splynutí reality a její přitahování

Doporučuji! O zákon přitažlivosti a o tom, jak být nepodmíněně šťastný

splynutí reality a její přitahování

Příspěvekod janamonika » pon 09. zář 2013 12:51:47

Dneska jsem popisovala klientce jak se přitahuje a vůbec všechno o Abrahámovi a vzpomněla si, jak tu někdo psal o tom, že plno učení je o přítomné chvíli jen Abrahám učí dopředu....najednou jsem si uvědomila...neučí dopředu. On jen ukazuje otočení toho jak to ve skutečnosti vlastně je. Jednou to přece začalo...někdo vyhodil myšlenku a naladil se a ono se to pak začalo dít, jenže on si toho nikdo ve své zabedněnosti v minulých dobách nevšiml, že něco utvořil. Prostě jsme všichni přijmuli to co naši předkové nás naučili....je realita a pak reakce na ni. Teď ovšem plno duchovních lidí už na sobě maká a uvědomují si, že my jsme ti co jsme tohle a tohle vytvořili. Nebo spoluvytvořili. Takže se vlastně aspoň mě už začíná dít, to, že jak se ladím na všelijaké ty zážitky a pocity, které chci v realitě mít tak tím laděním je beru jako že jsou a pak už mi splývá realita a ladění se. Myslím, že ti co na tomhle makaj jako já už si toho všímají taky, že vlastně nepotřebují ani tu věc v realitě, ale že jim u stačí si ji představit a zklidní je to, že ji mají a ani si nevšimnou, že v realitě už je taky. Tohle si myslím nám Abraham přišel říct...sem nás chtěl dostat.... :thanx:
Uživatelský avatar
janamonika
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. lis 2009 19:09:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: splynutí reality a její přitahování

Příspěvekod Motýlek » sob 21. zář 2013 18:01:26

asi nejsem cool, ale mě už nějaké makání znavuje. snažím se přijímat vše, co je, nejen svou iluzorní verzi reality.
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: splynutí reality a její přitahování

Příspěvekod Mendule » pon 23. zář 2013 10:55:02

Musím přiznat Motýlku, že i já bych to už vyjádřila podobně jako ty. Co já se načetla knížek a naposlouchala videí a došla k tomu samému jako ty, přijímat vše a být spokojená. Ale on to říká i Abraham, jeho - jít po proudu je vpodstatě být spokojen a neprotivit se svému osudu. Myslím, že tohle je jeho nejvýstižnější video http://www.youtube.com/watch?v=NQWXeQSL-tE
V jednoduchosti je krása :)
Uživatelský avatar
Mendule
 
Příspěvky: 113
Registrován: sob 04. zář 2010 16:54:32
Poděkoval: 1
Poděkováno: 31-krát v 23 příspěvcích

Re: splynutí reality a její přitahování

Příspěvekod vostalpetr » sob 28. zář 2013 18:52:05

Jít po proudu znamená pustit vesla,
uvolnit se od veslování a relaxovat

čím lépe relaxuješ, tím lépe splýváš s realitou a přitahuješ si ji (tedy ji samu, ne nějaký hlouposti co si přeješ)

V jednoduchosti je krása :)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: splynutí reality a její přitahování

Příspěvekod Motýlek » ned 23. úno 2014 9:13:01

přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích


Zpět na Abraham-Hicks - Abrahamovo učení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků