Vulgarismy a spol.

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 11:08:24

Pavla píše:
no tak přemýšlej


Proč by pro duchovního člověka měl někdo být autoritou? Sami jmenovaní Ježíš Buddha atd. jestli skutečně byli duchovně vyspělí, tak by od nikoho nic takového jako vzhlížení ke své osobě a osobní nedotknutelnost (slovní)nepovažovali. A pokud by považovali, tak to jejich nestojí za nic.


A vůbec se nedivím, že zaujal takový postoj i k tobě. Protože když někomu něco vadí, je to jeho problém. (Mluvíme teď o vadění ve smyslu toho, že někdo něco říká na internetu.)


I Ježíš říká: Co je císařovo císaři, co je Boží, Bohu.

Řekla bych, že v Petrovi, stejně tak jako ve mně, není ani stín negativity a nepřátelskosti vůči Vostálpetrovi.

Vostálpetr několikrát sám upozorňoval na to, že to, co mezi námi je, je jen hra.

Není třeba brát tu osobu, ego i s jejím projevem tak moc vážně. Když hraješ člověče nezlob se a někoho vyhodíš z políčka, tak to přece neznamená nic negativního.



:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 11:45:47

Pavla píše:Odpověď si vydedukuj sama. Podívej se, jak jste ty a Jana dopadly s Poradnou, co jste si vytvořily. Dříve živé fórum pomalu zarůstá mechem. Zřejmě se tam nelíbí už ani vám a rády byste to ovládly i tady.


To je věcí úhlu pohledu, pro mě je největší hodnotou, kterou mi fórum mohlo nabídnout tohle:



A cokoliv se na Poradně objeví, je už pro mě jen tím, co je k tomuhle přidáno.

Jestli to fórum dá něco ještě někomu něco dalšího, tak super.

:happy:

A ještě k Vostálpetrovi a jeho vulgarismům, pokud je vědomí nepřipoutané k mysli, tak slovo je jen slovo a nemá šanci vůbec nic způsobit,

když si přečteš například nápis v čínštině, že máš jít do p... a nevíš, co čteš, tak to nemá žádný emocionální účinek, ale pokud tady ta připoutanost vědomí k mysli je a Ty "víš", co čteš, tak to účinek má, ne že ne. Mrkni na tohle. Proč vystavovat něčemu takovému čtenáře Inspiruj a Poradny, na které by to takhle mohlo působit?
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod roman » sob 14. lis 2015 11:53:44

učíme se teleranci, nezasahování do věcí, které nejsou mé (se zdravým soucitem), učíme se vytváření prostoru
    Není potřeba to lakovat na růžovo výrokama o prostoru a nakym zdravým soucitu. Jde pouze o "já" a "moje" o nic jinýho tady nejde. Prostor žádný motivace nemá, tvořit se nemusí, tvořejí se jen hranice v něm. A zdravý soucit, to je tak blbej slogan, říkající vpodstatě jenom nebudme tak moc velký svině.
    Soucit nerozlišuje, je to jen otevřený pole pro působnost všeho, jedno v jakým vztahovým poměru, síle a polaritě energie, tedy tak jak chápu soucit ja.
    Takže je zbytečný se obelhávat, jde jen o "ja" a "moje".

    Když si tady Petr liboval jak se tady může svobodně vyjadřovat, říkal jsem si, že nejspíše jen pro to, že admin či majitel pouze nemá na forum čas, nečte to. Mno a je to tady.
    Ale vpoho, samozřejmě je to jeho forum, nebo za něj zodpovídá a nastavuje pravidla. Vo tom žádná, nejsem blaznivej anarchista abych bořil nějaká pravidla, či pokládal za blbost nějaká pravidla vytvářet, vod toho konec konců ta dualita taky je ne.

    Jen je hloupost ten prostej fakt, že prostě takovýto projev(tedy Vpetruv) tady nechci, vadí mi tady, zaobalovat do čehokoliv jinýho aby to vypadalo trochu jinak.
    Za mne osobně samo škoda svěžího větru v zatuchlých vodách psychologickýho duchovna.
      Uživatelský avatar
      roman
       
      Příspěvky: 35
      Registrován: stř 05. kvě 2010 18:11:53
      Poděkoval: 0
      Poděkováno: 9-krát v 6 příspěvcích

      Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli roman za tento příspěvek:
      Alaja, irulan

      Re: Vulgarismy a spol.

      Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 11:54:22

      Pavla píše:Odpověď si vydedukuj sama. Podívej se, jak jste ty a Jana dopadly s Poradnou, co jste si vytvořily. Dříve živé fórum pomalu zarůstá mechem. Zřejmě se tam nelíbí už ani vám a rády byste to ovládly i tady.


      Tak nějak to je. A těžko jim v tom někdo zabrání než jen Bůh sám. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Naštěstí.
      :)
      Uživatelský avatar
      Trini
       
      Příspěvky: 5092
      Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
      Poděkoval: 330
      Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

      Re: Vulgarismy a spol.

      Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 12:05:19

      roman píše:
      učíme se teleranci, nezasahování do věcí, které nejsou mé (se zdravým soucitem), učíme se vytváření prostoru
        Není potřeba to lakovat na růžovo výrokama o prostoru a nakym zdravým soucitu. Jde pouze o "já" a "moje" o nic jinýho tady nejde. Prostor žádný motivace nemá, tvořit se nemusí, tvořejí se jen hranice v něm. A zdravý soucit, to je tak blbej slogan, říkající vpodstatě jenom nebudme tak moc velký svině.
        Soucit nerozlišuje, je to jen otevřený pole pro působnost všeho, jedno v jakým vztahovým poměru, síle a polaritě energie, tedy tak jak chápu soucit ja.
        Takže je zbytečný se obelhávat, jde jen o "ja" a "moje".

        Když si tady Petr liboval jak se tady může svobodně vyjadřovat, říkal jsem si, že nejspíše jen pro to, že admin či majitel pouze nemá na forum čas, nečte to. Mno a je to tady.
        Ale vpoho, samozřejmě je to jeho forum, nebo za něj zodpovídá a nastavuje pravidla. Vo tom žádná, nejsem blaznivej anarchista abych bořil nějaká pravidla, či pokládal za blbost nějaká pravidla vytvářet, vod toho konec konců ta dualita taky je ne.

        Jen je hloupost ten prostej fakt, že prostě takovýto projev(tedy Vpetruv) tady nechci, vadí mi tady, zaobalovat do čehokoliv jinýho aby to vypadalo trochu jinak.
        Za mne osobně samo škoda svěžího větru v zatuchlých vodách psychologickýho duchovna.


          Duchovno vzaté z gruntu nepotřebuje nic hmotného, projeveného, nepotřebuje vůbec nic, dokonce ani žádné fórum bez pravidel nebo s pravidly.

          Nicméně projevená existence má svůj řád, který je dobré dodržovat.

          Tedy i tomu největšímu duchovňákovi, který už je jaxi mimo jakákoliv pravidla, dojde, že když si nedojde zaopatřit prostředky na živobytí, tak ta jeho psychosomatická jednotka prostě pojde.

          A teprve, když je tady opravdu úplné sjednocení nejen s bezrozměrným Bytím, ale i s vesmírným řádem, tak se Vesmír stará.

          Bez řádu je ta projevená existence neřád.

          Proto žádný anarchista nenalezne skutečnou svobodu, dokud se toho anarchisty v sobě nezbaví.
          Jana
           
          Příspěvky: 1482
          Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
          Poděkoval: 978
          Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 12:19:22

          roman píše:Takže je zbytečný se obelhávat, jde jen o "ja" a "moje".



          Zajímavé ovšem je, že si to "já/moje" samo obvykle nevystačí a bez toho "ty/tvoje" se neobejde. Na co by bylo někomu forum, kdyby tam nebylo žádné "ty"? Proto jsou ty příměry s domovem nesmyslné.

          A cesta k "našemu" není k dohlednutí.

          Moje, moje, moje!!!
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 12:27:46

          Pavla píše:
          Jana píše:
          Pavla píše:Ano, mám. Tři děti, z toho dvě v pubertě a jedno menší. A nijak jim nebráním aby poznávaly život takový, jaký je.


          A mají vštípeny zásady slušného chování, respekt k autoritám, nebo je jako Vostálpetr posílají do p.... ?

          Vostálpetr posílá do pr... nějaké autority? Tady na fóru, nebo na poradně? To jsem si ještě nevšimla. Posílá tam především tebe, když z tebe vylézají podivná duchovní moudra, která vnucuješ více než pojišťovací agent. Pravda, posílá tam i ostatní, kteří se v tu chvíli chovají hloupě. A často ten svůj vulgární projev vysvětluje jako svoje rozhodnutí ... Je to hra.... Tak co?
          Žádné autority v těchto diskusích nejsou.
          Všichni jsou si rovni.

          K mým dětem a autoritám. Pro žáky školou povinné jsou určitými autoritami učitelé. Jestli jsi myslela toto. Kázeňské potíže nemají, ale nemají ani potíže říct, že učitelka je skvělá, chápavá, nebo že je pitomá, ne spravedlivá nebo úplně blbá. Podle pravdy. A doma je za to nikdo nekárá. A mně svůj názor na mě i negativní říkají i do očí. Vědí, že můžou. :)


          Je to radost tě číst, Pavlo. :)
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Pár info

          Příspěvekod Lída » sob 14. lis 2015 12:50:13

          Když někdo založí fórum,

          roman píše:je to jeho forum, nebo za něj zodpovídá a nastavuje pravidla. Vo tom žádná, nejsem blaznivej anarchista abych bořil nějaká pravidla, či pokládal za blbost nějaká pravidla vytvářet, vod toho konec konců ta dualita taky je.

          jj


          Úvod k fóru
          viewtopic.php?f=4&t=2#p2

          Příspěvek od Petr » sob 10. kvě 2008 20:36:54

          Motto fóra: Inspiruj a nech se inspirovat.

          Toto fórum vzniklo v květnu 2008 jako prostor pro sdílení Vašich zážitků a dojmů z knih a filmů, které na Vás něčím velmi zapůsobily a posunuly Vaše uvažování nebo činy lepším směrem. Mohou se zde také objevit příběhy a zkušenosti z Vašeho života, kterými můžete inspirovat ostatní.

          Když jsem o založení tohoto fóra začal uvažovat, měl jsem na mysli především inspiraci pro duchovní rozvoj, ale fórum není na duchovno striktně omezeno. Jakákoli inspirace, která člověka může posunout zase o kousíček dál, tu najde své místo.

          Toto fórum je otevřené všem, kteří chtějí sdílet své dojmy s ostatními, nebo si je chtějí jen názory druhých přečíst.

          Toto fórum není fórem kritiků nebo recenzentů. Pokud chcete druhé inspirovat, měli byste psát o něčem co Vás zaujalo, nadchlo nebo třeba potěšilo. Tj. všechna témata by měla začínat pozitivně. :) Nicméně v diskuzi pod daným filmem nebo knihou mohou zaznít i kritické názory, v tomto je fórum naprosto otevřené.

          Update 26/01/2009: Více najdete nyní ve stanovách fóra.

          Předem děkuji všem, kteří se rozhodnou přispívat do tohoto fóra a sdílet své dojmy.

          Díky!


          Stanovy fóra:
          viewtopic.php?f=4&t=307#p631

          Povídání pro spolutvůrce a přispěvatele
          Příspěvek od Petr » pon 26. led 2009 9:18:14

          Vítej milý spolutvůrče,
          jsem moc rád, že jsi se rozhodl s námi tvořit na tomto fóru. Při tvém přispívání zde měj prosím na mysli zachování zdejší inspirativní atmosféry. Aby jsi měl určitý návod, co tím mám na mysli, tak jsem sepsal těchto několik následujících vět:


          INSPIRACE :Paint:
          - Toto fórum je zaměřeno na inspiraci, nejedná se o klasické diskuzní fórum. Tj. jedná se o fórum pro sdílení naší inspirace.
          - Jde hlavně o inspiraci k duchovnímu rozvoji a poznání, a to pozitivní cestou.
          - Všechny příspěvky by v sobě měly nést tuto inspirativní informaci.


          TÉMATA :writting:
          - Nově zakládaná témata zakládej v souladu s okruhem a způsobem inspirace.
          - Téma s rozmyslem vkládej tam, kam skutečně tématicky patří. V případě nejistoty se klidně poraď s adminem.

          ODPOVĚDI :writting2:
          - Všechny odpovědi ve vlákně by se měly držet výhradně úvodního tématu (tj. off-topic a spam bude uklizen).
          - Nezapomínej, že autora příspěvku, případně překladu a pod. zajímají především konstruktivní vyjádření k obsahu jeho příspěvku.
          - Ber na vědomí, že co se nemusí zdát inspirativní tobě, může se zdát inspirativní někomu jinému.
          Proto v odpovědích nepřesvědčuj druhé o své pravdě, ta je většinou na obou stranách. Zaměř se na vysvětlení svého postoje a ne na napadání postoje druhých.
          - Stejně tak neobhajuj své postoje, nicméně dbej na jejich správné pochopení.
          - Pokus se vyhnout nic neříkajícím reakcím na příspěvky druhých.


          JEDNÁNÍ :hugs:
          - Jednej s ostatními z rovnocenného postoje. Nepovyšuj se nad ostatní (možná to víš lépe jak oni, ale pouze ve vztahu k sobě, ne k nim) a ani se nepodceňuj (každý máme své jedinečné životní zkušenosti a svou cestu).

          Dohody o komunikaci (Miguel Ruiz: Čtyři dohody)
          - Nehřeším slovem. Říkám jen to, co si myslím. Vyhýbám se užívání slova proti sobě nebo proti druhých. Užívám sílu slova ve jménu pravdy a lásky.
          - Neberu si nic osobně. Nikdo nedělá nic kvůli mně. Co druzí píší, říkají a dělají je projevem jejich vlastní situace a snů. Jsem imunní proti názorům a činům druhých a nestávám se obětí zbytečného utrpení.
          - Nevytvářím si žádné domněnky. Nalézám odvahu klást otázky a vyjádřit, co skutečně chci. Komunikuji s ostatními tak jasně, jak jenom dovedu, abychom se vyhnuli nedorozuměním, smutku a dramatům.
          - Dělám vše tak, jak nejlépe dovedu. Moje činnost se mění od okamžiku k okamžiku, vypadá jinak, když jsem nemocný, než když jsem zdravý. Dělám však za všech okolností vše, jak nejlépe dovedu, a vyhýbám se zbytečným soudům a lítosti.

          ADMIN :pc2:
          - Věř prosím adminovi, že když cokoli přesune, má k tomu dobrý důvod. Občas ho popadne touha to tu trochu zpřehlednit, tak je možné, že některá témata a příspěvky mohou být přesunuty nebo rozděleny.
          - Při vybočení mimo rámec naznačený výše, si admin dovoluje, uvést věci zpět do souladu.
          - V krajních případech si admin také dovoluje posoudit, zda se jedná o vhodné téma, vhodnou inspiraci pro toto fórum (např. deathmetalová inspirace v sekci Inspirativní hudba).

          Tak a teď už je ti jasnější má představa o spolutvoření zde, tak přeji jisté prsty na myši i klávesnici a příjemný pobyt zde. :ahoj3:

          Petr
          Administrátor


          Co dodat? Těm, co mají potřebu reagovat jinak, nic nebrání najít si prostředí, kde tahle pravidla neplatí. Nic není špatně, jen nepůjdu nadávat majiteli obchodu s ovocem a zeleninou, protože tu nemá vepřovou kýtu a řízky, a nebudu předpokládat, že je to kvůli odporu k nim.
          Komu pravidla jakéhokoliv diskusní fóra nevyhovují, OK, může :lodka: a najít si diskusní prostředí, se kterým líp souzní, případně nějaký diskusní supermarket, kde není nutné respektovat žádná pravidla - pokud něco takového existuje... :donknow: :)


          :ahoj:
          Naposledy upravil Lída dne sob 14. lis 2015 13:15:19, celkově upraveno 2
          Uživatelský avatar
          Lída
           
          Příspěvky: 715
          Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
          Poděkoval: 166
          Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

          Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Lída za tento příspěvek:
          Jana

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 13:11:15

          Trini píše:
          roman píše:Takže je zbytečný se obelhávat, jde jen o "ja" a "moje".



          Zajímavé ovšem je, že si to "já/moje" samo obvykle nevystačí a bez toho "ty/tvoje" se neobejde. Na co by bylo někomu forum, kdyby tam nebylo žádné "ty"? Proto jsou ty příměry s domovem nesmyslné.

          A cesta k "našemu" není k dohlednutí.

          Moje, moje, moje!!!


          :D :D :D

          Hele, tohle je dobrý, proto měl Mahariši jen tu bederní roušku,

          bylo by zajímavé, kdyby si ji někdo přivlastnil s tím, že správný duchovňák žádné "moje" nemá.

          Ber to tak, že tady máš vzácnou příležitost založit své vlastní fórum, které bude absolutně bez pravidel.

          Moc se na něj těším.

          A těm, kteří takové nekomerční fórum bez reklam, do kterého má veřejnost přístup, nezaložili, neinvestovali své prostředky pro druhé, vřele doporučuji, než začnete kritizovat někoho, že není dostatečně rozdávačný a nechává si nějaké "moje", začněte sami rozdávat, otevřete svůj byt bezdomovcům, rozdejte všechno potřebným, založte fórum, kde bude dovoleno úplně vše.

          :happy:
          Jana
           
          Příspěvky: 1482
          Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
          Poděkoval: 978
          Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

          Re: Pár info

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 14:28:05

          Lída píše:
          Co dodat? Těm, co mají potřebu reagovat jinak, nic nebrání najít si prostředí, kde tahle pravidla neplatí. Nic není špatně, jen nepůjdu nadávat majiteli obchodu s ovocem a zeleninou, protože tu nemá vepřovou kýtu a řízky, a nebudu předpokládat, že je to kvůli odporu k nim.
          Komu pravidla jakéhokoliv diskusní fóra nevyhovují, OK, může :lodka:


          :ahoj:


          Proč by to měl dělat? Vždyt ho ten z toho, co označuje jako "moje" vyrazí. Co dodat? Že když bude mít dotyčný zájem dál ve foru psát, tak samozřejmě může a bude z toho věčný boj. Ale o to nemá - pokud vím - Vostálpetr zájem. Jemu zřejmě stačí testovat lidi.

          Milé dámy, proč to nepřenecháte majiteli fora a Pavle, at si to spolu vyřeší? Nebo vám snad toto forum patří? ;)
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 14:36:18

          Jana píše:Ber to tak, že tady máš vzácnou příležitost založit své vlastní fórum, které bude absolutně bez pravidel.

          Moc se na něj těším.



          Dokud všude za Vostálpetrem polezeš a budeš ho provokovat k vulgaritě, tak žádné forum zakládat nebudu. Tady zde to byla pro mne taková prověrka, jak by to fungovalo.
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 14:45:14

          Petr píše:Pokud mate nejake dalsi ci lepsi navrhy, tak klidne piste. :)

          Hezky vecer,

          Petr


          To ocenuji. Zůstáváš otevřený novému, změnám, nelpíš na "svých" pravidlech. :thanx:
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 15:04:28

          Trini píše:
          Jana píše:Ber to tak, že tady máš vzácnou příležitost založit své vlastní fórum, které bude absolutně bez pravidel.

          Moc se na něj těším.



          Dokud všude za Vostálpetrem polezeš a budeš ho provokovat k vulgaritě, tak žádné forum zakládat nebudu. Tady zde to byla pro mne taková prověrka, jak by to fungovalo.


          :D :D :D

          Takže přeci jen fórum, které by mělo ten punc "moje", kde by bylo jen to, co Ty osobně chceš, dovolíš, kde by sis stanovila svá vlastní pravidla, která by ovšem byla jiná, než pravidla, která by si stanovil někdo jiný s tím svým "moje".

          :thumb:

          Je to asi takové, jako bys zmrzlináři říkala, že správně by měl rozdávat zmrzlinu všem, bez rozdílu, nehledě na to, jestli se někteří jedinci chovají jinak, než si představuje, že by se měli chovat, s tím, že Ty bys na jeho místě rozdávala zdarma všem zmrzlinu, kdyby tady neexistovali jedinci, kteří by se chovali tak, jak Ty nechceš.

          :happy:
          Jana
           
          Příspěvky: 1482
          Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
          Poděkoval: 978
          Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 15:14:12

          Jana píše:
          Trini píše:
          Jana píše:Ber to tak, že tady máš vzácnou příležitost založit své vlastní fórum, které bude absolutně bez pravidel.

          Moc se na něj těším.



          Dokud všude za Vostálpetrem polezeš a budeš ho provokovat k vulgaritě, tak žádné forum zakládat nebudu. Tady zde to byla pro mne taková prověrka, jak by to fungovalo.


          :D :D :D

          Takže přeci jen fórum, které by mělo ten punc "moje", kde by bylo jen to, co Ty osobně chceš, dovolíš,


          Jak vidíš tak ne. Nebo snad takové forum zakládám?
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 15:21:41

          Jana píše:
          Je to asi takové, jako bys zmrzlináři říkala, že správně by měl rozdávat zmrzlinu všem, bez rozdílu, nehledě na to, jestli se někteří jedinci chovají jinak, než si představuje, že by se měli chovat, s tím, že Ty bys na jeho místě rozdávala zdarma všem zmrzlinu, kdyby tady neexistovali jedinci, kteří by se chovali tak, jak Ty nechceš.

          :happy:


          Nak se ti to plete. Ve svém foru si dělej, co chceš - vyrážej koho chceš. Ale já forum, ze kterého bych tě musela vyrazit, aby mělo nějaký smysl, zakládat nebudu. Prostě není zralá doba...
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 15:24:03

          Trini píše:
          Jak vidíš tak ne. Nebo snad takové forum zakládám?


          Jasně, sama bys do něčeho takového neinvestovala ani floka.

          Proto, pokud se budeme řídit Tvým vzorem a náhledem, že by na fóru neměla být žádná pravidla, tak tahle fóra zrušíme a počkáme si, až nazraje doba.

          :happy:
          Jana
           
          Příspěvky: 1482
          Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
          Poděkoval: 978
          Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Alaja » sob 14. lis 2015 15:29:05

          Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
          Uživatelský avatar
          Alaja
           
          Příspěvky: 5678
          Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
          Poděkoval: 289
          Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » sob 14. lis 2015 15:32:06

          Jana píše:
          Trini píše:
          Jak vidíš tak ne. Nebo snad takové forum zakládám?


          Jasně, sama bys do něčeho takového neinvestovala ani floka.


          Proto, pokud se budeme řídit Tvým vzorem a náhledem, že by na fóru neměla být žádná pravidla, tak tahle fóra zrušíme a počkáme si, až nazraje doba.

          :happy:


          Tohle forum bylo už mrtvé a tvé k tomu nemá daleko, tak, o co ti jde?
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Jana » sob 14. lis 2015 15:55:02

          Trini píše:
          Jana píše:
          Trini píše:
          Jak vidíš tak ne. Nebo snad takové forum zakládám?


          Jasně, sama bys do něčeho takového neinvestovala ani floka.


          Proto, pokud se budeme řídit Tvým vzorem a náhledem, že by na fóru neměla být žádná pravidla, tak tahle fóra zrušíme a počkáme si, až nazraje doba.

          :happy:


          Tohle forum bylo už mrtvé a tvé k tomu nemá daleko, tak, o co ti jde?


          Jen konfrontuji svůj pohled s Tvým a zkoumám, co je pravda.

          :happy:
          Jana
           
          Příspěvky: 1482
          Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
          Poděkoval: 978
          Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod armin » sob 14. lis 2015 15:55:02

          Petr píše:Jaky vysledek hledani te pravdy by te uspokojil? :) Ze budes vedet, jak duchovni svet, nebo proste svet funguje, jak je to doopravdy? Nebo jsem uplne mimo? :D


          Ono je důležité poznat hlavně sama sebe. Poznat co je to člověk. A to doopravdy, ne si jen vsugerovat nějaký koncept poznání, který se nám líbí.
          A k tomu poznávání ty duchovní diskuze, zabarvené i těmi osobními výpady dost přispívají. Poznávám druhé podle jejich reakcí a poznávám sebe podle svých reakcí a oboje se to vyvíjí (když to dobře jde) tak, že ta schopnost poznávat druhé a sebe se prohlubuje a zlepšuje.

          A co vlastně poznáváme? Svoje omyly i omyly druhých. A poznáme-li omyl, už nejsme v jeho moci, přestaneme na něm lpět, přestaneme v něm bydlet. A když se poznáváním vysvobodíme ze všech omylů, ve kterých jsme žili, tak to, co zůstane je pravda, skutečnost, to jak to doopravdy je.
          A to se nedá nastudovat popsat nebo pochopit a může to být pro nás i dost nepříjemný proces, když na těch svých mylných a líbivých názorech a konceptech hodně lpíme.
          Uživatelský avatar
          armin
           
          Příspěvky: 2011
          Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
          Poděkoval: 33
          Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

          PředchozíDalší

          Zpět na Fórum - úvod, nápady, připomínky, technické věci

          Kdo je online

          Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků