Intago - Chcete intaga zpět?

Chcete intaga zpět?

Anketa končí za sob 09. úno 2019 17:58:02

Ano
2
29%
Ne
5
71%
 
Celkem hlasů : 7

Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Petr » pon 04. úno 2019 17:58:02

Ahojte,
musel jsem dnes docasne zabanovat intaga, kvuli nekterym prispevkum, ktere by potencialne mohli byt povazovany za zavadne z trestne pravniho hlediska. Nedokazu posoudit, zda zavadne byly, nebo ne, kazdopadne tomu riziku nechci vystavovat toto forum i sebe. Intagovi jsem nabidl, ze pokud bude do budoucna v tomto opatrnejsi a prispevkum, ktere se tykaji navykovych latek apod. se vyhne, ban zase zrusim.

Nicmene intago se pta, zda ho tu nadale chcete (vy aktaulne prispivajici :)), nebo ne. Podle toho on se pak zaridi. Prosim tedy abyste se vyjadrili nad prispevkem v ankete nebo v prispevku pokud ano/ne nestaci.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Intago, prosím vrať se

Příspěvekod honzam » pon 04. úno 2019 18:42:04

intago píše:V současnosti je debata na webu viz https://www.diskutnici.cz/forum/2368-in ... cendentno/

3.2.19 20:01:40
intago píše:Tak mne zas zabanovali na jednom foru a vyhodili v druhém. Napsal jsem jim

No jo, dal jsem sem spoustu důkazů, nejen mých, ale i jiných mystiků, že to, s čím se v meditacích setkáváme, není lidského, ale božského původu, ale opět jsem narazil na odmítání. Ale to je u skutečných mystiků ne výjimka, ale pravidlo.
Krista ukřižovali, jeho apoštoly většinou také. Sv.Terezii internovali, sv.Jana z Kříže rovnou zavřeli. Jiné popravili, upálili, exkomunikovali, uvrhli do kladby atd. Kristus to všem předpověděl a to se i stalo.
Přitom se tu na jiných debatách mluví o dr.Grofovi, Alanu Wattsovi a knihách o komunikaci s Bohem, ale toho si odmítáte všímat.
Ale co, Bůh mne sem poslal a já jsem po 23 letech praxe v asi 300 podobných debatách věděl, že to zas dopadne stejně... Jsou všecky stejné, skoro jak přes kopírák.
Nikoho nezajímá, že my výsledky, tedy Dary Ducha, máme a oni nemají nic, prázdné ruce. Bůh je pro ně jen mýtickou představou ze starých knih, která existuje jen v nich. Vlastně druh ateismu.
No ale možná si z toho někdo něco vezme, to ale není moje věc, ale Boha.

Přece to nevzdáš, když jsi ten úkol dostal. Jestli z toho bludného kruhu nepřijetí chceš vystoupit, nemůžeš pořád utíkat. Postav se tomu čelem, není mi lhostejné, že Tě Bůh neustále vystavuje zklamání. I kdybys jako oddaný mystik tvrdil, že je to jen jeho věc, budu Tě před ním chránit. Mně na Tobě záleží a nechci, abys skončil potupně na kříži jako Ježíš.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Intago

Příspěvekod Petr » pon 04. úno 2019 18:54:58

Honzam: toto vlakno neni o tom se do intaga navazet, za to co psal... :( ja ho neznam, ale kazdy si zaslouzi respekt a uctu.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Intago

Příspěvekod Petr » pon 04. úno 2019 18:58:30

Moc se omlouvam, ale zmastil jsem anketni otazku :sorry:. Jinak byla v prispevku a jinak v ankete. Opravil jsem to, at je to jednotne. Ti co uz jste hlasovali, meli byste tam mit moznost zmenit svuj hlas.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Intago

Příspěvekod honzam » pon 04. úno 2019 19:00:07

Petr píše:Honzam: toto vlakno neni o tom se do intaga navazet, za to co psal... :( ja ho neznam, ale kazdy si zaslouzi respekt a uctu.

Co jsem napsal myslím upřímně bez despektu. Beru vážně, co intago píše. Beru si z toho, jak to má a dělám své závěry o tom, jak může věci změnit, když bude chtít.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Trini

Re: Intago

Příspěvekod honzam » pon 04. úno 2019 19:01:50

Omlouvám se, jestli mé duchovní postoje působí jako ironie a navážení se. Jsou vážně míněné, není to hra.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod armin » pon 04. úno 2019 21:02:12

Tak hlasuj a nebo nech být. Vykecávat se můžeš na jiných vláknech :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Trini » úte 05. úno 2019 8:55:35

Vostalpetr mne požádal, abych sem dala toto:

Petr Vostál píše:

Pokud bude Intago chtít, a požádá Petra o adresu, může klidně psát na mé soukromé forum zde na Inspiruj,

na rozdíl od nenávistných tomášovců není mým záměrem u nikoho vymyšlet nesmyslné záminky a někoho vyštípavat z fora, jen proto, že je "svůj"...

Pokud někdo chce něco tvrdit o náký propagaci drog, necht se laskavě podívá na internet co se kde o drogách zcela svobodně píše a není to považováno za propagaci, či případně si najde televizní programy co se vztahují k drogám, není to tak dávno, co jsem v TV sledoval program o prvních pokusech s LSD a pochybuji, že by je do televize pustily pro propagaci drog.. Lidé tam naprosto otevřeně hovořili o svých zážitcích s LSD...
Mě osobně drogy nezajímají, mě zajímají pouze psychické opiáty a haluciogeny a ty jsou mnohem horší, než chemické drogy...


Takže hlasuje, aby zde intago zůstal.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Trini » úte 05. úno 2019 9:00:33

Já se vzdávám hlasování.
Spíš se přikláním k tomu, jak to vidí Honzam.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Alaja » úte 05. úno 2019 11:36:34

Jestliže se Intago vrátí, bude Vostál, nadále zabanován? :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Trini » úte 05. úno 2019 11:46:51

Alaja píše:Jestliže se Intago vrátí, bude Vostál, nadále zabanován? :donknow:


Ale vždyt intaga tady nechcete, tak proč by se vracel? Stejně by už nemohl psát o tom, co chce.

Je Vostalpetr zabanován natrvalo nebo jen dočasně? Jestli dočasně, tak by tady zase mohl psát, až do doprší.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Alaja » úte 05. úno 2019 12:36:35

Trini píše:
Alaja píše:Jestliže se Intago vrátí, bude Vostál, nadále zabanován? :donknow:


Ale vždyt intaga tady nechcete, tak proč by se vracel? Stejně by už nemohl psát o tom, co chce.

Je Vostalpetr zabanován natrvalo nebo jen dočasně? Jestli dočasně, tak by tady zase mohl psát, až do doprší.


Ještě jsem nehlasovala... :donknow:

Jenže, co v budoucnu čekat od někoho, kdo musí každých čtrnáct dnů si vzít nějaký halucinogen, aby mohl být chvíli v tranzu? A pak to vydávat za jedinou možnou cestu? A nadává mi do čarodějnic??
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Petr » úte 05. úno 2019 12:52:33

Ahojte,
osvetlim situaci :). Petr ma ban natrvalo, pokud se se mnou nedomluvi jinak, coz jak ho znam, tak on ze svych pozadavku neslevi, takze ano...prakticky natrvalo. :) Kdysi davno (2015), jsem mu zkusmo vytvoril separatni forum (neni to primo zde), ktere je uplne bez pravidel, jak si tenkrat pral, a vsichni muzou mazat vsechno a psat vsechno. Tenkrat se to pak uz neozivilo, ale dnes jsem se koukal, a nejake prispevky se tam mezitim uz objevily. Zverejneni adresy necham na Petrovi, protoze nevim jake s tim ma umysly.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Trini

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Trini » úte 05. úno 2019 14:39:40

Alaja píše:
Jenže, co v budoucnu čekat od někoho, kdo musí každých čtrnáct dnů si vzít nějaký halucinogen, aby mohl být chvíli v tranzu? A pak to vydávat za jedinou možnou cestu? A nadává mi do čarodějnic??




Petr Vostál píše:

Jenže, co v budoucnu čekat od někoho, kdo musí každých čtrnáct dnů si vzít nějaký halucinogen, aby mohl být chvíli v tranzu? A pak to vydávat za jedinou možnou cestu? A nadává mi do čarodějnic??
..............................................................................................................................................................................................................
Já tedy budoucnost neřeším,
bude taková jaká bude,
proto ani nepropaguji své forum ale ani ho netajím,
řeším pouze přítomnost, takže
pokud tam bude Intago chtít psát, necht zde napíše svůj kontakt a já mu sdělím adresu,
pokud tam chce psát někdo jiný, necht si to sám najde nebo nenajde,

ale musí počítat s tím, že pravidla jsou tam taková, jaká popsal Petr


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod aitos » úte 05. úno 2019 16:04:02

To obvinění Intaga mi přijde zcestné, halucinogen alias entheogen není návykový. Viz. https://cs.wikipedia.org/wiki/Entheogen
A http://navykovelatky.cz/halucinogenni-latky/
Naopak silně návykové látky jsou opiáty, v nemoci se vás ani často neptají, a dají vám ho... https://cs.wikipedia.org/wiki/Morfin
Uživatelský avatar
aitos
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 05. úno 2019 15:46:43
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod aitos » úte 05. úno 2019 16:10:20

A pak, enhteogeny produkuje už přímo náš mozek, kosti a plíce, viz. endogenní DMT, které se vyskytuje krom těl savců i také krom známé po tisíce let indiány v Amazonii rituálně využívané Ayahuasky v dalších asi tisíci druzích rostlin. http://www.radostnezpravy.cz/dmt-duchovni-molekula/
A komu by vadilo ho do těla dodávat, tak to přírodní si vybudí snadno, třeba intezivnějším dýcháním, jako když vás hodí do ledové vody, nebo znají ženy při porodu...
Wim Hof na tom inspirován jógýnským dechem, postavil celou svou moderní metodu.
http://intuice.mysteria.cz/2019/01/s-wi ... ych-stavu/
Uživatelský avatar
aitos
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 05. úno 2019 15:46:43
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod adiuv » úte 05. úno 2019 16:23:43

Intago užíval marihuanu, syntetické THC, které se tu legálně prodávalo před pár lety pod názvem Euphoria a doporučoval v diskusi i další drogy.

Základní legislativní fakta

Základním zákonem, v jehož rámci IOPL působí, je zákon č. 167/1998 Sb., o návykových látkách. Fyzická osoba (občan) smí přípravky s obsahem návykových látek nabývat pouze pro vlastní potřebu a pouze na základě lékařem vydaného receptu, viz § 5 odst. 2 písm. h) zákona o návykových látkách). Dále s návykovými látkami (tedy i s konopím pro léčebné použití) mohou zacházet výhradně právnické osoby nebo podnikající fyzické osoby, kterým Ministerstvo zdravotnictví vydalo Povolení k zacházení nebo subjekty, které s návykovými látkami mohou zacházet přímo ze základě zákona (§ 5 zákona o návykových látkách).


NAŘÍZENÍ VLÁDY ze dne 31. ledna 2018,
kterým se mění nařízení vlády č. 463/2013 Sb., o seznamech návykových látek, ve znění pozdějších předpisů
Směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/2103 ze dne 15. listopadu 2017, kterou se mění rámcové rozhodnutí Rady 2004/757/SVV s cílem zahrnout do definice drogy nové psychoaktivní látky .

https://www.drogy-info.cz/legislativa/konopi/
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod honzam » úte 05. úno 2019 17:04:50

2:5 ... To si snad ze mě děláte legraci! Jak můžete být tak necitliví a xenofobní? Co vám intago tak hrozného udělal, že jste se rozhodli ho takhle ponížit a popravit?

https://www.diskutnici.cz/forum/2368-intuice-channeling-a-transcendentno/

4.2.19 20:00:05
intago píše:Citoval tam Honzam i můj text z téhle debaty, ale zjevně nechápe význam Kristovy popravy, ono je to vážně složité...

Ne, nechápu jaký to má význam hlasovat "Ne".

5.2.19 15:36:10
intago píše:Nakonec se nelze divit ze me tam nechteji. Berou dr. Tomase i 59 let a ja jim ho kritizuju ze je kompilator a pohadkovy dedecek.
A ze z toho nikdy nic mit nebudou. Jak komunisti z komunismu jez nikdy nebyl ani nebude...

To není pravda, jsou tu i hlasy "Ano" a já si například myslím, že "pohádkový dědeček" je vtipné a trefné označení pana Tomáše z jeho porevolučních seriálů.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod honzam » úte 05. úno 2019 17:07:21

Alaja píše:Jenže, co v budoucnu čekat od někoho, kdo musí každých čtrnáct dnů si vzít nějaký halucinogen, aby mohl být chvíli v tranzu? A pak to vydávat za jedinou možnou cestu? A nadává mi do čarodějnic??

Jak nadává? Má pravdu, když dokážeš vnímat smyslové vjemy jiných lidí a provozuješ nízkoprahové centrum pro potulné kočky. To obyčejní mudlové neumějí a nedělají.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Intago - Chcete intaga zpět?

Příspěvekod Alaja » úte 05. úno 2019 17:35:58

honzam píše:
Alaja píše:Jenže, co v budoucnu čekat od někoho, kdo musí každých čtrnáct dnů si vzít nějaký halucinogen, aby mohl být chvíli v tranzu? A pak to vydávat za jedinou možnou cestu? A nadává mi do čarodějnic??

Jak nadává? Má pravdu, když dokážeš vnímat smyslové vjemy jiných lidí a provozuješ nízkoprahové centrum pro potulné kočky. To obyčejní mudlové neumějí a nedělají.
:lol:
To tedy musím sdělit kamarádce, která se také stará o toulavé kočky, že je také čarodějnice, i když možná jen poloviční, protože se duchovnem nezabývá... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích


Zpět na Fórum - úvod, nápady, připomínky, technické věci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron