o sobe pravidlo, to jeho. :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 19:59:52

Petr píše:
Pavla píše:Dobře, děkuji. A ještě se přimlouvám za zrušení banu pro Petra Vostála. Pokud by se ti chtělo svoje rozhodnutí přehodnotit.


Pravidla byla dana pruhledne pro vsechny stejna, Petr je vedomne porusil s jasnym vedomim, co bude nasledovat.. Navic nebyl u nej videt sebemensi naznak k budoucimu respektovani pravidel. Kdyby rekl: "OK pokusim se, ale nebude to lehky" tak se je o cem bavit. Ale mu proste pravidla na tomto foru nevyhovuji, takze on tim padem nevyhovuje tomuto foru, tecka.



Pro upřesnění: Tomuto foru vyhovoval Vostalpetr přes půl roku (ty jsi tady byl naposledy někdy v únoru, nebo?) nevyhovuje tobě, Petře. Proč se schovávat za forum? Nabídl si možnost "gheta", pokud tam Petra několik členů bude chtít následovat. Taková milá přátelská diskriminace. ;)

Pro zajímavost: Udělalo ti to radost, že jsi Vostalpetra banoval?

:)
P.S. Nevím, jestli jsem měla svobodnou volbu toto napsat nebo ne. Typuji, že ne. Stejně jako ty jsi ji neměl, když jsi to takto vyřešil. Nebo myslíš, že jsi měl? Byla zde opravdu reálná možnost, že bys to mohl udělat jinak? Nebo jsi to udělal podle toho, jaký právě jsi?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 20:04:34

roman píše: Jde pouze o "já" a "moje" o nic jinýho tady nejde.


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 20:13:59

armin píše:A to se nedá nastudovat popsat nebo pochopit a může to být pro nás i dost nepříjemný proces, když na těch svých mylných a líbivých názorech a konceptech hodně lpíme.


Třeba když "to pomíjívé" ulpí na líbivém konceptu "ráj srdce".
Samozřejmě, že základem je poznej "sám sebe". "To pomíjivé" musí prozkoumat svojí pomíjivost. Bez toho to nejde - na tom se shodli všichni, kteří se dostali až ke svému Zdroji - např. Ramana a Nisargadatta.
Je to ego = pomíjivé, které začíná hledat. Zdroj sám sebe hledat nemusí.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Eva Nada » sob 14. lis 2015 20:43:40

Není potřeba to lakovat na růžovo výrokama o prostoru a nakym zdravým soucitu. Jde pouze o "já" a "moje" o nic jinýho tady nejde. Prostor žádný motivace nemá, tvořit se nemusí, tvořejí se jen hranice v něm. A zdravý soucit, to je tak blbej slogan, říkající vpodstatě jenom nebudme tak moc velký svině.
Soucit nerozlišuje, je to jen otevřený pole pro působnost všeho, jedno v jakým vztahovým poměru, síle a polaritě energie, tedy tak jak chápu soucit ja.
Takže je zbytečný se obelhávat, jde jen o "ja" a "moje".


To myslíš vážně???? Že nejde o nic jiného než o já a moje???

A že tzv. zdravý (nebojácný) soucit chápeš jako blbý slogan, že nejsi tak velká svině???

Tak to mi je líto. A přeju hezkou zábavu tady všem :-(
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod roman » sob 14. lis 2015 21:54:20

    jo je ti to líto.
    Něco ti je líto, něco jiného ti zas líto není, s něčím nebo někým soucítíš a s něčím zas ne, tak to chodí. Třeba to že je Petr zabanován ti asi moc líto nebude a soucítit s ním asi nebudeš, ani s lidmi kterým byli jeho příspěvky třeba přínosné a budou jim chybět(jen příklad), to už by asi byl soucit nezdravý.
    Své vlastní osobně zabarvené vnímaní a cítení, tedy nějaký osobnostně preferenční blok energie nazvu zdravým soucitem a je to. Mezi soucitem a lítostivostí je ovšem rozdíl a to právě v té diferenciaci.
    K tý první otázce, jo jasně, myslím to vážně..
      Uživatelský avatar
      roman
       
      Příspěvky: 35
      Registrován: stř 05. kvě 2010 18:11:53
      Poděkoval: 0
      Poděkováno: 9-krát v 6 příspěvcích

      Re: Vulgarismy a spol.

      Příspěvekod Eva Nada » sob 14. lis 2015 22:22:54

      roman píše:
        jo je ti to líto.
        Něco ti je líto, něco jiného ti zas líto není, s něčím nebo někým soucítíš a s něčím zas ne, tak to chodí. Třeba to že je Petr zabanován ti asi moc líto nebude a soucítit s ním asi nebudeš, ani s lidmi kterým byli jeho příspěvky třeba přínosné a budou jim chybět(jen příklad), to už by asi byl soucit nezdravý.
        Své vlastní osobně zabarvené vnímaní a cítení, tedy nějaký osobnostně preferenční blok energie nazvu zdravým soucitem a je to. Mezi soucitem a lítostivostí je ovšem rozdíl a to právě v té diferenciaci.
        K tý první otázce, jo jasně, myslím to vážně..

          Myslíš, že je jenom soucit osobnostní, týkající se jen osobní roviny nebo je i jiný soucit, takový, který spojuje... právě díky poznání, pochopení, kdo ve skutečnosti jsem?

          Protože podle toho, co píšeš, znáš jenom ten soucit osobnostní, nic jiného tam není "vidět"...., žádná jiná rovina....

          Myslíš, že když Marpa zdánlivě pokořoval Milarepu, když mu zadával další a další úkoly, choval se k němu povýšeně, odepřel mu předat nevyšší poznání atd.se tak choval nesoucitně, že.... protože se mu to hodilo do krámu, aby si povýšil ego....

          No comment..

          Pro ty, koho by téma zdravého soucitu zaujalo, DharmaGaia vydala malou knížečku s názvem Nebojácný soucit...
          Uživatelský avatar
          Eva Nada
           
          Příspěvky: 896
          Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
          Poděkoval: 34
          Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod armin » sob 14. lis 2015 23:19:10

          Trini píše:Pro upřesnění: Tomuto foru vyhovoval Vostalpetr přes půl roku (ty jsi tady byl naposledy někdy v únoru, nebo?) nevyhovuje tobě, Petře. Proč se schovávat za forum? Nabídl si možnost "gheta", pokud tam Petra několik členů bude chtít následovat. Taková milá přátelská diskriminace. ;)


          Tohle gheto by bylo docela dobré řešení.

          Ale asi bych ho do toho gheta ani nenásledoval.
          Myslím, že jsme spolu probrali, co se dalo a žádný další vývoj (kromě stále většího vyžívání se ve vulgaritách) jsem u něj (a ve vztahu k němu u mne) už nepozoroval.

          Kdo jiné stále "někam" posílá, sám tam nakonec skončí.
          To je ten osudový zákon akce a reakce. Přechod kvantity v novou kvalitu, v nový stav věcí. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.
          Uživatelský avatar
          armin
           
          Příspěvky: 2010
          Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
          Poděkoval: 33
          Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod roman » sob 14. lis 2015 23:24:06

            To Eva:Nevim jestli jsi to četla, ale přece jsem psal o soucitu a lítostivosti, kdy ta lítostivost je ten preferenční osobní soucit.
            Vlastně to slovo soucit ani nemám moc rád, a myslím, že nejvíc o něm mluví a to slovo používají právě ti u nichž jde spíš o tu preferenční lítostivost a pocitovost, viz. tvůj případ.
            Takže já beru soucit čistě jako "živé" vědomé energetitecké pole umožnujucí bezpreferenčně vyvstávat všem dějům. Když dojde k prolomení egoismu a ty pole splynou(osobní a neosobní), respektivě jsou vědomě jedním, jednáš spontánně přesto vědomě, bez potřeby jakéhokoliv psychologického zisku(to je ten příklad marpy). A takové jednání se dá nazvat již soucitným.
            Ale to není případ tady píšících, nevšiml jsem si že by tady byl nějakej realizovanej mistr, proto jsem to psal tobě, že ten soucit tady používáš přitom ho nejsi vlastně ješte schopna.
            Dokud je tady ego bude to jen ta lítostivost a můžeš si jí přetírat na co chceš.
            A už vo tom soucitu nebudu mluvit :no: , navíc je to blbý slovo :yes: , kdyby aspon soubytí to už je lepší, ale soucit? fuj....
              Uživatelský avatar
              roman
               
              Příspěvky: 35
              Registrován: stř 05. kvě 2010 18:11:53
              Poděkoval: 0
              Poděkováno: 9-krát v 6 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Trini » ned 15. lis 2015 0:25:07

              armin píše:
              Trini píše:Pro upřesnění: Tomuto foru vyhovoval Vostalpetr přes půl roku (ty jsi tady byl naposledy někdy v únoru, nebo?) nevyhovuje tobě, Petře. Proč se schovávat za forum? Nabídl si možnost "gheta", pokud tam Petra několik členů bude chtít následovat. Taková milá přátelská diskriminace. ;)


              Tohle gheto by bylo docela dobré řešení.


              Očividně nebylo, protože do něj nikdo nechtěl. Hlavně ne Vostálpetr.

              armin píše:Ale asi bych ho do toho gheta ani nenásledoval.
              Myslím, že jsme spolu probrali, co se dalo a žádný další vývoj (kromě stále většího vyžívání se ve vulgaritách) jsem u něj (a ve vztahu k němu u mne) už nepozoroval.


              Vývoj nepozoruji u nikoho. Jde to pořád dokola i s tím věčným zasekáváním.

              armin píše:Kdo jiné stále "někam" posílá, sám tam nakonec skončí.


              Ale kdež. Být bez těchto stále stejných rozhovorů neznamená pro Vostálpetra být v ...ehm... háji. I když by si někteří zřejmě přáli, aby to tak pro něho bylo... ;)
              Kdyby měl zájem, tak tady mohl psát pořád dál. A Petrovi by nezbývalo, než to neustále mazat nebo zavřít forum.


              armin píše:To je ten osudový zákon akce a reakce. Přechod kvantity v novou kvalitu, v nový stav věcí. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.


              Vostálpetr na mě působí na tolik uvolněně, že určitě nepočítal s tím, že to tady tak půjde věčně - naopak jsem přesvědčená, že mu bylo jedno, kdy to skončí.
              Uživatelský avatar
              Trini
               
              Příspěvky: 5092
              Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
              Poděkoval: 330
              Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Pavla » ned 15. lis 2015 2:55:57

              :lol:
              Petr píše:
              Pavla píše:Dobře, děkuji. A ještě se přimlouvám za zrušení banu pro Petra Vostála. Pokud by se ti chtělo svoje rozhodnutí přehodnotit.


              Pravidla byla dana pruhledne pro vsechny stejna, Petr je vedomne porusil s jasnym vedomim, co bude nasledovat.. Navic nebyl u nej videt sebemensi naznak k budoucimu respektovani pravidel. Kdyby rekl: "OK pokusim se, ale nebude to lehky" tak se je o cem bavit. Ale mu proste pravidla na tomto foru nevyhovuji, takze on tim padem nevyhovuje tomuto foru, tecka.

              Navic jsme se spolu s Petrem na banu naprosto shodli:
              vostalpetr píše:
              Poruseni banu zalozenim noveho uctu apod. rovna se ban trvaly.


              Super,

              tato možnost mně naprosto vyhovuje,


              Takze pokud Petr bude zastavat stejny postoj k pravidlum fora, tak nevidim sebemensi prostor ke zmene banu.

              No, na žádném banu jste se s Vostálem ne shodli, to se jen tak utěšuješ. Stačí když si přečteš v tomhletom vlákně na první stránce hned následující Vostálpetrovy reakce, za tou, kterou jsi teď citoval. Jen ti doporučil a umožnil, aby jsi se řídil svými omezujícími pravidly. Tak mi teď řekni, jestli jsi na sebe hrdý a jestli jsi šťastný, že jsi to udělal.:lol:
              Uživatelský avatar
              Pavla
               
              Příspěvky: 52
              Registrován: pon 12. říj 2015 4:19:25
              Poděkoval: 0
              Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Pavla » ned 15. lis 2015 2:59:30

              vostalpetr píše:Jo,

              a aby nedošlo k mýlce jako s Miroslavem :

              JÁ PO TOBĚ NECHCI ABY JSI MĚ ZABANOVAL,

              jen budu rád, budeš li se řídit svými pravidly

              Tady to máš Petře administrátore
              Uživatelský avatar
              Pavla
               
              Příspěvky: 52
              Registrován: pon 12. říj 2015 4:19:25
              Poděkoval: 0
              Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Pavla » ned 15. lis 2015 3:08:33

              Eva Nada píše:
              Není potřeba to lakovat na růžovo výrokama o prostoru a nakym zdravým soucitu. Jde pouze o "já" a "moje" o nic jinýho tady nejde. Prostor žádný motivace nemá, tvořit se nemusí, tvořejí se jen hranice v něm. A zdravý soucit, to je tak blbej slogan, říkající vpodstatě jenom nebudme tak moc velký svině.
              Soucit nerozlišuje, je to jen otevřený pole pro působnost všeho, jedno v jakým vztahovým poměru, síle a polaritě energie, tedy tak jak chápu soucit ja.
              Takže je zbytečný se obelhávat, jde jen o "ja" a "moje".


              To myslíš vážně???? Že nejde o nic jiného než o já a moje???

              A že tzv. zdravý (nebojácný) soucit chápeš jako blbý slogan, že nejsi tak velká svině???

              Tak to mi je líto. A přeju hezkou zábavu tady všem :-(
              Zas ti je něco líto. Aspoň vidíš, k čemu takový ten tvůj soucit vede. Soucítíš jen se sebou a ještě s těmi, kteří s tebou souhlasí, tam Soucítíš jak divá, ale už nesoucítíš s těmi, kteří to vidí jinak. A to tě stále dostává.
              Uživatelský avatar
              Pavla
               
              Příspěvky: 52
              Registrován: pon 12. říj 2015 4:19:25
              Poděkoval: 0
              Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Pavla » ned 15. lis 2015 3:15:53

              Eva Nada píše:
              roman píše:
                jo je ti to líto.
                Něco ti je líto, něco jiného ti zas líto není, s něčím nebo někým soucítíš a s něčím zas ne, tak to chodí. Třeba to že je Petr zabanován ti asi moc líto nebude a soucítit s ním asi nebudeš, ani s lidmi kterým byli jeho příspěvky třeba přínosné a budou jim chybět(jen příklad), to už by asi byl soucit nezdravý.
                Své vlastní osobně zabarvené vnímaní a cítení, tedy nějaký osobnostně preferenční blok energie nazvu zdravým soucitem a je to. Mezi soucitem a lítostivostí je ovšem rozdíl a to právě v té diferenciaci.
                K tý první otázce, jo jasně, myslím to vážně..

                  Myslíš, že je jenom soucit osobnostní, týkající se jen osobní roviny nebo je i jiný soucit, takový, který spojuje... právě díky poznání, pochopení, kdo ve skutečnosti jsem?

                  Protože podle toho, co píšeš, znáš jenom ten soucit osobnostní, nic jiného tam není "vidět"...., žádná jiná rovina.....napsala
                  vidět je spíš to, že jsi z toho svého soucitu dost v háji a že nespojil ani tebe.
                  Uživatelský avatar
                  Pavla
                   
                  Příspěvky: 52
                  Registrován: pon 12. říj 2015 4:19:25
                  Poděkoval: 0
                  Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

                  Re: Vulgarismy a spol.

                  Příspěvekod Jana » ned 15. lis 2015 9:22:20

                  Alaja píše:http://www.forum-zdarma.cz/


                  Pojedou Ti v tom sice reklamy, ale super konstruktivní přístup.

                  :thumb:

                  Je nesmyslné žádat po někom jako samozřejmost služby, které bychom sami nenabídli a žít v iluzi, že někdo jiný, jen protože něco vytvoří, je povinen nám umožnit to používat podle našich pravidel.

                  :happy:
                  Jana
                   
                  Příspěvky: 1482
                  Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
                  Poděkoval: 978
                  Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

                  Re: Vulgarismy a spol.

                  Příspěvekod Jana » ned 15. lis 2015 9:25:22

                  roman píše: Když dojde k prolomení egoismu a ty pole splynou(osobní a neosobní), respektivě jsou vědomě jedním, jednáš spontánně přesto vědomě, bez potřeby jakéhokoliv psychologického zisku(to je ten příklad marpy).


                  Jo, ale furt funguje to, že si Mistr bere do obchodu peněženku, když si jde koupit rohlíky k snídani.

                  :happy:
                  Jana
                   
                  Příspěvky: 1482
                  Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
                  Poděkoval: 978
                  Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

                  Re: Vulgarismy a spol.

                  Příspěvekod Pavla » ned 15. lis 2015 11:18:02

                  Jana píše:
                  Alaja píše:http://www.forum-zdarma.cz/


                  Pojedou Ti v tom sice reklamy, ale super konstruktivní přístup.

                  :thumb:

                  Je nesmyslné žádat po někom jako samozřejmost služby, které bychom sami nenabídli a žít v iluzi, že někdo jiný, jen protože něco vytvoří, je povinen nám umožnit to používat podle našich pravidel.

                  :happy:



                  To víš že je to nesmyslné žádat něco takového po egu. Ale ty přece ego nejsi dle svých vlastních často opakovaných slov. Tak by jsi mohla být nad takovéhle malichernosti povznesená, zvlášť, když ti Bůh sype do klína samou blaženost, štěstí a hmotné zabezpečení.

                  Ego bude vždycky volit, vybírat, něčemu dávat přednost atd...

                  Volně přecházíš mezi ego postoji a rádoby osvícenou moudrostí, ale to je spíš politika, než duchovno a pravda.

                  Taky jsem ego a v tuhle chvíli bych žádné forum nezakládala, protože mám víc uspokojující činnosti a na Poradnu a sem zaskočím jen občas počíst, co je nového. A sem tam něco napsat, když se mi chce.
                  Uživatelský avatar
                  Pavla
                   
                  Příspěvky: 52
                  Registrován: pon 12. říj 2015 4:19:25
                  Poděkoval: 0
                  Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

                  PředchozíDalší

                  Zpět na Fórum - úvod, nápady, připomínky, technické věci

                  Kdo je online

                  Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

                  cron