Bashar: Imaginace

Bystrá hbitá mysl, bezpodmínečné srdce, maximální přijetí a kvanta zajímavých informací.

Bashar: Imaginace

Příspěvekod satu satu » stř 08. zář 2010 22:22:18

Bashar: Dobrý den, jak se máte?

Publikum: potlesk .....

B: Beru to jako OK. :-)

P: ha ha ha.....:-)))

B: Děkujeme každému z vás jednotlivě a všem vám kolektivně za spoluvytvoření této interakce. Opakujeme znovu. Pokaždé, když vaše civilizace takto komunikuje s naší civilizací, vytváří se spojení, most ve 3D realitě, ve které my můžeme vzájemně interaktovat víc a víc blízce, víc a víc okamžitě. Tak vám děkujeme za toto spolu-vytváření tohoto nového paradigmatu, této nové reality, ve které se můžeme všichni společně učit se si hrát. Dnes bude tato diskuze o imaginaci=představivosti. Mnohokrát jsme o představivosti mluvili, ale dnes chceme tento koncept trochu rozšířit. Upozorňovali jsme vás na synchronicity v mnoha slovech, které existují v různých jazycích na vaší planetě. Rozumíme, že jazyk, kterým mluví channel /Darryl Anka/ je angličtina a v tomto kontextu opět připomínáme synchronicitu slova představivost = imaginace = IMAGINATION.

I - M A G I - N A T I O N

I - MAGI - NATION

JÁ - jsem - KOUZELNÍK - jsme - NÁROD

JSME NÁROD KOUZELNÍKÚ !

JSTE NÁROD KOUZELÍKÚ! To jste! A můžete použít vaši představivost k vytvoření takového druhu národa a světa, který preferujete. Imaginace je nesmírně mocný nástroj a budeme mluvit o tom, jakými způsoby se to děje. A jak můžete použít vaši obrazotvornost velmi mocným způsobem a dovolit vytvořit takové změny. Budeme mluvit o tom, jakými způsoby se to děje. A jak můžete využít vaši představivost velmi mocným způsobem k tomu, abyste dovolili a vytvořili ty druhy změn, které byste preferovaly, aby byly reprezentovány ve vašich životech individuálních a také ve vašich životech kolektivních a globálně. A pak, když se přesunete do kosmu, do hvězd a nakonec se spojíte s námi /Bashar říká, že společně s jejich civilizací Essessani a s civilizací ze Síria tvoříme Trinitu, která je propojená v procesu Vzestupu, ve kterém už společně jsme ....a že v potenciální budoucnosti by nás měla na Zemi nahradit jiná civilizace, která je teď ve stavu "vývoje", odpovídajícího naší Renesanci - pozn. překladatelky/ zjistíte, že představivost bude hrát velmi klíčovou roli ve vašich schopnostech tvořit.

Tak začneme. Nejprve vám připomeneme, že jsme mluvili o myšlence, že představivost je kanál mezi vaší Vyšší Myslí a Fyzickou myslí. Je to potrubí, přes která s vámi vaše Vyšší Mysl komunikuje a přes které vy, jako fyzické bytosti, fyzické personality použítím představivosti, která přichází z Vyšší Mysli do vašich fyzických životů, abyste je upravili a změnili způsoby, které více odpovídají vašemu nadšdní, vaší radosti a vašim preferencím. Nebo ne! Je na vás použít to pozitivně nebo negativně. Je to na vás! Ale obrazotvornost je klíč k tomu, abyste dovolili být v souladu s tím, aby se to stalo. A když jste ochotni použít vaši představivost bez filtrování komunikace s vaší Vyšší Mysli přes systém víry, který obsahuje strach, zjistíte, že výsledek může být vždy pozitivní a že můžete vždy zvětšovat a rozšiřovat to v jakémkoli směru a v kterékoli oblasti vašeho života. Jakékoli. Cokoli. Je to jedno. Znovu připomínám, Vyšší Mysl má dalekosáhlý rozhled, stojí na vrcholu hory, vidí všechny možné cesty, kterými můžete v životě jít a vede vás cestou nejmenšího odporu, cestou, která je nejvíc "vy sami", skuteční vy! Jak jsme mnohokrát řekli, vibrace nadšení, vibrace radosti, fungují jako ručička kompasu. Je to váš magnetický sever vašeho Pravého Já, když následujete vaše nadšení, když následujete to co máte rádi, následováním, směřováním té ručičky tím směrem, pouze tím směrem, budete vždy kompletně, čistě a jasně na cestě, která je nejvíc VY- vaše pravé jádro, přirozené, skutečné JÁ. Vaše představivost je kanál, přes který vás vaše Vyšší Mysl může vést. Velmi lehce, pokud dovolíte, aby to bylo bez námahy. Což můžete. Fyzická mysl pak volí ve fyzické realitě různé způsoby jak aplikovat tyto myšlenky přicházející z Vyšší Mysli, které jsou příjemné též pro fyzickou bytost, kterou jste, pro fyzickou personalitu, kterou jste. A vy se naučíte pracovat v koncertu jako celá bytost, jako celá osoba s Vyšší Myslí. Protože když si fyzická mysl myslí, že musí všechno vymyslet - jak se to může zařídit, co musím udělat, aby to fungovalo, jak mám dát všechno dohromady, aby se to stalo - pokud si fyzická mysl myslí, že je jediná, která to má na starosti, bude spálená, bude přetížená, bude unavená. Protože fyzická mysl není vytvořená aby věděla, JAK se věci stanou. Fyzická mysl je vytvořená vědět pouze CO SE STALO! Jde o to důvěřovat Vyšší Mysli, že vám to dá vědět. Že když vám Vyšší Mysl posílá informace, které vás posunují směrem vašeho nadšení a vy volíte důvěřovat, že co vám Vyšší Mysl říká je, že následováním svého nadšeníbude postaráno o to JAK se to stane, protože Vyšší Mysl VIDÍ, jak se tam dostaneš a překládá skrze představivost fyzické pocity vzrušení, radosti, nadšení a lásky. Tak Vyšší Mysl mluví s fyzickou Myslí. Přes kanál vaší představivosti, přes tyto pocity, vibrace, energie a obrazy.
Uživatelský avatar
satu satu
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 23. čer 2010 18:17:23
Poděkoval: 1
Poděkováno: 14-krát v 7 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli satu satu za tento příspěvek:
amp, Dagmar, Petr

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod Petr » stř 08. zář 2010 22:51:24

zkusil jsem objevit synchronicitu slova představivost v češtině a napadlo mě toto:

Představivost = PŘED STAV ... tj. před tím než něco nastane, tak si ten stav musíme před-stavit, aby mohl nastat... vytvořit si tuto PŘED-STAVu.

:cooool: :wow:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
amp, Dagmar

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod Ladislav » čtv 09. zář 2010 7:47:01

Petr píše:zkusil jsem objevit synchronicitu slova představivost v češtině a napadlo mě toto:

Představivost = PŘED STAV ... tj. před tím než něco nastane, tak si ten stav musíme před-stavit, aby mohl nastat... vytvořit si tuto PŘED-STAVu.

:cooool: :wow:


Pokud si viděl, nebo slyšel, záznam představení, Jaroslava Duška, 4 dohody - tak tam je těchto "synchronicit" (úžasný slovo :P ) mraky. :thumb:
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » čtv 09. zář 2010 9:11:41

Já jen k tomu dodávám,
že spoléhat se na prozřetelnost Vyšší Mysli je dost neprozřetelný,

Hitler to s Prozřetelností a svou válečnou tvorbou dotáhnul cestou nejmenšího odporu bleskové války až k Moskvě,
kde mu pak Prozřetelnost zcela neprozřetelně nakopala zadek až do Berlína

píšu to sem jen občas, ale nezapomente:

Bůh je cvok, Vyšší Mysl je ještě vyšší cvok, ale největší cvoci jsou lidi, co se na ně spolíhaj... :happyroll:



((já vám povím, jak to funguje v obyčejným životě,
jakmile se vám začnou plnit všechna vaše přání,
tak vaše fyzická mysl začne pochrupávat na vavřínech slávy a přestane vidět to co vidět má,
totiž přestane vidět CO SE STALO a v ten moment vaší nedbělosti vám Vyšší Mysl nakope zadek....
Takže: LIDÉ BDĚTE !!!

Já se taky na gauči nepoflakuju jen tak ledabyle, nýbrž neustále alespon jedním okem sleduju odkud co přiletí...))
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod watta » čtv 09. zář 2010 11:14:31

aha, vyšší mysl je tedy něco, co nejste - zajímavé rozkouskování :) v takovém světě je představivost určitě výtečná záchrana. četla jsem v knize "Uvnitř neolitické mysli", že cromagnonci se před malováním hlubokovýznamových ornamentů a průběhu lovů - které si takto před - stavovali - aby jim potom učinili průchod - uváděli do transu :) nevěřím tomu, ale když čtu toto vlákno, napadá mě, že to možná opravdu potřebovali, protože bez toho by toho nebyli schopni :idea2: svět je opravdu pestrý, jak je vidět :kvetina:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » čtv 09. zář 2010 11:47:19

aha, vyšší mysl je tedy něco, co nejste - zajímavé rozkouskování :)
..............................................................................

Všechno je Já (Bůh),
ale pokud se pozorností uvědomuju jako já (tak si nejsem vědom Já)

Osoba ve snu taky nic neví o tom snícím jenž sní tento sen,
a tak osoba si žije svůj snový život, jenž považuje skutečnost samu,
sen samozřejmě existuje, ale není skutečný, to jen vědomí "vykouzlilo" snovou osobu a snový svět
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod watta » čtv 09. zář 2010 11:49:26

? :) to je hodně oldschůlové pojetí existence :) takhle to opravdu vidíš?
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » čtv 09. zář 2010 11:58:00

watta píše:? :) to je hodně oldschůlové pojetí existence :) takhle to opravdu vidíš?


starýho psa nový kousky nenaučíš...

jak to vidíš ty???
(tedy nemám na mysli starýho psa ale tu njůschůl)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod watta » čtv 09. zář 2010 15:22:13

no já se ptám, jestli to tak opravdu vidíš ty, protože ten konkrétní veršík ("Osoba ve snu taky nic neví o tom snícím jenž sní tento sen,
a tak osoba si žije svůj snový život, jenž považuje skutečnost samu,
sen samozřejmě existuje, ale není skutečný, to jen vědomí "vykouzlilo" snovou osobu a snový svět")
pochází z nějaké psychologické učebnice.

pakliže se tedy shodneš s nějakou takovou učebnicí, je to pro mě opravdu zajímavé. máš tedy takovou nějakou zkušenost?

ten oldskůl - byl myšlen tak, že toto se říkávalo v common sense před nějakými... no už docela uběhlými lety. stejně tak jako se říkávalo, že lidé trpí oidipovským komplexem, když jako děti neudělají to a ono, či když se na ně maminka v pěti letech neusměje - nebo něco na ten způsob. vždycky to chvíli trvá, pár desetiletí nebo let, než se to překoná, sledovat to je vtipné :) ale neznám, alespoň osobně, moc lidí, kteří by si tyhle "kecy" - s prominutím - opravdu sami mysleli - tj. interiorizovali je, což samozřejmě mohou a neříkám, že to tak nemohou vnímat, ale musí k tomu existovat vlastní zkušenost. jestli máš vlastní zkušenost s tím, že jsi snová osoba, kterou vykouzlilo vědomí, tak je to zajímavé. vždycky jsem si myslela, že vědomí a nevědomí jsou jenom pomůcky pro roztřídění psychologů. dnes jsem ráno narazila na to, že tak možná majorita populace opravdu svět vidí - zajímavé :) takže mě připadá zajímavé i to, že je schopen se někdo vnímat jako snová osoba :meditace: pro mě to asi není dostatečně představitelné. moje "Já" se takhle dramaticky smrtí nemění.
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » čtv 09. zář 2010 16:20:59

takže mě připadá zajímavé i to, že je schopen se někdo vnímat jako snová osoba :meditace: pro mě to asi není dostatečně představitelné. moje "Já" se takhle dramaticky smrtí nemění.
................................................................................................................................

No jakápak dramatická změna ?

Já jsem já stále i po probuzení ze sna,
akorát když se probudím, tak zmizí to moje ztotožnění se snem, s tím omezením, že já jsem v nějakém snovém časoprostoru a že jsem nějaká konající osoba,
samozřejmě, vostalpetr bude ztracen, jeho vlastnosti budou ztraceny a jeho životní příběh bude ztracen...

V meditaci to vypadá asi takto,
najednou ty jako osoba začneš "mizet" a ztrácet se,
nebot pozornost se dostala do přítomnosti, takže nelze sledovat ani sebe sama (já) v časoprostoru snu, nebot pozornost spočívá ztažená ve Zdroji, takže pokud se nelekneš a nedostaneš strach, tak tvoje sebeuvědomění "já jsem" za které jsi se mylně považovala a s kterým jsi se ztotoožnila zmizí,
podobně jako zmizí tvoje ztotožnění se snovou osobou, když se probudíš ze sna...

Není to tedy jen nějaká teorie či filozofie, je to zkušenost, že když uděláš toto, tak se stane toto...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod AlfaScorpii » čtv 09. zář 2010 18:41:31

Mně tohle taky přijde jako hodně "oldschůl". Především ta terminologie "snová osoba", "snová realita", které dávájí pocit, jako kdyby tohle byl jen taková nedůležitá iluze, skoro až podřadná, omezující omyl, který je třeba prohlédnout a vymeditovat se z něho.
Neříkám, že meditace není dobrá, je to vynikající prostředek pro zastavení rezistence a umožnení proudění zdrojové energie, ale smysl existence zde jen v tomhle nespočívá.
Dle mě je naopak fyzická realita zcela nenahraditelné prostředí pro vnímání a nabízí způsoby existence a rozvoje, které jiné nenabízejí. Proto je dobré si život v 3D řádně užít, ale samzřejmě nestat se jím posedlý :-)

Mimochodem dle mě nic nebude ztraceno, ale vostalpetr bude nadále integrální součástí Tvého poznání a zkušenosti, ačkoliv se na ní po smrti již nebudeš soustředit.
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » čtv 09. zář 2010 19:29:40

Mně tohle taky přijde jako hodně "oldschůl". Především ta terminologie "snová osoba", "snová realita", které dávájí pocit, jako kdyby tohle byl jen taková nedůležitá iluze, skoro až podřadná, omezující omyl, který je třeba prohlédnout a vymeditovat se z něho.
.......................................................................................................................

Tedy to je vcelku NJŮSCHŮL,
tedy spíše inovovaná OLDSCHŮL,

problém s důležitostí snu máš jen tehdy, když se považuješ za za osobu ve snu,
před naroozením a po smrti tě tohle teda fakt netrápí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod AlfaScorpii » čtv 09. zář 2010 19:48:38

vostalpetr píše:problém s důležitostí snu máš jen tehdy, když se považuješ za za osobu ve snu,
před naroozením a po smrti tě tohle teda fakt netrápí...


Jaký problém? Mě to netrápí ani po narození a před smrtí :D Snovost reality vůbec nemám potřebu řešit (kromě tohohle kecání na netu).
Ano, z určitého úhlu pohledu je to jen iluze, představa, hologram, třeba sen, chceš-li, ale to mi ani v nejmenším nebrání v tom, abych si jí užíval ;)

Mimochodem, můžeš mi říct, proč si vlastně myslíš, že jsi se narodil do téhle problematiké snové reality? Tedy v podstatě jaký podle Tebe smysl života?
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod watta » čtv 09. zář 2010 20:09:26

AlfaScorpii píše:Mimochodem dle mě nic nebude ztraceno, ale vostalpetr bude nadále integrální součástí Tvého poznání a zkušenosti, ačkoliv se na ní po smrti již nebudeš soustředit.


no právě. tohle vidím taky tak. nazývat to snem mi připadá stejné, jako kdybys nazval snem večeři (tj. tvé požívání a užívání si jídla), protože při ní se soustředíš na jídlo a nepřemýšlíš třeba o tom, co jsi dělal před třemi lety. nevěnuješ se vždy celé své osobě, ale jenom její části - při večeři třeba té, která má hlad a chuť. ale pravděpodobně se nebudeš domnívat, že díky tomu, že existují i jiné části tvé osobnosti, které zrovna nejsou ve stavu aktivního vědomí, je právě ta večeře část snová, jenom proto, že jsi ji chudinku zrovna uvědomuješ.

zajímavé by bylo, kdyby nebylo odlišné pouze vnímání naší reality, ale i reality samotné. pochopitelně že se dá namítnout, že nejrozumnější konstrukt je, že jsou odlišné oboje, protože vnímání a realita nejsou de facto různé pojmy. ale v takovém případě, zcela do důsledků, existuje nekonečno (minus jeden) velkých třesků, stejný počet vesmírů, jeho vývojů i zániků, v takovém případě by stejné množství různorodých realit existovalo po jakékoliv smrti :happy:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod Jana » pát 10. zář 2010 5:09:49

AlfaScorpii píše:imochodem, můžeš mi říct, proč si vlastně myslíš, že jsi se narodil do téhle problematické snové reality?

Pokud víš, že to je snová realita, může být ještě problematická?
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » pát 10. zář 2010 5:58:59

Mimochodem, můžeš mi říct, proč si vlastně myslíš, že jsi se narodil do téhle problematiké snové reality? Tedy v podstatě jaký podle Tebe smysl života?
..............................................................................................................................................

No tohle nikdo moc přesně neví,
i když samozřejmě existují tisíce odpovědí,

ale jedna odpověd mi přijde vcelku rozumná, v podstatě odpovídá na to, proč Bůh stvořil vesmír.

řeknu to poněkud jednodušeji, Bůh, který je nesmrtelný, věčný atd, je také dokonalý, tedy je plnost sebe sama a tudíž mu nic nechybí, ale k tomu aby Bůh byl plně DOKONALÝ, aby byly vyčerpány všechny možnosti dokonalosti je třeba aby Bůh byl NEDOKONALÝ, tedy ÚPLNÁ DOKONALOST ZNAMENÁ BOŽSKOU DOKONALOST A BOŽSKOU NEDOKONALOST,
tedy Bůh omezí sám sebe, jako představu člověka, psa, kočky, kamene, planety, apd a zkouší všechny možné varianty nedokonalosti.

Jiná odpověd říká,že jakékoli vědomí at už lidské či božské má v sobě tvůrčí potenciál a proto zcela automaticky tvoří, tedy jinak řečeno, tvoření je vlastností vědomí

Co se týká mého osobního názoru,
bez jakých filozofických keců a teorií,
narodil jsem se proto, abych spokojeně a radostně žil a mohl si svobodně dělat to, co chci,
tedy mám naprosto stejné naprogramování jako každej jinej, chci lásku a svobodu podle svých představ,
nebot cítím, že toto ke mně patří,

takže má touha je dost podobná boží touze po dokonalosti: SKRZ NEDOKONALOST POZNAT SVOU DOKONALOST,
COŽ JE SAMOZŘEJMĚ SOUČÁSTÍ MÉHO NAPROGRAMOVÁNÍ ABYCH SPOKOJENĚ A RADOSTNĚ ŽIL A MOHL SI SVOBODNĚ DĚLAT TO CO CHCI :koukam:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
AlfaScorpii, Jana

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » pát 10. zář 2010 8:33:39

Jana píše:
AlfaScorpii píše:imochodem, můžeš mi říct, proč si vlastně myslíš, že jsi se narodil do téhle problematické snové reality?

Pokud víš, že to je snová realita, může být ještě problematická?



Zatímco jako snová osoba jsi neustále jaksi v ohrožení, neustále musíš bojovat o svou existenci a štěstí, neustále máš potřebu měnit svět,
tak při probuzení pak platí, že jsi všude "doma", nikdo ti nemůže ublížit, nikdo ti nemůže nic vzít ale ani dát atd.

Ramana Mahariši říkal, že to co je, je jen mír a já říkám, že to je mír domova...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Jana

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod Jana » pát 10. zář 2010 11:24:29

A legrace je, když spí tělo a je sen ve snu a vědomí je vzhůru.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » pát 10. zář 2010 12:46:49

Ještě větší legrace je, když tělo nespí, my spíme a Vědomí je vzhůru...

:help2:








((teda pro jistotu: kdyby náhodou vrtalo někomu hlavou o čem že to píšu, tak jako obvykle o ničem, jen mě to tak IMAGINATIVNĚ a INSPIRATIVNĚ napadlo))
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Imaginace

Příspěvekod vostalpetr » pát 10. zář 2010 16:00:56

I - M A G I - N A T I O N

I - MAGI - NATION

JÁ - jsem - KOUZELNÍK - jsme - NÁROD

JSME NÁROD KOUZELNÍKÚ !
.................................

SOUDCE, SOUDCE - TO JE VELKÝ PÁN,
NA NĚJ NIKDO NEMÁ,
ODSOUDIL DNESKA SEBE SÁM,
ZMĚNA PLATU NENÍ POVOLENA


KDYBYCH JÁ BYL KOUZELNÍK, TAK NA HODIMU LETÍ,
AT ZAMETAJÍ ULICE, TAM JE TAKY SMETÍ...


:Foto:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Další

Zpět na Bashar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron