Abraham: Dohody s vyšším já a negativní emoce

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: Dohody s vyšším já a negativní emoce

Příspěvekod Petr » úte 17. úno 2009 16:05:28

Když jste se rozhodli přijít do tohoto fyzického těla, tak vaše větší část řekla: My zůstaneme zde, nefyzicky zaměření a budeme si držet ten vibrační tón blahobytu (wellbeing). A vy jste řekli: „ A já se zase promítnu do fyzična, prozkoumám kontrast, a z něj budu neustále docházet k novým závěrům o tom, co by bylo lepší. A vaše větší část řekla: „Ve chvíli, kdy to uděláš, ve chvíli tvého nového uvědomění, díky kontrastu, který zažiješ, tak obrátíme naši plnou pozornost k tomuto novému lepšímu stavu a budeme si pevně držet tuto vibraci.“ A vy jste odpověděli: „Jsem rád, že to budeš dělat, protože to bude mé vůdčí světlo, které mi bude říkat, že moje větší část expandovala a já se budu snažit vciťovat do souladu s ním.“ Tak dobrý plán.. A pak jsme všichni usoudili, všichni jsme se domluvili, že my na základě toho, že budeme držet tuto vizi blahobytu a tuto vizi expanze, tak že vy.. pokud byste se měli odchýlit nebo měli sklouznout díky kontrastu, pokud byste měli po delší čas, než je vhodný, pokud byste měli zůstat zaměřeni na ten nedostatek, který způsobil zrození vašeho záměru, tak pocítíte jednoznačný emoční ukazatel (pozn. negativní emoce), který vám dá v tu chvíli vědět, že život vás ponoukl k expanzi, vaše větší část ji zachytila, ale vy jste zůstali na tom stejném místě. A my říkáme, jak je to skvělý plán. Sekunda po sekundě, krok za krokem, přesné vedení, které vám, ve fyzické formě, dá vědět, zda jdete s tou expanzí nebo ne. Je to brilantní. A je to efektivní. A z našeho pohledu to funguje na 100%. ...
Když se díváte na věci, které se vám nelíbí, tak se cítíte špatně. A my na to říkáme: Dobře.. to je v pořádku. „Cože, vy chcete abych se cítil špatně?“ Ano. Chceme, abyste se cítili špatně, pokaždé když se soustředíte na věci, které nechcete. To je dohoda. Tak vaše vedení pracuje. „Hmm, no já si myslel, že bych se měl umět podívat na cokoliv a umět se cítit dobře.“ A kde je v tom to vedení? ....
„Hmm pokud by se svět sám vychoval..Cítil bych se mnohem lépe.“ To bezpochyby. Ale která verze světa by to měla být? A to je ten problém, že ano.. Takže pokud nemůžete kontrolovat chování ostatních. A chování ostatních vás rozčiluje, tak jakou logickou... zřejmou.. věc můžete udělat? Jejich chování je problémové, vy nemůžete kontrolovat jejich chování, tak co uděláte? Mnozí z vás řeknou, prostě mě teď zabijte.. Jen mě dostaňte z tohoto zážitku. A nebo my říkáme: „Ale jsou méně...............konečné volby.. můžete vyjmout svou pozornost, bez vyjmutí celého vašeho já.“ „Ne, ne, to nejsem já.. pokud se to děje, tak to musím pozorovat.“ Ale to je pouze lenost. Vy přece můžete zaměřovat vaše myšlenky více záměrně, pokud byste chtěli......

Zdroj: Abraham-Hicks - Workshop San Francisco 09/08/2008
Překlad: Petr - inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků