Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Trini » pon 11. led 2016 20:02:31

armin píše:
Jana píše:To co překáží poznávání Pravdy a připoutává k iluzi, že nějaké Ty je něčím jiným, než Tvé skutečné pravé Já, tam, kde se setkávají ti, kdo hledají odpovědi na otázky, s těmi, kdo je nalézají, by rušilo.


Že se tedy raději nevěnuješ těm, kdo podle tebe hledají odpovědi na otázky a kdo je nalézají (na poradně) a chodíš si vylévat srdce (svou nechuť ke kritice) sem mezi slušné lidi ??


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Trini » pon 11. led 2016 20:06:45

Jana píše: tam, kde se setkávají ti, kdo hledají odpovědi na otázky, s těmi, kdo je nalézají, by rušilo.




Monika píše: kdo nejde se mnou, jde proti mne a toho je třeba od sebe eliminovat jakoukoliv dostupnou formou


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » pon 11. led 2016 21:32:22

armin píše:Že se tedy raději nevěnuješ těm, kdo podle tebe hledají odpovědi na otázky a kdo je nalézají (na poradně) a chodíš si vylévat srdce (svou nechuť ke kritice) sem mezi slušné lidi ??


honzam píše: Tohle téma jsem založil hlavně pro Tebe jako prostor, kde si můžeme povídat....


Jestli si bude chtít Honzam příště povídat, má i jiné možnosti.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod irulan » úte 12. led 2016 11:16:58

Jana píše:
irulan píše:Kritika muze pocházet z různých motivaci, ze jo.. Je to věc kritizujiciho až do te doby, kdy se "dotkne" kritizovaneho, pak je jejich společnou veci, myslím si. Je to fakt zajimavy, ze pri tom pocitu zranenosti vylézají z kritizovanych různe obrany a přestává tak nejak jít o samotnou kritiku něčeho konkrétního. Kdyby tak ten pocit zranenosti nenastaval....
Snad bychom dokázali byt racionální a nazor zvenčí vyhodnocovali jako dobrej nebo horsi ale bez emocí. Emoce a racionalita mi přijdou taky jako dva soupeři: kde převládá rozum, neni zádný odvaz a radost ze zivota a tam, kde převládají emoce, je rozum zmitan nahoru a dolu bez klidu a odpočinku. :donknow:


Jsou myšlenky, které sjednocují a směřují k poznání našeho společného pravého Já, k Jednotě, k vědomí Srdce a jsou myšlenky, které naopak utvrzují v iluzi oddělenosti.

To jsou zpravidla myšlenky, které ulpívají na představách ne-já, které neodpovídá mým představám, jaké by mělo správně být.

No dekuju, ze vysvetlujes správné a nesprávné myšlenky, ale ja s tímhle nejak nemuzu souhlasit. Jestliže tvořící bůh je "dobry", jak se propaguje, pak na tvoření toho "zlého ci špatného" musi mit nějakého konkurenta. Pak neni tim jediným svrchovanym zdrojem. Podle myho je OK i jednota i oddělení, jsou to jen prirozene stavy a měnící se procesy tak jako napr u fyziky částic. Zádný spravny a nesprávný - to vznika jen tvým vztahem k tomu, jestli je to pro tebe dobre nebo ne - tedy pro tvé zachování a zachování tvé pohody.
I ty mas predstavu o "správně být" , jen si myslis, zes našla ten klíč a tu SPRÁVNOU myšlenku. To je OK. A taky je tam odpor k tomu "nespravnemu", taky OK, naprosto lidske...
Nijak "bozsky" nad věcí, a pochybuju, ze je to u cloveka mozne. Nelze se obelhavat donekonecna, jen delším stoupáním se nabírá výška a pad pak boli více. Asi to tak ma byt, no..
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 19. dub 2012 20:00:01
Poděkoval: 34
Poděkováno: 3-krát v 3 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod armin » čtv 14. led 2016 19:59:29

irulan píše:No dekuju, ze vysvetlujes správné a nesprávné myšlenky, ale ja s tímhle nejak nemuzu souhlasit. Jestliže tvořící bůh je "dobry", jak se propaguje, pak na tvoření toho "zlého ci špatného" musi mit nějakého konkurenta. Pak neni tim jediným svrchovanym zdrojem. Podle myho je OK i jednota i oddělení, jsou to jen prirozene stavy a měnící se procesy tak jako napr u fyziky částic. Zádný spravny a nesprávný - to vznika jen tvým vztahem k tomu, jestli je to pro tebe dobre nebo ne - tedy pro tvé zachování a zachování tvé pohody.
I ty mas predstavu o "správně být" , jen si myslis, zes našla ten klíč a tu SPRÁVNOU myšlenku. To je OK. A taky je tam odpor k tomu "nespravnemu", taky OK, naprosto lidske...
Nijak "bozsky" nad věcí, a pochybuju, ze je to u cloveka mozne. Nelze se obelhavat donekonecna, jen delším stoupáním se nabírá výška a pad pak boli více. Asi to tak ma byt, no..

Irulan, ty máš hlavu otevřenou a neskočíš na každou blbost. Moc se mi líbí dlouhodobě tvoje reakce, i když se mnou třeba nesouhlasíš. Držíš se zdravého rozumu a to je hlavní.
Mohu ti doporučit jednu knížečku, kterou jsem teď přes vánoce na dovolené v tropech četl. Tipnul bych si, že by ti opravdu "sedla" a mnohé ti z té duchovnosti objasnila.
Je to http://eshop.maitrea.cz/prace-sex-penize
A možná by to mnohé objasnilo i jiným, ale u těch si takové naděje nečiním :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli armin za tento příspěvek:
Monika

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Alaja » čtv 14. led 2016 22:06:34

.....
Společnost, jak je pojímána na Západě, funguje většinou na základě dávání a braní. Jinak řečeno, máme sklon vnímat svou roli ve společnosti
z hlediska požadavků, jaké jsou na nás kladeny, nebo si říkáme, co musíme v určitých situacích dávat a co naopak získáme, co dostaneme.
Takový přístup by se dal označit za materialistický. Materialismus může být hmotný, duševní nebo duchovní. Hmotný materialismus je zcela
jednoznačný a přímý. Posuzujete svůj život, svou hodnotu či své zážitky z hlediska hmotného zisku. Říkáte si, kolik peněz a kolik hezkých věcí
získáte nebo kolik vás budou stát. Duševní materialismus je trochu složitější záležitost. Je založený na soutěživosti a na psychické schopnosti
vyniknout a být lepší než druzí. A duchovní materialismus je využíváním duchovní cesty k získání vyvážené vnitřní síly neboli blaženosti.
Všechny tyto přístupy pramení z popírání nebo naopak z posilování ega. Díváme-li se na společnost z těchto čistě materialistických hledisek,
nejspíš dospějeme k závěru, že nám na naší duchovní cestě nemají co nabídnout.

Nicméně z hlediska skutečného duchovna, jež je pravým opakem jeho zidealizovaného pojetí, je společnost nesmírně silnou oblastí plnou
životodárných vlastností proudící energie. Praktický přístup spočívající v práci s energií dané situace je podle mého názoru jedinou možností. Na
abstraktní úrovni se společnost jeví jako autonomní proces, jenž nemá navenek žádné trhliny a otvory, jimiž by se dalo vstoupit nebo vystoupit.
Ovšem pokud se díváme na společnost z hlediska praktické úlohy práce, sexu a peněz, vždycky objevíme možnosti, jak se s ní dá spolupracovat.
Sex je aspektem, jednou stránkou společnosti. Peníze jsou aspektem společnosti. A práce je také aspektem společnosti. Jestliže pojímáme celou věc tímto způsobem, uvědomujeme si, že máme se společností určitý vztah. Zjišťujeme, jak a čím jí můžeme přispívat nebo s ní přinejmenším spolupracovat. A podíváme-li se na tuto věc konkrétně, tedy z hlediska práce, sexu a peněz, vidíme, že společnost není suchá a sterilní a že k ní nemůžeme být lhostejní.
....
Práce, sex, peníze : skutečný život na cestě bdělé pozornosti / ChögyamTrungpa



:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Monika » pát 15. led 2016 10:16:01

armin píše:
irulan píše:No dekuju, ze vysvetlujes správné a nesprávné myšlenky, ale ja s tímhle nejak nemuzu souhlasit. Jestliže tvořící bůh je "dobry", jak se propaguje, pak na tvoření toho "zlého ci špatného" musi mit nějakého konkurenta. Pak neni tim jediným svrchovanym zdrojem. Podle myho je OK i jednota i oddělení, jsou to jen prirozene stavy a měnící se procesy tak jako napr u fyziky částic. Zádný spravny a nesprávný - to vznika jen tvým vztahem k tomu, jestli je to pro tebe dobre nebo ne - tedy pro tvé zachování a zachování tvé pohody.
I ty mas predstavu o "správně být" , jen si myslis, zes našla ten klíč a tu SPRÁVNOU myšlenku. To je OK. A taky je tam odpor k tomu "nespravnemu", taky OK, naprosto lidske...
Nijak "bozsky" nad věcí, a pochybuju, ze je to u cloveka mozne. Nelze se obelhavat donekonecna, jen delším stoupáním se nabírá výška a pad pak boli více. Asi to tak ma byt, no..

Irulan, ty máš hlavu otevřenou a neskočíš na každou blbost. Moc se mi líbí dlouhodobě tvoje reakce, i když se mnou třeba nesouhlasíš. Držíš se zdravého rozumu a to je hlavní.
Mohu ti doporučit jednu knížečku, kterou jsem teď přes vánoce na dovolené v tropech četl. Tipnul bych si, že by ti opravdu "sedla" a mnohé ti z té duchovnosti objasnila.
Je to http://eshop.maitrea.cz/prace-sex-penize
A možná by to mnohé objasnilo i jiným, ale u těch si takové naděje nečiním :-)


připojuju se k Miroslavovi - iru je názornou ukázkou toho, jak to vypadá, když je přítomna otevřenost "srdce" a jasná mysl :thumb: *** pak nepřipadá v úvahu, že by se nechala nějak manipulovat nebo oblbovat :thumb:

mohla by být velkou inspirací nejen nám, ale i pro Janu, ale jak je vidět, Jana ten odkaz iru, stejně jako odkaz Honzama a dalších, k sobě není schopná pustit (zatím ? - to se ukáže :donknow: ) Jana má za to, že iru a všichni ostatní píší z připoutanosti k mysli, kdežto ona sama ne :lol: :lol: :lol: dokonce k tomu založila na poradně speciální vlákno, aby iru vysvětlila jak moc, v tom co píše, se mýlí :lol: :lol: :lol:

Pro Irulan


"Mou zkušeností je, správné myšlení funguje, funguje ta možnost žít probuzený život, který je diametrálně odlišný od toho prožívaného s připoutaností k mysli. Popis máš třeba tady a tady.

Ovšem ten, kdo něco podobného nepoznal, může žít v přesvědčení, že něco takového není možné a znamená to "se obelhavat donekonecna" a pak je možné se i bát, že "delším stoupáním se nabírá výška a pad pak boli více."


a dostává se dokonce k závěru, že vše je božské pouze pokud žádný mysl není :lol: :lol: :lol:

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.p ... bb56a99816

ale to jen taková malá vsuvka k vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti atd. ...


díky Armíne za typ na tu knihu :ahoj2:
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod irulan » pát 15. led 2016 21:02:34

:redface: děkuju.
To jestli přemýšlím jakeš takeš racionálně je tak trošku zřejmě výsledek pozorování toho (mýho) neracionálního myšlení, na kterým ne že by bylo něco špatnýho, ale mnohdy je zdrojem chtěných iluzí.
Děkuju za odkaz na knížku, zkusím ji sehnat. :)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 19. dub 2012 20:00:01
Poděkoval: 34
Poděkováno: 3-krát v 3 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Monika » stř 20. led 2016 15:11:18

irulan píše::redface: děkuju.
To jestli přemýšlím jakeš takeš racionálně je tak trošku zřejmě výsledek pozorování toho (mýho) neracionálního myšlení, na kterým ne že by bylo něco špatnýho, ale mnohdy je zdrojem chtěných iluzí.
Děkuju za odkaz na knížku, zkusím ji sehnat. :)


tak vypadá výsledek BDĚLÉ POZORNOSTI tj. přímého uvědomování ... a o to by v prvé řadě mělo jít

jak se říká - jediná cnost je bdělost :) :ahoj2:
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » úte 02. úno 2016 19:52:58

Alaja píše:Já jsem z tvého duchovního fora s radostí odešla.....to víš, nějak mi tam cosi neladilo...třeba ta děcka, co se místo o duchovno, zajímala jen o sex..... :donknow:


Jana píše:https://www.youtube.com/watch?v=q-XSY26A8AY


Jana píše:Ježíš kritizoval kritiky, vysvětloval, že plemeno hadí neunikne utrpení. Honzam by mohl nejlépe potvrdit, jakou je to plemeno hadí láskou a že tenhle název z jeho pohledu není ničím hanlivým.


https://www.youtube.com/watch?v=VseHlKR4Ew8
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » úte 02. úno 2016 22:03:07

Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Alaja » stř 03. úno 2016 0:10:10

honzam píše:
Alaja píše:Já jsem z tvého duchovního fora s radostí odešla.....to víš, nějak mi tam cosi neladilo...třeba ta děcka, co se místo o duchovno, zajímala jen o sex..... :donknow:


Jana píše:https://www.youtube.com/watch?v=q-XSY26A8AY


Jana píše:Ježíš kritizoval kritiky, vysvětloval, že plemeno hadí neunikne utrpení. Honzam by mohl nejlépe potvrdit, jakou je to plemeno hadí láskou a že tenhle název z jeho pohledu není ničím hanlivým.


https://www.youtube.com/watch?v=VseHlKR4Ew8



Ježíš byl nejspíš, podle Bible, rozený asexuál...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Asexualita
Buddha, když odešel do ústraní mezi jogíny, hledat čím by svět zbavil strasti a utrpení, tak se navždy zřekl sexu....

:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » stř 03. úno 2016 9:23:32

honzam píše:
Já držím od narození své lidské tělo v přísném celibátu. :D


:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » stř 03. úno 2016 14:55:41

Jana píše:
honzam píše:
Já držím od narození své lidské tělo v přísném celibátu. :D


:happy:


Dřív jsem si myslel, že jsem asexuál, ale lidské tělo mě v tom myšlenkovém celibátu neudrželo. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » stř 03. úno 2016 16:12:37

„Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku: Co vlastně ženy chtějí?“
- Sigmund Freud


žena píše:...,

... Dost intenzivně na Tebe v poslední době myslím. ... Ráda bych Tě viděla.

...
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » stř 03. úno 2016 18:34:26

:starik: Jeden z možných překladů:

Dost intenzivně na toho Tvého v poslední době myslím. ... Jestli budeš chtít příště, máš i jiné možnosti, ráda bych ho nejdřív viděla.

:netusim:
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » stř 03. úno 2016 18:47:17

Skrze pohled Freuda na to nejspíš nepřijdeš, nejspíš ani skrze pohled Junga a ani Adlera,

Když jsi do mého srdce vstupoval jako láskyplná mateřská energie, bylo to krásné, ale Ty ses viděl nejen jako láskyplná matka, která lásku dává, ale i jako mužská polarita která vysává.

Říkal jsi, že když jsi někdy unavený, že mě vysaješ a cítíš se líp. Říkal jsi, že jste zrůdy, že jste vysáli Vlastíka.

Při mentálním spojení s Tebou mi to působilo bolest, ale objevila se možnost tu vizi polarit pustit a uvědomit se jako prázdno, kterého se něco takového nedotýká, vysával jsi Vesmír, ne lidskou bytost. Vůbec nic to se mnou od té chvíle nedělalo.

Mluvíval jsi o svých nesnesitelných bolestech, o svých mukách. Stála jsem v kostele před sochou Krista na kříži, nápadně se Ti fyzicky podobal, ve tváři se mu zračila bolest. Pod křížem matka Marie se stejnou bolestí ve tváři a ruce natažené, jako by jí někdo právě z náručí sebral dítě.

Viděla jsem Tě jak v Kristovi, tak v matce a úplně stejně jsem viděla i sebe.

Od té chvíle jsem myslela na Tebe a na to, že tohle pokračuje dál, že je tady z mrtvých vstání a utrpení nenávratně zmizí.

Mentální obraz ďábelského upíra, který vysává z lidských bytostí energii se proměnil v milované dítě, které je štěstím zaplavovat láskou. Můžeš bez zábran jak dávat, tak brát.

Obrázek

Nicméně o level vejš jsou všechny ty obrazy a archetypy jen snem.

Jen ta láska je skutečná.

Ráda bych Tě viděla šťastného.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » stř 03. úno 2016 19:14:51

Jana píše:Skrze pohled Freuda na to nejspíš nepřijdeš, nejspíš ani skrze pohled Junga a ani Adlera,

Když jsi do mého srdce vstupoval jako láskyplná mateřská energie, bylo to krásné, ale Ty ses viděl nejen jako láskyplná matka, která lásku dává, ale i jako mužská polarita která vysává.

Říkal jsi, že když jsi někdy unavený, že mě vysaješ a cítíš se líp. Říkal jsi, že jste zrůdy, že jste vysáli Vlastíka.

Při mentálním spojení s Tebou mi to působilo bolest, ale objevila se možnost tu vizi polarit pustit a uvědomit se jako prázdno, kterého se něco takového nedotýká, vysával jsi Vesmír, ne lidskou bytost. Vůbec nic to se mnou od té chvíle nedělalo.

Mluvíval jsi o svých nesnesitelných bolestech, o svých mukách. Stála jsem v kostele před sochou Krista na kříži, nápadně se Ti fyzicky podobal, ve tváři se mu zračila bolest. Pod křížem matka Marie se stejnou bolestí ve tváři a ruce natažené, jako by jí někdo právě z náručí sebral dítě.

Viděla jsem Tě jak v Kristovi, tak v matce a úplně stejně jsem viděla i sebe.

Od té chvíle jsem myslela na Tebe a na to, že tohle pokračuje dál, že je tady z mrtvých vstání a utrpení nenávratně zmizí.

Mentální obraz ďábelského upíra, který vysává z lidských bytostí energii se proměnil v milované dítě, které je štěstím zaplavovat láskou. Můžeš bez zábran jak dávat, tak brát.

Obrázek

Nicméně o level vejš jsou všechny ty obrazy a archetypy jen snem.

Jen ta láska je skutečná.

Ráda bych Tě viděla šťastného.

:happy:


a dál chceš?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » stř 03. úno 2016 20:24:58

honzam píše:a dál chceš?


To, co tady teď je:

Radost, že existuješ.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod armin » stř 03. úno 2016 22:18:08

Obrázek
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků