Abrahamův manželský slib

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abrahamův manželský slib

Příspěvekod Petr » pon 19. říj 2009 21:53:23

Abraham: Dovolte nám vyjádřit dokonalý slib, když vstupujete do vztahu, ať už mu říkáte manželství nebo jakokoliv jinak:

Ahoj kamaráde,
Jsme zde oba jako spolutvůrci. A je mým očekáváním tak, jak spolu půjdeme vpřed tímto manželstvím (nebo vztahem), že budeme oba spokojení ve všech ohledech, jaké jsou představitelné. Toužím objevit kým jsem já a kým jsi ty. Ale ze všeho nejdůležitější je pro mě, abych byl šťastný a mohl tak inspirovat i štěstí v tobě.
Nejsem zodpovědný(á) za tvůj život. Jsem zodpovědný(á) za svůj život. A těším se na naše velmi krásné chvíle. Tuším, že jak půjdeme spolu vpřed v tomto životě, tak zažijeme to nejlepší ze všech pozitivních zkušeností, protože to je to, co jsem hledal(a). Zůstaňme spolu, dokud toto budeme prožívat. A pokud bychom měli zažívat něco jiného, nechť se naše cesty rozejdou - ať již v myšlenkách nebo fyzicky – na tak dlouho dokud nás to negativní bude rozdělovat.


Nepobízíme vás teď k tomu, abyste rozbíjeli vaše manželství nebo existující vztahy. Pobízíme vás k pečování o to, na čem záleží nejvíce - na vztahu mezi vámi a Vámi. Když dosáhnete myšlenek o čemkoliv a komkoliv, které jsou v harmonii s pohledem Zdroje ve vás, pocítíte pravý soulad vaší Bytosti; a tehdy a pouze tehdy, budete mít co nabídnout druhému. Musíte být dostatečně sobečtí být v souladu se svým pravým já předtím, než máte co dát.

Přeloženo z knihy The Vortex
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Abrahamův manželský slib

Příspěvekod jupiter12 » pon 26. říj 2009 16:09:54

Ó milovaný Petře,

vstupuji do takového svazku s každou bytostí. Každé bytosti ve Vesmíru dávám tento slib. Přesně tak to cítím a žiji. Miluji tě a děkuji z celé své duše za tyto řádky.

s Láskou Hanka
Uživatelský avatar
jupiter12
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 03. srp 2009 9:57:30
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Abrahamův manželský slib

Příspěvekod Petr » pon 26. říj 2009 17:05:24

je to krasne umet takto jednat s kazdou bytosti.. :) jsi uzasna! :poklona:
Pro ty, co to dokazi, je to tu pak raj na Zemi. :kvetina:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích


Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 10 návštevníků