Bashar: O transformaci a gumičce

Bystrá hbitá mysl, bezpodmínečné srdce, maximální přijetí a kvanta zajímavých informací.

Bashar: O transformaci a gumičce

Příspěvekod Petr » sob 03. črc 2010 9:39:53

Je mnoho, mnoho důmyslných způsobů, jak si neustále vytvářet omezení okole sebe samých. Toto se opírá o fakt, že jste se jako skupina vědomí před velmi velmi dlouhou dobou rozhodli být vysoce zaměření do fyzického materiálna. Co nesla tato volba byla i možnost zapomenout, že jste tvůrci celé své fyzické reality. Hráli jste hru na nepamatování si po tisíce let. Teď si vzpomínáte, probouzíte se, září vám očička a říkáte: "Oh, ono je něco víc, teď si vzpomínám, jak jsem začal tuto hru. Začal jsem tento cyklus před velmi dlouho dobou, a teď jsem na jeho konci. Je čas přejít do nového cyklu radosti, vzpomenutí si a tvořivosti.". Tata volba z vaší strany, toto rozpomínání si, je důvod proč my a podobní jako jsme my, jsou nyní schopni komunikovat s vaší civilizací.

Zatímco jsme pozorovali vaši civilizaci po tisíce let, tak jsme věděli, že budeme muset počakt až se proberete tou negativitou, kterou jste prozkoumávali, tak dlouho, a teď jste se jí probrali. Tento (lidský) život představuje transformační dobu. Tento život je ten, na který jste čekali stovky tisíc let. Toto je transofrační život! Probíhá to nyní na vaší planetě zhruba posledních 40-50 let. A bude to pokračovat v ještě zrychleném tempu dalších 40-50 let nebo více. Jste teď uprostřed transformačního období (1987). Ve skutečnosti jste na hraně transformace do velmi silné, mírumilovné a tvůrčí planety.

Tak silně jak jste byli na negativní straně, tak to je ukazatel toho, jak silně můžete být na pozitivní straně. Představte si, že jste vezmete gumičku a natáhnete ji daleko, daleko do hloubek omezení a negativity tak moc, jak ji jen můžete natáhnout. Nyní začínáte uvažovat o tom prozkoumat tu pozitivní stranu. Co si myslíte, že se stane, když pustíte tu pružinu? Velmi velmi rychle se smrští a přejde stejnou silou daleko daleko na pozitivní stranu.

Z knihy Blueprint for change
přeložil petr@inspiruj.cz
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Zpět na Bashar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků