Abraham: Vybíráme si své rodiče?

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: Vybíráme si své rodiče?

Příspěvekod Petr » pon 03. lis 2008 9:41:55

HOST: Vybíráme si své rodiče? Četla jsem o tom nějaké knížky, že si vybíráme své rodiče, místo narození.. co si o tom myslíš ty Abrahame?

ABRAHAM: Tady je to co víme: Ano, vybíráte si je.
Vybíráte se vše okolo vašeho vstupu do vaší fyzické zkušenosti. Ale nevybíráte si je tak, jak si vy lidé myslíte, že se je vybíráte. Protože jako lidé říkáte, že si je vybíráte tak, že řeknete chci támhle to a nechci tohleto, chci tamto a nechci toto... Jako lidé přemýšlíte o volbách typu ano-ne, ale pro energii zdroje, jsou vždy volby ano, ano, ano, ano, ano.
Jinými slovy, jakmile se dostanete do fyzického světa, spousta vás na druhý pokus říká: Jsem si jistý, že toto jsem si nevybral, tyto rodiče, protože je těžké s nimi být. Co když vám řekneme, že jste chtěli zažít kontrast, protože kontrast způsobuje expanzi. Z vaší nefyzické perspektivy jste si říkali, co by mohlo být lepší než ranná problematická zkušenost, která zapříčiní mou rannou expanzi.. Ale po té co jste sem přišli, říkáte: Co se stalo špatně? Nikdo se zdravým rozumem by si nevybral takovéto rodiče.....

Zdroj: Abraham-Hicks: Seminář 17/08/2008 Los Angles CD2
Překlad: Petr - inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron