Abraham: Jak nejlépe pomoci ostatním

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: Jak nejlépe pomoci ostatním

Příspěvekod Petr » pon 19. led 2009 9:27:46

HOST: Jak pomoci ostatním dostat je po proudu? Jak je vést, když mluvíme o tom jít po proudu a proti proudu a někteří z nich mohou být frustrovaní a jít proti proudu nebo po proudu, to nevíme.. Jak je posunout po proudu?

ABRAHAM: Když vám někdo vypráví o tom, že není tam, kde by chtěl být, nebo to pochopíte z toho, co říká, jak si stěžuje, nebo i jen z jeho přístupu nebo nálady. Vzpomeňte si, že učíte svým vlastním příkladem a ne skrz vaše slova. Nabídla jste zde něco velmi zajímavého a my to ještě zdůrazníme. Řekla jste, že nevíme, jestli jdou po proudu nebo proti proudu a nevíme ve skutečnosti, kde se teď zrovna nacházejí. Vy znáte svůj vlastní proud a oni mají svůj. Ale protože máte svůj vlastní proud, tak teď jste je učinili součástí svého vlastního proudu. Řekněme, že pozorujete tuto osobu. Možná je to někdo o koho máte starost, nebo možná je to někdo, s kým jste se setkali profesně. A rozpoznáte, že není tam, kde by chtěl být. A tak z vašeho vlastního vibračního depozitáře začnete vysílat rakety záměrů. A tyto rakety vypadají nějak takto: Chci být přínosná pro tuto osobu. Chci říct správné věci ve správný čas. Chci ji inspirovat skrz příklady ve svém vlastním životě. Chci žít to, co učím. Chci být příkladem, který inspiruje někoho jiného. Chci, aby tato osoba žila lepší život. Chci, aby tato osoba našla to, co hledá. Chci, aby byla šťastná.

HOST: Ale jak víte, co ona chce? Nechcete je soudit. Nechcete jim říkat, kde naleznou štěstí...

ABRAHAM: Neznáte podrobnosti o tom, co chtějí, ale víte, že po čem touží každý, ať už je to materiální věc, hromada peněz, okolnosti, podmínky nebo události.. Každý něco chce, protože si myslí, že až to něco bude mít, tak se bude cítit lépe. Takže víte, že se chtějí cítit lépe. Víte, že chtějí být v souladu. Takže, jak je pozorujete, jak žijí cokoliv žijí, tak přidáváte do svého vibračního depozitáře váš požadavek, dá se říct jejich jménem. A toto se vám bude líbit.
Vytvořili jste si jejich obraz ve vašem vibračním depozitáři. Obraz, kde jsou šťastní, spokojení, jsou v souladu a vědomě kontrolující své tvořivé životní zkušenosti. Toto je vize, kterou o nich máte. A otázku, kterou vám nyní chceme položit je, jestli vy teď sami žijete podle této vize, kterou o nich máte ve svém vibračním depozitáři. Toto je to, co vás a mnoho dalších rozčiluje. Žijete vedle nich, milujete je, cítíte jejich vibrační depozitář plný nadějí a slibů a pak pozorujete to, jak žijí, což není ani zdaleka to, co si pro ně přejete, a pak byste je až nejraději „zabili“, protože to jak se na ně zaměřujete nejsouc tam, kde víte, že by chtěli být, tak se vy cítíte špatně. A pak máte tendenci jim říkat, co by měli dělat, tak aby vyhovovali vašemu obrazu, který jste si o nich vytvořili.
Chceme, abyste věděli, že nejúspěšnějším učitelem na světě je ten, kdo se zaměřuje na svou vizi o nich tak mocně, že to učiníte vaší nejaktivnější nejvíce převažující vibrací ve vztahu k nim. Tak jako Ježíš léčil.. díval se na nemocné, tak že neviděl jejich nemoc. Viděl je jako ucelené a zdravé. A protože věděl, že to je to, čím jste, tak to byla vibrace, kterou udržoval ve svých vibracích tak mocně, že se spojil se Zdrojem a ovládl vibrace okolo vás. Tak že když jste se na něj podívali v tom jeho vědění, tak jste byli též ovlivněni tímto jeho věděním. To je proč říkal: „Jdi a nikomu to neříkej“.
Takže to je opravdu to, co hledáte. Hledáte způsob, jak věřit vašemu příběhu, který o nich vyprávíte.
Takže to, co chcete říct vašim přátelům, nebo komukoliv, koho chcete povzbudit je: „Víš, pozoroval jsem tě, a myslím, že vím, kým skutečně jsi a co skutečně chceš.“ A pak to popište, pokud budete chtít. „Jsi úspěšný, jsi prosperující, jsi krásný, jsi úžasný, vypadáš dobře, voníš dobře, jsi dobrý, znám tě a já tě miluji. A toto jsi ty, kterému věnuji celou svou pozornost. Možná se ti občas zdá, že tě ignoruji nebo že tam pro tebe nejsem, protože se neúčastním některých rozhovorů, jako dříve. Ale není to proto, že jsem tě zavrhl. Není to proto, že tam pro tebe nejsem. Je to proto, že jsem pro tebe tady. Věnuji svou celou pozornost tomu, kým skutečně jsi.“ A ať už jim tato slova řeknete otevřeně nebo ne. Často nejsou připraveni je slyšet, takže je jen rozčílíte. Ale pokud víte, co děláte a vy věnujete celou svou pozornost této nové, expandované, připojené, dobře se cítící verzi jich. Je to jako vysílat přes satelitní talíř.. je to zářící.. Protože jejich vnitřní já, už tam je také a dělá pro ně to stejné. Ale oni nemohou slyšet volání Zdroje, tam kde jsou, ale spíše uslyší vás, volající je.
Vedete je k pozitivním myšlenkám, tím jak se na ně usmíváte, jak v ně věříte, jak očekáváte to dobré pro ně, když je vidíte, takové jací by chtěli být...Ale vyžadujete to určité úsilí...Jak Ježíš už řekl: „Nastavte druhou tvář.“ Vyžadujete to určité úsilí se nesoustředit na to, co je a místo toho nechat to, po čem toužíte, být tou nejaktivnější vibrací.

Takže řeknete svému příteli: „Drahý kamaráde, ohromně jsem si užil interakci s tebou, protože jsi, zatímco jsem tě pozoroval, ve mně podnítil intenzivní vědomost o tom, kým jsi. A pokud ti to nebude vadit, tak věnuji celou svou pozornost tomu, čím se stáváš, a udělám, co je v mých silách, abych ignoroval to, čím dočasně jsi. Vytvořím v sobě vibrační tón, takový, který kdyby se ti zalíbil, tak se převlníš přímo sem a když zde budeš, tak budeš v souladu s tím, čím skutečně jsi, přesně tak jak já jsem v souladu s tím, čím se právě stáváš.“

Zdroj: Abraham-Hicks - Workshop Toronto 16/03/2007
Překlad: Petr - inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Abraham: Jak nejlépe pomoci ostatním

Příspěvekod Petr » pon 19. led 2009 9:34:18

Tak kdyz jsem hledal odkaz na tento workshop, tak jsem na nej narazil na YouTube, takze zde je i original, ze ktereho to bylo prekladano:

Otazka zacina na case 5"10 (a pokud vas zajima jak Abraham vybira hosty tak si to muzete poslechnout uz od casu 4"40):


Pokracovani na zacatku tohoto videa:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích


Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron