Abraham: O fosilních palivech

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: O fosilních palivech

Příspěvekod Petr » čtv 13. srp 2009 6:59:11

HOST: Jsem prodejce technologií pro výrobu solární energie a chci nahradit používání fosilních paliv obnovitelnou energií.
ABRAHAM: Protože....
HOST: Myslím, že je mnohem lepší. Čistší, zdravější, krásnější, více jsme s ní v souladu. Same dobré věci.
ABRAHAM: Jste připraveni?
HOST: Byl jsem připraven posledních 35 let.
ABRAHAM: Je tu připravená infrastruktura? Co by se stalo, kdyby jste vše na fosilní paliva zítra vypnuli?
HOST: Budeme mít problém.
ABRAHAM: Takže spíše probíhá přechod.
HOST: Správně.
ABRAHAM: A ten přechod. Vnímáte ho jako zastavený, nebo pomalý nebo ho vnímáte jako nadějný a pravděpodobný?
HOST: ehmm....
ABRAHAM: Kam se snažíme dostat je: Během těch let, kdy jste toho byl součástí. A jak jste měl své názory a viděl výsledky nebo jen znal svůj vlastní prospěch z toho nebo i prospěch celé planety, tak jste toho přidal spoustu do svého depozitáře, stejně jako mnoho mnoho ostatních. Takže je to tam, a už se to stalo.
Takže otázka, kterou klademe vám je: Myslíte si, že většina myšlenek, které k tomuto tématu máte vám pomáhají do Vortexu nebo vás drží vně?
HOST: .....
ABRAHAM: Protože nemůžete se přidat k té partě, která protestuje proti ropě a být ve Vortexu. To je to, co je ošidné. Nemůžete tlačit proti...
HOST: To je moje otázka.
ABRAHAM: Nemůžete tlačit proti tomu, co se děje a být ve vibračním souladu s tím, co chcete. Musíte být ve vibračním souladu tak, že se soustředíte na pozitivní stránky toho. Ale držíte sám sebe v propasti mimo ten Vortex.....
Už to přichází a je mnoho těch, kteří jsou na cestě k tomu a budou z toho mít prospěch. Ale protesty vás tam nedostanou.
HOST: Ok.
ABRAHAM: Dokonce i oprávněný protest.
HOST: Takže se soustředit na tu krásnou stranu toho?
ABRAHAM: Takže to je to proč se ptáme Proč?
HOST: Správně.. ok...
ABRAHAM: A vy odpovídáte, že je to lepší a my říkáme, že to je ošidné... lepší než co? A jsme mimo Vortex.
Je to prospěšné v těchto případech.. V jakých? V jakých případech je to prospěšnější?
HOST: ...
ABRAHAM: Proč je to lepší pro planetu? A kolik propálených fosilních paliv bylo důvodem k době ledové? (pozn.1)
(smích publika)
ABRAHAM: Žádné
(smích publika)
ABRAHAM: Takže je to argument. Pouze to není platný argument. Takže proč je to lepší? Proč je to lepší? Pokud dokážete nalézt důvod, proč je to lepší pro zákazníka, tak poněvadž je vše poháněno sobeckostí, což znamená, že na ekonomice opravdu záleží. Takže dokud nenajdete způsob jak to učinit prospěšné pro spotřebitele.
Teď totiž říkáte: stojí to mnohem víc a obdržíte mnohem méně, ale měli byste to učinit, protože je to lepší pro planetu. To není opravdu dobrý argument pro prodej spotřebiteli.
HOST: Jsou velké společnosti, kde jsou mocní lidé, kteří nechtějí, aby se tento přechod uskutečnil moc brzy, nebo vůbec...
ABRAHAM: Protože mají finanční prospěch ze současného stavu.
HOST: Správně.
ABRAHAM: Proto říkáme, že spotřebitel v tom musí najít tu výhodu pro něho.
HOST: Takže mým úkolem je jim pomoci najít tu výhodu?
ABRAHAM: Jak se někdo stane vlivným? Tím že se dostane do Vortexu.
HOST: Správně.
ABRAHAM: Víte, že jeden člověk, který je ve Vortexu, má větší vliv, než miliony jiných, kteří v něm nejsou? Takže, jak se na to zaměřujete zevnitř Vortexu, tak pocítíte inspiraci, najdete ty jednotlivé dílky, se kterými ostatní budou velmi dobře rezonovat. Jde to vždy pomalu, když někdo se snaží ovlivnit celosvětové hnutí, tím že ukazuje na katastrofu, která se stane, pokud budou v něčem pokračovat. Protože recyklace lidí se děje tak mocným způsobem.. Jinými slovy ti, co mají největší strach, tak umírají a ti noví, co se rodí, se nebojí. Takže je to ten neustálý proces "vzdělávání" lidí k tomu, aby se báli, který je potřeba, když váš způsob je dosáhnout věcí pomocí strachu. Ale pokud můžete dosáhnout na druhou stranu tohoto a cítit ty, co přicházejí, ne ty co odcházejí. A je jich spousta, kteří tu již jsou a kteří rozumějí.
Takže ještě jednou: Jaké jsou osobně prospěšné výhody této technologie?
HOST: Osobní obecně nebo moje osobní?
ABRAHAM: Osobní pro spotřebitele. Proč by Jerry a Esther chtěli použít tuto technologii na jejich novém domě v Texasu?
HOST: ... je čistá, nezničí Zemi, bude...
ABRAHAM: OK, co jestli Esther se nezajímá o Zemi? Protože má širší pohled a ví, že fosilní paliva nebyly zodpovědná za dobu ledovou a je vlastně vděčna za to, že není doba ledová.
HOST: Fosilní paliva poškozují... není to dobré pro vaše zdraví. Solární energie je pro vás zdravější.
ABRAHAM: Ale.. kam se snažíme dostat.. jak řeknete Esther nebo komukoliv o tom jak poškozuje planetu nebo jak sobě nebo ostatním poškozuje zdraví, tak to je pro ni konverzace mimo Vortex. Takže chcete říci, že můžete vytáhnout z Vortexu dostatek lidí aby tam učinili správné rozhodnutí?
(smích)
To je způsob jakým k tomu většina z vás přistupuje, ale je to velkej bordel, nevšiml jste si? To je proč ta debata nemůže nabrat žádný směr. To co chcete je apelovat na jejich zkušenost uvnitř Vortexu. Takže jak to uděláte? Co můžete říct Esther o této věci, a co ji přitáhne do Vortexu?
HOST: Tak to řeknu jiným lidem, jiným než Esther.
(smích)
ABRAHAM: Ale Esther reprezentuje všechny lidi na planetě, kteří se chtějí cítit dobře a mají tendenci se pohybovat k věcem, které je činí šťastnými. To je důvod proč fotbalové stadióny jsou narvané lidmi, proč koncertní haly jsou plné. Lidé se chtějí cítit dobře. Oni hledají důvody, aby se cítili dobře. Takže co o tom můžete říci a co je lákavé pro lidi, kteří jsou ve Vortexu? Přísaháme, pokud apelujete na trh, který je mimo Vortex, tak i přesto, že si na něm nějaký ten obchod můžete udělat, tak se budete stavět proti tomu, čím skutečně jste a nebudete se cítit dobře. Víte příliš mnoho. Nemůžete pracovat mimo Vortex.
HOST: Díky. (odměřeně)
(smích)
ABRAHAM: Teď si říká: Kéž bych nikdy neposlouchal to první Abrahamovo CD. Teď jsem mimo Vortex a tam zůstanu.
(smích)
Takže začínáte chápat, o čem se tu bavíme?
HOST: Jo.
ABRAHAM: Přemýšlejte o tom. Skrz vše to, co jste žil, a vše co víte o technologiích, a vše co víte o vaší planetě, a vaši touhu, aby planeta byla zdravá a touhu, aby lidé byli zdraví a váš záměr, aby se vaše potoky a řeky vyčistily a váš záměr mít skutečně modrou oblohu a váš záměr mít generace dětí, kteří zde po Zemi ještě budou skákat, váš záměr mít obnovitelné palivo a váš záměr používat něco, co tu vždy je a záměr najít způsoby jak to využívat a víte, že to bude prospěšné a přidáte to do svého depozitáře a to jste přidal a to a to a to a teď si uvědomujete, že jste ve Vortexu a nebo tam chcete trvale být a cítíte tu inspiraci a víte, co udělat jako další. Cítíte tu sílu toho všeho?

Přijdou vám ty pravá slova, přijdou vám ty pravé začátky. Pouze říkáme, pro vás, abyste se tam dostal .. ten vydatný, produktivní, prospěšný, ekonomicky hnaný.. hnaný ekonomikou! Poháněný ekonomikou! Protože všechny takové věci jsou, ekonomikou poháněný úspěch, tak se nemůžete vzpírat svému pochopení sebe ve Vortexu.

Takže "nebesa" jsou otevřená. Zdroj vám naslouchá a záři světlem na váš depozitář. Co uděláte, abyste se s tím vším dostal do souladu?

Miluji tuto planetu. Miluji krásu této planety. Miluji čistou modrou oblohu. Miluji přírodu tohoto světa. Miluji vědět, že lidé vědí jak na to. Miluji vědět, že jestli je nějaká lepší cesta, tak si lidé najdou způsob jak se k ní nechat přitáhnout. Toto vše je v souladu s Vortexem.

Ale jsou také lidé, už hluboce zakopáni v tom stavu, který je tu nyní a kteří mají prospěch z toho co je, a drží to celé zpět. Mohla by to být pravda. Ale to tvrzení je mimo Vortex. Takže teď jste zase ztratil svou sílu. Takže chcete najít něco jiného, jak se dostat zpět.

Ale zároveň cítím, jak to oslabuje a vidím lidi kteří jdou za tím novým. Je zajímavé jet krajinou nebo letět krajinou a vidět více větrných farem nebo solárních farem. Více lidí začíná chápat dostupnost tohoto. Je představitelné vidět elektrickou soustavu, která je daná dohromady z takových přírodních zdrojů. Mohu to cítit, mohu to vidět..vím, že je to v našich budoucích zkušenostech v těchto životech. Cítím, že je to technologie dostupná už této generaci, nejen těm co přijdou po nás. Ciťte tu rezonanci s tím?

Teď si řeknete, ale ja se k tomu dostanu já, nejsem jeden z těch velkých šéfů, které to ovládají. A jste zase mimo, tak si zase musíte najít způsob jak se do toho zpět vpovídat.

.....

Nemusíte zjistit, jak se to všechno stane.. musíte ale zjistit jak se dostat zpět do Vortexu.

....

HOST: Děkuji mnohokrát.

Pozn.1 tady jsem nějak nepochopil tu dobu ledovou, když se mluví o oteplování, každopádně smysl sdělení to tolik nenarušuje. Kdyste někdo vědeli jak to Abraham myslel, tak to prosím sdílejte :).

Přeložil: petr@inspiruj.cz
ze semináře z 23.května 2009
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Re: Abraham: O fosilních palivech

Příspěvekod watta » čtv 13. srp 2009 12:26:47

"ABRAHAM: Proč je to lepší pro planetu? A kolik propálených fosilních paliv bylo důvodem k době ledové? (pozn.1)
(smích publika)
ABRAHAM: Žádné
(smích publika)"


ve skutečnosti je odpověď mnohem bližší pravdě (by't se nejedná o jediný ani o základní důvod): byla to obrovská spousta "fosilních paliv".

čtvrtohorní aktivní sopky chrlily fosilních zplodin tuny v lávě. celá země byla jako rozpálený míč, na zemi hořely tuny ropy a dalších podobných materiálů - těm, co dneska říkáme fosilní. a to ne dva tři roky, ale tisíce let. tím se uvolnilo do atmosféry obrovské množství plynů, které zaclonily zemi proti Slunci. to v doprovodu s pohyby tektonických desek způsobilo zledovatění oceánu. největší vliv na střídání dob ledových má vzdálenost Země od Slunce. činnost sopek má na klima naprosto nezanedbatelný vliv, protože všechny ostatní přičiny prohlubuje, nebo naopak zmírňuje. sopky (chrlení fosilních paliv) se svojí činností na změnách klimatu podílejí dodnes tak, že když je někde nějaká pořádná erupce, ochladí se klima na Zemi třeba na celý další rok. klima na zemi je prostě souhra spousta faktorů, a spalování "fosilií" v megaměřítku (čehož dnešní průmysl řekla bych nemá šanci dosáhnout) je pro klima Země opravdu důležité. že to abraham neví, na věci vážně nic nemění :) každý nemůže vědět všechno :)

nějak ale nechápu, proč by právě klima na Zemi mělo být tím hlavním důvodem, proč přestat používat fosilní paliva. nestačí někomu, že nemůže ve městě dýchat? že je z toho nemocný? že se malé děti rodí s alergiemi a civilizačními chorobami, kterých nemají šanci se v tomhle ovzduší zbavit? je nemocný, vystresovaný a hormonálně degradovaný člověk, který nemůže dýchat čerstvý vzduch, šťastný, že může používat auto na benzín, i když je řada různých jiných řešení? jsou šťastné děti, které vidí první hvězdy na obloze až při svém prvním výletu za babičkou na vesnici? ano, bezpochyby, takoví lidé určitě jsou. věřím tomu, že jsou lidé štastní, když jsou zavření 24 hodin denně v krychlích o malých objemech a případné přesuny omezené na minimum mezi těmito krychlemi uskutečňují prostřednictvím spalování smradlavého shnilého planktonu. já osobně udělám všechno, co objevím v mých silách, pro to, aby se vedle tohoto hnusného, smradlavého, degenerovaného a ošklivého světa plného zdánlivého "pohodlí" a velmi miniaturních "štěstí", která v takových podmínkách homo sapiens může dosáhnout, začal rodit i čistý, krásný svět plný průzračných potůčků a viditelných hvězd :)

jenom ještě dodám, že v jedné diskuzi jsem nedávno psala, že o tom, proč byli římané neplodní, jsme se taky dozvěděli teprve až když jsme zjistili vlastnosti olova (římané aby ušetřili, vařili ovocné koncentráty přidávané do vín v obrovských olovnatých nádobách - a víno tehdy pili naprosto všichni). poznání člověka o světě kolem je vždycky o krůček pozadu za tím, co začne používat. tedy alespoň od té doby, co jsme těmi zemědělci :) teď by si pánové měli zase dávat pozor na mobily například – http://www.osel.cz/index.php?clanek=4554 :) ale něco snad i ti nějvětší ignoranti musí vidět hned, ne? :) že se ve velkých městech nedá dýchat, že se z asfaltů a plastů uvolňují částice, které nás doslova vraždí... nemusíme to vidět. můžme vidět jenom to pěkné, tedy ovšem dokud vlastně něco takového ještě je - přesně tak, jak říká stanislav komárek - člověk je největší masochista a jediný sebevražedný druh v přírodě.

nu, možná jde abrahamovi o to, aby člověk jako druh přestal existovat, kdoví... cesty páně jsou nevyzpytatelné ;)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1050
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: O fosilních palivech

Příspěvekod Petr » čtv 13. srp 2009 13:30:33

tak napadaji me dve veci, jak to jeste Abraham mohl myslet:
1) myslel opravdu pouze ta fosilni paliva, o kterych se tu bavime s globalnim oteplovanim - ty propalena v motorech
2) nebo proste vi vic :lol:

PS. jj jsou tu mnohem blizsi duvody - chozeni si az ke zdravi cele planety je hodne daleko. Ty kontrasty, ktere jsi vyjmenovala jsou nam opravdu docela blizko.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Re: Abraham: O fosilních palivech

Příspěvekod watta » čtv 13. srp 2009 14:27:11

:svatozar: každopádně jsem se trochu rozohnila mimo téma, protože abraham vyloženě nabádá toho konkrétního člověka k tomu, aby něco DĚLAL (například MĚL NĚJAKOU PŘEDSTAVU), než aby si postavil hráz proti tomu, co DĚLAJÍ už ostatní - protože to opravdu k ničemu nevede a tím prostě své záměry nikdy nezrealizuje. to je asi z tohohle abrahamova poselství - no asi jako vždycky :)) - to stěžejní. jinak s tím, co ví abraham - já osobně jsem si naprosto stoprocentně a absolutně jistá, že abraham ví právě tolik co ester - pokud jde o zkušenost lidského života. nejde použít nic jiného než zkušenost člověka a dál to moc nehodlám rozvádět, protože tady se pouštíme na podobně tenký led, jakým je třeba klinická smrt, ale hlavně a především doufám, že máme každý stále svoji krásnou svobodnou vlastní hlavu :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1050
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: O fosilních palivech

Příspěvekod Petr » čtv 13. srp 2009 14:53:42

jinak s tím, co ví abraham - já osobně jsem si naprosto stoprocentně a absolutně jistá, že abraham ví právě tolik co ester - pokud jde o zkušenost lidského života.


Ja prave vazne nevim.... :) Vim ze se vyjadruje k teorii strun a spouste dalsim vecem, o kterych nema Esther asi ani tuseni.. nebo treba jo.. :) ale ted nevim jestli nemicham jablka z hruskama (znalosti a zkusenosti). Rekl bych ze si Abraham dokaze vytahnout/naladit na jakoukoliv znalost, ktera existuje.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Re: Abraham: O fosilních palivech

Příspěvekod watta » pát 14. srp 2009 9:05:55

nebo tak :!: to uz je jedno, jestli existuje u ester, nebo mezi lidmi, to souhlasim :thumb: mezi lidmi je mnoho poznatku, ktere nejsou treba tak popularizovany tak jako ta zminena teorie strun, pak jsou taky takove, ktere nejsou TED zverejnovany vubec :lol: myslim, ze kazdy "channellingovy zdroj" by si pekne nabehl, kdyby vychazel z nejakych poznatku, ktere v lidstvu nejsou :lol: budoucnost se preci tvori kazdym okamzikem jako sled svobodnych vuli okamziku :arrow: skala poznatku, z nichz vybirame ty, ktere zrovna budeme pouzivat, je mnohem sirsi nez ta, kterou nakonec vybereme. takze muze, jak jsi napsal, mluvit opravdu jenom o poznatcich, ktere EXISTUJI. a ty mohou byt treba v pristim desetileti dementovany - no nebo spis doplneny - jak se tak deje porad. clovek si porad MYSLI, ze neco nejak je, a pak se ukaze, ze ano, ale ze je to desetina toho, jak to ZASE JE v jeho veku. no a protoze "channellingove zdroje" (duchove zasveti :shock: ) jsou vazany na lidi, na lidske zkusenosti, na lidske poznani, na lidska presvedceni... kdyz pominu ta nebezpeci zivota, ktera asi znaji vsichni, kdo s tim maji nejakou zkusenost, tak by to bylo minimalne k nicemu - musi to byt prelozitelne, pro nas pochopitelne :speaker: muze se klidne operovat s nesmyslama, kdyz jsou lidsky zrovna prijimany. uz jsem to tu snad myslim i nekde psala, ale myslim, ze prave v tomhle je to vyrazny rozdil proti lecitelskym praxim - poctivym, opravdovym lecitelskym praxim - mozna kazdy pozna alespon jednoho nejakeho lecitele, jehoz um je zrejmy - tam ten clovek je natolik MOCNY prave tim, ze zna presne zakony, NEMENNE, na rozdil od poznatku a filozofii, od pocatku cloveka, dokaze je respektovat, dokaze je vyuzivat ve prospech zdravi cloveka - psychickeho i fyzickeho (je to samozrejme totez). jako mavnutim kouzelneho proutku, leceny se pak nemusi nic ucit, krome toho, ze ty zakony jsou a vsimat si jich, chce li zdravy ZUSTAT. i mentalne zdravy, samozrejme :) (tim padem neco tvorit, v tomto svete). kdezto u tech channeligu je to tak, ze vzdycky reaguji na aktualni lidskou poptavku (a naopak), ktera se meni stejne jako vladcove "nesmrtelnych" risi. ted potrebujeme vedet to a to, aby... za 500 let to bude neco dalsiho, jine, aktualni veci rikali zidum na sinaji, a tak dale - to nejsou nesmrtelne platne zakony, je to s nimi uplne stejne jako s temi lidskymi poznatky: jsou OK, jsou pravdive. ale kazdym dalsim poznatkem, kazdym dalsim "channellingem" (ja to pisu porad asi spatne :D) jsou rozvijeny dal a dal. za pet tisic let, bude-li jeste existovat clovek ( :?: :?: :?: :!: ), se nebude muset ucit, ze je zapotrebi vedet, jak se spontanne udrzovat v neustalem spojeni se Zdrojem. nebude potrebovat pochopit, jak vznika v jeho zivote to, co chce. mozna mu budou dnesni abrahamovy channellingy, jestli se o nich dozvi, pripadat stejne predpotopni, jako nam dnes bozi poselstvi mojzisovi v keri - ale dnesni channeling je opravdu naprosto totez! je to asi spis otazka do vlákna "co po abrahamovi" ze :) zkratka - je jednim z mnoha, k nemuz je dobre mit uctu (v tom smyslu sosat z toho, co to da, nase obetina je nase poznani). ale neni nicim vic. pro zachovani zdraveho rozumu v tom nejlepsim slova smyslu doporucuji uprimne a v dobrem vsem jeho nasledovatelum mit tohle na pameti a myslet vice za sebe, nez se treba pri kazdem cinu ptat, jestli je to v souladu s tim, co rika on. i kdyz to je taky moc dobre, protoze to nuti cloveka veci si uvedomovat :) ale kdyz by to bylo jenom to, stane se to sektarskym nohsledstvim bez skutecneho vyznamu, stejne jako se stalo kristovo uceni krestanstvim, mojzisova nauka alimentarnimi zakazy atd. ... takhle konci u lidi snaha o nasledovani a dodrzovani zjevenych zakonu ;) :lol: ale samozrejme mi neprislusi se k nikomu obracet s tim, jak si bude vest svoji zkusenosti :) kazdy si ostatne stejne prozije prave to, co mu udela dobre :give_flower:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1050
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: O fosilních palivech

Příspěvekod Petr » ned 16. srp 2009 22:24:20

Ted jsi presne rekla to, co jsem nedavno slysel od Abrahama (asi by se to hodilo i do vlakna Kdo je Abraham). Opravdu Abraham reaguje na aktualni poptavku :thumb: - teda konkretne nejdrive a hlavne na poptavku Jerryho. Jerry uz v dobe pred Abrahamem poradal nejake kurzy na osobni rust a kladl si spoustu otazek, jak pomoci byt lidem stastny v zivote. Proto Abraham prisel s "praktickym duchovnem" - ktere lze hned aplikovat, vyzkouset a okamzite zit. To je Abrahamovo know-how. Abraham take tezi, jak rekl, z toho ze je mu zpristupneno siroke mnoztsvi otazek, z nejruznejsich okruhu, od sirokeho spektra lidi..protoze prece jen odpoved muze byt pouze tak hluboka, jak otazka. Coz ma vyhodu oproti Sethovi (mel velmi omezeny okruh tazajicich se), ktery je take soucasti soucasneho Abrahama... Abraham je nyni oproti Sethovi vyvinutejsi, expandovanejsi a dokaze lepe formulovat a lepe odpovidat :).
Kvalita odpovedi Abrahama zavisi na nasem soucasnem pochopeni, ze jak se nase pochopeni bude rozsirovat i on zacne davat preciznejsi, presnejsi, hlubsi odpovedi - ale zduraznil, ze ty nove odpovedi vzdy budou konzistentni s temi soucasnymi, pouze hlubsi a hlubsi... :thumb:

Jinak ono ptat se, co by na to rekl Abraham zase nemusi byt uplne od veci :). lepsi je ale ptat se co by na to reklo moje vnitrni ja, nebo Zdroj. To ma si myslim velkou uzitnou hodnotu :) A staci se ptat u veci, kde se necitime dobre.. tam kde se citim dobre, tak nas to prakticky ani nenapadne.... a je to i zbytecne, protoze to jsme v pohybu k sobe samemu. Kdyz jsme v pohybu "od sebe", tak pokud jsme natolik vedomi a uvedomimeme si to, a tuto otazku si polozime a tak odpoved nas ihned zacne otacet zase k sobe samemu - po proudu. :happyroll:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích


Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron