Reconnection, návrat k léčivé energii

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod daška » stř 27. kvě 2009 21:07:16

Ahoj, znáte někdo tuto knihu? Četli jste ji? Autorem je Eric Pearl, a našla jsem o něm "náhodou" zmínku v jednom časopise a zaujalo mě to. Tak mě napadlo, jestli tady mezi vámi, "světoběžníky" v duchovních vědách, najdu nějaké reference. Velice předem děkuji za reakce :-)
Uživatelský avatar
daška
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 11. kvě 2009 10:50:19
Poděkoval: 2
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod Lída » stř 27. kvě 2009 21:40:14

Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod daška » čtv 28. kvě 2009 6:37:25

Aha, takže něco jako Reiki v novém kabátě. Netušíte někdo, kolik stojí ten "rituál?" Bude to asi pěkné "rito", co? :-)
Uživatelský avatar
daška
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 11. kvě 2009 10:50:19
Poděkoval: 2
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod daška » čtv 28. kvě 2009 6:51:01

No jo, už jsem to našla. Dvoudenní seminář v Praze za 11.000Kč - a to je zvýhodněná cena- jak jinak. A bude z každého zázračný léčitel. To by stačilo pár stovek takových zázračných léčitelů, co si zaplatí seminář a nebyl by nikdo nemocný. Ach jo :cry:
Uživatelský avatar
daška
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 11. kvě 2009 10:50:19
Poděkoval: 2
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod Darges » čtv 28. kvě 2009 7:47:31

Ahoj, na jednom diskusním fóru tuhle knihu probírali ze všech stran. Nakonec se tam pohádali a opět usmířili. :lol: Údajně se do tohoto léčení můžeš zasvětit sama po přečtení té knihy. Nevím, možná. Pod vedením učitele a při oficiálním zasvěcení je to prý intenzivnější, snadnější a jde i o zážitek. Na YouTube jsou detailní videa, jak tato energie pracuje. Je to docela zajímavé. Jen chci upozornit, že tohle nejsou mé zkušenosti, jen odpovídám na tvé dotazy. Já osobně jsem zasvěcená do Reiki. Vím, že se jedná o úplně něco jiného. A zázrační léčitelé? Jen kdyby jich bylo více. Bylo by skvělé, kdyby si lidé uměli ale i chtěli pomoci sami od bolesti jak duševní tak i fyzické. Vše probíhá ve skutečnosti naprosto přirozeně, jen to pochopit. Nebylo by třeba platit za semináře nehorázné peníze. Někde jsem zaslechla, ale nesouhlasím, že tak vysoké ceny jsou proto, aby na to šel člověk, který to opravdu chce. Ne z rozmaru. Je to hloupost a nemá to logiku, mělo by to být zdarma a nebo za nějaký rozumný poplatek pro organizátory ( je třeba zaplatit pronájem sálu, občerstvení a mnohdy náklady na cestu pro učitele,...). To jsou ale jen mé spekulace.
S Láskou Darges :kvetina: :give_flower:
Jaký je tvůj život závisí jen na tobě.
Uživatelský avatar
Darges
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 03. kvě 2009 9:24:39
Bydliště: Chomutovsko
Poděkoval: 25
Poděkováno: 42-krát v 32 příspěvcích

Re: Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod Petr » čtv 28. kvě 2009 10:58:06

Bohužel, neznám :donknow: .
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod daška » čtv 28. kvě 2009 18:58:59

Darges, souhlasím s tebou, že za tak nehorázné peníze se "duchovní pomoc" nenabízí, nýbrž je to obyčejný byznys. Nevím sice, jak jinak to funguje na rozdíl od Reiki (nemáš někde odkaz na to video na youtube - ale asi to půjde vyhledat, že), ale myslím, že podstata všech těch léčení je stejná a zdroj léčivé energie tentýž. A nevěřím, že paušálně každý, kdo projde zasvěcením, bude mít stejné léčebné úspěchy jako ten pan Pearl. Podle mě čím "čistší" osoba, tím léčivější síla jím může procházet. To je zase moje spekulace 8-) Děkuji moc za odpověď :)
Uživatelský avatar
daška
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 11. kvě 2009 10:50:19
Poděkoval: 2
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Reconnection, návrat k léčivé energii

Příspěvekod Darges » čtv 28. kvě 2009 22:32:13

Ahoj. :ahoj:

Více videí na http://www.youtube.com/results?search_t ... Pearl&aq=f
Každá energie je jiná. Těžko je srovnávat. Je to jako srovnávání elektrické energie a energie pouhé myšlenky. Každá má to své a žádná není lepší než ta druhá. Těch energií je tu spousta. Jen si vybrat a vyzkoušet (třeba nechat na sebe zapůsobit od někoho, kdo se tomu věnuje). Tyto energie kromě léčení také většinou přinášejí i duchovní růst a mnoho dalšího, pokud se člověk nechá zasvětit. Není to jen o léčení. To je ale už jiné téma.
Ahojky Darges :kvetina: :give_flower:
Jaký je tvůj život závisí jen na tobě.
Uživatelský avatar
Darges
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 03. kvě 2009 9:24:39
Bydliště: Chomutovsko
Poděkoval: 25
Poděkováno: 42-krát v 32 příspěvcích


Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků