Sanaya Roman: Channeling

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Co si myslíte o této knize?

Výborná, užitečná a doporučuji
7
54%
Stojí za to, si ji přečíst
0
Žádná hlasování
Trochu mě zklamala
0
Žádná hlasování
Blábol
0
Žádná hlasování
Zatím jsem nečetl(a), ale chystám se
3
23%
Nečetl(a) a nechystám se
3
23%
 
Celkem hlasů : 13

Sanaya Roman: Channeling

Příspěvekod Petr » stř 25. čer 2008 21:18:26

Roman Sanaya, Packer Duane: Channeling - jak se spojit se svým duchovním průvodcem
channeling.jpg
channeling.jpg (8.97 KiB) Zobrazeno 5192 krát


Popis
Další z novodobých způsobů, jak se dobrat hlubšímu sebepoznání. Tato duchovní cesta je vedena po stopách duchovních průvodců, které nám dodávají hlubší poznání z vyšších sfér. Je třeba se tedy na ně naladit a pak je můžeme poslouchat, jako radio.
Tato kniha se může stát průlomem, který urychlí váš růst a otevře vám dveře k hlubšímu sebepoznání. Pokud jste v channelingu již zkušení, můžete v ní získat inspiraci, jak své schopnosti prohloubit. Pokud jste na začátku cesty, máte v rukou praktickou učebnici, která nabízí jednoduché a bezpečné postupy a mnoho praktických cvičení.


Knihu napsali autoři, kteří mají dlouhé zkušenosti jak s channelingem tak z jeho vyučováním na kurzech. Kniha Vám opravdu může pomoci se Svým duchovním průvodcem spojit, a díky jeho odpověďím na Vaše otázky a radám o které ho požádáte, tak může velmi urychlit Vaši duchovní cestu.

V knize jsou velmi často citováni Orin a Daben - duchovní průvodci autorů, kteří přímo dávají rady jak channeling navázat a provádět. Vlastně většina knihy jsou jejich promluvy, které autoři sepsaly a doplňují a zkušenosti z jejich strany.

Hlavní kapitoly knihy jsou:
- Úvod do channelingu
- Otevření se channelingu
- Zkušenosti s channelingem
- Rozvíjení channelingu
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Re: Channeling - jak se spojit se svým duchovním průvodcem

Příspěvekod Petr » pon 30. čer 2008 15:52:17

Jěště jeden popis:

Dříve se mělo za to, že spojit se s duchovním průvodcem, vlastním vyšším Já či Univerzální myslí dokáže jen několik nejnadanějších jedinců. Podmínky na Zemi a vědomí lidí se však v posledních padesáti letech velmi změnily a významní autoři a učitelé Sanaya Roman a Dr. Duane Packer, kanálové pro orina a DaBena, svou prací ukazují, že

„CHANNELING JE DOVEDNOST, KTEROU SE LZE NAUČIT.“

Oba autoři spolu se svými duchovními průvodci Orinem a DaBenem pomohli na kurzech channelingu stovkám lidí, aby se vědomě spojili se svým průvodcem na základě bohatých zkušeností a vyššího vedení sepsali tuto knihu, a poskytli tak mnoha dalším zájemcům praktickou učebnici, jak se krok za krokem otevřít a jak vědomě kanálovat sdělení z vyšších sfér nejen pro pomoc v osobním životě, ale i pro podporu druhých. Nabízené jednoduché a bezpečné postupy si oblíbili statisíce čtenářů na celém světě.

Tato kniha nás s mnoha praktickými cvičeními provede otázkami typu: Kdo jsou průvodci a jak se na ně naladit? Jsem pro channeling připraven/a? jak vstoupit do stavu vědomého transu? Jak poskytovat sezení druhým? Jaké zkušenosti s channelingem mají jiní lidé? Jakými změnami lidstvo prochází?

Kniha channeling se může stát průlomem, který urychlí váš růst a otevře vám dveře k hlubšímu sebepoznání. Pokud jste v channelingu již zkušení, můžete v ní získat inspiraci, jak své schopnosti ještě prohloubit. Orin a DaBen, duchovní učitelé a bytosti světla, nabízejí spolu s knihou také svou energii a jemné vedení všem, kdo je o to požádají.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Re: Channeling - jak se spojit se svým duchovním průvodcem

Příspěvekod Petr » čtv 27. lis 2008 21:42:22

Narazil jsem na netu na ukázku :book2: :

Cesta k dokonalému zvládnutí channelingu je stejná jako u jakýchkoliv jiných dovedností - nepřetržité studium, odhodlanost, touha uspět, upřímná láska k věci a otevřenost všemu, co vám pomůže se zdokonalovat. Nejlepším učitelem ze všech je vaše čistá touha stát se vynikajícím, čistým kanálem.
Níže popsané postupy a cvičení jsou promyšlené a strukturované a představují jednu z cest, jak se naučit channelingu.
Při každém cvičení jděte co nejdále a vaše schopnost dosahovat vzhůru a spojit se s vyššími sférami bude čím dál tím dokonalejší. Využijte těchto postupů při svém prvním spojení, anebo si vypracujte své vlastní doplňkové procesy. Jakmile se naučíte se spojit a získáte v tom nějaké zkušenosti, opusťte tyto postupy, s nimiž jste pracovali, a objevujte svůj vlastní styl. My sami jdeme do stavu transu lehce, za pomoci velmi jednoduchých rituálů, nebo zcela bez nich.
Lidé se nás často ptají: "Mám se obklopit bílým světlem?" Ano, můžete začít tím, že se obklopíte představou bubliny bílého světla. Světlo však nepoužíváte ke své ochraně, ale ke zvýšení vašich vibrací. My používáme tuto představu, jen když pomáháme druhým, protože se pak snáze oprostí od pochybností a zůstanou ve vyšším stavu. Když je Sanaya ve stavu transu jako Orin, vnímá, jak nechává všemu volný průběh a poddává se vyšší bytosti. Před Orinovým příchodem se neobklopuje bublinou světla, protože když přijde, je světlem.
V jakémkoliv stavu při channelingu je nejlepší kultivovat radostný přístup. Zůstaňte v tom, co je radostné. Experimentujte! Neomezujte se žádným "musím" nebo "měl bych". Čím více zkušeností získáte se stavy vyplývajícími z channelingu, tím snadněji objevíte jemné rozdíly, existující v těchto rovinách. Prostory, kterými se při channelingu pohybujete, jsou nekonečné. Jsou to brány k neomezeným prožitkům a nekonečnému růstu.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Re: Sanaya Roman: Channeling

Příspěvekod Petr » ned 31. kvě 2009 22:20:20

Další a delší ukázka :)


Energie, které právě na Zemi přicházejí, budou energetizovat a aktivovat cokoliv, na co se soustředíte. Těm z vás, kdo jste vnímaví a už dnes se soustředíte na svou duchovní cestu, tyto energie pomohou k větším a snadnějším úspěchů než kdy dřív.
--------------------------------------------------------------------------------


Dveře se vám budou otevírat, soukromé i pracovní vztahy se budou zlepšovat. Možná se více obracíte do svého nitra, nacházíte odpovědi, které jste hledali. Možná budete procházet dočasným těžkým obdobím, kdy se budete zbavovat starého a kdy budete přijímat nové věci. Mnozí z vás si touto fází vyladění možná již prošli. Na druhé straně tohoto období vás čeká lepší život, naplněný větší hojností, láskou a úspěchem. Važte si svých lekcí, když přicházejí, a mějte na paměti, že vás připravují na zvládání vyšších vibrací.

Možná kolem sebe stále uvidíte trpící lidi a potíže. V novinách budete i nadále číst o znepokojujících mezinárodních problémech. Vaší výzvou při dosahování vyšších sfér bude pamatovat na to, že vaše rovnováha teď bude vycházet spíše ze spojení s vyššími realitami, než ze spojení s jinými lidmi. Když si vytvoříte toto spojení, budete schopni poskytovat rovnováhu a stabilitu také ostatním. Lidem, kteří mají potíže s přizpůsobováním se vyšším vibracím, je důležité pomáhat, a ne se zachycovat v jejich strachu. Když si otevřete svůj kanál, stanete se lidmi, kteří nesou světlo, přinášejí pozitivní povzbuzení a naznačují ostatním možný směr.

Nastává čas velkých příležitostí. Mnohá z největších hudebních, výtvarných a literárních děl v historii lidstva teprve přicházejí a budou vytvořena pod vlivem těchto vyšších vibrací.

Nastal čas, kdy budou lidé, kteří vložili svou energii do duchovního růstu, bohatě odměněni. Budete se moci rychle rozvíjet, neboť Země je nyní nabita energií. Budete schopni dosáhnout nové úrovně uvědomování a přijímat informace a sdělení z vyšších sfér vědomě a řízeně. Možnost zkoumat své já tak, jak existuje v jiných dimenzích a prostřednících, je teď dostupnější než kdykoliv předtím. Více lidí než kdy dřív má schopnost kanálovat, zkoumat alternativní a pravděpodobné budoucnosti, posunout se na novou úroveň chápání a pojetí času, ovládat mysl a nevědomí a napojit se na sílu nadvědomého já. Stále více lidí "cestuje" do vyšších sfér a jiných dimenzí a otevírá se brána pro další, kteří dříve nebyli schopni takové cesty podniknout.

Není náhodné, že se vše děje právě teď. Na lidstvo působí mnohé síly. V dimenzích na pozemskou rovinu se odehrávají změny - tvoří se brány do jiných rovin reality, jež nebyly nikdy předtím lidem přístupné. Dvě dimenze se protínají a vzájemně se pohybují takovým způsobem, že do vyšších sfér, dříve přístupných jen nepatrnému množství mimořádně vnímavých lidí, může proniknout, kdokoliv si to přeje. Přestože tyto změny výrazněji pociťují jen ti, kteří jsou spojeni se svým duchovním já, do určité míry ovlivňují každého člověka.

Vibrace planety Země se neustále zvyšují. Někteří lidé to budou vnímat jako zrychlování. Mění se charakter času. Posouváte se z lineárního času na spíše intuitivní vnímání času. Probíhají i mírné změny v gravitaci a elektromagnetických frekvencích Země.

V průběhu minulých sto padesáti let se u vás vyvíjelo nové, takzvané "mimosmyslové" vnímání. Toto vnímání zahrnuje předvídání (schopnost znát budoucnost), telepatii (přenos myšlenek) a jasnovidectví (schopnost vnímat energie za normálních okolností neviditelné a probíhající často v jiných úrovních existence). Tyto vlohy se rozvíjejí díky aktivací vašich spirituálních center a díky pozemským změnám. Tyto změny ovlivní mnoho lidí a nakonec změní potenciál a směr vaší kolektivní budoucnosti.

Telepatie vám umožňuje zkoumat neviditelné světy. Každý z vás má větší telepatické schopnosti, než si umíte představit. Telepatie je schopnost přijímat myšlenkové impulzy jiných lidí a také přenášet myšlenky z jedné dimenze či reality do druhé. S vývojem svých telepatických dovedností si tvoříte prostředek, jež vám umožní cestovat rychleji a efektivněji než letadlem či autem. Díky telepatii máte také možnost cestovat do míst, kam se žádnými jinými prostředky nedostanete.

Vaše oči vidí pouze spektrum duhy a mnohdy zapomínáte, že existuje ještě mnoho jiných elektromagnetických frekvencí, jako například infračervené nebo ultrafialové, které lidský zrak neregistruje. Někteří z vás již rozvíjejí schopnost vnímat jemné frekvence, které jsou mimo škálu postřehnutelnou běžnými smysly. Právě v těchto jemných frekvencích si můžete uvědomovat průvodce a sféry, kde existují nám podobné bytosti. Vaše rozvíjející se telepatická schopnost vám umožňuje komunikovat s ostatními formami života, jako jsou rostliny a krystaly nebo bytosti z jiných sfér, neboť jemně vylaďujete své uvědomování.

Víra v lidskou schopnost dosáhnout těchto neviditelných, avšak neméně reálných dimenzí ještě není všeobecně rozšířená, ale lidé na celém světě stále rozšířeněji věří v existenci dimenzí mimo fyzickou realitu, stejně jako v život po smrti. Neustále roste ochota otevřít se možnosti, že duchovní průvodci existují, že entuziazmus a nadšení, které dnes kolem channelingu panují, velmi usnadňují vědomé spojení s průvodci těm, kteří po tom touží. Lidé také více věří informacím získaným mimosmyslovým uvědomováním, než tomu bylo v minulosti.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1280-krát v 715 příspěvcích

Re: Sanaya Roman: Channeling

Příspěvekod intago » stř 02. led 2019 15:39:28

Na webu je spousta kurzů channelingu a komunikace s bohem. I knih je vydáno spousta. Dělám to od r.1993 a svolal jsem na to konferenci
http://intuice.mysteria.cz/2018/12/konf ... annelingu/
Bez channelingu vůbec nejde intenzivně duchovně pracovat, je to Guru online... Třeba https://www.channeling.net/
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku


Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron