Abraham: O vztahu mezi Zdrojem a Zákonem přitažlivosti

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

Abraham: O vztahu mezi Zdrojem a Zákonem přitažlivosti

Příspěvekod Petr » ned 21. úno 2010 21:17:06

HOST: Jaký je přesně rozdíl mezi Zdrojem a Zákonem přitažlivosti? Jaký je mezi nimi vztah?

ABRAHAM: Zákon přitažlivosti je zákon, který pokrývá vše a reaguje na všechny vibrace. Zdroj je vibrací. Zákon přitažlivosti odpovídá na vibraci. Takže proto říkáme, že když vy zde prozkoumáváte kontrast vašeho fyzického světa, a expandujete, tak Zdroj expanduje, a drží si tu vibraci té expanze a Zákon přitažlivosti reaguje na tu vibraci a to je to, co způsobuje později její projevení, kterému říkáte skutečný svět.
Takže rozdíl mezi Zdrojem a Zákonem přitažlivosti je ten, že Zdroj je vibrací, na který Zákon přitažlivosti reaguje.
...
Líbí se nám směr vaší otázky, protože všechno, co kdy bylo zažito, kulminovalo do tohoto Vortexu stvoření, který nyní nazýváte Zdrojem. Jinými slovy tento Zdroj, je čirou pozitivní vibrací, která nemá žádnou rezistenci. Takže když Zákon přitažlivosti reaguje na tuto čistou vibraci, která je bez rezistence, tak to je proč je zajištěna večnost a proč je zajištěn blahobyt.
Takže zde je člověk, dělájící si starosti o tamto, zabíjející tamtoho, kradoucí od tamtoho, ničící támhleto, dělající si starosti o všechno možné.. Ale když člověk toto prožívá, tak žádá o zlepšení, kterým se Zdroj stává. A to je proč vám můžeme s naprostou jistotou říkat, že Zdroj, my říkáme Všechno-co-je, tato expandovaná vibrační realita, syntetyzuje to nejlepší z toho, co kdy bylo žito, a to je proč vás můžeme ujistit, že blahobyt je podstatou vašeho vesmíru. A i když jako lidé se z toho blahobytu můžete dočasně vytlačit, tak blahobyt Všeho-co-je a blahobyt vaší planety je zajištěn, protože když požádáte, tak je dáno. A není vás dost, i když je vás hodně, ve fyzické formě, abyste se záráz vytlačili od toho, čím je Zdroj, a udělali jakoukoliv škodu tomu blahobytu, kterým se Zdroj stal. To je proč si nikdy neděláme starosti o vaši planetu, o tom že bude zdevastována, nebo rozložena, nebo že života ubyde, protože to je proti zákonům vesmíru.

Ze semináře ze 7.listopadu 2009.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Ida, Jana

Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník