Žádosti o nové fóra a kategorie

Žádosti o nové fóra a kategorie

Příspěvekod Petr » úte 13. kvě 2008 5:41:00

Ahoj,

fórum je zatím hodně mladé, teprve se rozkoukavá po světě a bude postupně nabírat zkušenosti.

Jako základní kamen jsem mu vytvořil několik prvních kategorií a fór, které mi přišly na mysl. Je zde ale velký potenciál a kategorie a fóra se mohou neustále rozšiřovat dle Vašich připomínek a požadavků nebo když něco napadne mne, případně když si všimnu, že se objevila nějaká oblast ve fóru/příspěvcích, která by si Svou kategorii zasloužila.

Vaše žádosti piště jako odpověď na tento příspěvek nebo klidně mě do mailu na info@inspiruj.cz.

Předem díky!! ;)

Petr
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Mandaly

Příspěvekod Petr » úte 28. říj 2008 11:10:53

Tak od doby kdy jsem předchozí příspěvek psal, přibyla řada témat...
Osobnosti, Meditační hudba, Audioknihy, Přednášky a spousta dalších..

Nyní jsem založil nové téma do Inspirativních obrázků - Mandaly. Nakonec jsem se rozhodl tomu věnovat samostatnou kategorii, protože s Mandalami je studnice opravdu velmi hluboká a je stále z čeho čerpat.. :) Takže pokud máte své oblíbené mandaly a navadí vám se o ně podělit tak budu moc rád, když je sem vložíte :thanx:.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Inspirativní místa

Příspěvekod Petr » úte 28. říj 2008 11:14:07

Jinak mám ještě v hlavě několik adeptů na nové témata a kategorie, spíš ale buď zatím nemám čas do nich obstarávat materiál, nebo s tím zatím nemám moc zkušenosti... takové hezké téma jsou Inspirativní místa, ale třeba právě pro tohle téma nemám zatím ty potřebná místa :) tj. bych spíše potřeboval tipy od Vás. Tak kdyby jste se někdo chtěli k tomuto tématu přispět tak dejte vědět a já ho zřídím :arrow:.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Žádosti o nové fóra a kategorie

Příspěvekod Petr » čtv 16. dub 2009 14:17:54

Ahojky,

diky za namet, urcite o tom popremyslim.. ono se to totiz trochu kryje s Abrahamem, coz je hodne hodne o zakonu pritazlivosti.

Takze nejakou diskuzi muzes zacit zatim klidne v Diskuze k Abrahamovi :writting: a urcite to nebude mimo misu - offtopic :)

Take posledni dobou uvazuji o nove podobe tohoto fora, takze mozna ten zakon pritazlivosti nejak vclenime tam, uvidime :))

Jeste jednou diky a mej se,

Petr :ahoj3:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Žádosti o nové fóra a kategorie

Příspěvekod Darges » čtv 07. kvě 2009 15:34:44

Ahoj, ahoj.
Řádím tu jako černá ruka :lol: a tak jsem se chtěla zeptat, zda by jste tu měli zájem o témata :
- Léčivé kameny ( jednotlivé kameny s charakteristikou a foto, nabíjení i očista, kromě toho i konkrétní nemoce )
- Kundaliní (aktivace, příznaky, ...)
- Reiki (popř. léčiteství),
- Asertivita
- Nějaké to čtení, které pohladí
S Láskou Darges.
Jaký je tvůj život závisí jen na tobě.
Uživatelský avatar
Darges
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 03. kvě 2009 9:24:39
Bydliště: Chomutovsko
Poděkoval: 25
Poděkováno: 42-krát v 32 příspěvcích

Re: Žádosti o nové fóra a kategorie

Příspěvekod Petr » čtv 07. kvě 2009 19:20:22

Ahojky,
no jen řaď, mam radost ze tu radis :)

K tem tematum: konkretne v techto momentalne osobni zaujeti nemam, krome toho cteni, ktere pohladi :hugs: , ale zase nekomu to muze urcite prijit vhod.

Zalozim sekci Clanky v Poznani a vedeni, tam se to bude hodit. Takze cokoliv, co uznas za vhodne a prinosne a treba inspirativni, tak klidne vloz :) ;)

Dikec :ahoj:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích


Zpět na Fórum - úvod, nápady, připomínky, technické věci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků