Abraham-Hicks: Extremní situace

Včetně velkého úvodu k zákonu přitažlivosti

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod flpbb » pát 30. zář 2011 23:14:44

Já tedy nevím, jsem tu moc krátce, ale tenhle Kopřiva se zde vždy zjeví jak duch, možná vypadá jak pitomec a i se tak chová, ale nikdy jsem nepochopil, o co mu vlastně jde?
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod Mendule » sob 01. říj 2011 17:55:05

Pepa dělá náhodou moc užitečnou věc, překládá videa, dělá inspirativní videa pro ostatní a nikoho nesoudí.........narozdíl od někoho. Díky Pepo za všechna videa s Abrahámem. :ahoj:
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod Mrakoplaš » sob 01. říj 2011 21:20:43

flpbb píše:Já tedy nevím, jsem tu moc krátce, ale tenhle Kopřiva se zde vždy zjeví jak duch, možná vypadá jak pitomec a i se tak chová, ale nikdy jsem nepochopil, o co mu vlastně jde?


Přesně o to, co tobě a komukoliv jinýmu. Svýma příspěvkama si dodávat pocit sebejistoty. Jo a máš recht, že spousta lidí u toho vypadá jak pitomci. Tebe ani mě nevyjímaje. Kapišto vašnosto?
Uživatelský avatar
Mrakoplaš
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon 01. srp 2011 12:27:35
Poděkoval: 4
Poděkováno: 14-krát v 8 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Mrakoplaš za tento příspěvek:
vostalpetr

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod flpbb » sob 01. říj 2011 23:50:30

NE.
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod flpbb » ned 02. říj 2011 0:06:19

Nic se nestalo, vlastně jsem to asi nemyslel zle, jen asi ne ani dobře. Záleží na tom? Tvoji úlohu, hochu, již na tomto foru chápu, je daná. Jsi dobrej chlap...
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod Mrakoplaš » ned 02. říj 2011 12:28:52

flpbb píše:NE.


OK
Uživatelský avatar
Mrakoplaš
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon 01. srp 2011 12:27:35
Poděkoval: 4
Poděkováno: 14-krát v 8 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod vostalpetr » pon 03. říj 2011 5:52:01

Přesně o to, co tobě a komukoliv jinýmu. Svýma příspěvkama si dodávat pocit sebejistoty. Jo a máš recht, že spousta lidí u toho vypadá jak pitomci. Tebe ani mě nevyjímaje. Kapišto vašnosto?
................................................................................................................

To je velmi dobrá odpověd,
možná je to ta NEJLEPŠÍ ODPOVĚD CO JSEM KDY ČETL

((TAKŽE DÍKY))

:give_flower: :give_flower: :give_flower:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod vostalpetr » pon 03. říj 2011 6:07:35

Co se týká toho Pepova videa,
jo, extrémní situace nás mohou přivést do extrémní koncentrace,
což je svým způsobem duchovní postup

Ale v duchovní oblasti se také hovoří o odevzdání a přijmutí (bud vůle tvá)
tedy o uvolněné a relaxované pozornosti a radostivosti, lásce
což mně přijde mnohem vyšší (ale také mnohem těžšší) duchovní postup,
než ten předchozí

V souvislosti s tím,
co píše Mrakoplaš (haha, dobrý jméno) :D ,
by pak šlo říci, že je to život bez sebejistoty, beze strachu, bez úsilí, bez myšlenek atd.

Jak už to v životě bývá,
kombinujeme v životě oba postupy,
říkejme tomu škola života (taknějak jako když se člověk učí plavat)


V PRINPIPU SÁMÉM nás obě situace přivádějí do stavu PŘÍTOMNOSTI (či přítomného okamžiku)
což je vlastně stav OSTRÉ POZORNOSTI (prožívání) a HLUBOKÉ RELAXOVANOSTI (blaženosti)
a to je vlastně meditace,
život je vlastně meditace :D :D :D

A to je v podstatě to sebe -potvrzení,
v duchovní oblasti se tomu pak říká SEBE - POZNÁNÍ,
v oblasti myšlení se to děje pomocí myšlenek (myslím, tedy jsem)
v duchovní oblasti se to děje pomocí bytí, vědomí a lásky (jsem, který jsem)
Naposledy upravil vostalpetr dne pon 03. říj 2011 6:30:02, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod vostalpetr » pon 03. říj 2011 6:10:41

Nic se nestalo, vlastně jsem to asi nemyslel zle, jen asi ne ani dobře. Záleží na tom? Tvoji úlohu, hochu, již na tomto foru chápu, je daná. Jsi dobrej chlap...
........................................................

taky dobrá odpověd :give_flower: :give_flower: :give_flower:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod flpbb » pát 07. říj 2011 18:39:10

Všechno má nějaký svůj důvod…
Napíšu to jednoduše: PEPA K. podniká v tolika činnostech, že by to vydalo za 100 mudrců. Proto se odvolává /zde i na jiných místech/ na Abraháma, Zélanda, buddhismus, křestany, magii černou i bílou, hoponopono – zkrátka na vše, co se mu hodí. Pokud to bude chtít dokázat, budu nucen sem dát rozsáhlý seznam webů a odkazů, to nechci – každý si o tom může utvořit svůj obrázek, když napíše jeho jméno do googlu. Nabyde dojmu, že jde ON je Bůh!
Některé jeho metody nemohou být z hlediska fyzikálních zákonů, ale i esoteriky účinné a není mu proti srsti brát za ně nehorázné částky /to je ovšem věc klientů, nikoliv jeho/. Proto jsem na tak nevinný příspěvek zareagoval tak zdánlivě iracionálně, čekal jsem na něj. Jeden příklad za vše: http://pyramida.net/
Neprotestuju proti pyramidální energii a vším, co je s ní spojené, fundamentální omyl ovšem je v konstrukci, která vylučuje jejich propagované účinky, takže jde o pouhý a přechodný placebo efekt bez dlouhodobého efektu na duševní a fyzický stav účastníků těchto placených seancí.
Proto si myslím, že PEPA K. si zde dělá „dobrou reklamu“ a jeho videa jsou lákadlem do imaginárního ráje. Sám mám v sobě vnitřní rozpor, zda-li toto odeslat, protože nechci nikomu ubližovat, ale na druhou stranu je to jen můj názor a vy si můžete vybrat, tu svobodu přece máte. A v žádném případě mi nevadí, pokud mě onálepkujete jako za špatného člověka. Je to jen vaše stanovisko, váš postoj a váš pohled.
PS: 51 51 51
Obrázek
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod vostalpetr » pát 07. říj 2011 19:11:12

Proto si myslím, že PEPA K. si zde dělá „dobrou reklamu“ a jeho videa jsou lákadlem do imaginárního ráje.
.....................................................................................................................

Myslím,
že to je OK,
je třeba si vyzkoušet různé imaginární ráje, pokud se nám jeví že jsou přínosné...

není nad vlastní zkušenost... :lol:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod flpbb » pát 07. říj 2011 19:24:40

Samozřejmě - pokud bych měl žít 1.000 let a měl 1.000.000 dolarů, mohu zkoušet naprosto cokoliv, ale život je omezený a do hranové 51 pyramidy na zem nemám potřebu za několik stovek uléhat a pak se bavit se stejnými podivíny /jako bych byl ostatně i já, pokud jsem toto podstoupil/, o svých zážitcích.
V žádném případě ale nikoho neodrazuju, je to každého volba. Když si vezmu, kolik vzdělaných a inteligentních lidí získali Jahovisti, nemůžu se divit. Dnešní člověk zřejmě potřebuje něco duševního, spirituálního, já mu jen radím, at rozumného. Zlatý buddhismus...
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Abraham-Hicks: Extremní situace

Příspěvekod flpbb » pát 14. říj 2011 14:33:25

Josef,
já tvé podnikatelské aktivity nehlídám, vlastně jsi tím ale uvedl vše na pravou míru. A udělal si další dobrou reklamu. Cením si na tobě, že dokážeš využít každou situaci /včetně těch prekérních/ ve svůj prospěch. Kdybych zde např. napsal: "S tebou bych nešel ani na maliny!", ty bys to pojal takto: "Je to výtečné na ostružiny by se mnou šel..."
To vlastně učí Vadim Zeland, kterého si admin spletl s Novým Zélandem, kde bysme mohli uspořádat sraz - není to znamení?
Mějte se smooth-jazzově.
Obrázek
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích


Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků