22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Lída » úte 19. led 2010 16:27:48

Nojo :D , mě zmýlilo pár bodů z toho seznamu, tak třeba že je nesprávné přesvědčení, že

13. Existují správné cesty, jak žít a nesprávné cesty, jak žít.

Což jsem pochopila tak, že odmítat a být pořád jen v negaci vede taky ke spokojenosti, protože i to je cesta, jak žít, a podle bodu 13. rozlišovat správné a nesprávné správné cesty jak žít je taky zavádějící. Že tedy neplatí, že správná cesta je být v souladu s Vortexem. Jak se v tom pak má člověk vyznat ;), :P když jsou v tom seznamu pomíchané neplatná přesvědčení s přesvědčeními, jejichž neplatnost je neplatná :D :lol: .

:)
Naposledy upravil Lída dne úte 19. led 2010 16:36:20, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Petr » úte 19. led 2010 16:35:12

no jsem z toho trochu jelen :) ale normalne by v tom seznamu meli byt jen presvedceni, ktera jsou ze sirsiho nadhledu Abrahama mylna, zavadejici a neplatna.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Lída » úte 19. led 2010 16:49:15

A není to jen ta třináctka, Petře :) :

10. Nemohu mít všechno co chci, takže se musím vzdát některých věcí, které jsou pro mě důležité, abych mohl mít ty ostatní.

11. Pokud odejdu z nežádoucí situace, najdu to, co hledám.

Z toho vyplývá, že pokud vytrhali koleje u mé tramvajové linky a opravují to tam, takže nemůžu dojet do práce, kam potřebuju, nemám to vzdávat (a přejít na stanoviště náhradní autobusové dopravy o kus dál a cpát se v narvaném autobuse)… Podle 11. když se nevzdám a neodejdu z nežádoucí situace, najdu to, co hledám. :thumb:

Když došel chleba a já nestihla nakoupit v obchodě tady hned vedle (už zavřeli), nemám jít o kus dál do supermarketu: Pokud neodejdu z nežádoucí situace, najdu to, co hledám. Jo - druhý den ráno otevřou, to je jistý :P

Úplně vážně: obecně formulované výroky by měly platit vždycky, ne jen v některých případech :)
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Lída za tento příspěvek:
watta

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Petr » úte 19. led 2010 17:10:12

premyslim, jestli ma smysl zachazet do detailu a snazit se kazdy vyrok doladit tak, aby byl interpretovatelny prave jednim zpusobem, ale mozna by to uz pak byla prave ta cela knizka, ze ktere jsou vytrzeny. :) Ale i na takto samostatnych vyrocich se da najit to, co hledame, zalezi na tom, co hledame. :)

Konkretne u te 10. slo o to, ze pouhe odejiti z dane situace, bez prace na svych vibracich, na svem postoji k nezadouci situaci, se zadaneho vysledku nemusime dobrat. Je spousta situaci, kdy tento vyrok aplikovat nemuzeme, treba kdyz nam hori pod nohama, tak nejdriv uskocime :).

S tim chlebem, ac se to zda primitivni priklad, tak je uplne stejne slozity, jako jakykoliv jiny, pokud ty vibrace na najiti chleba proste nemame (Coz bych se divil, ale muze se stat :)) tak ten chleba nekoupis... vedlejsi obchod bude mit inventuru, v dalsim bude fronta, v dalsim nebudou mit ten tvuj typ chleba, v dalsim ho koupis, ale pak ti stejne spadne na zem.. je to zdanlive extremni pripad, ktery se nam nedeje s chlebem, protoze k jidlu mame vibrace docela jasne, ale uz to neni neobvykly pripad, kdyz hledame zamestnani, lide odchazaji z jednoho, aby v druhem nasli neco lepsiho, ale zase v nem kupodivu najdou to same chovani, jen lide jsou jini, jen prostredi je jine. Takze nejdriv nas soulad sama ze sebou, soulad s tim, co chceme a pak jednat. (Doufam ze dnes sezenu ten chleba :D, kdyz jsem to tu tak rozved (asi to bylo vic jak 17s :D :lol: )).
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Lída » úte 19. led 2010 17:28:09

Je spousta situaci, kdy tento vyrok aplikovat nemuzeme, treba kdyz nam hori pod nohama, tak nejdriv uskocime .

Aha, takže ty výroky zřejmě nevyjadřují určité zákonitosti, které by platily obecně, jako jiné zákonitosti třeba v oblasti fyziky

Tím pádem není jasné, kdy to platí a kdy ne ;)

Ale jak už víš, Petře, moje životní filozofie je drobet jiná, chodím sem ráda pro zdejší atmosféru, takže ty nesrovnalosti jsou mi vcelku fuk - když to nevadí těm, co se podle toho řídí

Měj se pěkně

:)
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Petr » úte 19. led 2010 17:43:36

Rekl bych, ze ty vyroky pouze vyjadruji zakonitosti, resp. jsou dusledky zakonitosti, ale nejsou zakony samotnymi.. to by museli byt asi o hodne sloziteji vyjadreny pokud bychom se chteli drzet konkretnosti techto vyroku, nebo naopak je naprosto zjednodusit az na dren a to pak z toho zbyde treba Zakon pritazlivosti. :)

Ty vyroky bez te omacky, co je v te knize, jsou vazne dobre jako impuls k vlastnimu zamysleni :thumb: :poklona: .

Na ty zakony bylo jeste docela dobre video s Basharem o 4 zakonech (s)tvoreni viewtopic.php?f=74&t=273.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod watta » úte 19. led 2010 19:23:06

vostalpetr píše:4. Přišel jsem zde žít správný život, a ovlivnit ostatní ke stejnému správnému stylu života.
.................................................................................................................

no a není tohle náhodou samotný princip DEMOKRACIE ???

ŘEKL BYCH ŽE JO..... :o


nevím sice úplně, vostálepetře, jak tohle myslíš, ale to je principem naprosto jakéhokoliv společenského uspořádání, takže jakéhokoliv režimu, a demokracie samozřejmě není výjimka... každá společnost, která chce držet pohromadě NEVĚDOMÉ lidi, na to potřebuje zákony (podívej se na vesmír :D), jinak by společnost spolu nedržela. ve světě, kde je každé já zvlášť, a najednou někdo chce, aby bylo pohromadě....
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod watta » úte 19. led 2010 19:33:22

Petr píše:
watta píše:Myslim ze tim Abraham nemyslel to povsimnuti a nenasledovani, ale skutecne aktivni kritizovani, az tlaceni proti uspesnym lidem, proste rezistence, odpor, vzdor proti "nespravedlive" uspesnym lidem, zatimco ja jsem "nespravedlive" neuspesny, protoze kdyby byla na svete spravedlnost, tak ja jsem uspesny a ti mizerove podvodnici jsou neuspesni.. a stejne ke vsemu tomu bohatsvi se dostali pres podvody a odiranim ostatnich chudaku, presne takovych jakym jsem ja..... atd atd atd.. takova mala ukazka aktivniho kritizovani :D


ale proč zrovna proti úspěšným lidem?
když za mnou někdo přijde a začně mi vyprávět příběh, že se potkal s Andulou, a že mu měla vrátit peníze, ale slibuje mu to už čtrnáct dní, a já mám s Andulou z dřívějška stejnou zkušenost, tak to víš, že mu nebudu říkat: no tak to mě překvapuje, taková poctivá holka, co vždycky všechno vrací o měsíc předem s dvojnásobným úrokem, ale povím mu, že to je normální a klidně budu vyprávět příběh, ve kterém se mi stalo to samé. je to kritizování? je. protože mluvíme o něčem, co "se nám nelíbí" - tedy o něčem, co považujeme za nutné "podrobit kritice". kdyby byl případ opačný a Andula poctivost sama, tak bychom pak mluvili o oceňování. ale pokud mluvíme o oceňování, je na druhé straně pořád taky kritizování - opak oceňování. je to pomlouvání? není. tak tenhle rozdíl jsem měla na mysli. a myslím, že jsem zvolila dobrý případ - nikdo nechce, aby mu ostatní nevraceli zapůjčené peníze, duchovní neduchovní, materialista nematerialista...
kritizování je prostě jenom způsob hodnocení reality. já neříkám - dělat to neustále a hlavně tehdy, když je to ZBYTEČNÉ (tj. když druhému neposlouží, aby nějaký fakt taky věděl), to je nesmysl, a k ničemu dobrému to nevede. takové negativisticky založené lidi znám taky. a ubližují si tím nejvíc sami sobě. a to nemusí ani pomlouvat, to mohou klidně celý život jenom kritizovat ;) ale těch případů kritizování je mnohem více přeci... když se mě zeptáš na názor na tvoje šaty a já si budu myslet, že jsou příšerné, tak zkrátka řeknu, že jsou příšerné. protože jsem nějakým způsobem vychovaná, tak asi neřeknu přímo, že jsou příšerné (pokud nebudu mít nějakou extra špatnou náladu nebo mi nebude špatně ;) ), ale řeknu třeba, že já bych si je nevzala. ale to, co budu cítit, to bude: jsou příšerné. protože já bych si je nevzala. nepotřebuji mít dvojí výraz pro slovo "příšerné", v němž jeden znamená: "vím, že má každý nárok na vlastní názor, na vlastní vkus, na vlastní dojmy, na vlastní vnímání světa, jsem velice ráda, že ho využívá a chci, aby to tak bylo i nadále, ale já mám také svůj vlastní, a mám na něj právo stejně jako kdekdo jiný" a druhý znamená "myslím si, že je to objektivně hnusné". normální člověk, člověk aspoň trochu si vědomý sama sebe - a to podle mě je tak lidské, že to normální je, alespoň dnes, na naší úrovni, myslí stejně vždy ten první - nikdo z nás přece není tak bláhový, aby si myslel, že jeho názor je dogmatem celého světa. ale občas se tak může stát, že se naskytne příležitost ke zhodnocení, které může být i negativní - tedy kritizování.
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
Lída, Monika

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod watta » úte 19. led 2010 19:43:23

aha, ono tam možná jenom chybí slovíčko "za jejich úspěch" - nepletu se?

jako že: nemohu kritizovat úspěšné lidi za jejich úspěch a dosáhnout při tom sám svého úspěchu.

nebylo by to tak možné?

protože to by bylo logické: jestliže kritizuji někoho za to, že něco má (například chleba) a zároveň to chci (což je řečeno druhou polovinou věty), tak tím vytvářím rezistenci sám sobě. to je potom zcela nabíledni, pak to dává logiku.

ale úspěšný člověk (probůh co to vlastně je????? - někdo o kom se hodně ví, že má ... peníze?, práci, která ho baví?, přijatelně hezkou manželku? každý týden nové auto? cokoliv... a komu to vyhovuje, že toto vše má a hlavně ovšem že se to o něm ví - pak teprve totiž může vůbec vzniknout něco jako úspěch, který vzniká až teprve posuzováním druhých), tedy takový úspěšný člověk může mít mnoho neduhů, kvůli nimž se občas stane terčem kritiky - viz například zmíněná Andula - stejně tak jako samozřejmě i každý neúspěšný člověk.
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
Monika, Petr

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Lída » úte 19. led 2010 19:46:22

nemohu kritizovat úspěšné lidi za jejich úspěch a dosáhnout při tom sám svého úspěchu

Jo, to by dávalo smysl :yes:
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod watta » úte 19. led 2010 19:50:02

ve světě se stává stále populárnějším tzv. ekologické bydlení - kterým ovšem v časté praxi není myšleno nákladné vymýšlení rozličných nových technologií, ale prostá úspora veškerého užívaného materiálu. a tak jsem si také v sekci guardianu o ethical living mohla přečíst zajímavý rozhovor s mladou britskou bezdomovkyní, její vyprávění o tom, co shání na ulici, jak se žije ve squatu, jaký je rozdíl oproti dřívějšku a nyní, atd., včetně fotek bytu, stylově moderně vybaveného (samozřejmě nábytkem odloženým od kontejnerů apod.) ta slečna se dostala k tomuto způsobu života tím, že přišla o práci a dlouho sháněla další. po nějakém tom roce, abych se nepletla přesně v čísle, takového života už nechce měnit, protože je soběstačná, je schopná sama sobě obživu obstarat, další nároky (estetické atd.) také uspokojit, jak chce, a naopak se jí velmi nechci svůj čas, který tráví po knihovnách atd. trávit v práci. ta slečna je s velkou pravděpodobností dle měřítek většiny současných lidí opravdový looser, a je opravdu neúspěšná. ale může být při tom celkově vzato podtrženo o dost šťastnější, než leckdo z přepracovaných "úspěšných" lidí, kteří vidí své dítě jednou za týden. takže pro mě je to úspěšná žena, která velice úspěšně dokáže žít život, jaký chce, face to face "životním nástrahám" :D :D :D. za co ji můžu kritizovat? za to, že žije na úkor daní ostatních pracujících? :D :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod watta » úte 19. led 2010 19:52:05

Lída píše:
Je spousta situaci, kdy tento vyrok aplikovat nemuzeme, treba kdyz nam hori pod nohama, tak nejdriv uskocime .

Aha, takže ty výroky zřejmě nevyjadřují určité zákonitosti, které by platily obecně, jako jiné zákonitosti třeba v oblasti fyziky

Tím pádem není jasné, kdy to platí a kdy ne ;)



lída je šprýmařka :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Petr » úte 19. led 2010 21:55:14

watta píše:jako že: nemohu kritizovat úspěšné lidi za jejich úspěch a dosáhnout při tom sám svého úspěchu.

jo, tak to bylo mysleno :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Petr » úte 19. led 2010 21:59:31

Tak me napadlo proc, tady ty priklady nefunguji, resp. muzeme si vymyslet libovolne prikladu, kdy to tak je a kdy to tak neni.
Je to tim, ze v tech prikladech se vetsinou jen mluvi o tom, kdo co udelal, kdo co rekl, kdo co neudelal...a to je prave ono.. za tyto vnejsi projevy si muzeme doplnit jakekoliv vnitrni stavy bytosti... a to je to na cem zalezi. Na nasich vibracni podstate, na nasich chronickych vibracich k dane veci.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Lída » úte 19. led 2010 22:04:11

watta píše:
Lída píše:
Je spousta situaci, kdy tento vyrok aplikovat nemuzeme, treba kdyz nam hori pod nohama, tak nejdriv uskocime .

Aha, takže ty výroky zřejmě nevyjadřují určité zákonitosti, které by platily obecně, jako jiné zákonitosti třeba v oblasti fyziky

Tím pádem není jasné, kdy to platí a kdy ne ;)



lída je šprýmařka :D

No to taky, watto, ale v tomhle případě jde o obyčejnou logickou dedukci ;)
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Lída » úte 19. led 2010 22:12:27

ty výroky zřejmě nevyjadřují určité zákonitosti, které by platily obecně, jako jiné zákonitosti třeba v oblasti fyziky. Tím pádem není jasné, kdy to platí a kdy ne

na rozdíl od výroku
...to je to na cem zalezi. Na nasich vibracni podstate, na nasich chronickych vibracich k dane veci

který platí obecně, ve všech situacích, a je to tedy platné (nikoli plané) přesvědčení.

Aspoň to na mě tak působí, ovšem nepatřím mezi znalce abrahamovského chápání světa.

:)
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod vostalpetr » stř 20. led 2010 8:58:21

watta píše:
vostalpetr píše:4. Přišel jsem zde žít správný život, a ovlivnit ostatní ke stejnému správnému stylu života.
.................................................................................................................

no a není tohle náhodou samotný princip DEMOKRACIE ???

ŘEKL BYCH ŽE JO..... :o


nevím sice úplně, vostálepetře, jak tohle myslíš, ale to je principem naprosto jakéhokoliv společenského uspořádání, takže jakéhokoliv režimu, a demokracie samozřejmě není výjimka... každá společnost, která chce držet pohromadě NEVĚDOMÉ lidi, na to potřebuje zákony (podívej se na vesmír :D), jinak by společnost spolu nedržela. ve světě, kde je každé já zvlášť, a najednou někdo chce, aby bylo pohromadě....



No já myslím,
že když si někdo myslí: Přišel jsem zde žít správný život, a ovlivnit ostatní ke stejnému správnému stylu života.

ŽE TAKOVÉTO PŘESVĚDČENÍ JE NAPROSTÁ BLBOST

(protože to je ten nejhrubší možný EGOISMUS, který se snaží druhým lidem VNUCOVAT JAK MAJÍ ŽÍT, A MASKUJE TO LÁSKOU, VLASTÍ, DOBROTOU, SOUDRŽNOSTÍ, POKROKEM ATD

a říkám, že takovéto (MYLNÉ) přesvědčení je základem demokracie (a v podstatě jak píšeš ty je principem všech společenských systémů)

Pokud to dobře chápu,
tak ty s tím mylným přesvědčením souhlasíš,
tedy říkáš že to není mylné přesvědčení, protože je nutné držet pohromadě NEVĚDOMÉ LIDI PROTOŽE JE NUTNÉ, ABY FUNGOVAL CELEK

No za podobné názory my anarchisti takové lidi rovnou střílíme,
případně jim dáme bombu do auta,
a nemají-li auto, dáváme bombu do postele,
:D :D :D
protože chceme, aby ten celek OPRAVDU fungoval v celém svém (PROTIKLADNÉM) rozpětí všech možných názorů a postojů každého jedno člověka,
a nejen podle nějaké jedné idei či ideologie jednoho nebo více lidí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod Petr » stř 20. led 2010 9:13:53

Nevim jak to myslela watta, ale na te tve reakci jsem se uprimne pobavil (doufam, ze to byl zamer :)).
No za podobné názory my anarchisti takové lidi rovnou střílíme,
případně jim dáme bombu do auta,

skoro to vypada, ze anarchisti znaji ten spravny zpusob zivota a ted se k nemu snazi ovlivnit ostatni a ovlivnit je v pripade bomby asi dost slabe slovo :lol: :lol: :thumb:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod vostalpetr » stř 20. led 2010 9:21:18

ALE JINAK BYCH ŘEKL, ŽE NAPROSTO VŠECHNA PŘESVĚDČENÍ JSOU V SOULADU S BOŽÍ VŮLÍ...

(teda nevím úplně přesně, jestli boží vůle a vortex jsou jedno a to samé, ale řekl bych že jo)

Každé přesvědčení je prostě TVOŘIVÁ ABSTRAKTNÍ MYŠLENKOVÁ KONSTRUKCE a pomocí ní je tvořen svět, přičemž tvoření je nejen tvoření, ale zároven i boření toho starého.
Samozřejmě že existují naprosto protikladná tvrzení, a my můžeme říci, že toto je správně a toto je špatně a tímto svým postojem (přesvědčením) podporujeme (boží) tvorbu

JEDNOTA A BOJ PROTIKLADNÝCH PŘESVĚDČENÍ

(no jo, je to průser, díky tý tvorbě už na to zemřelo pár milionů a možná i miliard lidí, ale protože se toto již stalo, stává i dnes, a nejspíš bude stávat i zítra tak to nejspíš bude boží vůle)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: 22 neplatných přesvědčení z knihy The vortex

Příspěvekod vostalpetr » stř 20. led 2010 9:28:02

skoro to vypada, ze anarchisti znaji ten spravny zpusob zivota a ted se k nemu snazi ovlivnit ostatni a ovlivnit je v pripade bomby asi dost slabe slovo
................................................................................................................................................................................................

ano, i to se nám anarchistům může velmi lehce stát, že budeme někomu něco vnucovat pro jeho dobro

v podstatě to znamená, že když se v anarchistické společnosti někdo rozhodne žít podle zásad socialismu nebo demokracie nebo otrokářství, tak mu to má být umožněno,
a i kdyby se 99% (v anarchistické společnosti) lidí rozhodlo budovat komunismus nebo jinou totalitu, tak tomu jednomu procentu by mělo být umožněno žít podle svého vlastního přesvědčení naprosto stejně jako těm 99%
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron