Bashar: Bezpodmínečná láska

Bystrá hbitá mysl, bezpodmínečné srdce, maximální přijetí a kvanta zajímavých informací.

Bashar: Bezpodmínečná láska

Příspěvekod Petr » ned 04. črc 2010 21:18:38

Lehce jsem korektoval a otitulkoval původní překlad od Satu.
Otázka a odpověď začíná v čase 0"50.




Překlad od Satu pro čtení i bez videa:

O: ... přemýšlela jsem, jestli bys mi mohl říct nějakou "techniku" jak lehčeji vytvářet bezpodmínečnou lásku. Zjistila jsem, že ....

B: Co je to, čemu nedůvěřuješ ve svém životě?

O: Hm, zajímavé ...

B: Děkuji. Vždy mě těší dávat zajímavé otázky. :-)))))
Vůbec myšlenka, že nemůžeš dát bezpodmínečnou lásku je pochybná. Celý ten nápad, že nedůvěřuješ cele událostem, ke kterým dochází ve tvém životě, a že k tomu mají nějaký dobrý důvod, aby se ti děly.

O: ...takže...ha ...

B: Co je to, čemu o sobě nedůvěřuješ, že bys mohla než vytvořit život a jednoduše dovolit tomu životu, aby se rozvíjel bezpodmínečně?

O: Hm...nikdy jsem o tom tak nepřemýšlela.

B: Dobře. Tak o tom tak přemýšlej. :-)))) Jsem rád, že jsem mohl pomoci.:-) To je opravdu všechno o čem to celé je. Celý problém dávání podmínek na věci existuje, protože máš pochybnosti ...

O: hm ...

B: ... o přirozeném plynutí ...

O: hm ...

B: ... rozumíš?

O: takže mám sebe-pochybnosti ...?

B: Ó, absolutně!

O: hm, dobře ...

B: Dokonce i když, v úvozovkách, projektuješ ty sebepochybnosti na někoho jiného. Proč bys atraktovala do svého života někoho, kdo by v tvé terminologii nepasoval do myšlenky bezpodmínečné lásky ? ...
Pamatuj, že jsme řekli: "Když víš, že jsi pozitivně orientovaná, i kdyby někdo ve tvém životě, i kdyby měli vědomé pohnutky být na tebe negativní, ty budeš mít z toho pouze pozitivní efekt, z čehokoli, co by udělali ve smyslu jejich negativních záměrů s tebou."

O: hm ...

B: Takže když víš, že jsi tak orientovaná /pozitivně/, pak VÍŠ, že to je všechno co získáš: pozitivní výsledek-efekt. Protože to je filtr, který jsi pro sebe vytvořila... tak čemu potom nedůvěřuješ? Můžeš pak být pro ně bezpodmínečnou láskou, protože TY VÍŠ, že oni tě stále vidí /v jejich realitě/, protože byli atraktováni do života někoho, kdo je ochotný být pro ně pozitivním reflektivním příkladem té lásky, a proto ty též vidíš je /ve své realitě/. Rozumíš? Ty víš, že oni ti i přesto slouží a ty pak ... sloužíš také jim.

O: Ano. Děkuji.

B: ...dokonce třeba některé individuality mohou nakonec získat poznání ... a mohou říct: "....ať jsme se snažili dělat cokoli, ... vždy jsi voněla jako růže." :-))))

O: chi chi chi ...:-)))))

B: "...jak to děláš? "

O: hi hi hi ....:-))))

B: "Bezpodmínečnou láskou" bude tvoje odpověď. "Óh. Nauč nás ji! " ... mohou pak říct oni. A ty toho pak budeš schopná. Rozumíš?

O: Ano. Děkuji.

B: Uvolni se!

O: Dobře.

B: První věc pro bezpodmínečnou lásku je uvolnit se. :-))))

O: Dobře. ha ha ha ...:-))))

B: Důvěřuj si. Vždyť víš, co děláš, i když ses mohla vytvořit jako oddělené vědomí a pak vytvořila část toho vědomí, aby se podívalo, jestli je nevědomé o tom, co samo dělá.....:-)

O: Správně :-)

B: Zmírni všechny ty definice, rozptyl všechny ty oddělenosti, uvolni všechna ta "nejde" a dovol jim, aby se rozpustily do jednoho Vědoucího Já.

O: Hm....

B: Něco "nejde" se objeví pouze, když vytvoříš definice, že je vice odloučení a dděleností, takže jasně, že se objeví "nejde". Samozřejmě, že jsou vytvořené pochybnosti, když ses vytvořila, aby ses podívala, jestli jsi oddělená "kousků", ze kterých ses vytvořila. Samozřejmě, že pak budeš mít pochybnosti, samozřejmě, že pak budeš mít víc podmínek. Budeš toho mít víc na řešení.

O: ha ha ha ...:-))))))))

B: Dovol všem těm "nejde" rozpustit se zpět do jednoho, které je celé před tebou, celé v tobě. Lehce, jednoduše, jasně, v něco zcela zřejmé. Pomohlo ti to?

O: Ano, děkuji.

B: Děkuji velmi pěkně.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
AlfaScorpii, Jana

Zpět na Bashar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron