Abraham: O hodnotě channelingů

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: O hodnotě channelingů

Příspěvekod Petr » čtv 04. pro 2008 15:50:45

HOST: O jak moc pravý channeling se jedná v knize - Uranture (nešlo rozumět jméno channelu nebo knihy... ale to není podstatné)?
ABRAHAM: Záludnost odpovědi na tuto konkrétní otázku spočívá v tom, že hodnota je ve všem..a když jste v souladu s tím kým jste, tak z toho můžete vytáhnout to, co má tu hodnotu. Pravdivost něčeho má co do činění se souladem s vaším záměrem. Kdyby jsme stáli my ve vašich fyzických botách....už jsme vás tím škádlili dříve.. tolik lidí chce pospojovat vše dohromady a přijít s tím, co je pravda.. a pak chtějí přesvědčit všechny ostatní o pravdivosti toho... a chtějí něco udělat s těmi, kteří s nimi nesouhlasí.. Zátímco to, co ve skutečnosti chcete udělat je zeptat: Má toto, v čem se nyní angažuji, čeho jsem součástí, pro mě hodnotu ve smyslu toho, co mám ve svém vibračním potenciálu?

Každý se nachází někde jinde z pohledu emocionální stupnice ... A proto my by jsme neřekli o tom díle (knize), a ani o tomto díle, že je to přesně ta správná věc pro každou bytost, která se tím zabývá z jakéhokoli místa a v jakémkoli čase.
Řekli by jsme raději, že místo toho ptát se, jestli je něco pravdivé, by byla lepší otázka tato: Souzní dostatečně mé myšlenky o tomto v tomto okamžiku s tím, co mám ve svém vibračním potenciálu, tak že pokračování v tom má pro mě hodnotu?

HOST: Takže je v tom pro mě nějaká hodnota?
ABRAHAM: To víte pouze vy. Nyní chcete jít pryč od toho, kým jste a chcete to po někom jiném, kterému nemůžete věřit...
HOST: .. já vám věřím
ABRAHAM: Dobře, ale neměli byste..
Jinými slovy.. to co chceme říct...... samozřejmě...samozřejmě, že máme vždy pravdu :)
Ale je to vhodné říci pouze ve smyslu tím kým jsme se stali a naší schopností, se s tím udržet v souladu. My nechceme abyste věřili, nebo se snažili najít něco co je neměnou pravdou, ze které bude mít každý, kdo na ni v tento okamžik zaměří svou pozornost prospěch.. nic takového jednoduše neexistuje..

...nežádejte nikoho jiného než sebe aby, pro vás něco potvrzoval.

Víte, že postupná cesta..? a teď to nemyslíme nijak špatně.. že ty části pravdy, které vám budou odhalovány postupně vaším vnitřním já vás povedou ve směru...k tomu kým jste.. a je to nikdy nekončící cesta..

Takto to pro vás bude snažší slyšet... Občas je nějaká osoba zoufalá a když k ní promlouváme, tak děláme všechno co můžeme a vyprávíme analogie (podobenství), příběhy, vědomosti tak, aby jsme je posunuli nahoru po emocionální stupnici třeba k odplatě nebo pomstě... protože víme, že nemohou skočit rovnou do naprosté radosti.. a víme, že odplata, nebo dávání viny je daleko snažší krok, který mohou udělat a krok, který je ve správném směru.... A teď lidé po celém světě si budou říkat, dokážete si představit, že bytost jako Abraham někoho navádí k pomstě.... a budou mít pravdu, kdyby šlo o někoho, kdo je třeba frustrovaný nebo pesimistický a my ho směřovali k pomstě, tak by jsme ho vedli směrem od toho kým skutečně je..a toto by jsme neudělali..ale pro někoho kdo je zoufalý, tak je to ve směru k tomu kým opravdu je.. nahoru po emocionální stupnici..
Všechno co my děláme je, že pomáháme bytostem k souladu se sebou samými.. 100% analogií a příkladu a procesů je k povzbuzení někoho k jeho většímů souladu s tím mým opravdu je..
A bezpochyby základ té knihy, na kterou jste se ptala, je to samé. Ale my nebudeme potvrzovat platnost té knihy, stejně jako nechceme po nikom aby potvrzoval naše knihy, protože je píšeme z důvodů posunout vás k vašemu vlastnímu souladu a ne abysme nahradili váš soulad. Nikdy bysme nechtěli, aby naše knihy byli považovány za odpověď, je to pouze myšlenka, jak se dostat do souladu, což je ta odpověď, kterou vlastně vždy hledáte.

Když si s námi Esther začínala hrát, tak jsme jí řekli, aby odložila ostatní knihy, protože jsme nechtěli, aby cítila rozpory se spoustou toho, co je napsaného.. a tak snadno vše odložila a relaxovala a nechávala se unášet.. Občas přišel někdo a ptal se na podstatu něčeho, o čem někde četl a v těchto fázích nám Esher říkávala.. bývala velmi rozlobená..a ptávala se dívající se nahoru.. protože tam si myslela že jsme :)..proč nemůžete říct jednoduše celý příběh..proč nám nedáte ten správný příběh.. kdybyste nám ho dali, tak by jsme se navzájem nezabíjeli ve sporu o to čí příběh je pravdivý. Řekli jsme.. kdyby byl pouze jeden student ptající se z jednoho hlediska, tak bude pouze jeden učitel..nicméně protože jsou miriády hledisek, miriády otázek z různých míst, tak jsou miriády učitelů přicházejících sem a vedoucích vás blíže a blíže k tomu, kým jste.
Takže toto není konec otázek..toto je pouze začátek..

Zdroj: Abraham-Hicks - Mediterranean Well Being Cruise 5/29/08
Překlad: Petr - inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron