Benjamin Klein: Poznej svého anděla

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Co si myslíte o této knize?

Výborná, užitečná a doporučuji
2
67%
Stojí za to, si ji přečíst
0
Žádná hlasování
Trochu mě zklamala
0
Žádná hlasování
Blábol
0
Žádná hlasování
Zatím jsem nečetl(a), ale chystám se
1
33%
Nečetl(a) a nechystám se
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 3

Benjamin Klein: Poznej svého anděla

Příspěvekod Petr » úte 20. kvě 2008 14:36:20

poznej_sveho_andela.jpg
poznej_sveho_andela.jpg (4.91 KiB) Zobrazeno 3215 krát

Popis: Duchovní román tělesně postižené dívky a jejího anděla Michaela, kteří nám ukazují všední věci ve zcela jiném světle a odpovídají na základní otázky smyslu života a smrti.

*převzato*
Moc úžasná knížečka, která mě dostala. Tuto knihu dostal můj přitel od jedné své známé za duchovní pomoc, když si ji četl u nás hned mu byla zabavena mým tatínkem a teďka jsem se k ní dostala já. Nebudu tady do podrobna rozepisovat o čem knížka je, to je na každém z nás aby si ji přečetl. Ale napíšu proč mě tolik dostala. Knihy které jsou duchovní a zároveň aplikované na běžné situace jsou mnohdy pro nás snáze pochopitelné a taky na příběhu člověka si toho daleko více zapamatujeme. Žena, která čeká postižené dítě a neví jestli si nechat dítě by si určitě tuto knihu měla přečíst, ale samozřejmě i ostatní. Je tam moc pěkně vysvětleno jak to je vlastně s duší, která se inkarnuje do postiženého člověka, jak vnímá. Knížka začíná tehdy když duše od Barbary (hlavní hrdinka) se domlouvá se svým andělem Michaelem, ten ji vypráví co ji čeká v životě, že bude postižená, že to pro ni nebude snadné, ale že ji to posune hodně dopředu....

Tuto knihu čtu (ano teprve ji mám rozečtenou, jsem někde uprostřed, ale v době kdy to budete číst už to nemusí platit :) a opravdu si ji šetřím a vychutnávám každé slovo. Je tu jedna pasáž, která se mi vryla hluboko do mysli:"Miliardy duší čekají na to, aby se mohly inkarnovat. Vědí, že ve svém vývoji mohou jít dál, jen když se inkarnují na zemi. Ale k tomu je zapotřebí dvou lidí, kteří jsou ochotní poskytnout "místo k dozrávání", umožnit dítěti život. Dnešní způsob myšlení je pro všechny tyto duš ranou do obličeje. Většina lidí je sice šťastná, že zde smí žít, narodit se, ale málokdo je ochoten tento život předat dál, protože by se musel vzdát části své domnělé svobody.(...) Právě při plození, bezprostředně po spojení semene a vaječné buňky je malé tělo- o to se totiž právě jedná- obydleno duší. A více než 50 milionů duší musí každoročně udělat hořkou zkušenost, že jejich naděje smět se vyvíjet dále, přijít blíže k Bohu je brutálně a bez milosti zničena potratem.

Veruše

Zdroj: Verušin blog na Nové Zemi
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron