Martin

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » pon 16. říj 2017 13:25:01

Příběhy zlatého věku

Jazyky

Narůstající prožitek přítomnosti přináší zázraky každým směrem, kterým se zaměřím. Chodím rád do čínské restaurace na domácí tofu. Jak báječné je, rozumět jejich řeči a jak kouzelný a vzrušující pocit je objednat si jídlo v čínštině. Ty udivené a zároveň obdivné, rozzářené oči a pohledy rodiny majitelů, když od evropana slyší svoji rodnou kantonštinu. A já si to opravdu užívám.
Miluji také italskou kuchyni a v té mojí oblíbené restauraci vaří skutečně moje kamarádka italka. A není lepší italské jídlo, nežli od italské maminky. Každý dobrý italský kuchař se nestará o školy a diplomy, ale učil se vařit od svojí maminky. Italská kuchyně je prostě domácí kuchyně. Její manžel je chorvat a já tam chodím jako k rodině, jsou to lidé, co vás buď přijmou, nebo nepřijmou, dost často to záleží právě na tom, jestli vy přijmete je. Takže je to vždy oběd, či večeře s rodinou. Jak kouzelné a osvobozující je, že díky přítomnosti rozumím a mluvím jakýmkoli jazykem. Vytváří to vír radostné energie, když si se svými přáteli mohu popovídat chorvatsky a italsky.
Vědomí přítomnosti se stará o vše, užívám si, jak toto vědomí roste a expanduje. Přicházejí nové a nové možnosti a schopnosti. Nejsou to pouhé jogické síly, pouhá cirkusová čísla, poukazující na onu dovednost. Jsou to zcela přirozené schopnosti, byť nazývané zázraky. Protože vědomí přítomnosti je vědomím naprosté přirozenosti. Každá schopnost z této přítomnosti vyvěrá a každá schopnost na tuto přítomnost poukazuje. V tom je pointa mého psaní o těchto nových schopnostech. Není to o vyzdvižení ega, ale o poukázání na onu boží přítomnost. Každým svým nádechem a výdechem, každým svým činem, každým svým článkem, větou, slovem poukazuji na boží přítomnost, na její růst ve mně, na její růst v celém kolektivním vědomí lidstva, poukazuji na tuto zářnou evoluci, poukazuji na tuto podanou ruku, která září v hrudi každého člověka. Stačí si této podané ruky povšimnout a pevně se jí chytit. Můžete se jí chytit přímo, nebo skrze svého gurua, skrze přírodu, skrze svoji rodinu, skrze to, co máte rádi, všude tam je slyšet hlas zevnitř a ten hlas, ten plamen, oheň, ta záře sílí pro každého a pro všechny. Moje práce a veliká zábava je pouze v tom, na toto světlo ukazovat. Martin
Martin Danes

Poděkoval: 27
Poděkováno: 24-krát v 21 příspěvcích

Příspěvekod Martin Danes » pon 23. říj 2017 12:33:42

Pár principů tvoření

Tento Vesmír je tvořený, je tvořený právě teď, neboť jen přítomnost existuje. Zákon přitažlivosti říká, „čemu dáme pozornost a energii, to tvoříme.” Pokud řeknu, „myslím na zelenou kouli” a pokud řeknu, „nemyslím na zelenou kouli,” výsledek je stejný, v obou případech myslím na zelenou kouli. Ve Vesmíru tedy platí, že ano je ano a ne je také ano. Někdo by mohl namítat, co když si lidé kolem mne volí něco, co já sám nechci? Každý máme svůj vlastní bod přitažlivosti a jsme doslova středem Vesmíru. Dle svého vyzařování tvořím paralelní Vesmír, ve kterém žiji. Pokud se ladím na své nejvyšší ideály, tvořím své nejvyšší ideály, pokud se ladím na své nejhorší představy, zhmotňuji své nejhorší představy. Dokud je tu mysl a podvědomí, funguje zde filtr, skrze který se ohýbají a lomí mé přání a mé vyzařování a mé zhmotňování reality. Pokud realizuji své pravé Já, jsem tedy plně osvícený, toto světlo pravého Já převibrovalo každou buňku těla a mysli na světlo a vědomí zářivého Já, potom jediným mým vyzařováním, je právě ono zářivé Já, čili to, čím skutečně jsem. Vyzařování pravého Já, znamená neustálý prožitek nektaru štěstí a blaženosti. Takovou realitu potom tvořím a zhmotňuji, do takového paralelního Vesmíru se posouvám, synchronicita a Vortex pracují pro mě ideálně. Martin
Martin Danes

Příspěvekod Nic » úte 24. říj 2017 12:26:25

Martin Danes píše: Vyzařování pravého Já, znamená neustálý prožitek nektaru štěstí a blaženosti. Takovou realitu potom tvořím a zhmotňuji, do takového paralelního Vesmíru se posouvám, synchronicita a Vortex pracují pro mě ideálně.

Hledejte především Boží království a spravedlnost, a všechno ostatní vám bude přidáno.

(Matouš 6,33)
Nic

Poděkoval: 23
Poděkováno: 12-krát v 12 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Nic za tento příspěvek:
Martin Danes

Příspěvekod Martin Danes » stř 25. říj 2017 11:38:22

Cestování v čase

Jednoho rána jsem se probudil a před očima jsem měl tu velice omezenou lineární čáru. Viděl jsem přítomnost a jednosměrku do minulosti a jednosměrku do budoucnosti. Viděl jsem tu omezenou vědeckou představu o čase. Srandovní představu, protože vědci věří, že když se po té čáře posunete do minulosti a zařídíte, aby se vaše rodiče nesetkali, nenarodíte se a jednoduše nebudete existovat. Viděl jsem dokument, kde ty největší a nejvěhlasnější vědecké kapacity takhle smýšlí. Tak krásně dokonalá je bohyně Májá. Dělá skvělou práci. Na iluzi můžete mít dokonce doktorát a věhlasné renomé.
Člověk má v těle mnoho nádí(energetických drah), kudy ideálně proudí prána(životní energie). Každé takové nádí propojuje čakry, těch hlavních je sedm, to ví každý, ale těch menších jsou v těle tisíce. Jsou jako malé žárovičky, které buď svítí a fungují, nebo nefungují. Naše energetické dráhy jsou povětšinou deaktivovány nějakým programem. Tomu programu se říká karma a je potřeba tuto karmu rozpustit ve světle. Poznání pravého Já je právě takovou dostačující silou, která postupně, či naráz tyto dráhy uvolňuje. Vždy, když se nějaká taková dráha uvolní, začne jí proudit životní energie a čakra se rozsvítí jako žárovička. Ve svém vědomí potom zaregistrujete nové rozšíření, novou barvu duhy.
Pamatuji si, jak v jeden den jsem vnímal lineární plynutí času, smrtelnost a následující den tady bylo vědomí věčnosti a smrt zmizela. Takhle to funguje, energetický systém člověka se očišťuje v nových energiích na planetě Zemi a člověk přirozeně objevuje nové možnosti. Když zmizí čas a vy vidíte, že jen mysl je čas a představy o čase. Vidíte, že existuje jen přítomnost, živá přítomnost.
Z této přítomnosti jsou všechny možnosti na pohled a na dosah. Kamkoli vaše vědomí pohlédne, díváte se do reality, která existuje. Můžete jí nazvat minulostí a můžete jí nazvat budoucností, nebo se díváte na představu, kterou byste nezařadili ani do minulosti, ani do budoucnosti, a přesto se díváte na realitu, která existuje. Do každé z této reality se jednoduše můžete posunout. Můžete se zhmotnit u dinosaurů, ve starověku, středověku, zašermovat si s rytíři, můžete navštívit jakékoliv století chcete a nestane se nic z toho, co znáte z filmů o cestování v čase, nezměníte budoucnost, protože ve skutečnosti nejste v minulosti a budoucnost neexistuje, jediné, co je, je přítomnost a v přítomnosti můžete navštívit jakoukoliv realitu chcete. Martin
Martin Danes

Příspěvekod Saruman » ned 29. říj 2017 22:18:40

Na jednom fóre som čítal pekné spojenie - snůška keců plných lží. Tieto články sú také uhladené, že je ťažké veriť v ich úprimnosť. Ale možno sa mýlim. Možno si naozajstný zasvätenec, a chceš sa s nami podeliť o svoje poznanie. Tak len pokračuj v písaní, ja si to rád prečítam. A možno sa od teba aj niečo naučím. :meditace:
Saruman

Poděkoval: 6
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Inspirativní osobnosti