Svět Essesani

Bystrá hbitá mysl, bezpodmínečné srdce, maximální přijetí a kvanta zajímavých informací.

Svět Essesani

Příspěvekod Petr » pát 23. črc 2010 8:51:26

Pokud někdo nemusí mimozemské civilizace, tak to klidně může brát jako úryvek z nějaké sci-fi knížky, na inspirativnosti informace to nic ubírat nebude :)

Essesani je civilizce, které je součástí channelovaný/kanálovaný :) Bashar.
Vynechám zatím původ Essesani a jejich vztah k lidem, ale spíš mě zaujal jejich "životní styl". Tak zatím jsem narazil na toto:

- nepotřebují jíst, ani spát - i když to kdysi museli, asi tak jak dnes lidé, tak evolučně posunuli do tohoto pro ně zajímavého stavu...
- neplánují, řídí se čistě synchronicitami - toto je asi nejinspirativnější a nejzajímavější...nechodí do práce, dělají co je baví a kdy je to baví. neorganizují třeba koncerty, ale když se prostě sejdou a mají chuť si zahrát tak si zahrají, kdo má chuť poslouchat, tak toho synchronicity k nějaké hudebnímu dýchanku přivedou. Neplánují sezení s Daryllem nebo jiným chanellerem, synchronisticky se to vždy odehraje v ten čas, kdy se jim to hodí.
- nemají vládu, mají organizaci pro podporu synchronicit - tj. zprostředkovávání toho, co kdo kdy zrovna potřebuje.
- i když mají jazyk - komunikují nyní hlavně telepaticky
- na jejich planetě se již nevyskytují budovy, kromě několika velmi jednoduchých podpůrných budov
- nemají klasické svazky dvou lidí - všichni žijí v jednom velkém manželství
- již nerodí děti, ale energeticky je tvoří (nebo se tvoří..)
- dospívají ve věku 3 let, kdy jim starší předávají telepaticky některé své zkušenosti a zážitky
- nemají klasickou paměť - vždy ví přesně to, co potřebují vědět v moment, kdy to potřebují vědět
- dožívají se v průmětu 300 let
- jejich atmosféra má vyšší obsah kyslíku, jejich slunce je zeleno-žluté
- (satu) Bashar říká, že MY /pozemšťané ze Zemegule/ jsme stvořili je /Essesany/ v naší potenciální budoucnosti jako hybridy mezi Gray a člověkem, že jsou vysocí cca 150 cm a že mají kůži bílou /ne šedou/
- (satu) Bashar též říká, že MY společně s jejich civilizací Essessani a s civilizací ze Síria tvoříme Trinitu, která je propojená v procesu Vzestupu, ve kterém už společně jsme ....a že v potenciální budoucnosti by nás měla na Zemi nahradit jiná civilizace, která je teď ve stavu "vývoje", odpovídajícího naší Renesanci ...
- (satu) Bashar dále říká, že naše Země bude oficiálně členem Mezihvězdné Asociace v r. 2050, do té doby dojde k otevřenému hromadnému kontaktu s různými civilizacemi, a oni /Essesani/ nebudou první, ale až třetí v pořadí, kteří nás fyzicky na planetu naši gulu přijedou otevřeně navštívit ....
- mají na planetě také zvířata, některá podobná našim, jiná ne. Jen se navzájem nezabíjí (je na to takový hezký cizí slovo, ale teď si nevzpomenu :) ), ale to neznamená, že jsou lepší nebo horší...

další budu postupně přidávat, jak na ně narazím :ahoj:
Naposledy upravil Petr dne stř 20. říj 2010 8:34:01, celkově upraveno 7
Důvod: doplněno
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » pát 23. črc 2010 19:54:51

Nějak mi tam hapruje ten koncept "planeta" (Bashar is a multi-dimensional extra-terrestrial being). Nebo je to dobré chápat jen nějak symbolicky tak, aby se to nám odkojeným fyzickou realitou a jejími koncepty lépe chápalo? Mimochodem, odkud ty informace Petře máš?
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » pát 23. črc 2010 20:29:25

uz jsme se o tom na srazu trochu bavili s Lukasem a vypada to, ze jsem mel spis pravdu ja, i kdyz tam jsme se navzajem presvedcili, ze vlastne ma pravdu on :D.

No tak jak jsem to nyni pochopil, tak Bashar je vylozene fyzicka bytost. Nevim co ted presne znamena mutlidimenzionalni, kazdopadne komunukuje a asi se i pohybuje skrz dimenzemi. Darryl obcas muze kanalovat nekoho jineho viz to tema neBashar, ale tam je to zretelne znat. Jinak rikal ze komunikuje on, a zaroven telepaticky pripouslouchava rada dalsich bytosti z jejich civilizace. Navic on muze ve stejny cas komunikovat s nimi.

Jinak co vim tak rozhodne maji planetu, ale vetsinou ziji v lodich (alespon on na 100%). O planete jiz parkrat mluvil.. je to cista zdrava priroda s velkou prevahou vody, oceanu.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » pát 23. črc 2010 20:44:31

Hmm.. Zajímavé, pojímal jsem Bashara spíš jako Setha a ten je opravdu multidimenzionální (v mém pojetí chápání působí v mnoha dimenzích (otázka je, jak vlastně správně chápat slovo dimenze)) a tudíž není úzce zameřen na fyzickou existenci. Ale ono to v podstatě není nutný předpoklad pro nemožnost prostupovat do jiných dimenzí, pakliže je vědomí příslušně rozšířené.
Sakra, já se snad začnu učit channeling, mám asi tak bilion otázek :D
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » pát 23. črc 2010 20:48:51

ted jsem poslouchal jednu Private session, kdy mel Bashara k dispozici jeden (docela znaly) clovek, tak to bylo zajimavy :thumb:, protoze jinak se ty otazky prekryvaji a nejdou casto moc do hloubky, nez kdyz ho ma jeden clovek (one-to-one) na delsi cas.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » pát 23. črc 2010 20:52:41

Oni jsou sice fyzicti, ale celkem vyvynuti, takze toho uz umi spoustu :D (to by bylo na dlouhy vycet)... Mam dojem, ze jsem zaslechl, ze jsou nyni v kvazi-fyzicke forme.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » pát 23. črc 2010 21:00:16

Petr píše:Oni jsou sice fyzicti, ale celkem vyvynuti, takze toho uz umi spoustu :D (to by bylo na dlouhy vycet)... Mam dojem, ze jsem zaslechl, ze jsou nyni v kvazi-fyzicke forme.


Nojo, umím si to představit :-) V podstatě o něčem podobném psal i Monroe. Zase další dobře se doplňující díl.
Tedy asi si zajedu do států popovídat si privátně s Basharem :) Právě že pro mě je většina otázek dost klouzajících po povrchu, já bych směřoval do podstatně větší hloubky, kam by mně až chápání stačilo :D
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod amp » pát 23. črc 2010 23:23:22

AlfaScorpii píše:Nojo, umím si to představit :-) V podstatě o něčem podobném psal i Monroe. Zase další dobře se doplňující díl.
Tedy asi si zajedu do států popovídat si privátně s Basharem :) Právě že pro mě je většina otázek dost klouzajících po povrchu, já bych směřoval do podstatně větší hloubky, kam by mně až chápání stačilo :D


mohol by si prosim napisat nazov knihy a cele meno toho Monroa, dik :)
Uživatelský avatar
amp
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte 09. úno 2010 13:38:01
Poděkoval: 121
Poděkováno: 72-krát v 35 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod LuKas » sob 24. črc 2010 11:08:23

:happy:
Naposledy upravil LuKas dne ned 07. lis 2010 18:10:18, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
LuKas
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Petr » sob 24. črc 2010 11:22:12

To byli asi jiní ;)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod LuKas » sob 24. črc 2010 11:30:32

kuurna..ten Petr z toho Vortexu snad nikdy nevypadne :lol: 2010 11:22:12
Uživatelský avatar
LuKas
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod vostalpetr » sob 24. črc 2010 11:30:48

Asi se tam přestěhuju,

jednak tam člověk ušetří za jídlo,
takže vlastně ani nemusíte do sámošky nakupovat
(dneska jsem byl nakupovat, jako obvykle všichni stupidové platí kartami, což trvá třikrát dýl než platit penězmi,
tedy pět lidí před vámi vám přidá pět minut ve stupidní frontě, ve finále spadne systém ((každou cvíli, tedy vlastně pokaždé, když omylem vlezu do sámošky))

jednak tam jsou všichni anachisti, takže tam nemají nablblou politiku, takže se můžete řídit pěkně podle sebe a ne podle většiny

a jednak tam pořádají swigers party, což je zajímavější než nudný sex dvou lidí...

(už se těším až vypadnu z tohohle nablblýho světa opičích humanoidů, kterým jdou vcelku dobře opičárny a život v tlupě pod vedením zkušeného politického vůdce a budu si užívat ve světě essesani, proti tomuhle peklu to bude božský ráj...)



:ahoj4:
(never again)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod amp » sob 24. črc 2010 13:42:39

vostalpetr píše:Asi se tam přestěhuju....


:cooool: :lol:
Uživatelský avatar
amp
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte 09. úno 2010 13:38:01
Poděkoval: 121
Poděkováno: 72-krát v 35 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 24. črc 2010 17:48:48

amp píše:mohol by si prosim napisat nazov knihy a cele meno toho Monroa, dik :)


Jasně že mohl :-) Celé jméno je Roberta A. Monroe. Jedná se o amerického autora,pro mně velice oblíbeného, který astrálně cestoval (i když on sám tenhle pojem mám pocit použil ve svých knihách jen jednou nebo dvakrát, zásadně používá termín "Out of body experience") a napsal o tom hodně zajímavé knihy, celkem tři, přičemž ta první není zase tak zjímavá (popisuje svoje začátky a protože v té době ještě nic moc nechápal, tak ta kniha nemá moc informační přínos), mnohem zajímavější jsou druhá a třetí kniha, kde se už "procestoval" hodně daleko a hlavně dost toho poznal. Navíc vybudoval i svoje výzkumné středisko, kde pomocí synchronizace hemisfér rozdílnými frekvencemi uváděl lidi do rozšířeného stavu vědomí (a o ničem jiném to tzv. astrální cestování není) a např. i skrze ně channeloval jiné entity.
Z mého hlediska se to hodně doplňuje např. se Sethem i Basharem a víceméně to, co Seth popisuje teoreticky, Monroe zažil prakticky. Ale pochopitelně pro Setha znalých lidí (a já vím, že jis ho četl :-)) to už nemá takový "vow" efekt, jako pro mě, který jsem to četl mohem dřív než Setha. Spíš asi jen tak pro zajímavost.
Mimojené se taky dostal do (jedné z možných) budoucnosti a to, jak zaznamenal stav lidské civilizace v té době je docela podobné té tzv. Essesani (něco jako polofyzická forma atd.)

Ty knihy jsou "Daleké cesty" a "Návrat k pramenům" z nakladatelství Lott
viz. http://www.lott.cz/daleke_cesty.html
http://www.lott.cz/navrat_k_pramenum.html
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli AlfaScorpii za tento příspěvek:
amp, MartinesLuggi

Re: Svět Essesani

Příspěvekod vostalpetr » sob 24. črc 2010 18:25:30

Ale pochopitelně pro Setha znalých lidí (a já vím, že jis ho četl :-)) to už nemá takový "vow" efekt, jako pro mě, který jsem to četl mohem dřív než Setha.
.............................................................................................................................

no na mě to bude mít "VoW" efekt až teprve tehdy, až tam budu mít trvalý bydliště,

do tý doby jsou to jen kecy, podobně jako křestanský nebe, muslimskej ráj, komunistickej ráj, apd.

ostaně, k čemu vám to je, když třeba váš soused má limuzínu, obrovskej barák, tryskáč a dvacet milenek,
a vy přitom bydlíte ve smradlavým podnájmu, platíte daně a jezdíte trabantem a o vaší starý už radši ani nebudu psát,
no samozřejmě, můžete o tom číst v Blesku a snít o tom, že možná jednou někdy někde v budoucnu...

( a to ani nemluvím o tom, že VOW efekt má pouze přítomnost ted a tady (i když v tomto případě jde pouze jen o spisovatelskou nadsázku, v přítomnosti jste prostě jen doma)


PS.
neberte mě pěkně prosím vážně, já když čtu o astrálníám cestování, tak to má na mě vždycky nasírací efekt,
asi taknějak podobně, jako když mě napadne taková blbost, že pojedu na zimu do indie a budu se tam mít líp...
vpodstatě jsem vás jen chtěl trošku pobavit svým negativním náhledem :writting:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 24. črc 2010 19:03:25

Jasně, chápu :-)

No za sebe říkám, že já si spokojeně žiju v téhlé realitě, tady a teď a nějak nepotřebuji se sťehovat do jiných dimezní, časů či civilizací.
A jediné, o co víceméně usiluji, je mít limuzínu, obrovskej barák, tryskáč a dvacet milenek :D

(Samozřejmě mě berte s rezervou :-))
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod amp » sob 24. črc 2010 19:59:25

a ja za seba hovorim, ze uz mi chyba iba ten medzidimenzionalny tryskac, pretoze navstivit vesmirnych ludi . cz je moj neuskutocneny sen a hlavne si to tu a teraz chcem maximalne uzit :angelwing: :D
Uživatelský avatar
amp
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte 09. úno 2010 13:38:01
Poděkoval: 121
Poděkováno: 72-krát v 35 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Jana » ned 25. črc 2010 5:24:54

amp píše:..navstivit vesmirnych ludi . cz je moj neuskutocneny sen..

Klidně se s Tebou sejdu, taky bydlím ve Vesmíru.

:ahoj3:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
Ida

Re: Svět Essesani

Příspěvekod amp » ned 25. črc 2010 16:01:32

Jana píše:
amp píše:..navstivit vesmirnych ludi . cz je moj neuskutocneny sen..

Klidně se s Tebou sejdu, taky bydlím ve Vesmíru.

:ahoj3:


Myslis ako konkretne s Astarom resp. Ptaahom ? :koukam:
Uživatelský avatar
amp
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte 09. úno 2010 13:38:01
Poděkoval: 121
Poděkováno: 72-krát v 35 příspěvcích

Re: Svět Essesani

Příspěvekod Jana » ned 25. črc 2010 16:36:43

amp píše:Myslis ako konkretne s Astarom resp. Ptaahom ?

Tyhlety neznám, ale znám plno jiných lidí,
kteří jsou taky fajn a taky tady bydlí
ve Vesmíru konkrétně
na Zeměkouli.
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
Ida, watta

Další

Zpět na Bashar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron