Gaia

Gaia

Příspěvekod Darges » ned 10. kvě 2009 20:52:39

Gaia

"Lidé mohou na setkání prožít (někdy i poprvé ve svém životě) přímou zkušenost svobodného bytí. Poznávají, že tuto svobodu a volnost mají neustále k dispozici. Přichází prožitek míru, spokojenosti a uvolnění napětí. Spočíváním v tomto stavu, dochází k rychlému léčení nervového systému či podvědomých vazeb."
Gaia.jpg
Gaia.jpg (10.96 KiB) Zobrazeno 2729 krát
V roce 1985 došlo k velkému zvratu v mém životě. Setkal jsem se s léčitelem z Filipín, který v té době lěčil mou partnerku. Poznal jsem, že svět je jiný než jsem si do té doby myslel.
V roce 1990 jsem se dozvěděl, že mám rakovinu. Šel jsem za německým léčitelem a díky jeho léčbě jsem si uvědomil, že nemoci jsou způsobeny tím, jak k sobě přistupujeme.
V roce 1993 jsem začal docházet na satsangy různých učitelů a začal jsem jezdit do Indie.
V roce 1996 jsem na Kanárských ostrovech potkal svého učitele Isaaca Shapiro (tradice učení Ramana Mahárišiho a Papádžiho).
V roce 1997 jsem zcela jasně věděl, čím skutečně jsem a jezdil jsem ještě další 4 roky s Isaacem po celém světě. S požehnáním Issaca jsem uskutečníl svůj první veřejný satsang v září 2000 ve Francii. Od té doby dostávám pozvání k vedení satsangů z různých částí světa.
V roce 2001 jsem se usadil v Německu a kromě mých vlastních satsangů jsem zde organizoval také Isaacovi satsangy.
V roce 1995 jsem se stal shiatsu terapeutem a mistrem Reiki. Učil jsem se i různým dalším léčivým a masážním technikám. Díky zlomovému zážitku v roce 2000, který jsem zažil na jednom workshopu, jsem mohl tyto všechny naučené techniky opustit a nechat vše působit spontánně a přirozeně. Od té doby tomu, co "dělám" říkám Esenciální léčení, které k mé radosti již vyléčilo i těžké nemoci jako je rakovina, astma i různé psychózy. Samozřejmě, že v některých případech k uzdravení nedojde, i to se stává.



Na setkání (tzv. satsangu) může kdokoliv z přítomných promluvit, klást otázky, sdílet své těžkosti, problémy či nejasnosti.
Skrze schopnost "čtení" v lidech a schopnost cítit je ve svém nervovém systému vede Gaia pozornost přítomných lehce a přirozeně k jejich skutečnému jáství (bytí).
http://www.maitrea.cz/akce/satsang-s-ga ... ni-setkani
Jaký je tvůj život závisí jen na tobě.
Uživatelský avatar
Darges
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 03. kvě 2009 9:24:39
Bydliště: Chomutovsko
Poděkoval: 25
Poděkováno: 42-krát v 32 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Darges za tento příspěvek:
Jana

Zpět na Inspirativní osobnosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků