Štěstí bez podmínek

Přeložené výroky od Abrahama najdete nyní zde.

Štěstí bez podmínek

Příspěvekod Petr » pon 08. čer 2009 9:14:51

Tell everyone you know: "My happiness depends on me, so you're off the hook." And then demonstrate it. Be happy, no matter what they're doing. Practice feeling good, no matter what. And before you know it, you will not give anyone else responsibility for the way you feel -- and then, you'll love them all. Because the only reason you don't love them, is because you're using them as your excuse to not feel good.

--- Abraham

Excerpted from the workshop in Asheville, NC on Saturday, April 30th, 2005



Řekněte všem, co znáte: "Moje štěstí záleží pouze na mě, takže jste v tomto mimo hru." A pak to předveďte. Buďte šťastní, bez ohledu na to, co dělají. Cvičte se v tom, cítít se dobře, bez ohledu na cokoliv. A dřív, než si stačíte všimnout, tak nebudete dávát nikomu jinému za vinu to, jak se cítíte - a pak budete milovat všechny. Protože jediný důvod, proč je nemilujete je, že je používáte jako výmluvu se necítit dobře.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Jana

Re: Štěstí bez podmínek

Příspěvekod Petr » pon 24. srp 2009 21:35:45

Tak a toto mohu absolutně potvrdit z praxe.. :) Před nějakou dobou ... co znám Abrahama... jsem si toto uvědomil a toto přijal. Přestal jsem vinit ostatní, za to jak se cítím... teď zpětně opravdu mohu říci, že pak už není jediný důvod někoho nemilovat. :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích


Zpět na Abraham: Z výroků (česky)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron