Naše šteští je v našich Vortexech

Přeložené výroky od Abrahama najdete nyní zde.

Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Petr » úte 30. lis 2010 10:55:32

Pokud si stanovíte jako nejvyšší prioritu váš vztah s vaší vnitřní bytostí, a budete si záměrně volit myšlenky, které umožní vaše sladění se, tak budete trvale nabízet ostatním, kteří se s vámi setkávají, tu největší výhodu, jakou můžete nabídnout. Pouze pokud jste v souladu s vaším Zdrojem, tak máte ostatním, co nabídnout.

Pokud je vaše chování ovlivněno tím, že chcete udržet tu druhou osobu šťastnou, tak ztratíte spojení se svým Zdrojem. A není možné abyste byli šťastní, dokud nebudete v souladu se svým Zdrojem. Bez vašeho souladu, nemáte ostatním co nabídnout.

Náš každodenní meditační proces vám pomůže si neustále průběžně uvolňovat rezistenci a dostat se do souladu se silou, jasností mysli a láskou, což je to čím skutečně jste a pak kdokoliv, kdo vám bude věnovat pozornost, bude z toho mít užitek.

Raději než se pokoušet o nemožné - zkoušet se chovat, tak aby to uspokojovalo ostatní - ukažte jim lehkost s jakou ustavičně nacházíte svůj soulad. Ve svém Vortexu, tak naleznete vždy štěstí. A štěstí, které oni hledájí, je uvnitř jejich Vortexu.



If you make your relationship with your Inner Being your top priority, and you deliberately choose thoughts that allow your alignment, you will consistently offer the greatest advantage to the others with whom you interact. Only when you are aligned with your Source do you have anything to offer another.

If your behavior is influenced by your desire to keep another person happy, you will lose your Connection to your Source. And it is not possible for you to be happy unless you are in alignment with your Source. Without that alignment, you have nothing to offer another.

Our daily meditation process will help you to consistently release resistance and to come into alignment with the power and clarity and love that is really who-you-are—and then anyone who you hold as your object of attention will benefit.

Rather than attempting the impossible task of trying to behave in ways that please others, show them the ease of finding your consistent alignment. You will always find happiness inside your Vortex. And the happiness that they are seeking is inside their Vortex.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
PánBů

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Lída » úte 30. lis 2010 11:28:18

Tohle rozdělování na "buď sledovat svoje štěstí a někomu ho nabízet - anebo se snažit vyhovět druhým" (t.j. zkoušet se chovat, tak aby to uspokojovalo ostatní), mi přijde jako uměle vytvořené a nepřirozené. Proč předpokládat, že nejde sledovat vlastní štěstí spolu se štěstím těch ostatních?

Mě nejvíc uspokojuje objevovat taková řešení, která jsou optimální pro všechny zúčastněné. Moje štěstí je i ve vnímání spokojenosti těch kolem. A nevnímám to jako něco neobvyklého, spíš by mě udivilo, kdyby to neznali i jiní, co sem občas píšou.

:)
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Petr » úte 30. lis 2010 12:12:07

Ahoj Lído,
hehe zase se potkáváme u debaty o sobectví :).

Chápu jak to myslíš a ono se nevylučuje nic s ničím. Pouze Abraham klade důraz na soulad nás a nás v prvé řadě, a pak já osobně věřím, že ty optimální řešení přicházejí i bez dlouhého hledání.

Možná je tam ještě jemná nuance v tom co píšeš, ale nevím jak moc jsi to doslova myslela... s tím sledováním svého i jejich štěstí naráz. Já bych toto moc neřešil, protože oni si to své štěstí musí sledovat sami a já si zase sleduji to svoje, a když jsme při tom všichni v souladu, tak to optimální řešení určitě přijde.
Nemůžu vždy vědět, jestli to co říkají, že chtějí, je skutečně to, co chtějí, nebo jestli to náhodou nechtějí jen proto, že si myslí , že to tak uspokojí mě a ja chci jakoby to jejich, protože mám dojem, že je to co chtějí a chci, aby byli šťastní a vlastně všichni pak chceme něco, co nikdo nechce.

Jednodušší mi přijde soustředit se na své a svůj soulad, oni na své a jejich soulad, a naše společné řešení přijde. :whiteflower:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
AlfaScorpii, Jana, PánBů

Štěstí je v našem společném Zdroji

Příspěvekod Lída » úte 30. lis 2010 16:52:31

Mohlo mě napadnout :P , že když člověka
uspokojuje objevovat taková řešení, která jsou optimální pro všechny zúčastněné,

a neseparuje se od druhých, nebude to tu příliš populární ;)

Holt každej cestu ke spokojenosti vidí jinak, bylo by divné, kdyby to tak nebylo

:kvetina:
;) :ahoj3:
Naposledy upravil Lída dne úte 30. lis 2010 16:55:31, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Jana » úte 30. lis 2010 16:54:41

Petr píše:hehe zase se potkáváme u debaty o sobectví

Naše debaty mohou být sebeerudovanější, ale praxe je praxe a kdo může tady na těchhle stránkách o nesobectví mluvit zasvěceněji, než autor těchhle stránek?

:D
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Štěstí je v našem společném Zdroji

Příspěvekod Lída » úte 30. lis 2010 16:57:38

Praxe je praxe

No právě :)

Její výsledky se poznají podle toho, jak působí na naše okolí

:ahoj2:
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Petr » úte 30. lis 2010 19:44:46

Jana píše:Naše debaty mohou být sebeerudovanější, ale praxe je praxe a kdo může tady na těchhle stránkách o nesobectví mluvit zasvěceněji, než autor těchhle stránek?
:D

:D tak ja to tu delam hlavne pro sebe, ze :D
Vazne, zacal jsem to delat z ciste inspirace, ktera ke me kdysi prisla :).. a je fakt, ze delam jen to co se mi libi a co mi vyhovuje, tj. neprekladam na vyzadani, abych uspokojil nekoho jineho, ale pouze kdyz mam chut, davam sem clanky, veci, ze kterych mam tak nejak radost a moc neresim, kolika lidem to pomuze. Je to tu o vzajemnem sdileni inspiraci, myslenek, uvah :hugs:, o vzajemne upresnovani myslenek, posouvani myslenek, pripadne vzajemne reflexi.
Kdyby to forum prestalo prinaset neco me osobne, tak bych se zase asi zacal soustredit na neco jineho. Ale zatim prinasi, takze se soustredim i zde :thumb:.
V moment kdy bych zacal sledovat hlavne stesti ostatnich navstevniku, tak bych se zde asi upracoval :). takhle kdyz kazdy sleduje to sve, tak vesmir zaridi, aby nam to hezky vsechno spolupracovalo, tam kde to spolupracovat ma. :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Jana

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Jana » úte 30. lis 2010 20:43:55

:happy: Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod watta » úte 30. lis 2010 20:51:52

Člověk, který jezdím autem, nesobecký není. To ať se na mě Petr nezlobí, ale toto své štěstí, kterým likviduje úspěšně zdraví nás všech, by nevyrovnal ani tisíci inspiruj ;) Takové autíčko nejen že spotřebuje za minutu stejné množství kyslíku, jako jeden člověk za 6 hodin, ale hlavně se nám pěkně v tom motůrku zahřívá, takže do okolí vypouští jedovaté splodiny, po kterých se rodí generace lidí, kteří mají problémy, a po kterých holčičky nemohou mít děťátka, a tak chodí na umělá oplodnění. Při každém umělém oplodnění vznikne minimálně jeden život navíc - říkají tomu embrya a ta se skladují - leta letoucí (snad v Anglii nebo USA je mohou po určených letech zlikvidovat - pochopitelně že tomu neříkají zabít). Mohu najít mnohem výmluvější doklady toho, jak se navzájem otravujeme (z oficiálních zdrojů a s patřičnými statistikami by to asi znělo lépe, než když to říká jedna nevýznamná Pražanda). Podtrženo sečteno je každý člověk, který řídí auto častěji než "výjimečně", sériový vrah. Reálně.

Dokud si nic z takovýchto věcí neuvědomujeme, tak je děláme a dokážeme být přitom šťastní. Je tu ještě jedna - být si vědom více věcí. Pro některé (pro většinu) lidí je to tak komplikované, že si raději vymyslí způsoby, jak se cítit šťastný za jakékoliv situace. Aby bylo jasno, to vůbec není nic proti Petrovi. Jen že všechny věcí mají své široké souvislosti, a kupodivu světe div se - se dá žít velice šťastně i s tím, že si je člověk uvědomuje. Nechci tím tvrdit ani to, že jsme vládci svého osudu natolik, že se prostě zlikvidujeme jako lidé (a tím umožníme vznik nějakého nového způsobu existence, který už člověk nebude), protože to není pravda, my (lidé) jsme jednom jedna šavle na tom gramofonu ;) (i když nás děsně baví si namlouvat, že to tak není), ale uvádím to proto, protože například mě osobně by z toho žádný hezký pocit nevznikl - vědět, že svým jednáním způsobuji vraždu a nemoci druhých lidí. Tak já to zkrátka raději dělám tak, že žiju tak, abych takové pocity mít nemusela. No a někomu zase vraždit ostatní svojí jízdou v autě nevadí, ale zase by mu třeba vadilo, kdyby jeho manželka byla smutná z toho, že chodí pozdě domů z práce - lidé jsou různí a co si je kdo schopen uvědomit, to si je schopen uvědomit (s tím nikdo druhý opravdu nic nenadělá). A tak se snaží, aby chodil včas, místo toho, aby štěstí své manželky ignoroval. Někdo jiný na jeho místě by to třeba vůbec nedělal a dejme tomu by lhal, že má spoustu práce, a přitom by si - pro udržení svého vlastního štěstí - každý den po práci dával s kolegy nějakou oblíbenou gamesu (pak by ho třeba opustila manželka, ale gamesy, které potřeboval pro štěstí víc, ty asi nikoliv). Takže ať se na to dívám, jak chci, vychází mi z toho:

1/ že každý potřebuje ke štěstí něco jiného, a někdo ke svému štěstí potřebuje štěstí druhých, zatímco jiný ho potřebuje méně a někdo třeba takřka vůbec

2/ že po člověku je možno vyžadovat (a tedy mu channellingem předávat) pouze to, co ladí s jeho vlastní úrovní

3/ že nikdo nikdy nemůže hodit po druhém kamenem, i kdyby žil podle svých nejsvětějších přesvědčení, protože každý následující příběh, který se odehraje v jeho životě, může být tím, který mu rozšíří vědomí, tak že si uvědomí opět větší kus z celého koláče - a pak by po svém Já v minulosti mohl házet sám

4/ a tedy - že problém tohoto prohlášení o tom, kde hledat štěstí a jakéhokoliv channellingu - nespočívá v tom, že je buď špatné nebo dobré, ale že generalizuje. ve valné většině případů je to tak jedno, že se to přehlédne, ale v některých to docela vyniká. i proto se mi tak líbilo zdejší nedávno shrnutí o tom, co je komu dáno :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
Petr

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod AlfaScorpii » úte 30. lis 2010 21:20:23

watta píše:Podtrženo sečteno je každý člověk, který řídí auto častěji než "výjimečně", sériový vrah. Reálně.


Tak to ještě, že jsi nebyla na tom srazu, protože bys tam byla obklopená samými sériovými vrahy :D

A teď si k tomu ještě představ, že každý člověk, který se vůbec rozhodne dopravovat jinak, než nožmo či kolmo, je sériový vrah, protože i tramvaje, autobusy, vlaky, letadla atd, jsou poháněna z většiny na nějakou podobu energie primárně pocházející z fosilních paliv.
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Petr » úte 30. lis 2010 21:29:28

:D
No kdyz jsem jel na sraz, tak jsem u dalnice videl billboard rikajici, ze potrat je vrazda. Tak jsem si rikal, tak i pouziti ochrany a zabraneni vzniku noveho zivota je asi vrazda... a pak jsem se rekl, ze i ti co se pravidelne nemiluji, tak jsou tedy vrahy (mozna dokonce masovymi :))... :) A nebo tedy jestli nejsou tyrani ti, co davaji zrodit detem do takoveho znecisteneho prostredi... kdo se v tom ma vyznat... :donknow: :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod AlfaScorpii » úte 30. lis 2010 21:42:59

Já myslím, že je to jasné. Bůh je masový vrah :D

Což se mimojiné dobře doplňuje s vostálpetrovým tvrzením, že Bůh je cvok :)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli AlfaScorpii za tento příspěvek:
PánBů

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Petr » úte 30. lis 2010 23:25:45

Ve vysledku tedy dojdeme k tomu, ze vsichni se stejne chovame sobecky.. uz jen spotrebovavanim jakekoliv energie, i tim ze mame zapnute PC, i tim, ze kupujeme cokoliv, misto abychom si to vypestovali, vyrobili, neoblekli protoze tam vsude se nejak spotrebovava energie.. da se to minimalizovat.. ale pak uz je to jen o tom, kam daleko az chceme zajit a ktera hranice je uz dost dobra. A toto je individualni.

Na druhou stranu pokud funguje Zakon pritazlivosti, a funguje tak, ze cemu venujeme pozornost, to roste, tak uz toto pritazeni pozornosti na vsechno spatne co vyfukove plyny zpusobuji, muze pritahnout vice skodlivych plynu a vice vyjmenovanych nasledku do tohoto sveta.

Nechci vubec, ale vubec ted merit, co zpusobilo vetsi nebo mensi skody nasi Zemi, to vubec vubec vubec :).
Ale spis si myslim, ze je skutecne lepsi, kdyz si lide "komplikovane raději vymyslí způsoby, jak se cítit šťastný za jakékoliv situace", nez upozornovat jak se lze necitit stastne, za nejake situace. Radeji uvidim stasteho ridice, ktery ma radost z jizdy a stastneho zeleneho, ktery vymyslel jak muze byt Zeme cistejsi. Mozna je to takove perpetum mobile, ale to je tak trochu vsechno tu :).
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Jana » stř 01. pro 2010 6:14:52

AlfaScorpii píše:Já myslím, že je to jasné. Bůh je masový vrah :D

Což se mimojiné dobře doplňuje s vostálpetrovým tvrzením, že Bůh je cvok :)


Bůh je Láska a tak je jasné, proč se lidi tolik Lásky bojí, protože

Láska je Smrt.

:help2:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
watta

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod watta » stř 01. pro 2010 11:09:50

AlfaScorpii píše:
watta píše:Podtrženo sečteno je každý člověk, který řídí auto častěji než "výjimečně", sériový vrah. Reálně.


Tak to ještě, že jsi nebyla na tom srazu, protože bys tam byla obklopená samými sériovými vrahy :D

A teď si k tomu ještě představ, že každý člověk, který se vůbec rozhodne dopravovat jinak, než nožmo či kolmo, je sériový vrah, protože i tramvaje, autobusy, vlaky, letadla atd, jsou poháněna z většiny na nějakou podobu energie primárně pocházející z fosilních paliv.


Těmi jsem obklopena každý den přece :)

Do jednoho autobusu se vejde 45 lidí. Jasně, ty starý břečky, co tu jezdí, toho zabijí hodně, ty, co jezdí třeba v Anglii, jsou dneska už ekologičtější i než vlaky. I tak těch 45 lidí, co jedou v autobuse je docela prudký kontrast proti tomu jednomu každému člověku v tom pětimístném vozidle, která stojí jedno za druhém v přecpaných ranních ulicích města každý den. Tramvají a vlaků se to netýká vůbec, naopak, ty mají připsána velká protivrahová :) plus. Letadla jsou nejhorší, o tom žádná.

Říkala jsem, že je to o tom, že každý hledá argumenty, být slepý je pohodlné a já kameny nehážu, neboj :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod watta » stř 01. pro 2010 11:10:57

Jana píše:
AlfaScorpii píše:Já myslím, že je to jasné. Bůh je masový vrah :D

Což se mimojiné dobře doplňuje s vostálpetrovým tvrzením, že Bůh je cvok :)


Bůh je Láska a tak je jasné, proč se lidi tolik Lásky bojí, protože

Láska je Smrt.

:help2:



musím se přiznat, že od malička mi nikdy nebylo jasné, proč se lidi smrti bojí - vím, že je to vrozené, přirozené, tak možná chyba tam hledat nějaké proč. ale stejně mi to vždycky připadalo divné. smrt je součást života přece. ale je fakt, že je asi tak jiná, že vyvolává zmatení a hrůzu...
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod watta » stř 01. pro 2010 11:16:46

Petr píše:Na druhou stranu pokud funguje Zakon pritazlivosti, a funguje tak, ze cemu venujeme pozornost, to roste, tak uz toto pritazeni pozornosti na vsechno spatne co vyfukove plyny zpusobuji, muze pritahnout vice skodlivych plynu a vice vyjmenovanych nasledku do tohoto sveta.


O tom už jsem se tu Petře jednou bavili. Nevím, jak to říci, abys to pochopil, tak to asi nechám zase ještě na někdy příště :)

1/ nemluvila jsem ani o energiích ani o výfukových plynech. mluvila jsem v první řadě o těžkých kovech a o dusíku (neobviňuji tě z toho, že tomu nerozumíš, ale přiznám se, že nemám ráda, když někdo mluví o věcech, o kterých nic neví - pak musí přece říct - nemám na to názor, protože nemám dostatečné množství informací. že? :) )
2/ až - jestli se to někdy stane - přestaneš rozdělovat svět na pozitivní a negativní (už jsem měla trochu dojem, že to začínáš chápat, ale asi jsem to popletla? :) - tak si popovídáme o zákonu přitažlivost a o tom "negativním" v zákonu přitažlivosti a ve vortexu obecně. do té doby to asi nebude mít význam :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod watta » stř 01. pro 2010 11:18:49

Petr píše:Ve vysledku tedy dojdeme k tomu, ze vsichni se stejne chovame sobecky.. uz jen spotrebovavanim jakekoliv energie, i tim ze mame zapnute PC, i tim, ze kupujeme cokoliv, misto abychom si to vypestovali, vyrobili, neoblekli protoze tam vsude se nejak spotrebovava energie.. da se to minimalizovat.. ale pak uz je to jen o tom, kam daleko az chceme zajit a ktera hranice je uz dost dobra. A toto je individualni.


Ani o tomto jsem nemluvila. Bohajeho jak tě napadlo, že spotřebovávání energie je sobecké? To jistě ne :) Když by sis to rozebral, došel bys k tomu, proč :idea2:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod watta » stř 01. pro 2010 11:20:21

Petr píše::D
No kdyz jsem jel na sraz, tak jsem u dalnice videl billboard rikajici, ze potrat je vrazda. Tak jsem si rikal, tak i pouziti ochrany a zabraneni vzniku noveho zivota je asi vrazda... a pak jsem se rekl, ze i ti co se pravidelne nemiluji, tak jsou tedy vrahy (mozna dokonce masovymi :))... :) A nebo tedy jestli nejsou tyrani ti, co davaji zrodit detem do takoveho znecisteneho prostredi... kdo se v tom ma vyznat... :donknow: :)


No, vyzná se v tom ten, kdo používá základy logiky, a z tvrzení "potrat je vražda" nevydedukuje "zabránění vzniku nového života je vražda"- To fakt skřípe hodně teda :D :D :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Naše šteští je v našich Vortexech

Příspěvekod Petr » stř 01. pro 2010 12:27:36

chtel jsem ti odpovedet ale nejak uz nemam na co :) v rozvijejich poslednich dvou veci momentalne nevidim nic zajimaveho a ta jedna zajimava - to negativni v zakonu pritazlivosti - zatim nepripada zajimave tobe :) :D tak holt pokracovani az nekdy priste ;).
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Další

Zpět na Abraham: Z výroků (česky)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron