Cesty duší

Cesty duší

Příspěvekod Petr » sob 07. čer 2008 16:41:14

cesty_dusi.jpg
cesty_dusi.jpg (25.54 KiB) Zobrazeno 3662 krát

www.cestydusi.cz

Stránky se spoustou zajímavých článků o sebepoznání, esoterice, mystice, léčení, energiích a umělecké tvorbě.

Něco o vzniku těchto stránek (citace zakladatele):

"V průběhu mého rozjímání nad tímto projektem jsem narazil na stránky Andělské Fren, Jajky a jen...my* a po výměně několika e-mailů s nimi jsem zjistil, že i oni mají podobný sen. Nezávisle na sobě jsme každý přišli s myšlenkou "nějak se spojit". A protože každý z nás měl a má internetové stránky, rozhodli jsme se vytvořit stránky společné. Fren přizvala Aidu, Jajka paní Ludmilu a já své přátele Michala Čagánka, Mílu Rejlkovou, Vakiše a Tomáše Matějčka. Vyzval jsem čtenáře, aby mi, mají-li něco v duchu těchto stránek, poslali své texty. Tímto způsobem se mezi stálé autory zařadil i Martin Č., Veronika, BoFi, angel Valeria, iF, Poutník, David*, Markétka, Ivanka Muková a Illumauir. I vy, milí čtenáři, se stejným způsobem můžete zapojit do fungování těchto stránek. Na stránky jsme rovněž přizvali jako speciálního hosta Jarmilu Krestovou - regresní terapeutku a hypnoterapeutku, která na diskuzním fóru odpovídá na vaše dotazy a Sebastiana Holovského zaměřujícího se na rodinné konstelace a coaching.
Cesty našich duší se tedy spojily na těchto stránkách a tím, že, drazí hledající, čtete naše texty, spojují se i vaše duše s našimi.
Tyto stránky jsou vlastně takovým "internetovým duchovním centrem", ale svého snu o Duchovním Centru se nevzdávám. Protože jak říká Michal Čagánek: "Smyslem snu je splnit ho". :-)

Autoři společně nejsou členy žádné sekty a účelem těchto stránek není nějakou takovou založit! :-)

Tento web byl založen 11.9.2006 a po 9 měsících jej navštívilo přes 30.000 čtenářů. Po dvou měsících fungování webu bylo spuštěno i diskuzní fórum. Pokud se do tohoto diskuzního fóra zaregistrujete, zpřístupní se Vám v kategorii "O stránkách" na diskuzním fóru odkaz na speciální stránku, kde naleznete odkazy, které jsme z nějakých důvodů do hlavního menu stránek webu Cesty duší nemohli zařadit. Například zde najdete odpovědi čtenářů na tolik populární hříčky sebepoznání, audionahrávky přednášek Míly Rejlkové nebo písně Tomáše Matějčka."
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Cesty duší

Příspěvekod Pavel » stř 22. říj 2008 23:25:59

Vskutku pohodové místečko.

Utíkám se tam někdy ve vřavě zevní i ryku vnitřním.

Zůstává to klidné a čisté, hloubka a přátelskost článků a slušnost, věcnost diskuzí není prodávána za návštěvnost za pomoci třebas duchovních senzací.

Pro ty, kdo se nechtějí duchovňácky přetlačovat a svaly nadsamsarické hbitým splétáním sítí slov ukazovat :svatozar: je to balzám na duši. ***

A zdejší modř mi tamější připomíná. :kvetina:
Co daruješ, je navždy tvé, co si ponecháš pro sebe, je navždy ztracené.
Uživatelský avatar
Pavel
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 20. říj 2008 21:51:57
Bydliště: Praha
Poděkoval: 13
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích


Zpět na www stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron