Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » stř 02. led 2019 15:47:50

Již od počátku channelingu a channelingové mystiky píšu s přáteli knihu se zkušenostmi o tom. Vyšla v 2003 viz https://www.kosmas.cz/knihy/120787/rozs ... e-mystiky/

V dalším vydání ke stažení je zde: http://intago.sweb.cz/kniha.doc

Na loňské přednášce k 75.výročí LSD jsem vystoupil s příspěvkem viz http://intuice.mysteria.cz/2018/10/75-narozeniny-lsd/

V současnosti je debata na webu viz https://www.diskutnici.cz/forum/2368-in ... cendentno/ a https://www.diskutnici.cz/forum/2358-en ... e-intuice/
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 11:25:28

Dotaz.
Četl jste někdo tu mou knihu? Co na ni říkáte? Nějaké dotazy, nejasnosti?
Potřeboval bych zpětnou vazbu na další úpravy, už ji předělávám 22 let...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 13:46:14

:D Zdá se, že jsi ochotný pro tu tvou mystiku udělat vše, co je v tvé moci...
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 13:47:40

A co to LSD?

http://intuice.mysteria.cz/2018/10/75-narozeniny-lsd/
- mnohaletou praxí lze intuici podstatně zesílit a komunikovat s ní neustále. Stane se tak naším Učitelem, Guruem. Podstatně tak zlepší naše schopnosti. Ještě později jsme v tripu stále, jen ve slabším.

Jsi stále v tripu?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 13:51:16

V takovém tripu ?

intago 6.11.2018 at 9:07
Obrázek
Vždyť meditace máme od Boha a žádný omezený pozemštan do toho nemá co kecat. Prostě na to nemá. Zná jen pohádky a iluze… Co Bůh dělá, dobře dělá
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 14:29:20

Co se stalo výjimečného na konci minulého roku, než jsi se sem rozhodl psát? Nějaké silné zážitky?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 15:17:21

honzam píše:Co se stalo výjimečného na konci minulého roku, než jsi se sem rozhodl psát? Nějaké silné zážitky?


No, takovýhle debat jsem za víc jak 22 let prošel asi 200, možná víc, všude možně. Tuhle debatu jsem objevil tak, že jsem hledal kurzy channelingu na webu a tady byla debata o knize o hovorech s bohem. No a pak jsem tu objevil lidi, kteří zárodky mystiky mají, a ti mě odkázali na poradnu zdarma, kde je Jana, co o věci také ví. No a před 14 dny mi dal Bůh pokyn, abych jim pomohl...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 15:33:10

intago píše:
honzam píše:Co se stalo výjimečného na konci minulého roku, než jsi se sem rozhodl psát? Nějaké silné zážitky?


No, takovýhle debat jsem za víc jak 22 let prošel asi 200, možná víc, všude možně. Tuhle debatu jsem objevil tak, že jsem hledal kurzy channelingu na webu a tady byla debata o knize o hovorech s bohem. No a pak jsem tu objevil lidi, kteří zárodky mystiky mají, a ti mě odkázali na poradnu zdarma, kde je Jana, co o věci také ví. No a před 14 dny mi dal Bůh pokyn, abych jim pomohl...

A co ten ponor 47,5%? Jak zásadní to byla změna?

http://www.channeling.estranky.cz/clanky/channelingova-transformace---intago/ponor-47-5-.html

Ponor 47,5%
12. 12. 2018

Když mi božské v meditaci po několikáté oznámilo, že malé i velké meditace teď už opravdu skoro nebudou, ale náhradou mi zvýší stálý ponor na 47,5%, neměl jsem velkou radost. Ponory ve velkých meditacích až 49% jsou již hodně silným vnímáním Boha. Vždyť ponor 51% a více je již naprostým rozplynutím v Bohu!
I dynamika meditace s výukou v ponoru 49% je velmi silná, Tak je vidět věčná Krása a filozofie božského naplno. Prostě 47,5% je na to slabé.

Ale když mi odezněla pomeditační únava a řadu hodin jsem začal trávit v tomto ponoru, uvědomil jsem si, že je dost velkým zlepšením oproti původní hodnotě 47,25%. A k tomu mi přidali i schopnosti božské intuice, takže je to vlastně neustálá přítomnost Boha. Sice není hodně silná, ale naprosto zřetelná.Chce to jen dávat přednost Bohu před sebou samým. Jen pak vynikne naplno.

Jeho vliv je ohromný, mezi mnou a božským vlastně neustále dochází ke komunikaci. Vede mne jako Učitel svým zvláštním, ale hodně účinným způsobem. Vlastně ani nemohu udělat chybu, božské hned zasáhne a správně vysvětluje situaci.

Tak taková je vysoká mystika. Je tak zvláštní a přece logická. Výš se už nelze jen tak dostat, zátěže by se staly těžko únosnými...


To dřív při 47,25% nebylo a bylo přidáno až při posunu na 47,5%? Co přesně se stalo?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 15:41:22

Přijde mi to jako významný zážitek.

http://intuice.mysteria.cz/2018/11/zasvecene-o-mystice/#comments

channeling
12.12.2018 at 11:13 · Reply

To jsou samé bludy, iluze tzv.duchovního ega. Ke kolektivní mysli neskáčeme, jsme ve výuce Boha. A ten nám to neustále dokazuje svými dary Ducha. Je to také jinak řečeno rozvoj intuice, její zesílení. To ukazuje i můj poslední příspěvek Ponor 47,5%
Nutit se k tichu mysli je cesta do Alzheimera… Bůh klid mysli nikdy nemá, to dokazuje Stvoření. To je Jeho Mysl, ne?
Neplet se Bohu do díla… nemáš na to, žádný hříšník, žádný člověk na to prostě nemá…
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 16:24:51

honzam píše:
intago píše:
honzam píše:Co se stalo výjimečného na konci minulého roku, než jsi se sem rozhodl psát? Nějaké silné zážitky?


No, takovýhle debat jsem za víc jak 22 let prošel asi 200, možná víc, všude možně. Tuhle debatu jsem objevil tak, že jsem hledal kurzy channelingu na webu a tady byla debata o knize o hovorech s bohem. No a pak jsem tu objevil lidi, kteří zárodky mystiky mají, a ti mě odkázali na poradnu zdarma, kde je Jana, co o věci také ví. No a před 14 dny mi dal Bůh pokyn, abych jim pomohl...

A co ten ponor 47,5%? Jak zásadní to byla změna?

http://www.channeling.estranky.cz/clanky/channelingova-transformace---intago/ponor-47-5-.html

Ponor 47,5%
12. 12. 2018

Když mi božské v meditaci po několikáté oznámilo, že malé i velké meditace teď už opravdu skoro nebudou, ale náhradou mi zvýší stálý ponor na 47,5%, neměl jsem velkou radost. Ponory ve velkých meditacích až 49% jsou již hodně silným vnímáním Boha. Vždyť ponor 51% a více je již naprostým rozplynutím v Bohu!
I dynamika meditace s výukou v ponoru 49% je velmi silná, Tak je vidět věčná Krása a filozofie božského naplno. Prostě 47,5% je na to slabé.

Ale když mi odezněla pomeditační únava a řadu hodin jsem začal trávit v tomto ponoru, uvědomil jsem si, že je dost velkým zlepšením oproti původní hodnotě 47,25%. A k tomu mi přidali i schopnosti božské intuice, takže je to vlastně neustálá přítomnost Boha. Sice není hodně silná, ale naprosto zřetelná.Chce to jen dávat přednost Bohu před sebou samým. Jen pak vynikne naplno.

Jeho vliv je ohromný, mezi mnou a božským vlastně neustále dochází ke komunikaci. Vede mne jako Učitel svým zvláštním, ale hodně účinným způsobem. Vlastně ani nemohu udělat chybu, božské hned zasáhne a správně vysvětluje situaci.

Tak taková je vysoká mystika. Je tak zvláštní a přece logická. Výš se už nelze jen tak dostat, zátěže by se staly těžko únosnými...


To dřív při 47,25% nebylo a bylo přidáno až při posunu na 47,5%? Co přesně se stalo?


No konečně kloudná otázka. Ale trochu delší odpověd, je to složité. Vše je v mé knize detailně popsáno http://intago.sweb.cz/kniha.doc
Stručně řečeno, další kapitola mystického procesu. Je to jak ve škole. Uděláš jeden stupen a jdeš do dalšího
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 16:43:10

http://intago.sweb.cz/zkusenosti.htm

Ponor 47,5%
Když mi božské v meditaci opět oznámilo, že malé i velké meditace teď už opravdu téměř nebudou, ale náhradou mi zvýší stálý ponor na 47,5%, neměl jsem velkou radost. Ponory ve velkých meditacích až 49% jsou již hodně silným vnímáním Boha. Vždyť ponor 51% a více je již naprostým rozplynutím v Bohu!
I dynamika meditace s výukou v ponoru 49% je velmi silná, Tak je vidět věčná Krása a filozofie božského naplno. Prostě 47,5% je na to slabé.
Ale když mi čtvrtý den odezněla pomeditační únava a řadu hodin jsem začal trávit v tomto ponoru, uvědomil jsem si, že je dost velkým zlepšením oproti původní hodnotě 47,25%. Hrdá božská Vznešenost je již jasně patrná...
A k tomu mi přidali i schopnosti božské intuice, takže je to vlastně neustálá přítomnost Boha. Sice není hodně silná, ale naprosto zřetelná. Chce to jen dávat přednost Bohu před sebou samým. Jen pak vynikne naplno.
Jeho vliv je ohromný, mezi mnou a božským vlastně neustále dochází ke komunikaci. Vede mne jako Učitel svým zvláštním, ale hodně účinným způsobem. Vlastně ani nemohu udělat chybu, božské hned zasáhne a správně vysvětluje situaci. Je v tom božská neotřesitelnost.
Tak taková je vysoká mystika. Je tak zvláštní a přece logická. Výš se už nelze jen tak dostat, zátěže by se staly těžko únosnými. Mystika totiž o klidu není, což většině lidí vadí. Je dynamická.
Měl jsem obavy, zda tento stálý ponor půjde udržet. Již před lety se objevily, ale brzy zrušily, byly moc drahé. Lze však očekávat výpadky tohoto ponoru, i vlivem únavy, jež bývá dosti častá. Pak nelze tento kvalitní pocit prožívat naplno.

Co jsou ty zátěže? Co se při trvalých 47,5% děje? Souvisí to nějak s tou Vznešeností a neotřesitelností jinde neuvedenou?
Naposledy upravil honzam dne pát 01. úno 2019 16:48:13, celkově upraveno 1
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 17:13:05

honzam píše:http://intago.sweb.cz/zkusenosti.htm

Ponor 47,5%
Když mi božské v meditaci opět oznámilo, že malé i velké meditace teď už opravdu téměř nebudou, ale náhradou mi zvýší stálý ponor na 47,5%, neměl jsem velkou radost. Ponory ve velkých meditacích až 49% jsou již hodně silným vnímáním Boha. Vždyť ponor 51% a více je již naprostým rozplynutím v Bohu!
I dynamika meditace s výukou v ponoru 49% je velmi silná, Tak je vidět věčná Krása a filozofie božského naplno. Prostě 47,5% je na to slabé.
Ale když mi čtvrtý den odezněla pomeditační únava a řadu hodin jsem začal trávit v tomto ponoru, uvědomil jsem si, že je dost velkým zlepšením oproti původní hodnotě 47,25%. Hrdá božská Vznešenost je již jasně patrná...
A k tomu mi přidali i schopnosti božské intuice, takže je to vlastně neustálá přítomnost Boha. Sice není hodně silná, ale naprosto zřetelná. Chce to jen dávat přednost Bohu před sebou samým. Jen pak vynikne naplno.
Jeho vliv je ohromný, mezi mnou a božským vlastně neustále dochází ke komunikaci. Vede mne jako Učitel svým zvláštním, ale hodně účinným způsobem. Vlastně ani nemohu udělat chybu, božské hned zasáhne a správně vysvětluje situaci. Je v tom božská neotřesitelnost.
Tak taková je vysoká mystika. Je tak zvláštní a přece logická. Výš se už nelze jen tak dostat, zátěže by se staly těžko únosnými. Mystika totiž o klidu není, což většině lidí vadí. Je dynamická.
Měl jsem obavy, zda tento stálý ponor půjde udržet. Již před lety se objevily, ale brzy zrušily, byly moc drahé. Lze však očekávat výpadky tohoto ponoru, i vlivem únavy, jež bývá dosti častá. Pak nelze tento kvalitní pocit prožívat naplno.

Co jsou ty zátěže? Co se při trvalých 47,5% děje? Souvisí to nějak s tou Vznešeností a neotřesitelností jinde neuvedenou?


Jsi jediný tady i na poradně zdarma, co se umí odborně optat. Ale opět, je to složité a těžko pro laika pochopitelné. V knize jsem se to pokusil podrobněji popsat.
Ale díky za otázku, je fakt dobrá.
47,5% je už pocit, kde je Bůh dost silně cítit. Jsou i vyšší, nad 51% jsi již Bohem,,, ale na ty nemáme trvale nárok, jsme jen lidi... hodně dole v hierarchii...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 17:38:35

intago píše:Jsi jediný tady i na poradně zdarma, co se umí odborně optat. Ale opět, je to složité a těžko pro laika pochopitelné. V knize jsem se to pokusil podrobněji popsat.
Ale díky za otázku, je fakt dobrá.
47,5% je už pocit, kde je Bůh dost silně cítit. Jsou i vyšší, nad 51% jsi již Bohem,,, ale na ty nemáme trvale nárok, jsme jen lidi... hodně dole v hierarchii...

Nejsem nějaký velký odborník. Životopisy mystiků nemám nastudované. Líbilo by se Ti, kdyby ses ptal Ježíše a on Tě pořád odkazoval na Nový zákon? :)
Představuju si, že pro lidskou mysl je ta Vznešenost a neotřesitelnost těžký až bolestivý náklad. Taky jsem si všiml, že se i jinde na internetu k Tvým zkušenostem staví lidé odmítavě a shazují je. Jak se s tím vyrovnáváš? Máš někoho na patřičné úrovni, s kým tyhle těžko pochopitelné věci můžeš sdílet a konzultovat?

Myslím nějakého pokročilého člověka pro sdílený pohled z té limitované lidské stránky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 18:04:17

honzam píše:
intago píše:Jsi jediný tady i na poradně zdarma, co se umí odborně optat. Ale opět, je to složité a těžko pro laika pochopitelné. V knize jsem se to pokusil podrobněji popsat.
Ale díky za otázku, je fakt dobrá.
47,5% je už pocit, kde je Bůh dost silně cítit. Jsou i vyšší, nad 51% jsi již Bohem,,, ale na ty nemáme trvale nárok, jsme jen lidi... hodně dole v hierarchii...

Nejsem nějaký velký odborník. Životopisy mystiků nemám nastudované. Líbilo by se Ti, kdyby ses ptal Ježíše a on Tě pořád odkazoval na Nový zákon? :)
Představuju si, že pro lidskou mysl je ta Vznešenost a neotřesitelnost těžký až bolestivý náklad. Taky jsem si všiml, že se i jinde na internetu k Tvým zkušenostem staví lidé odmítavě a shazují je. Jak se s tím vyrovnáváš? Máš někoho na patřičné úrovni, s kým tyhle těžko pochopitelné věci můžeš sdílet a konzultovat?

Myslím nějakého pokročilého člověka pro sdílený pohled z té limitované lidské stránky.


No vážně snad jen ty tady píšeš rozumě... Takových debat jsem měl snad 300 a už mám praxi. Ostatně jsou jak podle kopíráku, lidé jsou všude stejně naivní. Kámoše mám, debatujeme i o tom, ale už mne to nebere. Na to je ten ponor 47,5% nejlepší. Prostě víš, že jsi nad nimi, že jsi připoután k božskému, jež tě stále vede a radí. Nakonec ani teoreticky nemohu udělat chybu, božské mne hned napomene a opravuje...
No, zkus to sám.,.. těžko pochopit mystika...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 18:07:39

Zuřivou debatu jsem opět rozpoutal na Poradna zdarma. Debata Má duchovní cesta. Nakonec jsem jim napsal o mě:
Narodil jsem se na statku v rodu jihočeských statkářů, co na tom statku žili od 15.stol. Přežili všecky války i kolektivizaci, která zrovna řádila, když jsem se narodil.
Všem šlo hlavně o práci, povinnosti a výsledky. Kecy nikdo nebral. Moje babička, když někdo nekvalitně pracoval na poli či v chlévě říkala, že je k .....
I já byl vždy veden k tomu kvalitně pracovat, mít výsledky a nežvanit. Ale jsem se po vojně dostal do různých náboženských skupin, užasl jsem, co se tam děje. Jak u komunistů, kterými jsem pohrdal. Kecy, kecy a žádné výsledky.
Plané rituály, náboženské zvyky, uctívání kohosi, a to hlavní - Bůh nikde. Asi nějaká vymyšlená mýtická postava ze staré knihy. I mí prarodiče byli odbojní, jako jediní do kostela nechodili...
Tak jsem se do toho dal, našel mystiky a dostal se k tomu, co sami prožili-Velikost živého Boha.
Naivně jsem si myslel, že moje metody a zkušenosti budou lidi zajímat, ale narazil jsem u věřících i nevěřících na tvrdý odpor. Jejich rigidní styl jim naprosto vyhovoval a vyhovuje!
Tak pokračujte... :D
Naposledy upravil intago dne pát 01. úno 2019 18:11:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod adiuv » pát 01. úno 2019 18:10:25

Zuřivě tam reaguje akorát intago

;)
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 18:12:40

intago píše:No vážně snad jen ty tady píšeš rozumě...

To je jen profesionální deformace. Varuje Tě Bůh, že se tady teď dostáváš do role Fausta nebo vtipálek?

intago píše:Kámoše mám, debatujeme i o tom, ale už mne to nebere.

Upřímně, nebere to Tebe nebo jeho?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 18:15:59

honzam píše:
intago píše:No vážně snad jen ty tady píšeš rozumě...

To je jen profesionální deformace. Varuje Tě Bůh, že se tady teď dostáváš do role Fausta nebo vtipálek?

intago píše:Kámoše mám, debatujeme i o tom, ale už mne to nebere.

Upřímně, nebere to Tebe nebo jeho?


Bůh má zájem oslovovat lidi, co mají duchovní úkol. Snaží se to nějak ovlivnit a i skrze mne. Když útoky dosáhnou určité úrovně, tak mne odvolá. Nakonec z toho moc radost nemám, protože to schytám, ty urážky. To by kámoši nedělali, ti by to snad Bohu i odmítli :D
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 18:30:26

intago píše:
honzam píše:
intago píše:No vážně snad jen ty tady píšeš rozumě...

To je jen profesionální deformace. Varuje Tě Bůh, že se tady teď dostáváš do role Fausta nebo vtipálek?

intago píše:Kámoše mám, debatujeme i o tom, ale už mne to nebere.

Upřímně, nebere to Tebe nebo jeho?


Bůh má zájem oslovovat lidi, co mají duchovní úkol. Snaží se to nějak ovlivnit a i skrze mne. Když útoky dosáhnou určité úrovně, tak mne odvolá. Nakonec z toho moc radost nemám, protože to schytám, ty urážky. To by kámoši nedělali, ti by to snad Bohu i odmítli :D

Pomohlo by zmírnit tu zátěž, kdyby ses měl kde vypsat a nebyl tam vystavený útokům a posměškům jako třeba teď na poradně?
Mohl bys to opatrně sdílet (neradit a neovlivňovat) tady pro inspiraci a ostatní by neměli důvod zkoušet ovlivňovat na oplátku Tebe.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod adiuv » pát 01. úno 2019 18:37:38

Posměšky se objevují jen ze strany intaga.

I to může být poučné a napovědět tomu, kdo má zájem, jak věci opravdu jsou.

Mohl bys to opatrně sdílet (neradit a neovlivňovat) tady pro inspiraci a ostatní by neměli důvod zkoušet ovlivňovat na oplátku Tebe.

Nebo to aspoň zkusit.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Další

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron