Bashar: Eneagramový kruh

Bystrá hbitá mysl, bezpodmínečné srdce, maximální přijetí a kvanta zajímavých informací.

Bashar: Eneagramový kruh

Příspěvekod Petr » úte 27. črc 2010 16:56:25



Je to zvláštní, ale má to na mě uklidňující a naplňující efekt.. takže pro zajímavost sdílím.

Kratký překlad:

Čte se od středového symbolu. Pokračuje se, do pravého horního rohu, pak dolů, v dolním rohu doleva na druhou stranu, pak nahoru, pak ke střednímu hornímu symbolu a zpět do středu.

A znamená to:

Překlad z obrázku:
Ze svého vnitřního já, ze svého středu, skrz zrak, zvuk, hmat a cit manifestuji cestu, okna a dveře do neznámého, které mě vždy vede zpět do svého já.

Překlad z videa:
Všechno začíná ve středu a vychází z něho. A ve fyzické realitě, otevřete své oči, používáte vaše ruce a zrak a sluch, a vstřebáváte všechny tyto věci, a pak skrz symbol vody, uprostřed dole, to transformujete. Skrz emoce, skrz vodu, skrz flexibilitu, transformujete. A jak transformujete, tak tvoříte cestu, která vede k oknům a dveřím do neznámého. A přesunutím do neznámého vede do středu vás. A to je klíčové si zapamatovat. Předefinovat neznámé z toho, z čeho máte strach na něco, co vede do středu vás a co vám vždy odhalí, bez ohledu o jakou zkušenost se jedná, více sebe a povede vás k hlubšímu porozumnění sebe ve více oblastech.

Obrázek
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Bashar: Eneagramatický kruh

Příspěvekod AlfaScorpii » úte 27. črc 2010 17:22:15

Zajímavé, ty symboly jsou znaky fénického písma, předchůdce prakticky všech dnešních písem (kromě čínského a možná korejského).
viz.: http://www.phoenician.org/alphabet_phoenician.GIF

PS: To bude zase voda na mlýn Watty, že je to jen podvodník :-)
Naposledy upravil AlfaScorpii dne úte 27. črc 2010 17:26:06, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Bashar: Eneagramatický kruh

Příspěvekod Petr » úte 27. črc 2010 17:25:30

Dobrej postreh :)
Ja jsem nenapsal, ale je to ve videu. Jsou to skutecne symboly ze stareho fenickeho pisma. Mluvi tam o to, ze je pouzili protoze k nim mame stale jeste podvedome vztah, a obejde se tak na chvilku racionalni mysl.

A kdyz koukam na ten link, tak to presne sedi, jak je ten obrazec prevypraveny. ;)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Bashar: Eneagramatický kruh

Příspěvekod AlfaScorpii » úte 27. črc 2010 17:27:02

Aha, já jsme se na to video nedíval, jen mě to uhodilo do očí, tak jsem to hned napsal :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích


Zpět na Bashar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků