Edgar Cayce

Edgar Cayce

Příspěvekod Mendule » stř 20. dub 2011 7:34:21

Ahoj všichni, nevím jestli jste o tzv. spícím prorokovi slyšeli. Zde je odkaz na jeho životopis:
http://konecsveta2012.cz/vestci-a-proro ... ci-prorok/

Nejenže v tranzu /asi něco podobného jako teď probíhá u Esther Hicks/ léčil lidi, nemusel je ani vidět, stačil dopis. Byl hluboce věřící a sám se podivil myšlence reinkarnace, když jí v tranzu vysvětloval neboť současné katolické náboženství tuto myšlenku zamítá. Je hodně knížek, které jsou souborem jeho vizí. Mluví tam například o Kristovi, o Atlantidě, o Egyptě, je to hodně zajímavé. Zde je odkaz na některé knihy http://www.databazeknih.cz/autori/edgar-cayce-10624


Musim říct, že jsem dlouho hledala něco, co by mi stoprocentně vyhovovalo až jsem našla Abrahama + Hicksovi, teď čtu samozřejmě i další knížky, ale je zvláštní, že třeba Cayce i Wallace D. Wattles mají stejné zákony vesmíru jako Abraham, používají stejné principy /např. neposuzování, vše dobře dopadne, přítomný okamžik, realitu si každý vytváří sám, reinkarnace, bůh je v každém z nás, všichni jsme si rovní, nikdo není lepší, prospěch z meditace, špatné myšlenky - nemoci/ Určitě to neumím tak dobře vyjádřit, ale když si to přečtete, možná dojdete k tomu, co já. Tak pěkné čtení a hledání :ahoj4: Jana
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: Edgar Cayce

Příspěvekod AlfaScorpii » stř 20. dub 2011 17:00:08

Mendule píše:je zvláštní, že třeba Cayce i Wallace D. Wattles mají stejné zákony vesmíru jako Abraham, používají stejné principy


Mně to zvláštní nepřijde, naopak mi to přijde naprosto logický ;) Všichni čerpají v podstatě ze stejného zdroje
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Edgar Cayce

Příspěvekod Mendule » pát 22. dub 2011 18:24:51

máš pravdu, použila jsem nesprávné slovo, spíš by se hodilo potvrzující nebo pro ty, kteří ještě v žádný vesmír, nadvědomí, boha apod. nevěří, ti to mohou brát to jako pádný důkaz........ ***
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: Edgar Cayce

Příspěvekod Martin108 » pát 22. dub 2011 22:57:44

Mendule píše:máš pravdu, použila jsem nesprávné slovo, spíš by se hodilo potvrzující nebo pro ty, kteří ještě v žádný vesmír, nadvědomí, boha apod. nevěří, ti to mohou brát to jako pádný důkaz........ ***


Přijde mi trochu škoda v něco jen věřit, když je možné si vyzkoušet, jestli to opravdu funguje. Např ty meditace a jiné praxe.
OM MANI PEME HUNG
Uživatelský avatar
Martin108
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 22. dub 2011 17:49:25
Poděkoval: 12
Poděkováno: 6-krát v 6 příspěvcích


Zpět na Inspirativní osobnosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků