Mike George: Ve světle meditace

Mike George: Ve světle meditace

Příspěvekod Petr » ned 02. lis 2008 13:05:22

ve_svetle_meditace.jpg
ve_svetle_meditace.jpg (13.38 KiB) Zobrazeno 9368 krát


Ve světle meditace
Příručka k meditaci a duchovnímu vývoji

Popis: Tato vynikající výpravná kniha zasvětí evropsky smýšlející čtenáře do tajů umění meditace. Co je meditace, kdo jsem, posilování vědomí, aspekty vědomí, Cesta domů, Zákony a filozofie karmy,… to jsou témata, která ve svém životě potřebuje řešit každý z nás. Kniha, která je lékem proti stresu a cestou k vyrovnanosti, klidu a štěstí.

Není náhoda,že meditační praxe je jádrem téměř všech velkých duchovních tradic a cest k moudrosti.Meditace vždy byla nejúčinnější cestou ke zkoumání a porozumění záhadě a kráse našeho ducha,posílení našeho skutečného já a zjištění významu a smyslu našeho života.Je rovněž prvním a nejdůležitějším krokem k obnovení našeho osobního vztahu s Bohem.

Tato kniha je věnována
-těm,kteří hledají v životě nejhlubší mír,největší lásku a nejopravdovější štěstí
-těm,pro které není vše tím,čím se jeví být,ale nedokáží jasně vidět,co se skrývá za jevy
-těm,co se chtějí dozvědět,co je pravda a co iluze
-Těm,kteří vědí,že se k sobě nechovají poctivě a chtějí žít opravdověji a plněji
-těm,kteří vědí,že se v dnešním světě projevuje vyšší síla a slyší její tiché volání,aby jí byli k dispozici
-těm kteří,se chtějí přesněně dozvědět,kdo jsou a proč jsou vůbec tady


Můj osobní názor? Velmi zajímavá kniha o meditaci a o duši, dostupná v běžných knihkupectvích. Obsahuje hodně (okolo 20?) přímých návodů k různým meditacím a dle mě je ideální, pro lidi kteří s meditací chtějí teprve začít, nebo už i nějaké základy mají. A navíc kniha je velmi hezky a příjemně graficky zpracovaná :) Příjemně mě překvapila :yes: .
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Mike George: Ve světle meditace

Příspěvekod Korina » pon 03. lis 2008 18:41:05

Ahojky,

v poslední uspěchané době jsem celkem zapomněla jak je meditace důležitá.. a potvrdilo se mi, že se bez ní nedá pomalu ani žít.. při nejmenším normálně fungovat ***

A tahle knížečka mě ale zaujala natolik, že si jí asi pořídím a vrátím se k meditacím.. :sleep2:
Uživatelský avatar
Korina
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 25. kvě 2008 14:12:30
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku


Zpět na Knihy o meditaci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron