Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 18:46:23

intago píše:
Alaja píše:
intago píše:Ale ty byliny vůbec nutné nejsou. Já je nikdy neměl... Dávali je jen těm, co chtěli. Zbytečně se bojíš

Houbeles.
Zapálili je až když už první várka adeptů měla zavázané oči , ležela na matraci a pilně dýchala. Nikoho se neptali a ani neprozradili, co to vůbec pálili...

Tak si vymin, aby to přístě nedělali a máš klid


Když tě tu i jinde čtu, tak žádné příště, ohledně holotropky pro mne nebude, i kdyby to bylo zdarma, bez kouře i bez hudby... :lol:
Normální meditace na kanapi je nejlepší....bezbarvé světlo nekonečného prostoru nejmilejší...na to jsou holotropka i všechny drogy krátký... :dance:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 18:54:10

Ten konflikt mezi mnou a ostatními je přeci logický. Jsem totiž na úplně jiné lodi, vše mám jinak. Ale mám výsledky a o ty mi jde, ne o řeči.
Nakonec mi je jedno, co uděláte, vaše věc... Já mám vystaráno. Bůh on line navěky...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 19:00:16

intago píše:Ten konflikt mezi mnou a ostatními je přeci logický. Jsem totiž na úplně jiné lodi, vše mám jinak. Ale mám výsledky a o ty mi jde, ne o řeči.
Nakonec mi je jedno, co uděláte, vaše věc... Já mám vystaráno. Bůh on line navěky...

Logický je, ale není nevyhnutelný. Každá loď má společné s jinou lodí to, že pluje po vodě. Ještě snad nejsi v ponorce, která má za úkol torpédovat co nejvíc nepřátelských plavidel a to jsou ty výsledky, o které jde. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod adiuv » pát 01. úno 2019 19:04:39

intago píše:Ten konflikt mezi mnou a ostatními je přeci logický. Jsem totiž na úplně jiné lodi, vše mám jinak. Ale mám výsledky a o ty mi jde...
Já mám vystaráno. ...

To je omyl.

Většina těch kteří tam na tebe reagují se akorát nechlubí "svými" výsledky, jsou vděční za změny, ke kterým v nich během let docházelo a dál dochází. Proto taky dokážou reagovat klidně, bez potřeby urážet každého, kdo s nimi nesouhlasí.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 19:08:47

No, podle toho jak píší je celkem jasné, že mystické zkušenosti prostě nemají, to by mluvili jinak. A pokud mají, tak jen náznaky... O etapách mystiky neví zhola nic.

Ale debatu bychom mohli přesunout na jiné téma. Dopsal jsem letošní zkušenosti z Tenerife, to byl úžasný zážitek zajímavý pro všecky, ale nikdo o tom neví a chystám se psát článek, kdo vlastně rozpoutal 1.sv.v. Zabývám se totiž i vojenskou strategii a zejména dějiny Velké války jsou totálně neznámé, ač jsme nedávno slavili sté výročí konce války.
Kdo podle vás tu válku rozpoutal a proč? Vsadím se, že se zase neshodnem :D
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod adiuv » pát 01. úno 2019 19:37:36

adiuv píše:
intago píše:Ten konflikt mezi mnou a ostatními je přeci logický. Jsem totiž na úplně jiné lodi, vše mám jinak. Ale mám výsledky a o ty mi jde...
Já mám vystaráno. ...

To je omyl.

Většina těch kteří tam na tebe reagují se akorát nechlubí "svými" výsledky, jsou vděční za změny, ke kterým v nich během let docházelo a dál dochází. Proto taky dokážou reagovat klidně, bez potřeby urážet každého, kdo s nimi nesouhlasí.

intago píše:No, podle toho jak píší je celkem jasné, že mystické zkušenosti prostě nemají, to by mluvili jinak. A pokud mají, tak jen náznaky... O etapách mystiky neví zhola nic.


Zajímavá domněnka. Hodně to naznačuje, v čem se zážitky a zkušenosti ovlivněné fetováním liší od skutečné mystiky.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 19:44:23

Omyl, řekl bys že tohle bylo prožito bez drog? Pouhé dva dny ve tmě stačily:
Bůh, jakožto jediná totální a věčná Realita je však nedostižný ve světě proměn tvořící bohatost tvarů, vějíř života. Vypadalo to, že veškeré mé úsilí o poznání a prožívání Boha se proto zvrhlo rázem v niveč, byl to nanejvýš mučivý stav.
Z této pro mě náhlé a nelogické situace obratu jsem byl žalostně smutný a zoufalý. Nechápal jsem proč se mi vše zbortilo? Viděl jsem jen věčnou Tmu – Potencionalitu za Stvořením, která kombinací archetypů chrlí představy životů a světů, v kterých se tvoří naše dětinské představy.
…Představy, které si jen „vážně hrají“ na Realitu a její uchopení. Jsme však téměř ve všem mimo. Jen splácáme ty své složitě vykonstruované bábovičky. …Ta nepřekonatelně propast mezi námi – lidmi a skutečným Stvořitelem tj.chladným generátorem nekonečna kombinací archetypů vyplňující tu věčnou prázdnotu - Tmu.
Ta nekonečná propast mě naprosto skličovala, to už meditace ustupovala. A já byl stále v té zoufalé bolesti z nenaplnitelnosti i s tím, že mě i Bůh vzal, co dříve dával a nyní opustil s vyvrácenými iluzemi. Po chvíli jsem pochopil, že to je nejspíš má osobní mystická smrt, ten pocit jsem nikdy předtím nezažil. Totální smrt lidských představ!!!
S doznívající bolestí jsem pomalu usínal a díky bohu i po pár hodinách usnul. Ráno jsem se s mírnější bolestí a smutkem probudil, nevěděl jsem co s tím budu dál dělat? Mé Nadjá mi překvapivě řeklo, že Vzkříšení se dočkám. Před obědem přišel náhle pocit bezpodmínečného Naplnění, jdoucí až k radostné Blaženosti i se smíření se Vším jak je.
Ten pocit byl tak přirozený a úžasný, jako náhlé vysvobození z vězení. Není třeba ničeho dosahovat, jen bez nároku na cokoliv odevzdaně být v pocitu „přítomného Bytí“. Pak velmi příjemný stav v poledne ustal a myslel jsem, že už nic dalšího nebude. Ráno dalšího dne jsem vstal a prožil celý den v naplňujícím pocitu bezpodmínečné blaženosti v Srdci. Velmi hluboce jsem pochopil, a doufám, že už to nic nezastře, že záleží jen na tomto: Být sám se Sebou ve svém nitru.
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 19:47:17

Koukám, že tu dějiny Velké války nikoho nezajímají, přitom jsou daleko zajímavější než dějiny té druhé světové.
A jako v mystice, všude samá myšlenková klišé, polopravdy a lži. O ní víme jen to, že zabili Ferdinanda a že tam bojoval Švejk, prostě povrchnost...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 19:53:09

intago píše:Koukám, že tu dějiny Velké války nikoho nezajímají, přitom jsou daleko zajímavější než dějiny té druhé světové.
A jako v mystice, všude samá myšlenková klišé, polopravdy a lži. O ní víme jen to, že zabili Ferdinanda a že tam bojoval Švejk, prostě povrchnost...

No, zapomněl jsi vyjmenovat i otce mého tchána, ten v té válce byl totiž také. :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 20:01:51

No a zajímáš se, kdo tu válku vlastně spustil? U druhé ví každý blb, že to byl Hitler, ale co ta první? ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 20:07:06

intago píše:Koukám, že tu dějiny Velké války nikoho nezajímají, přitom jsou daleko zajímavější než dějiny té druhé světové.
A jako v mystice, všude samá myšlenková klišé, polopravdy a lži. O ní víme jen to, že zabili Ferdinanda a že tam bojoval Švejk, prostě povrchnost...

Tohle není fórum zaměřené na vojenskou historii.

intago píše:Kdo podle vás tu válku rozpoutal a proč? Vsadím se, že se zase neshodnem :D

Muži, protože mají od přírody daný instinkt zabíjet své konkurenty v plození potomků. No řekl bych, že v Německu ho měli generálové nejméně potlačený a Rakousko-Uhersko bylo celou dobu jejich loutka.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Alaja

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 20:24:44

intago píše:No a zajímáš se, kdo tu válku vlastně spustil? U druhé ví každý blb, že to byl Hitler, ale co ta první? ;)

U druhé to byl už Chamberlain. Viz Churchillův komentář k podpisu Mnichovské dohody. ;)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 20:27:18

intago píše:No a zajímáš se, kdo tu válku vlastně spustil? U druhé ví každý blb, že to byl Hitler, ale co ta první? ;)


Děda se o tom odmítal bavit. Byl rád, že přežil. :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 20:34:19

jak jsem čekal, zas se neshodneme, ale já ty dějiny, viz www.valka.cz mám naštudovaný, ne jak vy, co máte jen představy... jak v mystice :|
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 20:36:04

intago píše:jak jsem čekal, zas se neshodneme, ale já ty dějiny, viz http://www.valka.cz mám naštudovaný, ne jak vy, co máte jen představy... jak v mystice :|



:lol:

:ahoj:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 20:41:32

intago píše:jak jsem čekal, zas se neshodneme, ale já ty dějiny, viz http://www.valka.cz mám naštudovaný, ne jak vy, co máte jen představy... jak v mystice :|

A existuje nějaká oblast, kde se nevyznáš? Jako, že bychom se blýskli. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 20:44:27

Vážně, že nezletilý atentátník Gavrilo Princip zastřelil následovníka trůnu Ferdinanda i jeho ženu, matku několika dětí, Češku hraběnku Chotkovou, to snad víš, ale kdo ho vedl, vycvičil a dal mu zbraně? A proč? To zjevně nikoho nezajímá...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 20:50:41

intago píše:Vážně, že nezletilý atentátník Gavrilo Princip zastřelil následovníka trůnu Ferdinanda i jeho ženu, matku několika dětí, Češku hraběnku Chotkovou, to snad víš, ale kdo ho vedl, vycvičil a dal mu zbraně? A proč? To zjevně nikoho nezajímá...

Atentát byla záminka jako přepadení vysílačky. Největší chuť válčit mělo Německo, nitky povedou do Německa.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod honzam » pát 01. úno 2019 20:57:39

Tady jsem našel článek, který to podporuje.

Sarajevský atentát byl jen záminkou. Kdo opravdu rozpoutal 1. světovou válku?

28. června 2017, 17:19 — Autor: -buj / EuroZprávy.cz

Historici a badatelé se stále nemohou shodnout, která země zavinila vypuknutí první světové války. Školní osnovy se zaměřují na její dlouhodobé příčiny a důsledky, jež naznačují, že hlavním agresorem bylo Německo. Deset špičkových akademiků nabízí v internetovém článku pro BBC vlastní vysvětlení.

...

Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/193659-sarajevsky-atentat-byl-jen-zaminkou-kdo-opravdu-rozpoutal-1-svetovou-valku/

Opakovaně se tam objevuje Německo samostatně.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Zesílená intuice channelingové mystiky Ve škole moudrosti b

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 21:08:58

To je ovšem omyl, německý císař válu nechtěl a několikrát varoval cara aby mobilizaci odvolal, nebo bude muset mu vyhlásit válku. Ani Franz Josef válku nechtěl bojoval nerad...
Všude samé nesmysly... pravda je jiná...

Ušlo ti, že Franz Josef musel Srbsku vyhlásit válku, protože atentát na následníka trůnu byl válečným činem Srbského generálního štábu. Jinak by se zesměšnil po světě. takové byly zvyky...
Naposledy upravil intago dne pát 01. úno 2019 21:30:37, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron