Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Včetně velkého úvodu k zákonu přitažlivosti

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » stř 06. říj 2010 10:28:23

Petr píše:diky za dovysvetleni.. ono to co pisu o Jezisovi nebo vlastne komkoliv jinem, nez sobe, se musi brat hodne s rezervou, protoze je, ani Jezise, ani Hitlera, zase tak moc dobre neznam, a spis jsou to jen moje domnenky.. ;)


tohle mě třeba u tebe přijde naprosto jasný, zřejmý a viditelný - nějak z toho, co píšeš, vyznívá i to, že si to jasně uvědomuješ... alespoň pro mě...
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » stř 06. říj 2010 10:38:26

Petr píše:
watta píše::) tak tohle nemá s odpouštěním jako takovým nic společného - to je jako s těmi emocemi: v síle okamžiku jsou něčím zcela jiným, než setrvávají-li u někoho po dlouhou dobu (jakoukoliv jinak dlouhou než je okamžik). nevím, proč se to pořád označuje stejnými slovy, když jde o zcela odlišné pocity :) dle mého by mělo existovat slovo (např. emoce) pro dlouhodobé stavy a jiné slovo (např. pocit) pro běžné spontánní krátkodobé stavy. problém odpuštění a viny vzniká tam, kde v sobě někdo je schopen pozdržet pocit okamžiku a udělat z něj nějakou trvalou emoci. v tom momentě si člověk vytváří problém. a v tom momentě pro ten problém hledá viníka. a komplikace je na světě, gamesa o odpuštění je rozehrána, rukavice hozena :)

to se mi libi :)
jinak v tomto pripade jsem psal spis o omluve, nez o odpusteni :) protoze Abraham tam zminoval 3 veci - omluvu, 'vysloveni Promin' a to odpusteni..



jasně :) :thanx:


on by ten "problém" šel pojmout i trochu šířeji... no ale radši se do toho nebudu pouštět :book2: :koukam: :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Ladislav » čtv 07. říj 2010 7:54:23

Líbí se mi, jak to bezmezně funguje..., jakmile se člověka něco dotýká, okamžitě a střelhbitě to začne hledat VNĚ... :x , pro mě je to vždy znamením mrknout taky dovnitř :aha: tam se vše odehrává...., Bashar tady někde na to měl takouvou šikovnou větičku..."če mu tolik věřím....", Petr určitě bude vědět. Přesné znění si nepamatuju ale její význam je hodně hluboký. A "vo tom" jsou úplně fšecky fóra na netu... :P sorry musel jsem... ale moje (nebo i vaše...???) vnitřní bytost se neomlouvá, dokonce mám pocit (...nebo emoci...???) že je jí to "buřt" ;)
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Ladislav za tento příspěvek:
Petr

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Petr » čtv 07. říj 2010 19:09:55

jj, ta otazka je vyborna :) V co věřím, že je pravdivé, ohledně této situace, že cítím negativní emoce? (viewtopic.php?f=74&t=1240)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Ladislav

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » sob 09. říj 2010 21:25:45

necítím-li negativní nemoce, nevěřím, že je vůbec něco pravdivé? nebo jak to je?
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Petr » ned 10. říj 2010 18:55:46

watta píše:nebo jak to je?


Emotivní reakci, pozitivní i negativní, způsobuje pouze to, v co věřím, že je pravdivé. Ale ne všechno v co věřím, že je pravdivé, způsobuje emotivní reakci. To že tomu věřím jako pravdivé, je nezbytná podmínka pro emotivní reakci.. druhá je o souladu/nesouladu toho, co pozoruji, s tímto mým systémem přesvědčení.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » ned 10. říj 2010 22:34:37

a jak teda zjistíš, co způsobuje tvoji emotivní reakci, když máš na výběr z vícero věcí, o jejichž pravdivosti jsi přesvědčen, ale jen některé z nich tvoji emoci způsobí, zatímco druhé nikoli? to zase budeš při tom výběru jenom věřit tomu, že tvůj výběr je pravdivý, ne? :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Ladislav » pon 11. říj 2010 8:18:01

Když cítím negativní emoci je to pro mne signál hledat (uvnitř sebe) co je "za tím". To čemu "věřím" nemusí nutně souviset s danou situací jako takovou. Ale vždy to tam je - náznak, pocit, vůně, prostředí, osoba...atd. Pro mne je důležitý právě ten moment, kdy negativní emoce vzniká. Je to těžké popsat, najít "TO" čemu věřím není vůbec jednoduché - právě proto, že výklad situace (s ohledem na ni samou) většinou bývá chybný. Bývá tam několik vrstev - minimálně 2 (u mě... :) ale i "sakra" víc... :( ) a pod nimy se už mohu orientovat a najít to co hledám..., tedy něco základního - strach nebo vztek (pýcha je také dobrý hráč ve hře na schovávanou). To vše jsou "věci" ega a jsou hodně hluboko (protože kdysi by bez nich člověk nepřežil... :? ). Dnes už je "jiná doba", jen software jaksi zůstává stejný... :lol: Proto, jak vždy píše Vostalpetr, lidi tolik blbnou...ale o tom mluvil i Budha...takže blbnou už pěkně dlouho.... :netusim:
P.S.: ...to co je v úvodu popsáno jako "vnitřní bytost", pokud se tomu dá říkat "TO" - dle mého nemá žádnou potřebu (tak že ani se omlouvat, soudit...atd.)
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » pon 11. říj 2010 8:25:20

Ladislav píše:Když cítím negativní emoci je to pro mne signál hledat (uvnitř sebe) co je "za tím". To čemu "věřím" nemusí nutně souviset s danou situací jako takovou. Ale vždy to tam je - náznak, pocit, vůně, prostředí, osoba...atd. Pro mne je důležitý právě ten moment, kdy negativní emoce vzniká. Je to těžké popsat, najít "TO" čemu věřím není vůbec jednoduché - právě proto, že výklad situace (s ohledem na ni samou) většinou bývá chybný. Bývá tam několik vrstev - minimálně 2 (u mě... :) ale i "sakra" víc... :( ) a pod nimy se už mohu orientovat a najít to co hledám..., tedy něco základního - strach nebo vztek (pýcha je také dobrý hráč ve hře na schovávanou)


tak to tedy klobouk dolů, to je docela práce! :2in1: takže jestli tomu dobře rozumím, když cítíš negativní emoci, nevíš, proč ji cítíš, a pak tedy hledáš viníka (svůj strach, vůni, která ti něco připomněla, atd. ... ) nojo, ale jak známo, když člověk něco hledá, najde právě to, co hledá, a tam, kde to chce najít - jak si tedy můžeš být jistý, že ho obviníš správně? co když obviníš třeba svůj strach, a ona to zrovna bude tvoje pýcha? tímhle přece různí kineziologové a další klamou lidi neustále :) co je pro tebe potvrzením té jistoty, pokud ji tedy nemáš v sobě už od začátku?
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Ladislav » pon 11. říj 2010 9:03:19

Watta: tak to tedy klobouk dolů, to je docela práce! :2in1: takže jestli tomu dobře rozumím, když cítíš negativní emoci, nevíš, proč ji cítíš, a pak tedy hledáš viníka (svůj strach, vůni, která ti něco připomněla, atd. ... ) nojo, ale jak známo, když člověk něco hledá, najde právě to, co hledá, a tam, kde to chce najít - jak si tedy můžeš být jistý, že ho obviníš správně? co když obviníš třeba svůj strach, a ona to zrovna bude tvoje pýcha? tímhle přece různí kineziologové a další klamou lidi neustále :) co je pro tebe potvrzením té jistoty, pokud ji tedy nemáš v sobě už od začátku?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šikulka... ;), hlavně nikoho a nic neobviňuju - tohle si "už" dělat nebudu :D . Každý člověk má svou "osobnost" (nebo ego, je to fuk jak tomu budeme říkat) a ta je jedinečná a neopakovatelná. To co já "nějak" cítím, s čím pracuji, to možná tobě příjde zvláštní a je to v pořádku (kdyby to tak nebylo, scházíme se teď všichni v neděli v kostele...např. :D ). Proto je velmi těžké (pro mě, pro můj způsob žití) popsat procesy, které ve mě v té chvíli probíhají - tak abys jim porozuměla tak jako já... :P. Já používám enneagram - je to, na druhou stranu, obrovská zábava :lol: . I tvoje reakce je proto pro mě srozumitelná a obohacující. Díky TI :happy:
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Petr » pon 11. říj 2010 9:57:11

watta píše:a jak teda zjistíš, co způsobuje tvoji emotivní reakci, když máš na výběr z vícero věcí, o jejichž pravdivosti jsi přesvědčen, ale jen některé z nich tvoji emoci způsobí, zatímco druhé nikoli? to zase budeš při tom výběru jenom věřit tomu, že tvůj výběr je pravdivý, ne? :)

na to zjisteni je dobra prave ta Basharova otazka...polozis si ji a odpoved prijde. Nemusi to byt finalni, vse rozkryvajici odpoved, muze pokryvat treba v te fobe pouze jeden aspekt, ktery ale kdyz transformujes a emoce na tu "stejnou vec" prijde znovu, tak se muzes ptat znovu a odpoved bude treba jina. Je to takova sebeobjevujici hra :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » pon 11. říj 2010 11:34:29

Ladislav píše:Šikulka... ;), hlavně nikoho a nic neobviňuju - tohle si "už" dělat nebudu :D . Každý člověk má svou "osobnost" (nebo ego, je to fuk jak tomu budeme říkat) a ta je jedinečná a neopakovatelná. To co já "nějak" cítím, s čím pracuji, to možná tobě příjde zvláštní a je to v pořádku (kdyby to tak nebylo, scházíme se teď všichni v neděli v kostele...např. :D ). Proto je velmi těžké (pro mě, pro můj způsob žití) popsat procesy, které ve mě v té chvíli probíhají - tak abys jim porozuměla tak jako já... :P. Já používám enneagram - je to, na druhou stranu, obrovská zábava :lol: . I tvoje reakce je proto pro mě srozumitelná a obohacující. Díky TI :happy:


jasně, to chápu - myslím, že to ani není sdělitelné. mě je jasné, že se nikam dál než na povrch tímto nedostanu - ale přesto mě to zajímá :) já se přiznám, že by mě asi šiblo :happyroll: , kdybych to měla takto komplikované, taky mě to připadá jako "zábava" na docela hodně času, ne? ale tak možná je to tak u některých lidí právě proto... je mi naprosto jasné, že můj způsob by třeba zase připadal extrémně komplikovaný tobě. každý má zcela jistě právě to, s čím si (snad? :D) dokáže poradit. to já mám v sobě tu jistotu od začátku, takže tyhle hry nehraju - takže mám spoustu času na jiné věci. ale chápu, že by se někdo na mém místě třeba zase nudil... ale teď už chápu i to, proč používáš ten enneagram :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » pon 11. říj 2010 11:34:56

Petr píše:
watta píše:a jak teda zjistíš, co způsobuje tvoji emotivní reakci, když máš na výběr z vícero věcí, o jejichž pravdivosti jsi přesvědčen, ale jen některé z nich tvoji emoci způsobí, zatímco druhé nikoli? to zase budeš při tom výběru jenom věřit tomu, že tvůj výběr je pravdivý, ne? :)

na to zjisteni je dobra prave ta Basharova otazka...polozis si ji a odpoved prijde. Nemusi to byt finalni, vse rozkryvajici odpoved, muze pokryvat treba v te fobe pouze jeden aspekt, ktery ale kdyz transformujes a emoce na tu "stejnou vec" prijde znovu, tak se muzes ptat znovu a odpoved bude treba jina. Je to takova sebeobjevujici hra :)


a když se sebeobjevíš, tak zemřeš :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Ladislav » pon 11. říj 2010 12:12:28

watta píše:
Ladislav píše:Šikulka... ;), hlavně nikoho a nic neobviňuju - tohle si "už" dělat nebudu :D . Každý člověk má svou "osobnost" (nebo ego, je to fuk jak tomu budeme říkat) a ta je jedinečná a neopakovatelná. To co já "nějak" cítím, s čím pracuji, to možná tobě příjde zvláštní a je to v pořádku (kdyby to tak nebylo, scházíme se teď všichni v neděli v kostele...např. :D ). Proto je velmi těžké (pro mě, pro můj způsob žití) popsat procesy, které ve mě v té chvíli probíhají - tak abys jim porozuměla tak jako já... :P. Já používám enneagram - je to, na druhou stranu, obrovská zábava :lol: . I tvoje reakce je proto pro mě srozumitelná a obohacující. Díky TI :happy:


jasně, to chápu - myslím, že to ani není sdělitelné. mě je jasné, že se nikam dál než na povrch tímto nedostanu - ale přesto mě to zajímá :) já se přiznám, že by mě asi šiblo :happyroll: , kdybych to měla takto komplikované, taky mě to připadá jako "zábava" na docela hodně času, ne? ale tak možná je to tak u některých lidí právě proto... je mi naprosto jasné, že můj způsob by třeba zase připadal extrémně komplikovaný tobě. každý má zcela jistě právě to, s čím si (snad? :D) dokáže poradit. to já mám v sobě tu jistotu od začátku, takže tyhle hry nehraju - takže mám spoustu času na jiné věci. ale chápu, že by se někdo na mém místě třeba zase nudil... ale teď už chápu i to, proč používáš ten enneagram :)


Vždyť říkám "šikulka" :ahoj4: enneagram je skvělý nástroj, kdo pronikne dostatečně hluboko a neskončí hned u jednoduché typologie (1-9) získá obrovský nadhled... :happy:
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Monika » pon 11. říj 2010 14:35:10

Ladislav píše:Když cítím negativní emoci je to pro mne signál hledat (uvnitř sebe) co je "za tím". To čemu "věřím" nemusí nutně souviset s danou situací jako takovou. Ale vždy to tam je - náznak, pocit, vůně, prostředí, osoba...atd. Pro mne je důležitý právě ten moment, kdy negativní emoce vzniká. Je to těžké popsat, najít "TO" čemu věřím není vůbec jednoduché - právě proto, že výklad situace (s ohledem na ni samou) většinou bývá chybný. Bývá tam několik vrstev - minimálně 2 (u mě... :) ale i "sakra" víc... :( ) a pod nimy se už mohu orientovat a najít to co hledám..., tedy něco základního - strach nebo vztek (pýcha je také dobrý hráč ve hře na schovávanou). ...


Bývá tam několik vrstev - minimálně 2 (u mě... :) ale i "sakra" víc... :( ) a pod nimy se už mohu orientovat a najít to co hledám..., tedy něco základního - strach nebo vztek (pýcha je také dobrý hráč ve hře na schovávanou).

--------------------

ahoj Ladislave :) tohle objevný hledání v sobě samotném mi připomněla metodu focusingu, kterou s oblibou používám a beru to už dnes spíše jako takovou sebeobjevnou hru, je to fajn, protože se toho člověk sám o sobě více dozví a více se pochopí a tím pochopí i všeobecný mechanismus a druhé lidi :

jsem si půjčila citaci od Lídy co jí kdysi dávala na JZ viz http://forum.jitrnizeme.cz/viewtopic.php?f=36&t=249 ;)

"Focusing nepatří výhradně do „duchovní oblasti“, je to spíš přirozená psychohygiena. Poměrně jednoduchá – učili to i schizofreniky a malé děti. Ale i obyčejné lidi, kterým jejich emoce přerůstaly přes hlavu. Nic těžkého na tom není. Někdo prý má k téhle dovednosti větší přirozené nadání, naučí se to ale každý. Pro mě je podstatné, že to v praxi opravdu funguje.

Focusing je vertikální sestup směsicí obsahů mysli až na dno k prvotním motivacím a pocitům. Nástrojem je všímavá pozornost plus tázavý postoj.

Není to tedy - jako v buddhistické vipassaně - pouhé všímavé pozorování viditelného potížisty, určité emoce, ale tázavé obracení pozornosti k čemusi neurčitému pod ní, k celé té dosud nevnímané směsici všech možných pocitů, k jakési "líhni", ze které emoce vyrůstá, ve které má své kořeny a z níž čerpá všechnu svou sílu.

Pomocí otázek - s různým zacílením - se opakovaně zaostřuje vědomí k nejasné oblasti, která je skrytým podhoubím emocí: dají se tak postupně rozpoznávat jednotlivé zasuté pocity, které se rozpoznáním zkonkretizují, oddělí se z onoho vágního neurčitého chuchvalce, z celé té amorfní směsice neuvědomovaných pocitů a motivací, ze kterých emoce žijí jako z placenty.

Ale především: rozpoznáním jakéhokoliv zatím nevnímaného vágního pocitu dochází k jeho transformaci. Každý posun - od prvního krůčku - člověk okamžitě zaregistruje: objeví se úleva, sníží se napětí, tělo se víc uvolní...

A další život pak probíhá trochu jinak, člověk je jinak vnitřně nastavený, ačkoliv s tou emocí nic vědomě nedělal. Posunul se třeba jen o kousek, zdaleka se nemusel ještě dostat až ke své hlavní motivaci. Je to ale jako by se přeprogramovalo cosi v hlubší rovině softwaru a ty roviny nad tím se pak automaticky chovají jinak.
...
Informace o focusingu jsou na http://www.focusing.cz/"
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Monika za tento příspěvek:
Ladislav, Petr

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Petr » pon 11. říj 2010 21:46:13

Ten Focusing docela pasuje na tu otazku a na to sebedotazovani se od Bashara. :thanx:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Petr » úte 12. říj 2010 22:48:54

watta píše:a když se sebeobjevíš, tak zemřeš :D

Možná je to spíš většinou naopak. :)

Když zemřeme, tak se sebeobjevíme :D.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Jana

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » stř 13. říj 2010 8:24:50

Petr píše:
watta píše:a když se sebeobjevíš, tak zemřeš :D

Možná je to spíš většinou naopak. :)

Když zemřeme, tak se sebeobjevíme :D.



no však právě ;) taky myslím :) takže podle mě je lepší jako člověk žít jako člověk a užívat si, co k tomu patří. no a pochopitelně beru jasně na vědomí, že je to i sebeobjevování, jak se komu líbí. takže to je super pro všechny, ne? ať se sebeovjevujeme, či nikoli :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod Jana » pát 15. říj 2010 6:28:23

Petr píše:
watta píše:a když se sebeobjevíš, tak zemřeš :D

Možná je to spíš většinou naopak. :)

Když zemřeme, tak se sebeobjevíme :D.


Ano, teprve, když zemře iluze toho, co si myslíme, že jsme, teprve tehdy se objeví skutečný život.

:D
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Abraham: Vaše Vnitřní bytost se nikdy neomlouvá

Příspěvekod watta » pát 15. říj 2010 8:51:32

Jana píše:
Petr píše:
watta píše:a když se sebeobjevíš, tak zemřeš :D

Možná je to spíš většinou naopak. :)

Když zemřeme, tak se sebeobjevíme :D.


Ano, teprve, když zemře iluze toho, co si myslíme, že jsme, teprve tehdy se objeví skutečný život.

:D


skutečně? a ten neskutečný je tedy o čem? o úzkostné snaze odhalování toho skutečného, završené šťastně vykupitelskou smrtí? :) to je komplikovaný záměr, safra :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron