Martin

Re: Martin

Příspěvekod vostalpetr » úte 12. pro 2017 17:52:13

Nic píše:
vostalpetr píše: ...nejspíše jsi ten Martin ty sama..

Dá se o tom uvažovat :D :D :D , je Já, a nechal tady na sebe svůj kontakt: FB-Martin Schovánek Danes; Email: MartinDanes@email.cz.

Dalo by se říct, že je všechno výhradně jenom Já, i když tady může klidně fungovat i ta svoboda, kterou je možné vyjádřit slovy: "Nepoznáváš mě, ani já Tě neznám."

Obrázek

No páni, asi si založím na sebe taky kontakt, nějakej si už z prstu vycucám, třeba V.I. Lenin,

dalo by se říci že já jsem on...

Já tě docela dobře poznávám, už jsem ti to přece párkráte psal co že jsi zač

a na tom nic nemění ani nějaký Já, za který s oblibou schováš svoje načančaný ego...

Jo a kdybys nevěděla co je to ego, tak je to ztotožněný vědomí,

to je totiž taková věc, která vskutku existuje...
vostalpetr

Poděkoval: 95
Poděkováno: 597-krát v 443 příspěvcích

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 7:26:42

Byli jste trvale zabanováni na tomto fóru.

Kontaktujte administrátora fóra pro další informace.

Důvod banu: Vůle lidu, vůle Boží

Tento ban byl vydán na vaši IP adresu.

No jasně, s takovýmto názorem co vyprodukovala tvoje mysl bys byla nepochybně dobrým komunistou, fašistou či demokratem,

takovéto mysli poměrně nevědomně produkují skrytou ba i otevřenou agresivitu a ta agrase se jim vrací,

v posledním roce bylo po evropě poměrně dost atentátů no a nějaký ty války se taky někde vedly,

takže bůh dozajista požehná tvé mysli a tvému neexistujícímu egu....
vostalpetr

Příspěvekod Nic » stř 13. pro 2017 13:05:00

vostalpetr píše:Vůle lidu, vůle Boží

Zabanování Tvé IP adresy bylo vyslyšením přání vícero bytostí navštěvujících Poradnu, protože jsi tam je a jim blízké opakovaně urážel, nadával jim do troubů, blbů a idiotů.

vostalpetr píše:takže bůh dozajista požehná tvé mysli a tvému neexistujícímu egu....

Proč by mělo Boha zajímat neexistující ego? Nicméně Boží přítomnost je stále krásná, míruplná, blažená.

Obrázek

vostalpetr píše:...nejspíše jsi ten Martin ty sama..
...No páni, asi si založím na sebe taky kontakt,

Teoreticky by mohlo být možné po Novém roce setkání v Praze, mluvili jsme o tom zrovna s Vašíkem a Rosadou. Kdyby měl kdokoliv další včetně Martina i Tebe zájem, bude rád viděn.

Jednu věc sem přeci jen ještě napíšu. Může tady existovat i tenká průzračná bublina nevědomosti, kdy se sice prohlédne, že mysl je ve skutečnosti prázdná, nic nevytváří iluzi oddělenosti, celá existence je tím pádem štěstím, blahem, krásou, každý a všechno je tím Božským Já, ale může se jevit, že jsou tady bytosti, které tohle neví, trpí iluzí oddělenosti a je třeba jim pomoci poznat kým skutečně jsou, aby se netrápily.

Díky Honzamovi se vyjasnilo něco, co možná nebudu schopná dost dobře vysvětlit. Objevila se možnost to, kým Honzam skutečně je, tedy to, co se té hry mysli neúčastní, konfrontovat s projekcí Honzamky, s myslí, v níž se rodí celá ta hra dvojnosti.

A ukázalo se zcela jasně, že ta mysl je opravdu prázdná. Nejen moje, ale všechna. Honzam má hotovo a není co zachraňovat.

Mysl není prázdná z důvodů meditace, nějakého dosažení, ale protože to je její skutečná vlastnost. Jasně, že to ví s prominutím každý blb, ale tohle naturální prohlédnutí, že veškerý tvar, projev, forma jejíž podstatou je jen a jen mysl, je ve své podstatě prázdná, je vyléčením ze všech tendencí kohokoliv zachraňovat. Ovšem to neznamená, že si bytosti z lásky už nemohou nijak pomáhat.
Nic

Poděkoval: 53
Poděkováno: 14-krát v 14 příspěvcích

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 13:31:44

Zabanování Tvé IP adresy bylo vyslyšením přání vícero bytostí navštěvujících Poradnu, protože jsi tam je a jim blízké opakovaně urážel, nadával jim do troubů, blbů a idiotů.

A že mě to ani neudivuje u agresivních lidí je toto naprosto přirozené,

jsou zvyklý vůči tomu co nechtějí postupovat agresivně, a ještě se s tím ti troubové vytahují jako s nákou ctností...

Nevím, nad čímpak se pohoršují, můj názor že to jsou idioti je naprosto objektivní, já se nenechám ovládat pocita jako voni...

Nejedná se o nadávky, nýbrž o hodnocení jejich osoby, což ovšem díky tomu, že jsou idioti nemohou rozpoznat,

co taky chtít po IQ kolem 40 ???

No a ty jsi na tom stejně...
vostalpetr

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 13:34:00

Teoreticky by mohlo být možné po Novém roce setkání v Praze,

Teoreticky je možné všechno, ovšem prakticky se rozumně agresivním lidem vyhejbám pokud možno vobloukem...
vostalpetr

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 13:35:53

Jednu věc sem přeci jen ještě napíšu

Si piš klidně i dvě věci,

stejně to bude pomatená hovadina typu já jsem ty apd.
vostalpetr

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 13:40:49

Jo a ještě k tomu setkání,

úplně mně tady stačilo to, co tady psal Arikian a co jsi tady psala pak i ty,

díky, na nějaký to setkání se mnou bude muset ještě na tý svý nirváně máknout...
vostalpetr

Příspěvekod Nic » stř 13. pro 2017 13:54:45

Rozumím, máš právo to, co poznávají ostatní, vidět jako pomatenou hovadinu a druhé lidi jako idioty.

Obrázek
Nic

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 14:10:24

Já na to žádný právo nepotřebuju,

žádný právo neexistuje, jediný co funguje bude asi karma,

a co kdo vyšle, to se mu vrátí, tak fakt nevím, proč si někteří lidi diví tomu, že jsem vůči nim agresivní ???

Kdyby sami nebyli nevědomně agresivní, nebyl bych já vědomně agresivní vůči nim...
vostalpetr

Příspěvekod Nic » stř 13. pro 2017 14:23:52

vostalpetr píše:proč si někteří lidi diví tomu, že jsem vůči nim agresivní ???

Možná se někdo diví, protože na něco takového třeba není zvyklý, někoho takového nikdy nepoznali, ale tady, kde právě jsem, vůbec žádnou agresivitu nepozoruji. Je tu pohoda dalo by se říct přímo adventní.

Obrázek
Nic

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 14:28:23

:D :D :D

No a vo tom právě píšu, někdo je agresivní a vůbec to nepozoruje,

takže mě neudivuje, že zrovínka ty nic takového nepozoruješ...
vostalpetr

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 14:30:50

Ovšem já pozoruji zatímco ty jen žvaníš...
vostalpetr

Příspěvekod Martin Danes » stř 13. pro 2017 14:33:47

To je báječné zhmotnění, už jsem si říkal, kam nám zmizel VostalPetr a hle, vzápětí je zde. Udělala mi radost ta synchronicita, stejně tak, jako vidět tady VostalPetra. :) Hezký den všem. :) Martin
Martin Danes

Poděkoval: 32
Poděkováno: 32-krát v 29 příspěvcích

Příspěvekod Nic » stř 13. pro 2017 14:38:16

Vy se znáte?
Nic

Příspěvekod Nic » stř 13. pro 2017 14:42:55

Koukám, že jsme si Tebou s Vostálpetrem tady už před osmi lety povídali a oba jsme Ti tehdy dali poděkování.
Nic

Příspěvekod honzam » stř 13. pro 2017 14:43:06

Důvod banu: Vůle lidu, vůle Boží

Jana alias Nic píše:Díky Honzamovi se vyjasnilo něco, co možná nebudu schopná dost dobře vysvětlit. Objevila se možnost to, kým Honzam skutečně je, tedy to, co se té hry mysli neúčastní, konfrontovat s projekcí Honzamky, s myslí, v níž se rodí celá ta hra dvojnosti.

Nejlepší je čínská verze. :D

Tak konfrontovat se se mnou bys chtěla. Tohle vlákno se jmenuje Martin a ne Honzam.
Řekla bych, že by si mohl dát tuhle fotku snad i do občanky, on měl vždycky talent dělat všechno důkladně. - Jana (Nic)
honzam

Poděkoval: 19
Poděkováno: 40-krát v 40 příspěvcích

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 14:48:13

Nic píše:Koukám, že jsme si Tebou s Vostálpetrem tady už před osmi lety povídali a oba jsme Ti tehdy dali poděkování.

Poděkování jsem ti bych řekl asi nedal, pouze jsem reagoval na jednu tvou myšlenku...

Stejně tak nevidím, že bych dal Janě poděkování...
vostalpetr

Příspěvekod Martin Danes » stř 13. pro 2017 14:54:44

Osvícení je jako puknutí semínka, jakmile k tomu dojde, rostlina už nikdy nebude semínkem, cesta nevede zpět. Nic se tedy nemůže změnit na faktu osvícení. Je to, jako když se protrhne hráz a voda proudí. Když pukne semínko a rostlinka roste, může se kolem ní dít den, noc, Léto a Zima a nic to nemění na faktu, že je zde rostlina a již zde není pouze semínko, čekající na probuzení.
Rostlina tedy roste a z počátku je slabounká, roste do plné síly rozkošatělého stromu. Tento růst má své vlastní tempo. Každý osvícený se vyvíjí, vývoj je nekonečný, nemá hranic. Má své milníky, ale nemá hranic. Řekněme, že každá rostlinka, když roste, postupně přidává lísteček k lístečku. Stejně tak osvícení působí a přidává lísteček za lístečkem nové prožitky. Tu vyroste lísteček prožitku živé boží Přítomnosti, jinde se přidá lísteček prožitku osvobození se od mysli, lísteček vyvanutí psychologického já, lísteček vědomí nekonečna, lísteček vědomí, že vše je možné, lísteček všemohoucnosti, lísteček jednoty. A ve svých prožitcích rostlinka sílí každým dnem, každým okamžikem. Životní energie rostlinkou proudí a vede ji k růstu a expanzi. Je to dokonalé podobenství, protože přesně tak je to i s osvícením. Je zde moment osvícení, puknutí semínka, osvícený je tedy osvícený, ale nemůžeme říci, je plně osvícený, nemůžeme o puknutém semínku, s pozorováním malého živého klíčku, říci, že je to strom. Můžeme vidět směr a potenciál stromu, ale ještě to není strom, ale už to také není spící semínko.
Mnoho lidí je dnes ve fázi pokropení živou vodou. Když pokropíte semínko vodou, probudí se v něm proces, probudí se k životu, ale pořád je to semínko. Stejně tak lidé jsou zaléváni novými energiemi a mění se. Nazývám to fází inspirace. Jsou inspirováni. Ne jen slovy, protože žádná slova nejsou doopravdy slyšena, dokud zde není zároveň energie, která ve vás probudí naladění se na ta slova. Takže jsou zde slova, která vás zajímají a s nimi je zde energie, která vás povznáší a mění a probouzí. Je to fáze před puknutím semínka. Mnoho lidí tedy čeká, a já věřím, že to bude dříve, nežli brzy, puknutí semínka a počátek růstu v osvícení. A pak už to bude velice rychlé, bude to vlna za vlnou, kdy ti osvícení, skrze své vyzařování, budou velice rychle probouzet další lidi. Velice brzy se tak můžeme dočkat planety Země, kde každý bude v prožitku rozkvětu srdce. To je vize zlatého věku na Zemi. A ta vize se nyní v těchto časech rychle rychle rychle naplňuje. Je čas, už není na co čekat. Už se to může lehce a jednoduše stát. Martin
Martin Danes

Poděkoval: 32
Poděkováno: 32-krát v 29 příspěvcích

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 14:57:21

Koukám, že jsi se dal na víru, naději a lásku....
vostalpetr

Příspěvekod vostalpetr » stř 13. pro 2017 15:08:59

Nejlepší je čínská verze. :D

Mně se líbí spíše ta japonská verze,

připomíná mi dědečka Mrazíka...
vostalpetr

PředchozíDalší