Jaroslav Dušek - 4 dohody


Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli MartinesLuggi za tento příspěvek:
AlfaScorpii, Monika, Motýlek, Petr

Re: Jaroslav Dušek - 4 dohody

Příspěvekod AlfaScorpii » čtv 25. lis 2010 18:41:55

Zajímavé, právě jsem si říkal, že si asi konečně zajdu podívat na Lávku na jeho představení, abych poznal na vlastní kůži dle lidí to "super" představení a najednou je to tu. Prostě stačí pomyslet a je :-)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Jaroslav Dušek - 4 dohody

Příspěvekod Petr » čtv 25. lis 2010 20:34:10

ja jsem se tam take uz chystal dlouho :) ale na internetu to bylo stale vyprodane, takze diky za toto zprostredkovani :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Jaroslav Dušek - 4 dohody

Příspěvekod Petr » čtv 25. lis 2010 20:42:49

takhle nekdo neco rekne a my se urazime. A kdyz jsme urazeni, tak to neni dobre, protoze nejsme celi. A proto pak rikame tu vetu: Musim se dat dohromady. Protoze nas to rozhodilo.

:D :thumb:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Jaroslav Dušek - 4 dohody

Příspěvekod Ida » pát 26. lis 2010 21:28:39

Petr píše:
takhle nekdo neco rekne a my se urazime. A kdyz jsme urazeni, tak to neni dobre, protoze nejsme celi. A proto pak rikame tu vetu: Musim se dat dohromady. Protoze nas to rozhodilo.

-----------------------
A když nás něco rozhodí máme různé myšlenky a emoce.
A každá emoce, která se v mysli vynoří vyvolává odpovídající chemickou reakci v moku.
Takže, kdykoliv se lidé ponoří do neproduktivních emocí, jako je například strach, nejistota, vina, hamba, bezcennost, úzkost, pocit, že nejste milováni, žal, hněv, negativitu, malou sebedůvěru - TAK TYTO NEGATIVNÍ EMOCE produkují určitý druh neuropeptidů v hypothalamu a odtud putují dále do těla, do krevního oběhu, do různých orgánů a následně v nich poškozují buňky, a když je těchto poškozených buněk v orgánu hodně, orgán onemocní.

Pokud se lidé vyladí do větší harmonii, většího míru v sobě tak mozek začne fungovat jinak. Vznikne jiné nastavení pro neuropepdidy a tím pádem se i tělo obnoví k lepšímu stavu zdraví.
Pokud se naladíte na energii Universa, uvědomíte si, že nejste oddělení. Oddělenost neexistuje.
Převezměte kontrolu nad nekontrolovatelnými myšlenkami. Za den máte až 60 tisíc myšlenek.
Věnujte pozornost svému myšlení.
Uvědomte si, že se v tuto danou chvíli necítíte tak, jak by jste se chtěli cítit. Zeptejte se sami sebe, proč se cítím tak - jak se cítím.
Proč mám tento pocit???? A hledejte příčinu v sobě samém!!!!
Proč se se mnou manželka pohádala??? Proč jsem dostal nejmenší odměny v práci?? Proč mám potřebu být nemocný????
Vše, co ve svém životě prožíváte je uloženo ve vás, a hledejte odpověď sami v sobě. Vaše vědomí to ví, a umí Vám odpovědět. Naučte se myslet.
Stačí si pustit Insiruj a Duška, a hned máme myšlení OK. :ahoj4: :ahoj: :ahoj:
Uživatelský avatar
Ida
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon 02. lis 2009 19:52:55
Poděkoval: 234
Poděkováno: 37-krát v 20 příspěvcích


Zpět na Jaroslav Dušek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron