Juraj Jánošík

Re: Juraj Jánošík

Příspěvekod Petr » pát 24. pro 2010 0:01:57

Je to vidět i zde na fóru, jakmile někdo napíše příspěvek, z něhož vyplývá, že si sám sebou není jistý, některé věci neví a jiné neřeší, je obvykle velmi dobře přijímán ostatními.

tak za sebe, jsem si tohoto vubec nevsiml, myslim, ze je tu dobre prijiman temer kazdy :) i ty jsi si jista a mas toho spoustu vyreseno (bez ironie) :D a stejne te tu vsichni mame radi :D :) a je tu vice takovych dobre prijimanych :)

Takže lidi baví spíš jen si tak o něčem popovídat (aniž by z toho vyplývalo něco praktického), něco okopírovat, a jinak dělat to samé, jako všichni ostatní.
Jestli jsi to myslela take na lidi zde, tak vazne nevim.. myslim ze fakt tezko rict, protoze se tu projevuje jen stripek kazdeho z nas a prakticky o sobe netusime, co delame cely den, jak myslime, jak jedname, jake jsou nase Vortexy a jak se to vsechno, co delame, vztahuje k nim.

Ale jinak urcite souhlas, kazdy si tvorime svuj svet a mame ho presne takovy jaky si ho udelame. Tvorit svet pro ostatni je osidne.. :) protoze jak pises, tezko rict jestli o to nekdo stoji, protoze to co tvorime pro ne je nase vize, co by se jim podle nas libilo.. a nejlepsi je si ho proste tvortit jen proto, ze nas to bavi a ze z toho mame radost a proto, ze to je to co nas naplnuje, a jestli se nekdo prida nebo ne, uz je vedlejsi.. :) a kdyz to bude skutecne vedlejsi, tak on se urcite nekdo prida :D.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Jana, slavoj

Re: Juraj Jánošík

Příspěvekod watta » sob 25. pro 2010 12:38:31

PánBů píše:
to vidět i zde na fóru, jakmile někdo napíše příspěvek, z něhož vyplývá, že si sám sebou není jistý, některé věci neví a jiné neřeší, je obvykle velmi dobře přijímán ostatními. A vůbec to není specifikum tohoto fóra.

Já bych neřekl že tady na fóru se chválí něčí neschponost ale spíš se místní lidi snaží ocenit ze svého duchovního nadhledu to s čm dotyčný přišel. :yes: :D Na ostatních fórech mi přijde že se lidi spyš hádaj o tom kdo má pravdu.


přesně tak. s tím souhlasím, taky jsem si všimla :) lidé zde oceňují, když někdo nemá v něčem jasno, když někdo potřebuje pomoci, když někdo není na konci své cesty (aby začal další), ale stále na té jedné cestě, stejně jako dříve měli faráři rádi hříšníky, kteří chodí ke zpovědi. čili, pouze řečeno jinými slovy, oceňují, je-li někdo hříšník, je-li někdo hledající a tápající, neustále připraven na něčí pomoc a další kroky, je to takový určitý lep celé společnosti. a protože co lidé oceňují, to chtějí (jinak to ani nejde), chtějí svět plný hledajících a tápajících, taková společnost je pevná, protože je víc semknutá. o tom je společenství lidí (tedy homo sapiens sapiens).
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
Jana, PánBů

Re: Juraj Jánošík

Příspěvekod watta » sob 25. pro 2010 12:48:49

Petr píše:
Je to vidět i zde na fóru, jakmile někdo napíše příspěvek, z něhož vyplývá, že si sám sebou není jistý, některé věci neví a jiné neřeší, je obvykle velmi dobře přijímán ostatními.

tak za sebe, jsem si tohoto vubec nevsiml, myslim, ze je tu dobre prijiman temer kazdy :) i ty jsi si jista a mas toho spoustu vyreseno (bez ironie) :D a stejne te tu vsichni mame radi :D :) a je tu vice takovych dobre prijimanych :)


já to nepotřebuji, nebo jen minimálně vzhledem k úzusu, ale pokud jsi tím chtěl vyjádřit dobrý úmysl, tak děkuji. jistě že jsou tu všichni přítomní dobře přijímání (každý jinak, ale všichni "dobře"), ale já jsem měla na mysli čistě jenom počet díků - nic jiného ani moc vypozorovat nelze - přece jenom je to internet :D (tj. to, že jakmile se někdo přihlásí k tomu, že ví to, že vlastně nic neví a tápe, je okamžitě zasypán salvou díků - z toho soudím, že takový stav mají děkující rádi. děkují-li za něj. dostáváme to, za co jsme vděčni).

Petr píše:
Takže lidi baví spíš jen si tak o něčem popovídat (aniž by z toho vyplývalo něco praktického), něco okopírovat, a jinak dělat to samé, jako všichni ostatní.
Jestli jsi to myslela take na lidi zde, tak vazne nevim.. myslim ze fakt tezko rict, protoze se tu projevuje jen stripek kazdeho z nas a prakticky o sobe netusime, co delame cely den, jak myslime, jak jedname, jake jsou nase Vortexy a jak se to vsechno, co delame, vztahuje k nim.


nemyslela jsem to na nikoho konkrétního, ani na tento server, zcela obecně. ale když se nad tím teď přemýšlím, tak ano, určitě bych to vztáhla i na tento server. napadá mě, že by si k tomu mohl někdo přifařit to znaménko mínus, tak to tam já ale nevkládám.

Petr píše: Ale jinak urcite souhlas, kazdy si tvorime svuj svet a mame ho presne takovy jaky si ho udelame. Tvorit svet pro ostatni je osidne.. :) protoze jak pises, tezko rict jestli o to nekdo stoji, protoze to co tvorime pro ne je nase vize, co by se jim podle nas libilo.. a nejlepsi je si ho proste tvortit jen proto, ze nas to bavi a ze z toho mame radost a proto, ze to je to co nas naplnuje, a jestli se nekdo prida nebo ne, uz je vedlejsi.. :) a kdyz to bude skutecne vedlejsi, tak on se urcite nekdo prida :D.


přesně tak :) jen bych doplnila, že se někdo přidá nebo nepřidá ne podle toho, do jaké míry je to vedlejší, ale do té míry, do jaké je záměr čistý, tj. skutečně tím, čím je (upřímný). to je zase jenom normální zákon přitažlivosti, nic víc :) (a nic míň! :D)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
slavoj

Re: Juraj Jánošík

Příspěvekod vostalpetr » sob 29. led 2011 19:21:13

Takže lidi baví spíš jen si tak o něčem popovídat (aniž by z toho vyplývalo něco praktického), něco okopírovat, a jinak dělat to samé, jako všichni ostatní.
..................................................................................................................

No mě tohle baví,
mně přijde praktické si i o něčem popovídat aniž by z toho vyplývalo něco praktického...


My to takhle děláme i doma, někdy dostanu sprdana, někdy mě pochválí, někdy je legrace a nic praktického z toho nevyplývá, takže je vše při starém a máme to jako všichni ostatní



:wow:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Inspirativní osobnosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron