Jiří Hamerský - Sedm poselství

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod Mendule » sob 24. bře 2012 17:10:22

Tak jsem právě dorazila výše zmíněnou knihu, přečetla jsem jí jedním dechem. Moc se mi líbila a moc mě dojímala. Je podobná Sáře od E. a J.Hicksových, je plná krásných a inspirujících myšlenek, v úvodu je předmluva paní Květy Fialové a v závěru je s ní ještě rozhovor. Mezi hlavní postavy patří delfín a hádejte, co se mi stalo, večer jsem začala tuto knihu číst a manžel měl zapnutou tv a tam běžel film - Hlubina a hádejte, co jsem viděla jako první, když jsem vstoupila do místnosti - jasně - delfína :D Náhody prostě neexistujou. Tak pěkné čtení :Studuji:
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Mendule za tento příspěvek:
Petr

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod Petr » ned 25. bře 2012 7:17:51

Napsal bych o knize uplne to same :). Vyborne se cetla, podobna Sare (Jirka ji psal v dobe kdy vubec netusil, ze nejaci Hicksovi a Sara existuji), a krome pribehu samotneho je tam spousta krasnych citatu. Pro me to byla jedna z nejlepsich knih podobneho typu od ceskeho autora :thumb:.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod LenkaakneL » ned 10. čer 2012 23:10:08

Nevíte, kde by se dala kniha koupit? Dívala jsem se na některá knihkupectví na netu, do knihovny, je to rozebrané.
díky moc
Lenka :flower2:
Uživatelský avatar
LenkaakneL
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 10. čer 2012 23:05:58
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod Petr » pon 11. čer 2012 10:44:58

Ahoj,
neco k tomu pise Jirka Hamersky na sve strance (uplne dole) http://www.enjoying.cz/sedm-poselstvi-(1) :

OMLOUVÁME SE, ALE KNIHA JE JAK U NAKLADATELE, TAK U DISTRIBUTORA VYPRODANÁ. POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ JE MOMENTÁLNĚ NA PRODEJNÁCH A V INTERNETOVÝCH OBCHODECH.

Připravujeme 2. vydání. Pokud chcete knihu i s podpisem autora a jako bonus elektronicky kapitolu, která se nakonec v knize neobjevila, předběžnou objedvnávku můžete učinit na adrese cauac@seznam.cz. Ihned, jak kniha znovu vyjde, vás budeme informovat.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod LenkaakneL » úte 12. čer 2012 21:18:49

Děkuji Petře, to jsem četla, jenže to je pro mě dlouho :andilek1: , chtěla jsem si knížku přečíst co nejdříve.
Uživatelský avatar
LenkaakneL
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 10. čer 2012 23:05:58
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod Mendule » stř 13. čer 2012 8:04:11

Ahoj nevim teda odkud jsi, ale já jí měla z Městské knihovny Praha, nemají myslím hodně výtisků, ale zarezervuješ si to a po nějaké době se k tomu dostaneš. Pokud jsi mimopražská, zkus meziknihovní výpůjční službu, pokud to teda ještě existuje. Hodně štěstí :Studuji:
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod LenkaakneL » čtv 14. čer 2012 23:46:12

*** Milá Mendule, nejsem z Prahy, tak to ani nevím, že tato služba existuje, zkusím ověřit. Já jsem kontaktovala přímo Jirku Hamerského :happy: .

Přicházejí ti v životě nějaké věci v souvislosti s tou knihou? Mám pocit, že pokud se tomu člověk otevře, není možné, aby nepřicházely :) a jaké?

:ahoj: zatím nashle
Uživatelský avatar
LenkaakneL
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 10. čer 2012 23:05:58
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod Mendule » pát 15. čer 2012 6:14:42

no víš já už toho přečetla hodně, všechno od Hicksových a Abrahama a hodně myšlenek je podobných, takže jestli to myslíš tak, že se mi dějí věci v souvislosti se synchronizací a zákonem přitažlivosti, tak jo, dějí. Ale asi se děly i předtím, jen si to teď víc uvědomuju a taky se snažím cítit víc v pohodě za jakýchkoliv okolností. Mě ale tyhle knížky nabíjejí, jestli mi rozumíš, možná až si jí přečteš /byť z knihovny/ budeš jí stejně chtít mít. Je opravdu moc hezká a kdyby Petr nenapsal, že Jirka Hamerský to psal aniž znal nějakýho Abrahama nebo Hicksovi, myslela bych si, že ho hodně ovlivnili.

na závěr něco o meziknihovní výpůjční službě, nevim jestli je teda na všech knihovnách a asi Tě to bude něco stát, ale já vím, že když si chci něco hodně moc hned přečíst tak mě tohle nezastaví!!!!
http://www.knih-pi.cz/index.php?option= ... Itemid=141
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: Jiří Hamerský - Sedm poselství

Příspěvekod david12 » stř 05. zář 2012 19:58:06

Zatím jsem na začátku knížky , pěkně se mi to čte díky za doporučení.
V našem internetovém obchodu najdete levné knihy
Uživatelský avatar
david12
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 05. zář 2012 19:45:33
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku


Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron