Bashar: Princezna Diana

Bystrá hbitá mysl, bezpodmínečné srdce, maximální přijetí a kvanta zajímavých informací.

Bashar: Princezna Diana

Příspěvekod satu satu » pát 29. říj 2010 21:29:32

Sedím nehybně v tichu a tiše. Snažím se srovnat si v hlavě, co se právě stalo. Jako by se v jednom okamžiku změnil celý svět. Vlastně se paradoxně nic nestalo. Jen jsem si pustila telku, což normálně v tuto dobu nedělám, zvláště, mám-li volno. Ale měla jsem takové divné nutkání: "zapni tu bednu ... stejně budou asi jen nějaký zprávy" ... Když se obrazovka rozsvítila, ocitla jsem se v mém milovaném Londýně. Záběry z ulic, které tak dobře znám. "... tam chodila Princezna do nějaké restaurace" ....říkají ve zprávách..... "Hm, to je zajímavý, to jsem nevěděla? Tam jsem taky chodívala na nákupy a prohlížet si výlohy. To je přece kousek, kde jsem bydlela." Divím se v duchu.... ale ještě mi nic nedochází. Až postupně a velmi pomalu ...

Měla jsem pocit, že jsem zaslechla něco o její smrti.... "Cože? Jakto? Ale vždyť ... je tak mladá ...." sedím přimraženě před televizí a sleduji fotky z jejího alba a potom zprávy o přípravě pohřbu.... "To není možný!" Rozhoduji. "To přece nemůže být možný. Přece někdo tak mladý a krásný jen tak z ničeho nic ... nezemře? ... a proč dnes? ... vždyť byla zdravá .... a mladá a .... úžasná .... "

V r.1997 nebyl u nás ještě internet, kamarádka, se kterou jsem po naší Revoluci žila v Londýně byla zrovna na opačném konci světa ve Státech. Jediné, co jsem totiž vymyslela bylo, že bych se měla zeptat jí, třeba by mohla vědět .... vědět co? Jestli v českých zprávách v dopoledních hodinách neříkají blábol o smrti Princezny Diany? ...


Bashar: Princezna Diana

Tázající se: Zajímalo by mě slyšet tvoji perspektivu na fenomen spojený s úmrtím Princezny Diany.

Bashar: Ano.

T: PROČ bylo tolik lidí na celém světě tak hluboce zasaženo její smrtí?

Bashar: Protože vám byl předán odkaz. Obě individuality, které nazýváte Princezna Diana a téměř současně ta, kterou nazýváte Matka Tereza přešly z fyzické do ne-fyzické reality a symbolizují myšlenku spolecné součinnosti milujícím, podporujícím způsobem pro lidstvo, kterým říkáte humanitární akty. Ukázaly vám, jaké věci jsou potřeba, aby se staly na vaší planetě, ale ukázaly vám to dostatečně dlouho. Je na vás převzít to co započaly, dělat věci, které vám ukázaly, jak se dělají. Předaly vám odkaz. Konaly jako symboly jak milovat druhé, jak podporovat druhé, jak sdílet podporu, jak pomáhat.

NE přebírat zodpovědnost ZA,

ale být zodpovědný, být samostatný, sdílet, pomáhat, milovat ... a pak opustily fyzický svět, abyste na nich jednoduše nebyli závislí, že ony to udělají.

Takže teď, pokud chcete pokračovat v té energii, musíte najít tu energii každý v sobě samém a chovat se tak ve vašich vlastních životech víc a víc každý den. To je ten důvod PROČ. Byl to velmi silný přechod /do ne-fyzikálna/ a způsobil velmi, Velmi, VELMI silné vlny v kolektivním vědomí vaší celé planety. Dodal jí krásné malé rozšíření v srdci. Rozšířil vás. Tak se rozšiřte! Pokracujte v tom! Staňte se jako byly ony všemy způsoby, kterými můžete. Způsoby, kterými si vy a váš svět přeje to vyjádřit. Tu energii jak pomáhat druhým!

Bytím sami sebou jak nejvíc můžete. To je způsob, jakým pomáháte komukoli jinému.
Protože pokud nejsi ty sám sebou, nemůžeš nikomu jinému pomoci! Protože když nejsi sám sebou, tak nejsi přítomen. Takže soustřeď se být sám sebou a svým chováním budeš zářícím příkladem ostatním, aby byli sami sebou a to je to, co způsobí změnu. Tvým způsobem. Rozumíš?

T: Ano. Ovšem!
Uživatelský avatar
satu satu
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 23. čer 2010 18:17:23
Poděkoval: 1
Poděkováno: 14-krát v 7 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli satu satu za tento příspěvek:
amp, Motýlek, Petr

Přístup k druhým

Příspěvekod Lída » sob 30. říj 2010 8:42:05

NE přebírat zodpovědnost ZA...

ale být zodpovědný, být samostatný, sdílet, pomáhat, milovat ...

Ano. Ovšem!

Ano. Ovšem!

***
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Bashar: Princezna Diana

Příspěvekod vostalpetr » sob 30. říj 2010 8:50:35

Ale měla jsem takové divné nutkání: "zapni tu bednu ... stejně budou asi jen nějaký zprávy" ..
................................................................................................................

NO TOHLE NUTKÁNÍ JÁ MÁM KAŽDEJ DEN,
asi to bude tím, že každej den někdo zrovna umře,
a protože nejsem zrovna dvakrát fixovanej ani na matku a ani na princezny,
je mi to naprosto jedno, kdo umřel, nebot ve smrti jsme si všichni rovni,
a řekl bych, že v životě taky,
at už jsme mediálně známí, nebo naprosto neznámí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Princezna Diana

Příspěvekod vostalpetr » sob 30. říj 2010 9:03:50

Bytím sami sebou jak nejvíc můžete. To je způsob, jakým pomáháte komukoli jinému.
Protože pokud nejsi ty sám sebou, nemůžeš nikomu jinému pomoci! Protože když nejsi sám sebou, tak nejsi přítomen. Takže soustřeď se být sám sebou a svým chováním budeš zářícím příkladem ostatním, aby byli sami sebou a to je to, co způsobí změnu. Tvým způsobem. Rozumíš?

T: Ano. Ovšem!
........................................................................................................................

No pro mě "být sám sebou " znamená prostě BÝT ŠTASTNÝ...

nevím nic o tom, jestli matka nebo princezna byly štastný,
možná jo, možná ne,

jedna se starala o chudý indáky, nejspíš pod vlivem křestanskýho náboženství, samozřejmě aby toto mohla dělat, tak ji nejspíš musel někdo dotovat,
druhá rozdávala milodary z daní poddaných,

v podstatě tedy nic co by mě zrovna dvakrát inspirovalo či oslovovalo...
(v životě jsem potkal víc než dost lidí, kteří podobné skutky "milosrdenství" konali jednak za své peníze, a pak také nebyli nijak mediálně známí, proč taky, vždyt je to vcelku přirozená věc pro každého člověka, každý to nakonec víceméně dělá)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Bashar: Princezna Diana

Příspěvekod Petr » sob 30. říj 2010 21:41:42

Původní video v originále:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Bashar: Princezna Diana

Příspěvekod satu satu » čtv 04. lis 2010 23:23:15

Ahoj vostalpetr,
fascinuje mě, jak se bez ohledu tématu vždy rozproudí tvoje tvůrčí šťávy a proto bych tě chtěla povzbudit, abys je nezadržoval....!
a nenechal se nikým odrazovat...:-))))

Kdysi, svého času jsem tady nesmírně rozesmála jednoho Američana když zjistil, jak se píše česky slovo DŽUS.
Naše d ž u s v porovnání s anglickým juice ho tak pobavilo, že málem umřel smíchy.
Takže ať už ti víc sedí "tvůrčí džusy" nebo "tvůrčí juice", piš jak ti to proudí ....:-)))))

P.S. já jsem dlouuuho nemohla přijmout smrt Princezny Diany jako fakt. I když se objevilo spoustu spekulací a informací jak a proč atd., já si pořád říkala, že to je jen nějaká habaďúra, prostě ji to na tom zámku už nebavilo a určitě se někde najednou zjeví .... a kdo ví, možná, že je už dávno zpátky .... :star:
Uživatelský avatar
satu satu
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 23. čer 2010 18:17:23
Poděkoval: 1
Poděkováno: 14-krát v 7 příspěvcích

Re: Bashar: Princezna Diana

Příspěvekod watta » pát 05. lis 2010 12:54:53

zajímavé, jak tyhle intersociální přepisy v této době (tj. tak posledních 200 000 let) fungují... proto se asi prodává tolik těch časopisů Blesk a podobně. taky proto vzniká hodně obrazů, architektura a tak vůbec prostě :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích


Zpět na Bashar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků