Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » ned 03. úno 2019 13:21:29

Ještě bych ti sem přidala i citaci od Jana z Kříže, ale už to nejspíš z internetu stáhli....on ono světlo víry i světlo boží znal...

PS: a temná noc duše je období mystika, kdy mu v meditaci nezáří ani jedno z oněch světel....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 14:34:28

Alaja píše:Ještě bych ti sem přidala i citaci od Jana z Kříže, ale už to nejspíš z internetu stáhli....on ono světlo víry i světlo boží znal...

PS: a temná noc duše je období mystika, kdy mu v meditaci nezáří ani jedno z oněch světel....

Nic neznám tak dobře jako TND a i v tomhle se mýlíš...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 14:52:07

S mystikou je vždy kříž. Nikdy o ni nebyl vážný zájem a taky jich vždy bylo hrozně málo...
Dostali jsme pozvánku na debatu psychonautů v rámci České psychedelická společnosti. Označují se jako psychonauti. Patřilo k nim řada slavných osobností, nejen dr.Grof, Huxley a Leary.
Jenže božské mi to zarazilo. Prý na mystiku není ani jeden z tam přítomných. Ale sem mě poslalo, to jo...
Ale že čtyř bodů v každé mystické meditaci každého skutečného mystika se zatím nikdo nepřihlásil ani k jednomu, no to je katastrofa, :o
Neměli byste s tím něco dělat?
Božské mi říká, že ty 4 body máte jen slabé, nejste v mystice daleko.
Řekl tu snad někdo-To mi Bůh řekl, nebo To mi Bůh ukázal? Nikdo a to je podezřelé. Tak totiž mluví mystikové, ti skuteční..
Naposledy upravil intago dne ned 03. úno 2019 14:54:34, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » ned 03. úno 2019 16:25:01

intago píše:
Alaja píše:Ještě bych ti sem přidala i citaci od Jana z Kříže, ale už to nejspíš z internetu stáhli....on ono světlo víry i světlo boží znal...

PS: a temná noc duše je období mystika, kdy mu v meditaci nezáří ani jedno z oněch světel....

Nic neznám tak dobře jako TND a i v tomhle se mýlíš...


:D

když si to myslíš... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 16:30:07

Alaja píše:
intago píše:
Alaja píše:Ještě bych ti sem přidala i citaci od Jana z Kříže, ale už to nejspíš z internetu stáhli....on ono světlo víry i světlo boží znal...

PS: a temná noc duše je období mystika, kdy mu v meditaci nezáří ani jedno z oněch světel....

Nic neznám tak dobře jako TND a i v tomhle se mýlíš...


:D

když si to myslíš... :donknow:

:D Vážně sranda. To přece nejsou moje názory, jak ve vašich případech. Nauč se komunikovat s božským a budeš to umět taky. Třeba www.skolachannelingu.cz
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » ned 03. úno 2019 16:47:12

intago píše:S mystikou je vždy kříž. Nikdy o ni nebyl vážný zájem a taky jich vždy bylo hrozně málo...
Dostali jsme pozvánku na debatu psychonautů v rámci České psychedelická společnosti. Označují se jako psychonauti. Patřilo k nim řada slavných osobností, nejen dr.Grof, Huxley a Leary.
Jenže božské mi to zarazilo. Prý na mystiku není ani jeden z tam přítomných. Ale sem mě poslalo, to jo...
Ale že čtyř bodů v každé mystické meditaci každého skutečného mystika se zatím nikdo nepřihlásil ani k jednomu, no to je katastrofa, :o
Neměli byste s tím něco dělat?
Božské mi říká, že ty 4 body máte jen slabé, nejste v mystice daleko.
Řekl tu snad někdo-To mi Bůh řekl, nebo To mi Bůh ukázal? Nikdo a to je podezřelé. Tak totiž mluví mystikové, ti skuteční..

Tomáš, jestli půjde na tu žábu vám to sám vysvětlí... :)


Asi tě sem tvé Já, neboli ono božské, sem poslalo, aby jsi se něčemu přiučil, něco důležitého pochopil.
Tvé dosavadní vize nejsou to, o co v tom duchovnu jde. Jde o to "světlo".....o nic jiného...
Až ho jedinkrát "uvidíš", pak konečně pochopíš, že jsi celá ta dlouhá léta bloudil a každou lákavou vizí jsi se mu vzdaloval. To "světlo" najdeš až za těmi vizemi, když ty vize nebudeš prožívat, ale jen lhostejně se na ně dívat, když už se ti budou cpát před tvůj vnitřní zrak, když je necháš odejít...tak snad jednou to "světlo" za nimi zahlédneš. Možná se ti to "světlo" bude zdát velmi nudné, nezáživné a nevydržíš se na něho delší dobu dívat, nebo ti bude okamžitě unikat.....ale to "světlo" je cíl veškerého toho duchovna. Ať již jen to jeho zření (savikalpa, světlo víry), nebo dokonce s tím "světlem" na nějakou dobu splynutí v jedno (nirvikapla, světlo boží). Možná ze začátku to "světlo" bude jen takové "zrnění televizní obrazovky", možná se ti bude točit hlava nebo ti bude špatně od žaludku, ale po čase se "světlo" rozjasní, vyčistí, jeho nalézání bude snadnější a snadnější, a třeba ti i předvede ten hledaný prázdný nekonečný prostor plný "světla", ukáže ti samo sebe...ukáže ti to pravé božské.....

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 17:00:51

Alaja píše:
intago píše:S mystikou je vždy kříž. Nikdy o ni nebyl vážný zájem a taky jich vždy bylo hrozně málo...
Dostali jsme pozvánku na debatu psychonautů v rámci České psychedelická společnosti. Označují se jako psychonauti. Patřilo k nim řada slavných osobností, nejen dr.Grof, Huxley a Leary.
Jenže božské mi to zarazilo. Prý na mystiku není ani jeden z tam přítomných. Ale sem mě poslalo, to jo...
Ale že čtyř bodů v každé mystické meditaci každého skutečného mystika se zatím nikdo nepřihlásil ani k jednomu, no to je katastrofa, :o
Neměli byste s tím něco dělat?
Božské mi říká, že ty 4 body máte jen slabé, nejste v mystice daleko.
Řekl tu snad někdo-To mi Bůh řekl, nebo To mi Bůh ukázal? Nikdo a to je podezřelé. Tak totiž mluví mystikové, ti skuteční..



Asi tě sem tvé Já, neboli ono božské, sem poslalo, aby jsi se něčemu přiučil, něco důležitého pochopil.
Tvé dosavadní vize nejsou to, o co v tom duchovnu jde. Jde o to "světlo".....o nic jiného...
Až ho jedinkrát "uvidíš", pak konečně pochopíš, že jsi celá ta dlouhá léta bloudil a každou lákavou vizí jsi se mu vzdaloval. To "světlo" najdeš až za těmi vizemi, když ty vize nebudeš prožívat, ale jen lhostejně se na ně dívat, když už se ti budou cpát před tvůj vnitřní zrak, když je necháš odejít...tak snad jednou to "světlo" za nimi zahlédneš. Možná se ti to "světlo" bude zdát velmi nudné, nezáživné a nevydržíš se na něho delší dobu dívat, nebo ti bude okamžitě unikat.....ale to "světlo" je cíl veškerého toho duchovna. Ať již jen to jeho zření (savikalpa, světlo víry), nebo dokonce s tím "světlem" na nějakou dobu splynutí v jedno (nirvikapla, světlo boží). Možná ze začátku to "světlo" bude jen takové "zrnění televizní obrazovky", možná se ti bude točit hlava nebo ti bude špatně od žaludku, ale po čase se "světlo" rozjasní, vyčistí, jeho nalézání bude snadnější a snadnější, a třeba ti i předvede ten hledaný prázdný nekonečný prostor plný "světla", ukáže ti samo sebe...ukáže ti to pravé božské.....

:meditace:


To je tvůj názor, ale je to i názor Boha? Což se Ho optat, nenapadlo tě to?
Mimo jiné odsuzuješ všecky mystiky, ti měli mystické zážitky celý život a hlavně uměli s Bohem s Kristem komunikovat. To ty zjevně nechceš, škoda...
Pak je vše jen tvůj názor, tedy ega...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 17:12:47

Ještě, že máme naši mladou mystičku, tohle je její 28. meditace. Ta už ví vocogo :D
úžasné, že? :koukam:

Nádherně ohromně… drtivě ohromně, vznešeně ohromně, drtí, ta vznešenost drtí, ve všem tak úžasná, ze všeho dostat maximum… hravě, umí ze všeho, hravě… nikdy jsem tuhle tvář neviděla, nikdy ne, ach, úžasné… nejde říct, nejde… vznešeně jiné… Vysoká elegance, už ne hravá, ale důsledná, vážná Dokonalost.
Jsem hlavní rozvaděč, hlavní kabel, to je ten hlavní uzel… milion voltů, tolik tebou teče, miliony voltů… Grassow, to je ta Ohromná Síla, která už jen tím, že vibruje vesmírem, trhá věcem jejich struktury…sáhla sis vysoko, tak doufejme, že to vydržíš…. Obrovské hučení, vibrace…to se celý svět chvěje, to se celý vesmír od základů chvěje, jako by měl puknout v půli… jsem ozářená, to je nejlepší chemoterapie, říkají. Tímhle zmůžeme cokoliv, pod tímhle cokoliv zmizí… a teď to míří na mě…myslím, že moje spodky právě oněměly hrůzou, myslím, že se rozpadly pod hrůzou obrovského Hučení…. Ta síla ničí a tvoří zároveň, nevím, jestli se rozpadám pod rozžhavenou silou, nebo už jsem se rozpadla a štěpím se na záblesky atomů kdesi… Můžu se přepínat, spodky jsou v tichém děsu, snad tváří tvář smrti hučení, které je trhá, střed povážlivě kýve hlavou, ale nějak ho to nemůže rozhodit a vršek se v tom hučení hřeje jako kočka v odpoledním červencovém slunci… tohle je tak dobré a tak děsivé zároveň… jestli jsem to náhodou nepřepískla s tou hudbou?
Ostrá jak břitva je ta dimenze, ohromně nad věcí posílá proud dějů, ach, ohromně neoblomná, přísná, chrlí děj za dějem, ale nezasahuje do nich, nevšímá si jich, jen chrlí a chrlí a chrlí. Je přísně zamračená, až se z toho mračím taky. Ale nepoleká mě, já ji vydržím čelit… přijde mi to jako hra, vlastně to nic není, ale zároveň to může obrovsky děsit.
Centrální systém, je to jako být napojený na centrální informační systém určité části vesmíru, chápat to šíleně různě a dohromady… to je teda nářez, já jsem ještě neomdlela? Tohle je opravdu kouzlo, už jsem měla omdlít nebo ztratit řeč, připadám si jako počítač, do kterého Velký IT zadal příkaz „to vydrží“, jinak si to neumím vysvětlit. Už chápu, proč přestali někteří mluvit, proč o tom někteří nechtěli mluvit, člověku to sebere dech na to, aby mohl promluvit, a vyděsí, že mluvit ani nechce.
Pak do mě kulatým otvorem vplul vesmír… jako by jej vtáhla černá díra ve mně a byl tady.. ach, nejde, nejde se uvolnit, tak hutné… mohutně se ve mně rozprostírá, to se černý vesmír v tobě rozpíná, ach, vím, snesu to, ale dusí mě… třese se a vibruje.. chci posunout skladbu, už tíseň dlouho a dlouho ohromivost, ale mám nechat, jen prožívej, to vydržíš…
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » ned 03. úno 2019 17:13:38

Je mi tě líto.

:(
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » ned 03. úno 2019 17:23:36

Jana má pravdu - propagace drog je u nás zakázána. :sek:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 17:25:34

Když k nám před 5 lety přišla, užasli jsme. Její přístup překonával vše, co jsme zažili, i nás samé. Nyní je už dávno ve vysoké mystice, vlastně je už svatá. Škoda, že poslední meditace už nechce zveřejnovat, ač jsou tak dobré. Ač Temnou noc duše má dost silnou, nepolevuje a meditace má každý měsíc.
Fakt je, že jsme se dopředu dozvěděli, že přijde.
Škoda, že takových není víc. Občas se trochu posekáme, ale to je v každé branži. Holt máme 20 let náskok a ten jen tak nedohoní... :D
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 17:44:34

Aaaa, už to začíná, hon na čarodejnice. na Poradně zdarma mě zabanovali a smazali debatu.
Holt demogracie a svoboda slova musí bejt :D :D
a co tady?
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod armin » ned 03. úno 2019 19:25:33

Myslím, že jinde máš prostoru dost. Tady z tebe zatím nic kloudného bohužel nevypadlo.
Jak říkal Antonín Dvořák svému žákovi, který předváděl svoji skladbu a Dvořákovi se to moc nezdálo (ve filmu Koncert na konci léta):
Žák říkal - "Dal jsem do toho ze sebe vše..."
A Dvořák mu odpověděl: "Ale na nás není nikdo zvědavý"
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod armin » ned 03. úno 2019 19:35:08

intago píše:Aaaa, už to začíná, hon na čarodejnice. na Poradně zdarma mě zabanovali a smazali debatu.
Holt demogracie a svoboda slova musí bejt :D :D
a co tady?


Když už potřebuješ, aby tě někdo následoval (a tím pádem potvrzoval), popros toho svého Boha, aby ti k tomu dal potřebné charisma, moudrost a schopnosti. A uvidíš, že ten tvůj Bůh jsi jenom ty a projekce tvých sebestředných potřeb. Že tohle ten tvůj "Všemohoucí" nedokáže... Ty to ale nechceš vidět.
A to je tvůj problém.
:ahoj2:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » ned 03. úno 2019 19:56:14

armin píše:
intago píše:Aaaa, už to začíná, hon na čarodejnice. na Poradně zdarma mě zabanovali a smazali debatu.
Holt demogracie a svoboda slova musí bejt :D :D
a co tady?


Když už potřebuješ, aby tě někdo následoval (a tím pádem potvrzoval), popros toho svého Boha, aby ti k tomu dal potřebné charisma, moudrost a schopnosti. A uvidíš, že ten tvůj Bůh jsi jenom ty a projekce tvých sebestředných potřeb. Že tohle ten tvůj "Všemohoucí" nedokáže... Ty to ale nechceš vidět.
A to je tvůj problém.
:ahoj2:


No jo, dal jsem sem spoustu důkazů, nejen mých, ale i jiných mystiků, že to, s čím se v meditacích setkáváme, není lidského, ale božského původu, ale opět jsem narazil na odmítání. Ale to je u skutečných mystiků ne výjimka, ale pravidlo.
Krista ukřižovali, jeho apoštoly většinou také. Sv.Terezii internovali, sv.Jana z Kříže rovnou zavřeli. Jiné popravili, upálili, exkomunikovali, uvrhli do kladby atd. Kristus to všem předpověděl a to se i stalo.
Přitom se tu na jiných debatách mluví o dr.Grofovi, Alanu Wattsovi a knihách o komunikaci s Bohem, ale toho si odmítáte všímat.
Ale co, Bůh mne sem poslal a já jsem po 23 letech praxe v asi 300 podobných debatách věděl, že to zas dopadne stejně... Jsou všecky stejné, skoro jak přes kopírák.
Nikoho nezajímá, že my výsledky, tedy Dary Ducha, máme a oni nemají nic, prázdné ruce. Bůh je pro ně jen mýtickou představou ze starých knih, která existuje jen v nich. Vlastně druh ateismu.
No ale možná si z toho někdo něco vezme, to ale není moje věc, ale Boha.
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod armin » ned 03. úno 2019 20:23:53

intago píše:No jo, dal jsem sem spoustu důkazů, nejen mých, ale i jiných mystiků

Keci, prdy, beďáry...
Bohužel.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod adiuv » ned 03. úno 2019 20:43:30

intago píše: Kdybyste na mne nereagovali, tak bych dál nepsal...

Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » ned 03. úno 2019 22:22:00

intago píše:Aaaa, už to začíná, hon na čarodejnice. na Poradně zdarma mě zabanovali a smazali debatu.
Holt demogracie a svoboda slova musí bejt :D :D
a co tady?

:thumb:
Gratuluji, je to slušný výkon takhle rychle. Nejlepší je na Poradně v banech vostalpetr. Já jsem tam zatím asi na druhém místě. Tady je to o mnohem větší toleranci.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » ned 03. úno 2019 22:23:30

Alaja píše:Jana má pravdu - propagace drog je u nás zakázána. :sek:

Admin má vždycky pravdu. :starik:
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod adiuv » ned 03. úno 2019 22:43:01

Vždycky ne, ale v tomhle ano. Propagace drog je u nás opravdu zakázaná. Kdo se jí v ČR dopouští, porušuje zákony

§ 283 - Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy (zahrnuje výrobu, dovoz, vývoz, nabídku, zprostředkování, prodej, opatření pro jiného, přechovávání a jiná jednání)

§ 287 - Šíření toxikomanie (svádění ke zneužívání konopí, podpora, podněcování, šíření... např. při kouření marihuany).

https://www.drogy-info.cz/legislativa/konopi/


Nadšeně popisovat účinky různých psychotropních látek ve veřejné diskusi je totéž jako je propagovat a doporučovat. Diskusní fórum na Poradně má hodně návštěvníků - je to Poradna zdarma pro všechny, kteří si ji otevřou - a můžou tak psychedelikům propadnout ti z nich, kteří uvěří nadšenému vychvalování účinků opiátů.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron