Snaha něco ovládat

Přeložené výroky od Abrahama najdete nyní zde.

Snaha něco ovládat

Příspěvekod Petr » pát 28. srp 2009 13:37:39

Attempting to Control Others Attracts More to Be Controlled... It is easy to understand how you would come to the conclusion that your path to feeling good is through influencing or controlling the behavior of others. But as you attempt to control them (through influence or coercion), you discover that not only can you not contain them - but your attention to them brings more like them into your experience. You simply cannot get to where you want to be by controlling or eliminating the unwanted.

--- Abraham

Excerpted from from Abraham's newest book, The Vortex, Where the Law of Attraction Assembles All Cooperative Relationships


Snahou něco ovládat, si přitahujete více toho, co potřebujete ovládat.....Je snadné pochopit, jak jste došli k tomu, že cesta k tomu, cítit se dobře je skrz ovlivňování nebo ovládání chování ostatních. Ale když se je pokusíte ovládat (skrz váš vliv nebo nátlak), tak zjistíte nejenže je nemůžete mít pod kontrolou, ale také, že vaše pozornost vjenovavá jim vám začne přitahovat více podobných zkušeností. Prostě a jednoduše nemůžete se dostat tam, kam chcete, ovládáním nebo odstraněním nechtěného.

Z nové knihy The Vortex
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2838
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 588
Poděkováno: 1279-krát v 715 příspěvcích

Zpět na Abraham: Z výroků (česky)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron