Abraham: Jak jsme se cítili, když jsme šli do fyzična

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: Jak jsme se cítili, když jsme šli do fyzična

Příspěvekod Petr » čtv 26. bře 2009 21:01:14

... Chtěli jsme, abyste začínali chápat, že máte tu moc si vybrat. A později když jsme vás pozorovali, jak urputně pracujete na svých volbách.. tak jsme začali říkat: Jen si nevybírejte tak těžce..Jen zvolněte a užívejte si to.. a teď nám zase pomáháte to dát vše dohromady.. Tvoření je o zaměřování se. Takže proč byste chodili začínat s tím do těchto těl. Energie Zdroje, je ve velmi nádherném místě. Energie Zdroje je to místo ráje, do kterého se dostanete po smrti a do kterého se vrátíte. Takže co je smyslem fyzické zkušenosti? Když vše je dokonalé v nefyzičnu a vy se vydáte do fyzična, chvíli tu trpíte, vytváříte nějaké věci a pak se zase vrátíte do toho dokonalého místa..Tak jaký to má smysl? Proč prostě nezůstaneme v nefyzičnu, kde neexistuje žádná rezistence, kde je to stále dokonalé? A my říkáme, že ten důvod proč se sem vydáte, je že je tu tolik vzrušení, tolik podnětů a můžete přetvářet tu energii.

Zkuste si někdy udělat takový pokus, na tom vše pochopíte. Vezměte někde zářivou barevnou krásně formovatelnou hlínu (plastelínu), se spoustou krásných barev a dejte si ji do hrudek na stůl. A přizvěte 4, 5 nebo 10 dětí.. a nechte si je sednout okolo, zatímco vy si budete hrát s tou hlínou… :)))) a řekněte jim: Nechci abyste si s tím hráli, chci abyste se dívali, jak si s tím hraji já. Já jsem tvůrcem těchto věcí a vy tu jen seďte. A oni budou netrpěliví.. a domluví se spolu a klidně vás svážou pokud budou moct :)))))) Protože tak moc si také chtějí hrát a nemůžou se dočkat, až se toho dotknou a přiloží ruce k tvoření :). A přesně tak jste se cítili, když jste šli do těchto fyzických zkušeností. Neřekli jste si ..aaa tak já půjdu do toho dokonalého prostředí...řekli jste si: Miluji tento kontrast, který způsobí, že se budu zaměřovat. A chápali jste, že tvoříte skrz vaše zaměřování se a skrz vybírání si.. Je to vybrat si a cítit to, vybrat si a cítit to, vybrat si a cítit to...

Zdroj: Abraham-Hicks - 20/10/2001 Silver Spring
Překlad: Petr - http://www.inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků