živá strava

Včetně velkého úvodu k zákonu přitažlivosti

živá strava

Příspěvekod Mendule » úte 26. bře 2013 9:37:56

Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: živá strava

Příspěvekod maros » čtv 04. dub 2013 13:38:17

Ahoj, a dík za odkazy, ktoré sem dávaš, sú výborné. K Abrahámovi ohľadom jeho reakcie na zdravé stravovanie však poznámku mám. V reakcii na pani, ktorá sa pýtala, problém nie je, fanatizmus v čomkoľvej, včetne zdravého stravovania môže byť veľmi kontraproduktívny, celkové vyznenie však môže vzbudiť dojem, že vibračný súlad s čímkoľvek, čo spapáme je dôležitejší, než samotná papa.
Skúsim citát:
..aby ste pri tom, keď niečo jete necítili odpor, ktorý bráni, aby ste z toho jedla dostali to, čo chcete dostať...

Ak som už pochopil, že moje telo bude prosperovať len papaním živej stravy/tepelne a chemicky neupravenej/, tak vyhraté ešte nemám, pretože prechod na živú stravu nie je jednoduchý. V štádiu prechodu nie je problém dostať chuť na vyprážaný rezeň s hranolkami. No neverím, že je možné dostať sa i pri pochopení nutnosti papať živú stravu do vibračného súladu s rezňom a hranolkami, skôr mám dojem, že to malo byť podané tak, že pokiaľ už chcem nesprávnym výberom jedla uškodiť svojmu telu, tak, tým, že si to nebudem vyčítať a trápiť sa, škody znížim na minimum.
Uživatelský avatar
maros
 
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 20. kvě 2010 13:06:48
Poděkoval: 22
Poděkováno: 7-krát v 6 příspěvcích

Re: živá strava

Příspěvekod Mendule » čtv 04. dub 2013 20:34:56

https://www.youtube.com/watch?v=IfQ4WwqsqYA

1:24 pro Tebe

možná Ti tohle video dost vysvětlí, já to chápu tak, že Ti to jídlo neuškodí pokud o něm nemáš už nějaké přesvědčení získané třeba z TV - třeba že smažený řízek s hranolkami není zrovna nejzdravější jídlo. Pokud k němu sedáš s jiným přesvědčením - třeba, že si tvoje tělo vezme z tohoto jídla potřebné živiny a ostatní škodliviny vyloučí a ty důvěřuješ svému tělu, že to tak udělá, neuškodí Ti to. Proto někteří lidé mohou kouřit a jíst, co chtějí a dožít se ve zdraví vysokého věku. Já věřím, že myšlenky o čemkoliv jsou to nejdůležitější, můžeš dodržovat zdravý životní styl ale pokud budeš mít negativní myšlenky, zdravý a spokojený nebudeš. Vem si např. že něco sníš a pak Ti někdo třeba řekne, že to maso smrdělo, hodně lidem se udělá špatně a bude je bolet břicho ne z toho jídla, ale z té myšlenky.............................určitě nějakou podobnou zkušenost taky znáš, kdy ti nic nebylo, pak někdo něco řekl a ty sis uvědomil, co by mělo nastat a ono to nastalo.
Scott Teal Ti to ale vysvětlí líp a ona říká, že pokud si zvyšuješ vibrace, což je podle mě to, že se snažíš myslet pozitivně, máš čisté svědomí, k druhým se chováš jako k sobě, máš se dostatečně rád apod. nebudeš mít ani na hranolky a řízek chuť, dovede Tě to samo k tomu, že začneš jíst zdravěji a taky je zajímavé, že to funguje i obráceně, že pokud začneš jíst zdravěji, můžeš se třeba zklidnit apod.
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: živá strava

Příspěvekod maros » pát 05. dub 2013 9:10:16

Teal je úžasná, a toto video omnoho lepšie napĺňa informačnú podstatu toho, čoho sa týkala moja poznámka.
Len to tam nájsť...
Ak v živote postupujem vo svojom raste smerom k zvyšovaniu svojich vibrácií, tak sa moja úroveň odrazí i na tom, čo mi telo dovolí zjesť, a určite to bude povedzme vývoj týmto smerom:mŕtva strava-makrobiotika-vitarián-bretharián.
To, na čo upozorňujem, je , aby si niekto nevytvoril ilúziu, že pred dopadom škodlivých stravovacích návykov ho ochráni jeho snaha vytvoriť s takýmto jedlom vibračný súlad. Aby sme si rozumeli, nepovedal to ani Abraham, ani Teal, len som upozornil, že si to niekto môže takto nesprávne vysvetliť.
Žijeme v materiálnom svete, ktorý má svoje zákony, a tým podlieha i ľudské telo/nehovorím o pár výnimkách ľudí, ktorí svoje vibrácie navýšili nad tieto materiálne zákony-ich existenciu nepopieram/.
Pre ostatných 99,99% ľudí však platí:
Úprava jedla tepelná alebo chemická ho robí mŕtvym a mŕtve jedlo škodí nášmu telu bez výnimky.
Ak však v tomto živote nie je mojou úlohou navýšiť vibrácie tak, aby mi takéto jedlo nechutilo, je lepšie sa tým nezaoberať a nestrachovať a užiť si svoj život, skrátený o možno polovicu- naplno. Každý nech verí tomu, čomu chce,/i tomu, že v tomto živote sa to nedá/ a ako povedala Teal, táto jeho viera rozhoduje o tom, aký bude mať život-i smrť.
Naozaj úžasné video, vďaka, ešte som ho nevidel, hoci Teal sledujem pravidelne.
Uživatelský avatar
maros
 
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 20. kvě 2010 13:06:48
Poděkoval: 22
Poděkováno: 7-krát v 6 příspěvcích


Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník