Jak Vám funguje Abraham?

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Re: Jak Vám funguje Abraham?

Příspěvekod vostalpetr » pát 13. srp 2010 18:53:55

Ale vlastně jo,
můžu se pochlubit,
koupil jsem si černý tenisky a tak jsem potřeboval i černý kalhoty a šel jsem do Teska, tedy do MY (čti Máj)
a tam jsem si koupil hned troje černý kalhoty, no měli slevy a jedny stály jen 110 Kč (no nekupte to za ty prachy)
a taky jsem si konečně koupil nepromokovou bundu na motorku, pánbůh se slitoval a poslal mi úplně novou motorkářskou bundu za 500Kč do sekáče...

Ale já z toho žádnou duchovní vědu nedělám, mně vždycky zachranují letní a zimní výprodeje a secondhandy a nákupy v indii, kde je vše levnější a kde už dneska dokáží vyrobit i trička, která po vyprání mají stále stejnou barvu, což je nepochybně velký technologický úspěch...

Takže jak vidíte, jsem taky "duchovně úspěšnej" a to ani nepraktikuju Abrahama, ne že bych teda nechtěl, ale většinou zapomenu co bych měl dělat abych něco dostal (ale ze zkušenosti vím, že když něco potřebuju, tak to dříve nebo později dostanu, a někdy dokonce dostanu jako bonus i to, co nechci :D
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Jana

Re: Jak Vám funguje Abraham?

Příspěvekod Kerry » ned 15. srp 2010 12:04:58

vostalpetr píše:.........nemám slov
....................

mně zatím slova ještě nikdy nedošla, takže kdybys nějaký potřebovala, tak napiš a já ti nějaký pošlu,
teda napíšu...


To je od tebe hezký a díky, jen nevím jestli bys mi posílal ta správná slova k tomu co prožívám :ahoj:

........Jo a kdybych místo vysněnýho chlapa měla hned dva, tak v tom nevidím žádný problém :lol:
Uživatelský avatar
Kerry
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 10. kvě 2010 14:18:57
Bydliště: Praha
Poděkoval: 50
Poděkováno: 25-krát v 11 příspěvcích

Re: Jak Vám funguje Abraham?

Příspěvekod Alaja » čtv 25. srp 2016 22:40:15

LuKas píše:
Petr píše:
LuKas píše:Máte někdo zkušenost s channelingem /přímo to co dělá Esther/?

Channelujeme svym zpusobem vsichni, jen v ruznych formach... osobne kdyz chci napsat neco delsiho, tak se take naladim, a snazim se psat pouze kdyz jsem ve Vortexu, a pak slova plynou a je to pouze to naladeni se na tu frekvenci a prijimani.
Esther tim, ze predava Abrahamovi vetsi kontrolu, je zase na jinem levelu, protoze si myslim, ze je vice vyjmuta z te zkusenosti a to, co proudi je cistejsi, mene ovlivnene jeji osobni zkusenosti.


jj ..já jen jestli má někdo zkušenost něco jako Roman Pálka.

http://www.havelka.info/ch-palk.html
http://www.havelka.info/ch-palk3.html

Akorát mám pocit, že to co channeluje Roman Pálka asi neni Abraham, nebo jeho Vnitřní Bytost nebo Vyšší Já nebo jak kdo tomu řikáte.

Já chápu channeling jako jednu z dohod kterou máme, když se rozhodneme jít do týhle fyzický reality.

Podle mě člověk channeluje pořád, třeba když sportuje nebo si hraje nebo maluje..ten pocit, jakoby se pro něj zastavil čas...takovej ten pocit jako když člověk vnímá jen ten určitej děj nebo prožitek.



Chanelingové tentonoc jsem dvakrát sledovala v devadesátých letech v Praze na veřejných přednáškách J.Chvátala. Byla to v těch časech jakási duchovně módní záležitost, či co. A když jsem zjistila, že ti "duchové", kterými ústy mluvil, toho vědí jen přesně tolik, co ví o daném tématu sám přednášející, ztratila tato duchovní disciplína pro mne veškeré mystické kouzlo. :lol:

A když jsem se později dostala k internetu a našla na něm Havelkovy chanelingové stránky - třeba rozhovory s nenarozeným dítětem - tak jsem si to jen přečetla, pokrčila rameny a šla raději o internetovou stránku dál....

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jak Vám funguje Abraham?

Příspěvekod armin » pát 30. lis 2018 12:07:05

Romana Pálku jsem dobře znal už od jeho channelingových začátků.
Channeling je to v podstatě snění v bdělém stavu, jako si sní malé děti.
Je to probuzená aktivita fantasmagorické složky mysli
Třeba Roman říkal, že mu Mistr sdělil, že nějaké úrovně dosáhne za sto let. Pak přišel za týden s tím, že už ji dosáhl :lol:
A podobně. Stěžoval si, že z nějakých úrovní stále padá. Tak jsem mu řekl, že padá proto, že pořád někam leze. Mistři se postupně rozrůstali, zejména hierarchicky až do nadnirvanické úrovně a dnes možná ještě vyšších. :lol:
Znal jsem i jeho skupinu a mám dojem že to může být pro labilní jedince i dost nebezpečná zábava, protože člověk se ve svých představách a prožitcích rozděluje na sebe a Mistry.
Třeba Mistr časem dotyčnému něco poradí a když to dotyčný neudělá, tak ho potrestá - třeba pak zakopne a rozbije si nos. Když zase neposlechne, nabourá se v autě. Působí to dost přesvědčivě a člověk si neuvědomuje mechanismus neuvědomělého sebe-potrestání. A tak se to může stupňovat, objeví se strach z neuposlechnutí Mistrů a může se to vyvinout až ve schizofrenii, zabití někoho a podobně.

Řekl bych, že duchovní cesta vede přesně opačným směrem.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jak Vám funguje Abraham?

Příspěvekod armin » pát 30. lis 2018 15:55:48

Tak teď jsem si pustil pár těch Abrahamů a je to děs.
Taková NewAge jak dosáhnout toho, aby se egu dobře dařilo, aby se dobře cítilo. A nejspíš to funguje podobně jako homeopatika. Zkrátka je třeba správně vibrovat.
Duchovního v tom je asi tolik, jako účinné látky v těch homeopaticích :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron