Abraham: Proč se cítí lidé špatně a jak se cítit lépe

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: Proč se cítí lidé špatně a jak se cítit lépe

Příspěvekod Petr » úte 18. lis 2008 9:35:31

Tak trochu jsem váhal jestli tento překlad zveřejnit, protože byl v první části trochu emotivní a nebyl jsem si jist, jestli bez intonace se podaří správně přenést smysl sdělění...Až tento článek budete číst, snažte se ho prosím chápat, dle vašeho nejlepšího vědomí :)

Když narazíte na někoho na koho jste naštvaní a držíte ho jako objekt vaší pozornosti po nějakou dobu, přisoudíte tomu velkou důležitost... ááá my víme, oni si to zaslouží, oni se nezachovali správně.. vy si tuto věc nevymýšlíte, vy pouze pozorujete realitu, a nenávidíte ji.. a dělíte se o ni s ostatními a oni s vámi souhlasí a pak se připojíte na chat a oni s vámi také souhlasí, víceméně...a zapíšete si to do svého deníku.. chcete aby vaše děti pochopili co se vám stalo..minulost je tak důležitá...a bez toho aniž byste to chtěli, zaměříte se svou pozorností do vibračního postoje, nebo nálady, který Zákon přitažlivosti pomůže podpořit. Tj. tím,že na to upíráte svou pozornost, tj. aktivujete to ve svých vibracích a pokud to aktivujete ve svých vibracích, nebude trvat dlouho aby vaše Dominatní vibrace byli tímto ovlivněny... a věci, které podporují tuto vaši myšlenku, se začnou objevovat ve vašich zkušenostech. A řeknete "Vidíte.. říkala jsem vám to, měla jsem pravdu". A teď máte důkazy, které podporují to, co jste stejně očekávali a teď mluvíte se svými přáteli o těchto důkazech, diskutujete o tom na internetu, bloooogujete o tom (následuje pasáž o blogování, kde si Abraham pohrává s akustickým vyjádřením slova blooooog a vztahem k tomu co tam lidé většinou píší :) osobně si myslím, že to není zrovna případ blogů na NZ, ale těch klasických internetových stěžovacích blogů) a tím aktivujete vibrace ještě více a tím dostáváte ještě více důkazů o tom, že máte pravdu... a poté řeknete TOTO JE REALITA... ale my říkáme.. agghh ale existuje mnohem lepší realita čekající na vás... Vy řeknete "Já vím... ale abych se tam dostala, musela bych se cítit celou dobu dobře a to mi za to nestojí..."... dobře toto neřeknete, ale musíte to mít na mysli.. jsem spokojený cítit se špatně..jsem na to zvyklý..moje matka se cítila špatně...její matka se cítila špatně.. moji kamarádi se cítí špatně.. prostě se cítíme špatně, to je to co děláme..čelíme realitě.. cítíme se špatně.. ale to je to co děláme..
Tak dlouho pokud je toto váš vzor myšlení, tak dlouho dokud se nezajímáte o to jak se cítíte, tak rozumíme tomu, jak jste nedbalí ve svém myšlení a věnujete pozornost řadě věcí a vytváříte spoustu realit. Spoustu času, jako lidé, strávíte dokumentováním těchto chybných realit, které byli vytvořené jinými téže ne-záměrnými tvůrci automaticky. A poté píšete historické knihy o civilizacích a o tom jak žili, abyste podpořili vaši teorii reality. A mezitím děláte, to co jste věděli, že budete dělat. Přišli jste do fyzična, pozorujete kontrast, daváte zrodit řadě nových lepších realit.. Zdroj ve vás shromažďuje tyto data..shromažduje lepší reality od vás, od vás, od vás a od vás..a tyto lepší reality zůstávají jako vibrační potenciál, který budoucí generace budou žít, protože se nebudou držet stejných přesvědčeních, kterých se držíte vy a které vám zabraňují žít tyto reality, které si zasloužíte, které jste vytvořili, které chcete, o kterých blogujete, ale se kterými jste ve vibračním nesouladu, protože upíráte pozornost na to co je.. máte Co Je virus.. Co je je tak přesvědčivé, tak neodolatelné, protože je tam spousta toho co cítíte jako reálné..interpretujete to svýma očima, interpretujete to vašima ušima, interpretujete to svým nosem, jazykem.. je to skutečné říkáte, není to jak toto mlhavá vibrační realita o které vždycy Abraham básní.... toto je realita do které se můžeme ponořit.. My říkáme dostali jste spoustu věcí ve vaší realitě, do kterých se můžete ponořit, které jsou báječné a nádherné a myslíme si, že je to úžasná věc, když věnujete celou svou pozornost těmto příjemným věcem. A my vás chceme doplnit v životě který vytváříte. Jinými slovy děláte přesně to, co jste si řekli, že budete dělat... mícháte zažitky a zapříčiňujete expanzi vesmíru, přesně tak, jak jste si řekli, že budete.. a vaše životy z větší části, obzvláště těch kteří jsou zde (pozn. popř. kteří toto čtou :) jdou velmi dobře.... nechceme na vás absolutně udělat dojem, že jsme zklamáni z vašich životů a z toho co se ve vás odehrává..to v žádném případě.. pouze chceme, abyste věděli, že jste se chtěli cítit dobře, chtěli jste aby vám život připadal dobrý, chtěli jste zažít legraci, chtěli jste znát svůj smysl, chtěli jste se cítit cenými, chtěli jste cítit dobře co se týče ostatních lidí... A pokud cítíte cokoliv méně , než jakoukoliv z těchto věcí, tak nejste tím kým jste, a důvod proč nejste kým tím jste, je to, že upíráte svou pozornost na něco jiného, než na to kým OPRAVDU jste. Řekli jsme vám, byl to slib, který jsme učinili a který dodržujeme, že my budeme vždy uchovávat naši vědomost o tom kým jste, a kdykoli se zeptáte, tak sem přijdeme a připomeneme vám kým jste. Takže zde jste vy tázající se a my, kteří odpovídáme a my říkáme: "Jste Energií Zdroje ve fyzické formě, jste Tvůrci své vlastní reality, tvoříte na základě projekce vašich myšlenek, vaše emoce jsou vaše vedení, který vám říká, jak si vedete, v tom smyslu, že vám říkají jestli se v souladu s rozšířenou verzí sebe sama nebo ne".
Pokud se účastníte tohoto semináře (pozn. příp. pokud čtete tyto řádky) patříte k vzácnější části lidí, kteří se rozhodli tvořit záměrně.. což znamená řídit vaše myšlenky více konkrétně, jasněji. Ale to jak to udělat není pomocí pozorování vašich myšlenek.. z toho byste se zbláznili, je jich příliš mnoho k monitorování... Jak toho dosáhnout je učinit prohlášení sám sobě, které budete skutečně žít: "Pečuji o to jak se cítím a chci se cítit dobře." A toto nechám být kritérii, podle kterých si budu vybírat svou účast v jednání, svou účast v diskuzích a svou účast v myšlenkách... Chci se cítit dobře.

Pozn. Teď se dívam, že jsem to občas psal v ženském rodě.. je to proto, že top channeluje žena, takže mi to tam automaticky naskočilo.
Pozn2. Tentokrát to bylo více o tom proč se cítíme špatně... příště to zase bude více o tom jak se cítit lépe.. :))

Zdroj: Abraham-Hicks - Workshop 18/07/2008
Překlad: Petr - inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron