Vulgarismy a spol.

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Alaja » ned 15. lis 2015 11:50:28

Jana píše:
Alaja píše:http://www.forum-zdarma.cz/


Pojedou Ti v tom sice reklamy, ale super konstruktivní přístup.

:thumb:

Je nesmyslné žádat po někom jako samozřejmost služby, které bychom sami nenabídli a žít v iluzi, že někdo jiný, jen protože něco vytvoří, je povinen nám umožnit to používat podle našich pravidel.

:happy:


Tak jsem se zvedla ze židle od pc a zašla si pokecat s lidmi, co tomu internetu rozumí, jak to vlastně je....ale jelikož mám už hlavu děravou, tak cestou zpátky k pc se mi z ní většina info zase poztrácela, jen mi tam uvízlo pouze cosi o trafficu a reklamách a o vedlejších stránkách s nějakým příjmem a s odkazem na ty bez příjmu......(v tom okamžiku jsem pochopila, proč strpíš na své prý "duchovní" PZ, bez reklam, podivné dotazy nezletilých dětí ohledně sexu, protože ty děti na PZ přicházejí právě z takových placených stránek pro děti, kde máš i odkaz na PZ..)

Je fakt, že já tomu softvéru rozumím jak koza petrželi a proto si vůbec na založení internetových stránek netroufám, i když bych mohla možná ty své odborníky na net dokopat k tomu, aby mi nějaké stvořili. No co, koupila bych si o pár krabiček cigaret méně a snad bych to uživila. Ale děsí mne představa, že bych pak s každou technickou prkotinou musela za svými odborníky neustále běhat....brrrr.....a jelikož jsem už v pokročilejším důchodovém věku, kdy nevím dne ani hodiny, kdy po mne ta zubatá s chutí sáhne, tak by to bylo i nefér, ohledně účastníků případného fora, aby náhle zůstali bez majitele stránek, který by to platil.... :donknow:


:ahoj:

http://omsolutions.cz/seo/jak-zvysit-navstevnost/
Přílohy
reklama.jpg
reklama.jpg (49.69 KiB) Zobrazeno 14451 krát
Naposledy upravil Alaja dne ned 15. lis 2015 13:34:26, celkově upraveno 4
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Josef » ned 15. lis 2015 12:22:50

Jana píše:
roman píše: Když dojde k prolomení egoismu a ty pole splynou(osobní a neosobní), respektivě jsou vědomě jedním, jednáš spontánně přesto vědomě, bez potřeby jakéhokoliv psychologického zisku(to je ten příklad marpy).


Jo, ale furt funguje to, že si Mistr bere do obchodu peněženku, když si jde koupit rohlíky k snídani.

:happy:

Jo, ale?

Ty zkoumáš labyrint mysli a mě zajímá ráj srdce.

:cooking:
Uživatelský avatar
Josef
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. zář 2015 19:09:04
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod armin » ned 15. lis 2015 13:10:29

Trini píše:
Vostálpetr na mě působí na tolik uvolněně, že určitě nepočítal s tím, že to tady tak půjde věčně - naopak jsem přesvědčená, že mu bylo jedno, kdy to skončí.


Takže je to tak v pořádku. :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2010
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod armin » ned 15. lis 2015 13:27:37

Trini píše:
Vývoj nepozoruji u nikoho. Jde to pořád dokola i s tím věčným zasekáváním.



To já vývoj těch, co se tu více angažují, pozoruji. K lepšímu i k horšímu. A to i u sebe.

Jinak bych to tady ani nečetl ani bych sem nepsal.

Lidé se nemění snadno a ze dne na den, jak by si mnozí přáli, ale velmi pomalu, a většinou ve spirále.

Stejně tak i negativní vývoj probíhá velmi pomalu. Stále je všechno zdánlivě v pohodě a najednou dojde ke změně skokem.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2010
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod armin » ned 15. lis 2015 13:36:24

Trini píše:Kdyby měl zájem, tak tady mohl psát pořád dál. A Petrovi by nezbývalo, než to neustále mazat nebo zavřít forum.


Já bych také Vostála nepromazával ani nezavíral kvůli němu fórum, ale Petra bych zkrátka zabanoval, když si nedá říct - jako jsem to už jednou udělal i já na JZ.
Nebudu po druhých stále uklízet, když nejsou schopni se chovat podle pravidel a když jim takové chování dokonce dělá přímo radost, jako výraz své svobody.

Jak říkal Robejšek, teď u příležitosti útoku v Paříži:
"Evropa na Boha už nevěří, ale stále ještě nastavuje i druhou tvář".
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2010
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Vulgarismy a spol.

Příspěvekod Eva Nada » ned 15. lis 2015 13:39:30

roman píše:
    To Eva:Nevim jestli jsi to četla, ale přece jsem psal o soucitu a lítostivosti, kdy ta lítostivost je ten preferenční osobní soucit.
    Vlastně to slovo soucit ani nemám moc rád, a myslím, že nejvíc o něm mluví a to slovo používají právě ti u nichž jde spíš o tu preferenční lítostivost a pocitovost, viz. tvůj případ.
    Takže já beru soucit čistě jako "živé" vědomé energetitecké pole umožnujucí bezpreferenčně vyvstávat všem dějům. Když dojde k prolomení egoismu a ty pole splynou(osobní a neosobní), respektivě jsou vědomě jedním, jednáš spontánně přesto vědomě, bez potřeby jakéhokoliv psychologického zisku(to je ten příklad marpy). A takové jednání se dá nazvat již soucitným.
    Ale to není případ tady píšících, nevšiml jsem si že by tady byl nějakej realizovanej mistr, proto jsem to psal tobě, že ten soucit tady používáš přitom ho nejsi vlastně ješte schopna.
    Dokud je tady ego bude to jen ta lítostivost a můžeš si jí přetírat na co chceš.
    A už vo tom soucitu nebudu mluvit :no: , navíc je to blbý slovo :yes: , kdyby aspon soubytí to už je lepší, ale soucit? fuj....

      Co se týká slova soucit (láska, pravda, moudrost atd.) - je to slovo, jako každé jinéa ano, soubytí není tolik používané slovo a dopkonce si myslím, že jsem ho v diskuzi mezi námi, co se scházejí už dlouho, poprvé použila já.
      Jak s těmi slovy zacházíme, myslím v celém konceptu řečeného (psaného), takový nese náboj, takové to řečené, psané je a dá se z toho hodně vyvnímat. jestli je to jenom nějaké pozlátko, hraní si na něco nebo někoho, vyčtené, neupřímné, nebo není, protože je to vyvěrající přímo z duše, jako řeka, když plyne, čisté a pravdivé...
      Naučit se jedno od druhého rozeznat (kdy jde o faleš, zisk ega, kdy jde o "zpěv duše", jak píšeš, osobní splynulo s neosobním a vše je poznáváno a hlavně žito jako Jedno, mluvíme o žití jednoty bytí) je znakem probuzeného...

      Myslíš Romane, že dokážeš jedno od druhého rozeznat? Byť i jen z virtuálního projevu?

      Čímž nic nesleduji :-), jen se ptám :-)
      Naposledy upravil Eva Nada dne ned 15. lis 2015 14:14:01, celkově upraveno 1
      Uživatelský avatar
      Eva Nada
       
      Příspěvky: 896
      Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
      Poděkoval: 34
      Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

      Re: Vulgarismy a spol.

      Příspěvekod Eva Nada » ned 15. lis 2015 14:03:39

      armin píše:
      Trini píše:Kdyby měl zájem, tak tady mohl psát pořád dál. A Petrovi by nezbývalo, než to neustále mazat nebo zavřít forum.


      Já bych také Vostála nepromazával ani nezavíral kvůli němu fórum, ale Petra bych zkrátka zabanoval, když si nedá říct - jako jsem to už jednou udělal i já na JZ.
      Nebudu po druhých stále uklízet, když nejsou schopni se chovat podle pravidel a když jim takové chování dokonce dělá přímo radost, jako výraz své svobody.

      Jak říkal Robejšek, teď u příležitosti útoku v Paříži:
      "Evropa na Boha už nevěří, ale stále ještě nastavuje i druhou tvář".

      :idea2:
      Překvapuješ mě, díky. I s tím přístupem k "Janě", i se svou poznámkou o vývoji...
      ano...
      Uživatelský avatar
      Eva Nada
       
      Příspěvky: 896
      Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
      Poděkoval: 34
      Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

      Re: Vulgarismy a spol.

      Příspěvekod Eva Nada » ned 15. lis 2015 14:11:35

      Pavla píše:
      Eva Nada píše:
      roman píše:
        jo je ti to líto.
        Něco ti je líto, něco jiného ti zas líto není, s něčím nebo někým soucítíš a s něčím zas ne, tak to chodí. Třeba to že je Petr zabanován ti asi moc líto nebude a soucítit s ním asi nebudeš, ani s lidmi kterým byli jeho příspěvky třeba přínosné a budou jim chybět(jen příklad), to už by asi byl soucit nezdravý.
        Své vlastní osobně zabarvené vnímaní a cítení, tedy nějaký osobnostně preferenční blok energie nazvu zdravým soucitem a je to. Mezi soucitem a lítostivostí je ovšem rozdíl a to právě v té diferenciaci.
        K tý první otázce, jo jasně, myslím to vážně..

          Myslíš, že je jenom soucit osobnostní, týkající se jen osobní roviny nebo je i jiný soucit, takový, který spojuje... právě díky poznání, pochopení, kdo ve skutečnosti jsem?

          Protože podle toho, co píšeš, znáš jenom ten soucit osobnostní, nic jiného tam není "vidět"...., žádná jiná rovina.....napsala
          vidět je spíš to, že jsi z toho svého soucitu dost v háji a že nespojil ani tebe.

          Skutečně soucítící (roman promine) :-) není zcelen, to máš dobrý postřeh, naopak, jeho srdce je rozedráno, krvácí, pláče, kde se podívá, vidí bolest světa... i proto ten výrok, že soucit spojuje... tuším to byl Dalajláma, který řekl, že se zde bude rodit tak dlouho, dokud tu bolest světa bude, dokud tu bude poslední bloudící a tím trpící duše...

          To jsou (velicí) bódhisattvové, kteří nemohou jinak....

          Pak jsou ale i řekněmě moudří, které již nic nespojuje se světem (zdánlivě), kteří zůstávají ve "svém" středu, jsou čirou (neobarvenou) Pozorností...
          Uživatelský avatar
          Eva Nada
           
          Příspěvky: 896
          Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
          Poděkoval: 34
          Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » ned 15. lis 2015 14:24:40

          armin píše:
          Trini píše:Kdyby měl zájem, tak tady mohl psát pořád dál. A Petrovi by nezbývalo, než to neustále mazat nebo zavřít forum.


          Já bych také Vostála nepromazával ani nezavíral kvůli němu fórum, ale Petra bych zkrátka zabanoval, ]


          To při dnešní technice není s konečnou platností možné. Takže kdyby Vostálpetr měl o to zájem, tak by psal a ty bys mazal a mazal a mazal...
          :)
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » ned 15. lis 2015 14:31:09

          Trini píše:
          armin píše:
          Trini píše:Kdyby měl zájem, tak tady mohl psát pořád dál. A Petrovi by nezbývalo, než to neustále mazat nebo zavřít forum.


          Já bych také Vostála nepromazával ani nezavíral kvůli němu fórum, ale Petra bych zkrátka zabanoval, ]


          To při dnešní technice není s konečnou platností možné. Takže kdyby Vostálpetr měl o to zájem, tak by psal a ty bys mazal a mazal a mazal...
          :)


          Samozřejmě je i při dnešní technice možné, aby vulgarity byly automaticky vytečkovány.
          Uživatelský avatar
          Trini
           
          Příspěvky: 5092
          Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
          Poděkoval: 330
          Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Eva Nada » ned 15. lis 2015 14:34:58

          Trini píše:
          armin píše:
          Trini píše:Kdyby měl zájem, tak tady mohl psát pořád dál. A Petrovi by nezbývalo, než to neustále mazat nebo zavřít forum.


          Já bych také Vostála nepromazával ani nezavíral kvůli němu fórum, ale Petra bych zkrátka zabanoval, ]


          To při dnešní technice není s konečnou platností možné. Takže kdyby Vostálpetr měl o to zájem, tak by psal a ty bys mazal a mazal a mazal...
          :)

          Tady na inspiruj nemůže nikdo mazat cizí příspěvky, tedy nemazal by, nemazal, ale ani nemohl zabanovat. Jak jsem pochopila, myslel to armin tak, kdyby byl správcem stránek..., tak by Petra zabanoval..., dokonce se dívám, že ani své vlastní příspěvky zde nemohu mazat, pokud není příspěvek poslední v řadě...
          Uživatelský avatar
          Eva Nada
           
          Příspěvky: 896
          Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
          Poděkoval: 34
          Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

          Re: Vulgarismy a spol.

          Příspěvekod Trini » ned 15. lis 2015 14:40:45

          roman píše:
            jo je ti to líto.
            Něco ti je líto, něco jiného ti zas líto není, s něčím nebo někým soucítíš a s něčím zas ne, tak to chodí. Třeba to že je Petr zabanován ti asi moc líto nebude a soucítit s ním asi nebudeš, ani s lidmi kterým byli jeho příspěvky třeba přínosné a budou jim chybět(jen příklad), to už by asi byl soucit nezdravý.
            Své vlastní osobně zabarvené vnímaní a cítení, tedy nějaký osobnostně preferenční blok energie nazvu zdravým soucitem a je to. Mezi soucitem a lítostivostí je ovšem rozdíl a to právě v té diferenciaci.
            K tý první otázce, jo jasně, myslím to vážně..


              :)
              Uživatelský avatar
              Trini
               
              Příspěvky: 5092
              Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
              Poděkoval: 330
              Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Trini » ned 15. lis 2015 14:44:41

              Eva Nada píše:
              Trini píše:
              armin píše:
              Já bych také Vostála nepromazával ani nezavíral kvůli němu fórum, ale Petra bych zkrátka zabanoval, ]


              To při dnešní technice není s konečnou platností možné. Takže kdyby Vostálpetr měl o to zájem, tak by psal a ty bys mazal a mazal a mazal...
              :)

              Tady na inspiruj nemůže nikdo mazat cizí příspěvky, tedy nemazal by, nemazal, ale ani nemohl zabanovat. Jak jsem pochopila, myslel to armin tak, kdyby byl správcem stránek..., tak by Petra zabanoval..., dokonce se dívám, že ani své vlastní příspěvky zde nemohu mazat, pokud není příspěvek poslední v řadě...



              Vždyt jsem to také psala o pomyslném Miroslavovu foru. Trvalé zabanování už nefunguje. Ukázala jsem Vostálpetrovi, jak by mohl dál psát na PZ, kde jsi ho zabanovala. Ale neměl o to zájem...
              Uživatelský avatar
              Trini
               
              Příspěvky: 5092
              Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
              Poděkoval: 330
              Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Trini » ned 15. lis 2015 14:47:51

              Trini píše:
              Eva Nada píše:
              Trini píše:
              To při dnešní technice není s konečnou platností možné. Takže kdyby Vostálpetr měl o to zájem, tak by psal a ty bys mazal a mazal a mazal...
              :)

              Tady na inspiruj nemůže nikdo mazat cizí příspěvky, tedy nemazal by, nemazal, ale ani nemohl zabanovat. Jak jsem pochopila, myslel to armin tak, kdyby byl správcem stránek..., tak by Petra zabanoval..., dokonce se dívám, že ani své vlastní příspěvky zde nemohu mazat, pokud není příspěvek poslední v řadě...



              Vždyt jsem to také psala o pomyslném Miroslavovu foru. Trvalé zabanování už nefunguje. Ukázala jsem Vostálpetrovi, jak by mohl dál psát na PZ, kde jsi ho zabanovala. Ale neměl o to zájem...


              Nakonec proč by tam měl psát, když jste přilezly s Janou sem za ním...to dál čeřit. Potřeba krve, že?
              Uživatelský avatar
              Trini
               
              Příspěvky: 5092
              Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
              Poděkoval: 330
              Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Eva Nada » ned 15. lis 2015 15:13:21

              Vždyt jsem to také psala o pomyslném Miroslavovu foru. Trvalé zabanování už nefunguje. Ukázala jsem Vostálpetrovi, jak by mohl dál psát na PZ, kde jsi ho zabanovala. Ale neměl o to zájem...

              Aha, tak to jsi odborník na techniku, já ne... asi změnou IP adresy, ne?

              Podle mě Petr o to neměl zájem, protože sám chtěl být zabanován, dlouho to loudil po Janě na Poradně, i na JZ, vyloženě jeho příspěvky byly v tom duchu loudění o zabanování, ale málo kdo mu vyhověl-. V jeho případě se jedná o křeč, kterou sám dobře vnímal (narozdíl od jany) a chtěl s tím stavem křeče něco udělat. Zabanování (ztráta možnosti někde psát, být ve vleku vlastní vásany, s kterou si sám nedovedu poradit) byla jím viděna jako jediná možnost se té závislosti (vásany) zbavit.
              Neříkám, že to pomůže a nenajde se jiná náplast, ale v podstatě mu bylo vyhověno - jak na Poradně (mým zabanováním a do doby, dokud to Jana nepřehodnotí) a tady Petrovým zabanováním...

              je to něco, jako když když ti je odepřen přísun drogy, ano, krve, ale z vnějšku - náhlé upoutání na lůžko, zrušení stránek, zabanování IP adresy - jsi náhle odstřihnuta od přídělu pravidlené drogy a máš šanci se z křeče (koloběhu požívání drogy) dostat...., ty mu v tomto okamžiku ale nabízíš, jak tuto šanci obejít a znovu se do křeče vrátit... nu, naštěstí pro něj tuto možnost Petr využít nechce...

              Ale.... říkám, nevím jak toto bude účinné z hlediska trvalého vyléčení se ze závislsoti, když to nevzešlo z něho, ze vnitř, jako přirozená sublimace = přeměna, ale jen díky zásahu z vnějšku - abstinence může probíhat po dobu nedostupnosti, ale podle mě k trvalému vyléčení se takto nemůže dojít... viz. řada"donucených" alkokoliků, kteří souhlasili s ústavní léčbou, používání medikamentů, ale u drtivé většiny to nefuguje, protože je tady stále boj s drogou a kde je boj (hlídání se, nucená abstinence, brání medikamentů, upoutání na lůžko - zabanování atd.), to je stále probíhající boj, opak svobody bez ohledu na existenci či neexistenci drogy....

              Petr, protože si svou křeč již uvědomoval delší dobu a uvědomuje, záměrně stupňoval svůj boj s touto vásanou, do kterého patřil i jeho používaný slovník, který ho dovedl v současné situaci, tam, kde ho dovedl, je na tom lépe, než např. jana, která si svou křeč stále ještě neuvědomuje a jede stále ve své vlně blouznění o jednotě....
              Uživatelský avatar
              Eva Nada
               
              Příspěvky: 896
              Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
              Poděkoval: 34
              Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod armin » ned 15. lis 2015 17:35:19

              Trini píše:To při dnešní technice není s konečnou platností možné. Takže kdyby Vostálpetr měl o to zájem, tak by psal a ty bys mazal a mazal a mazal...
              :)

              Nemazal a nemazal.
              Kdyby mi tam lezl takový neodbytný psavec, tak bych zapnul schvalování komentářů.
              Nebo bych dovolil psát jen zaregistrovaným. A hlídal bych si, kdo se registruje.
              Uživatelský avatar
              armin
               
              Příspěvky: 2010
              Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
              Poděkoval: 33
              Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Josef » ned 15. lis 2015 17:52:26

              Myslíš Romane, že dokážeš jedno od druhého rozeznat? Byť i jen z virtuálního projevu?

              Ano, dokáže. Co říká, nevycucává si z prstu.





              :-)
              Uživatelský avatar
              Josef
               
              Příspěvky: 39
              Registrován: pon 14. zář 2015 19:09:04
              Poděkoval: 0
              Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Mrakoplaš » ned 15. lis 2015 21:56:18

              Eva Nada píše:Petr, protože si svou křeč již uvědomoval delší dobu a uvědomuje, záměrně stupňoval svůj boj s touto vásanou, do kterého patřil i jeho používaný slovník, který ho dovedl v současné situaci, tam, kde ho dovedl, je na tom lépe, než např. jana, která si svou křeč stále ještě neuvědomuje a jede stále ve své vlně blouznění o jednotě....


              Tak ať si blouzní o čem chce ne? Dokud nebude ve jménu jednoty zabíjet, tak bych to nijak neřešil ;)

              Btw. Zase po dlouhé době vlezu na Inspiruj a co nevidím: v jednom vlákně se sešli staré firmy: Petr, Jana, Vostalpetr, Lída. Ještě chybí Watta a bylo by to kompletní 8-)
              Uživatelský avatar
              Mrakoplaš
               
              Příspěvky: 49
              Registrován: pon 01. srp 2011 12:27:35
              Poděkoval: 4
              Poděkováno: 14-krát v 8 příspěvcích

              Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Mrakoplaš za tento příspěvek:
              Mrakoplaš

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Petr » pon 16. lis 2015 0:50:38

              Mrakoplaš píše:Btw. Zase po dlouhé době vlezu na Inspiruj a co nevidím: v jednom vlákně se sešli staré firmy: Petr, Jana, Vostalpetr, Lída. Ještě chybí Watta a bylo by to kompletní 8-)

              nj. take koukam :) Nostalgie :cooool:.

              jinak na ty posledni prispevky (posledni 2 strany) uz reagovat s dovolenim nebudu. Neprijde mi tam nic, co by tu debatu posouvalo nekam dal. Jestli budete mit nejaky konstruktivni navrh, tak mi ho prosim poslete do SZ, nebo zalozte nove tema, tak to neprehlidnu. Diky.
              Uživatelský avatar
              Petr
              Administrátor
               
              Příspěvky: 2832
              Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
              Bydliště: Brno / Praha
              Poděkoval: 589
              Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

              Re: Vulgarismy a spol.

              Příspěvekod Pavla » pon 16. lis 2015 5:33:54

              Petr píše:
              jinak na ty posledni prispevky (posledni 2 strany) uz reagovat s dovolenim nebudu. Neprijde mi tam nic, co by tu debatu posouvalo nekam dal. Jestli budete mit nejaky konstruktivni navrh, tak mi ho prosim poslete do SZ, nebo zalozte nove tema, tak to neprehlidnu. Diky.

              Tak jo, dobře :)
              Uživatelský avatar
              Pavla
               
              Příspěvky: 52
              Registrován: pon 12. říj 2015 4:19:25
              Poděkoval: 0
              Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

              PředchozíDalší

              Zpět na Fórum - úvod, nápady, připomínky, technické věci

              Kdo je online

              Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků