Pallardy Pierre: Zdravé břicho - klíč k vitalitě

Knihy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Co si myslíte o této knize?

Výborná, užitečná a doporučuji
1
25%
Stojí za to, si ji přečíst
1
25%
Trochu mě zklamala
0
Žádná hlasování
Blábol
0
Žádná hlasování
Zatím jsem nečetl(a), ale chystám se
2
50%
Nečetl(a) a nechystám se
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 4

Pallardy Pierre: Zdravé břicho - klíč k vitalitě

Příspěvekod Petr » čtv 10. črc 2008 15:50:24

zdrave_bricho.jpg
zdrave_bricho.jpg (11.3 KiB) Zobrazeno 3241 krát


Na tuto knihu mě upozornila kamarádka:
objevila jsem skvělou knihu, mě osobně moc pomohla, i mě sem tam přepadne depka, taky mě trápilo pár kilo na víc :-)......ale "myslet bříškem" mi vrátilo radost z bytí a co se týče zdraví, tohle mi fakt pomohlo, už po pár dnech se cítím jsem jako nová :-)

Popis:
Břicho - druhý mozek Trpíte únavou, nespavostí a nějakým kilem navíc? Máte diabetes 2. typu nebo stavy deprese? Pallardyho kniha otevírá nové možnosti samoléčby. Uznávaní vědci potvrdili to, s čím autor pracuje od svých terapeutických začátků - že všechny potíže vycházejí z břicha a že bez souladu břicha s mozkem nelze dosáhnout uzdravení. Pallardyho metoda nám vrací energetický potenciál, umožňuje nám zvládat stres, udělat si čas na procházku, na jídlo, dává nám prostor k přemýšlení, snění a relaxaci. " 7 kroků léčebné metody: břišní dýchání, pravidelná a pomalu konzumovaná strava, výběr vhodných potravin, rekreační sport, mozková gymnastika, automasáže a břišní meditace přispívají ke zlepšení zdravotního stavu. " Průvodce zdravým břichem: V případě srdečních, ledvinových, infekčních nebo virových chorob, při kloubním revmatismu i nádorových onemocněních dokáže Pallardyho metoda stabilizovat stav pacienta, ulevit mu od bolesti a pomoci v práci ošetřujícímu lékaři. Vyzkoušejte Pallardyho metodu a rady na sobě v praxi. Tajemství zdraví je skryto v nás samých!
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron